Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatı (rinoplasti) ülkemizde kadınların da erkeklerin de en çok yaptırdığı estetik ameliyat.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI

Burun estetiğinde (rinoplasti) yapılan işlem kıkırdak ve kemiklerin yapısını değiştirerek buruna yeniden şekil vermek. Daha estetik burun şekli oluşturmak için bazen kemikleri ve kıkırdakları kesmek, bazen de tam tersine eksik yerlerini tamamlamak ve şekillerini değiştirmek gerekiyor. Bu ameliyatın estetik cerrahinin en zor ve bilinmezleri en fazla olan ameliyatı olduğunu kabul etmek çok doğru olur.

ESTETİK BURUN AMELİYATI NEDEN ZORDUR

Bu ameliyat zordur çünkü burun kapalı bir kutu gibidir ve siz bu kutunun sadece bir tarafından bu ameliyatı yapmak zorunda kalırsınız. Bu ameliyatta bilinmezlikler çoktur çünkü burnun yapısını oluşturan kemik ve kıkırdaklar birbirisinden bağımsız olarak ama bir bütün olarak bulunurlar ve iyileşme döneminde farklı davranabilirler. Bu yüzden sonrasında en sık revizyon, yani ikinci bir düzeltme ameliyatı yapılan estetik ameliyat budur. Dünya standartlarında bir cerrahın her 10 vakasından birine revizyon yapmak zorunda kalması normal kabul edilir. Diğer yandan bu ameliyat iyi yapıldığında çok iyi sonuçlar verir

AMELİYAT

 

Rinoplasti ameliyatı açık ve kapalı teknik olarak iki şekilde yapılabilir.

Kapalı teknikte bütün kesiler burun içerisinde yapılır. Cerrah içeriden çalışarak ameliyatı tamamlar. Açık teknikte ise burun ucunda 3-4mmlik bir kesi yapılarak burun ucu açılır.

İki teknik arasındaki fark cerrahın ameliyata hâkimiyeti ile ilgili. Burun ucundan yapılan kapalı teknik daha çok bir şişenin içerisinde ameliyat yapmaya benziyor. Eğer sadece şişenin içerisinden bir şeyler çıkarmayı planlıyorsanız sorun çıkmayacaktır ama eğer içeride bir gemi maketi yapmak istiyorsanız işiniz zor. Açık teknikte ise cerrah burnun ön 2/3 kısmında kalan yapılarını önünde görebilir.

Hangi tekniğin daha iyi olduğu bu ameliyatı yapan doktorlar arasında hep tartışma konusudur ve bu konuda bir karar verilmiş değil.

Yukarıdaki tariflerimden anlayabileceğiniz gibi benim tercihim büyük oranda açık teknik yönünde. Bunun en önemli sebebi görmeden, körleme yapılan ve bu kadar da hata affetmeyen ince bir işin sonucunun iyi olabileceğine inancım olmaması. Zaten birçok cerrahi manevranın sadece açık teknik ile mümkün olabileceği, kapalı teknik ile hayal bile edilemeyecek düzeltmelerin açık teknik ile mümkün olduğu kapalı teknik savunucularının bile itiraz edemediği bir şey. Ben açık yapılan ameliyatlardan sonra revizyon ihtimalinin de düştüğüne inanıyorum.

Açık tekniğin en büyük handikabı burun ucunda iz bırakması. Ama bu iz, iyi yapılan bir ameliyattan sonra neredeyse belirsiz oluyor ve burnun altında kalıyor. Birçok hasta bu izi ameliyat sonrasında unutuyor.

Bu konuda yine de doktorunuza danışın ve ona güvenin. Her cerrah en iyi bildiği ve inandığı yöntemler ile en iyi sonucu alacaktır. Yukarıda anlattıklarım sadece benim kişisel görüşlerim.

ÇOK KÖTÜ AMELİYATLAR GÖRÜYORUM, BEN DE Mİ ÖYLE OLACAĞIM ?

Doğal olmayan, çok küçük, karşıdan bakınca burun delikleri gözüken “ameliyatlı burunlar” ben de görüyorum. Kötü yapılmış bir burun ameliyatını nasıl anlayabileceğinizi ayrı bir sayfada anlattım. Ameliyat sonucunun tamamen ameliyatı yapan doktorun kullandığı tekniklere, becerisine ve yapmak istediklerine bağlı olduğunu unutmayın.

Sadece burnu küçülterek kalkık bir burun şekli vermek doğal olmayan bir sonuç ortaya çıkarır. Modern tekniklerde artık neredeyse hiç bir şey çıkarılmadan sadece dokuların yerleri, konumları ve şekilleri değiştiriliyor.

Eskiden burnu kalkık göstermek amacıyla burnu iyice küçültüp başlama noktası olabildiğince aşağı alınırdı. Böylece sanki burun kalkıkmış gibi bir illüzyon yaratılır ancak elde edilen sonuç doğal olmazdı. Olması gereken burnu başlaması gereken yerden, yani hemen hemen göz bebekleri seviyesinden başlatmak ve bütün şeklini ona göre vermek.

AMELİYATTAN SONRA NASIL BİR BURNUM OLACAĞINI GÖREBİLİRMİYİM?

Bu amaçla hazırlanmış bilgisayar programları var. Muayene sırasında bir resminiz çekiliyor ve bu resim bilgisayara yüklenerek resim üzerinde değişiklik yapılıyor.

Bu planlama aşamasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hem sizin aklınızda nasıl bir değişiklik olduğunu ben anlayabiliyorum hem de siz benim ne planladığımı, ameliyatta ne yapacağımı görebiliyorsunuz. Estetik öyle bir şeyki sadece anlatarak açıklamak çok zor ve basit bir resim üzerinde görebilmek ve gösterebilmek çok daha açıklayıcı oluyor.

Bu aşamayla ilgili bilmeniz gereken bir kaç nokta var. Kullandığımız programlar hala bir seviyeyi geçemedi. Resimler iki boyutlu ve sadece tam yandan çekilen profil resimleri üzerinde değişiklik yapmak gerçekçi bir sonuç veriyor. Önden çekilen resimlerde ancak bir yere kadar size bir şeyler gösterebiliyorum. Bilgisayar örneğin burnunuzun ucu bir kaç mm. havaya kalkarsa alttan ne çıkacağını bilemediği için bunu gösteremiyor. Çok yakında üç boyutlu programlar ve resim çekme teknikleri kullanmaya başlayacağız ama şu an için bunlar deneme aşamasında ve muhtemelen bir kaç sene daha geçmesi gerekiyor.

Bilmeniz gereken bir diğer noktada bu çizimlerin sonuçta bir planlama olduğu. Bazen hastalarım bana gördükleri çizimin tamamen gerçekleşme ihtimalinin ne kadar olduğunu soruyorlar. Ben de sıfıra yakın olduğunu söylüyorum. Bu çok bilinmeyenli bir denklem çözmeye benziyor ve ameliyat ne kadar doğru ve iyi yapılırsa yapılsın her şeyi önceden yüzdeyüz bilebilmek mümkün değil. Ameliyat sonucunun yapılan planlamanın tamamen aynısı olması ancak bir tesadüf olabilir. Çok yakın olacaktır, benzeyecektir ama asla birebir olmayacaktır.

Bilmeniz gereken bir diğer şeyde resimde gördüğünüz şekil sizin birinci senedeki halinizi gösteriyor. Erken dönemlerde aynada çok daha şiş bir burun göreceksiniz.

Ben bazen ameliyat öncesi ölçüm yaparak altın oranları ve ideal yüz profilini de hesaplıyorum. Yaptığım hesaplar sonucunda da profil resmini elimle çiziyorum.

KOMPLİKASYONLAR VE ÇIKABİLECEK SORUNLAR

Her ameliyatta olan kanama riski rinoplastide daha ciddi olabilir. Özellikle burun tıkanıklığını gidermek için burun içerisinde estetik dışı işlemler de yapılacaksa ki gerekli ise mutlaka yapılması gerekir, istenmeyen bir kanama olması ihtimali artar. Burun içerisinde orta büyüklükte damarları barındıran bir organdır. Ama bu tür kanamalar genellikle tehlikeli boyutlara varmazlar ve basit tamponlar ile durdurulabilir.

Ameliyattan sonra nefes yollarınızda sineşi denilen yapışıklıklar gelişebilir ve bunlar nefes almanızı ameliyat öncesine göre daha zor hale getirebilir. Bunun tedavisi genellikle kolaydır ancak ikinci bir cerrahi müdahale gerekebilir.

Çok nadir olarak burnun ortasını oluşturan “septum” denilen yapıda delik oluşabilir. Bu genellikle bir sorun oluşturmaz ama nadiren nefes alırken ses çıkmasına sebep olabilir. Tedavisi zordur ve yeniden ameliyat olmak gerekebilir.

Enfeksiyon burunda neredeyse olmaz denilebilir. Kanlanması çok güçlü olan bu organ iltihaba karşı çok dirençlidir. Bu ameliyattan sonra enfeksiyon gelişirse tıp literatürüne girebilirsiniz.

Ama bu ameliyat sonrası estetik sorunlar, deformiteler yaşarsanız ya da burun şeklinizi beğenmezseniz kimse şaşırmayacaktır. Dolayısı ile bu ameliyatın en sık komplikasyonu estetiktir. Bu ameliyattan sonra yüzde 10 – 15 gibi tekrar ameliyat olma riskiniz var, dünya ortalaması böyle ve bu son derece normal kabul ediliyor. Önemli olan hangi sorunlar ile tekrar ameliyata ihtiyacınız olduğu. Benim tekrar ameliyat oranım %6-7 arasında, yapma sebebim de çok büyük oranda burun sırtında ele gelen bir çıkıntıyı törpülemek oluyor. Bu tür bir işlem 5 dakika kadar sürüyor, aynı gün normal hayatınıza dönebiliyorsunuz ama yinede ameliyathaneye tekrar girmeniz, bayılmanız gibi tatsız ayrıntılar içerdiği kesin.

SIK SORULAN SORULAR

Bu ameliyatı bir plastik cerrah mı yoksa bir kulak burun boğaz (KBB) uzmanı mı yapmalı?

Doktorunuz bir plastik cerrah ya da bir kulak burun boğaz uzmanı olabilir. Ben yine de bir plastik cerraha ameliyat olmanızı öneririm ama bu ameliyatı çok iyi yapan KBB uzmanları olduğunu biliyorum. Ancak bunun “içini yapmışken şu kemiği de alalım” denecek bir ameliyat olmadığını sakın unutmayın. Bazen iyi niyetle yapılan bu tür rötuşları düzeltmek çok zor olabiliyor. Doktorunuzla her şeyi ayrıntılı konuşun.

Kemikleri kırıyor musunuz?

Kemikleri kırmıyoruz. Eğer şekil vermek ya da bir kısımlarını almak istersek “kesiyoruz”. Bunun için ince keskiler kullanılıyor. Bazen de kemikler törpüleniyor.

Bu ameliyat lokal anestezi ile yapılabilir mi?

Eğer kemikler ile ilgili bir şey yapılacaksa, ki büyük oranda bu gerekir, lokal anestezi uygun olmaz. Bu genel anestezinin şart olduğu bir ameliyat.

Tampon koymak şart mı? Tamponlar çıkarken çok mu acıyacak?

Tampon koymak şart değil. Hatta birçok ameliyattan sonra tampon koymaya gerek yok. Tampon sadece burun içerisinde ciddi bir iş yapılmışsa gerekir. Artık modern tamponlar da eskiden anlatıldığı gibi metrelerce, çek çek bitmeyen uzunlukta değiller. Tampon çıkarılması biraz iç gıcıklayıcı olabilir ama ağrılı bir işlem artık değil. Eğer tampon mutlaka gerekecekse ben ameliyattan önce bunu söylüyorum. Ama her zaman önceden bu kararı vermek mümün olmuyor ve bazen ameliyat sırasında tampon koymak gerekebiliyor.

Rinoplastide amaç burnu küçültmek ve “kemik almak” mıdır?

Bu sorunun cevabı kesin olarak hayır. Bu ameliyatta amaç burna istenilen şeklin verilmesidir. Bu sanılanın aksine genellikle küçültmekle değil burnu büyültmek ile olur. Burnun sırtında “hump” denilen bir kemik (aslında büyük oranda kıkırdaktır bu) fazlalık varsa bu elbette alınacaktır ama bu tür burunların birçoğunda aslında burun ucunda da düşüklük vardır ve yükseltilmesi gerekir. Aynı şekilde birçok burun ucu şişman gözükse de asıl sorun şekildedir ve genellikle küçültülmesi ya da inceltilmesi sadece sorunu büyültür.

İPUÇLARI:

• Rinoplasti en zor estetik ameliyattır demek abartılı olmaz. İyi yapılırsa çok memnun kalacağınız ama kötü yapılırsa düzeltmenin de zor olduğu bir ameliyat.

• Bizlerin özendiği hafif kalkık Avrupalı burunları sanılanın aksine küçücük değil son derece yüksek burunlar. Dolayısı ile sadece küçültülerek kalkıklaştırılan burunların doğal durması imkansızdır.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SİZİ NELER BEKLER

Bu küçük – orta derece arası bir estetik ameliyat. Ameliyatta mutlaka bayılmanız gerekli, lokal anestezi ile ameliyat olmanızı hiç tavsiye etmem. Ameliyat mutlaka ve mutlaka bir hastanede yapılmalı. Mutlaka tam teşekküllü olması, yoğun bakımı bulunması gerekmiyor ama bu bir “ameliyat” ve muayenehane şartlarında olmanızı hiç tavsiye etmem.

Ameliyattan sonra burnunuzun üzerinde bir alçı olacak. Burun içerisinde de tamponlarınız olabilir. Yeni nesil tamponların çekilmesi artık çok daha problemsiz oluyor. Arkadaşlarınızın anlattığı metrelerce çekilen tamponlar tarihe karıştı diyebilirim.

İlk geceniz nispeten zor geçecektir. Burnunuzdan nefes almanız, tampon olmasa da zor olur, başınız ağrır, devamlı buz uygulaması gerekir ve uyumanız zor olur. Ancak ertesi sabah kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Ne kadar şişlik olacağı ameliyatta yapılan işlemlere, sizin bünyenize ve tabii doktorunuza bağlıdır. Burnunuzun ucundan ilk 24 saat hafif bir sızıntı olur. Bu da son derece normaldir.

Eğer bir öbek kan kusarsanız korkmayın. Nadirde olsa bazı hastalar ameliyatta kan yutabilirler ve ameliyattan sonra bu kusmaya neden olabilir. Midede biriken bu bir kaç damla kan asitlerle devasa bir pıhtı haline döner ve kusma sahnesi görenleri dehşete düşüren bir hal alabilir. Kanama taze değilse ve davam etmiyorsa korkmayın, ama doktorunuzu haberdar edin.

Ben ameliyattan hemen bir kaç saat sonra hastalarımın duş yapmalarına iziz veriyorum. Artık kullandığımız plastik alçılar suya dayanıklı, ameliyat bögesi ve dikişler de zaten suya dayanıklı, dolayısı ile duş serbest. Saçlarınıza ameliyat sırasında boca ettiğimiz baticon gibi solüsyonlardan ancak yıkanarak kurtulabilirsiniz ve yıkanmak en az tampondan kurtulmak kadar sizi rahatlatacaktır.

İkinci günden sonra normal hayatınıza dönebilir, örneğin sinemaya gidebilirsiniz. Makyaj yapmak, kapatıcılar sürmek te serbest.

Alçılar alındıktan sonra burun üzerine ince bir bant yapıştırılması şişliklerin erken geçmesine yardım eder.

Ben hastalarımın ameliyattan 2 hafta sonra gözlük takmasına izin veriyorum. Gözlüğün sanılanın aksine kötü bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Güneşe çıkmak için morluklaınızın geçmesini beklemeniz yeterli. Morluklar da genellikle ilk hafta sonunda bitmiş oluyor. Dolayısı ile ameliyattan bir hafta sonra tatile çıkabilir, denize girebilirsiniz.

AMELİYATIN KARNESİ

 

Anestezi şekli: Genel.

 

Ameliyat nerede yapılmalı: Bir hastane ameliyathanesinde.

 

Ameliyat süresi: 1.5 ile 2.5 saat.

 

Hastanede yatış süresi: Aynı gün taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: Şişlikler 2 gün, morluk olursa 3–7 gün arasında.

Pansuman: Varsa tamponlar ertesi gün alınıyor. Alçı beşinci gün çıkarılıyor.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ama bunlar kendiliğinden eriyorlar. Yani alınacak dikiş yok. Alçı 5-7 gün arasında alınıyor.

Ne zaman işe dönülebilir: 3–7 gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra normal sporlar. Basket, box gibi vücut vücuda yapılan kompetitif sporlara en erken 5 hafta sonra başlamak doğru olur.

Son şekil: Genellikle ikinci haftada şişliklerin önemli bir kısmı gider. Ama son şekil en erken altıncı ayda ortaya çıkar. Özellikle kaşlar arasında alına doğru şişlik varsa bu bir seneye kadar devam eder.

 

#

“Burun Estetiği” için 1.325 cevap

 1. Jale diyor ki:

  Burun estetigin fiyati nekadar? Kac gun istanbulda kalmam lazim? Hastalarinizi havaalanindan aliyormusunuz? Ameliyattan sonra kalabilecegim yeri siz ayarliyormusunuz? Belki ekimde istanbula gelecegim ozaman dr.la randevu yapip bir takim seyleri konusmak isterim bunun icin ucret aliniyormu eger aliniyorsa nekadar aliniyor? Sorularim cevaplarsaniz cok memnun olurum.

 2. Ceren diyor ki:

  Merhaba,

  doğrusu şu yaşıma kadar kendimle barışık sayılırdım, aklımın bir köşesinde olup asla su yüzüne çıkarmadığım bir konudur bu.
  ancak sizin söyleşiniz beni çok etkiledi.Sanırım, eğer ömrünüz var ise, ömrünüzün geri kalanında sizinle birlikte var olacak bir parçanızın değişikliği kolay değil.
  Sadete gelecek olursam;
  nasıl bir yol haritası belirlerim bilemiyorum ama bir yerden başlamak lazım, bir bütçe çalışması ile işe başlayabilirim.
  Fiyat aralığı var mıdır? -vardır mutlaka,
  mini rinoplastiğe nasıl karar veriyorsunuz?Belki burun ondan fazlasına ihtiyaç duyuyor..
  Ben örneğin çok fazla değişiklik istemiyorum,en fazla, aa pek bir güzelleşmişsiniz deyip, bakıp geçsinler 🙂
  ben de, ne güzel, gülünce ifadem değişmiyor, yine güller açıyorum deyivermeliyim..
  siz ne dersiniz?

  Saygılar

 3. emel diyor ki:

  merhaba teoman bey, anlasildigi uzere almanyada yasiyorum ve sizin hastaniz olmak istiyorum. ocak ayinda meme büyütme operasyonu olmayi düsünüyorum bunun icin ne yapmam gerekiyor? Yurdisindan gelen hastalariniza ne gibi imkanlar sunuyorsunuz?(konaklama) kac gun istanbulda kalmam gerekiyor? birde ücret hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim….

 4. dilara diyor ki:

  Merhaba. Burun ucumun gülerken aşağı doğru inmesinden nefret ediyorum 🙂 Nefes almak yada kemik gibi bir problemim yok. Tek sorun; uç kısmı! Fiyat ve nasıl olduğu konusunda bir cevap istiyorum. Teşekkür ediyorum.

 5. bilge diyor ki:

  merhabalar..burun ameliyatı minumum ve maximum fiyatınızı öğrenmek istiyorum..iyi çalışmalar.

 6. bilge diyor ki:

  burun estetiği yaptırmak istiyorum ancak muayenehanelerde yanı özel yerlerde iyi sonuçlar alınmadığını duyuyorum heryerde…

 7. Emre diyor ki:

  merhabalar ben burun ve kepçe kulak estetiği olmak istiyorum. Bu 2 ameliyatı öncelik sırasına koymam gerekirse hangisinden başlamalıyız ve ameliyat aralığı kaç gün olmalı? birde sizden ricam burun ve kulak ameliyatının fiyatlarını bana gönderebilirmsnz ayrıca kredi kartı geçerli mi ? fiyatlarınızda indirimler yapabiliyormusnz ? bir süre istanbuldayım mailime erken cvp verebilirsenz sevinirm ?

 8. şahin diyor ki:

  burun estedigi olmak istiyorum istambul tuzlada oturuyorum . bnım burnum buyuk kalın yuzume uyugun bi buruna saıp olmak ıstıyorum bu uygunmudur sızce ? bılgı almak ısıtıorum bıde fıyat konusunda bılgılendırebılırmısınız . teşekkurler

 9. berna diyor ki:

  merhaba ben 14 yaşında ufak bir kazada burnuma ufak bir darbe aldım ve burnumda az bir çıkıntı oldu burnumdaki bu çıkıntı zaman zaman beni olumsuz etkiliyor.bu yüzden doğal görünümlü burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. bununla ilgili açıklamalarınızı okudum ve daha geniş kapsamlı iletişim için mailinizi bekliyorum. iyi çalışmalar…

 10. naci diyor ki:

  Hocam ben size birşey danışmak istiyorum.Ben burun estetiği olcam fakat kendi tasarladığım burunu yapabilirmisiniz ? luqiud dersleri aldığım için tasarım yapabiliyorum hani zaten kolay bir burun isticem resimlerden görürsünüz.Sizin hastanenizin tecrübelerinize güveniyorum eğer yapabilirim diyorsanız hemen kliniğinize gelip ameliyat gününü kararlaştıralım isterseniz,biraz acelem var çünkü hocam.Birde net bir fiyat vermiceğinizi biliyorum ama ortalama bir fiyat söylermisiniz,bu önemli benim için,en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.Saygılar diliyorum

 11. aynur diyor ki:

  Merhaba Dr.Teoman dogan türcem o kadar iyi degil ama ginede yazmaya calisacagim. ben burnumdan ve göz altimdan ameliyat olmak istiyorum. almanyada bir cok doktolara gitim ama bana inandirici gelmedi. mart 2016 de istanbula gelecegim 2 hafta tatilim var. sizinle görüsebilir miyim acaba istanbulda o kadar cok plastik cerrahi var kafam karisdi diye bilirim. bana yardimci olursaniz sevinirim

 12. hakan diyor ki:

  30 yasindayim. Benim burnumda nefes alma problemim var.Bununla beraber hafif yana egri ve kemerli.Alt çenemde yüzüme ufak ve geride(Asiri derecede degil).öncelikle çene protezi kalıcı olurmu? Medpor protezlerinin iyi oldugunu okudum birçok yerde.bu haberler dogrumudur yoksa baska bisey önerirmisiniz.benim için önemli olan kalici olmasi ve beni rahatsiz etmemesi (protez uçlarinin elime gelmemesi,kayma yapmamasi gibi)İşimden dolayi ameliyat için Ocak ayı gibi ameliyatı olabilirim 1 hafta isime dönmeme yeterli olur mu? Bu islemler için fiyat verirmisiniz? (tam net olmasada ortalama olsada olur) daha önce yaptiginiz erkek burun ,çene(çenede bayan resimleride olabilir)veya kombine çene burun(bayan resimleride olabilir) yaptiginiz ameliyat resimlerini yollarsaniz sevinirim Not:Isterseniz profilden çekmis oldugum bazi resimlerimi gönderebilirim Iyi Çalismalar

 13. sevda diyor ki:

  merhaba ben burnumdan 3 kez ameliyat oldum doğustan bieğrilik vardı ama sonuç vahim ne eğriliği düzeldi ne sekli güzel oldu cok kötü durumdayım yine ameliyat olmak istiyorum ameliyat fiyatlarını öğrenmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim metinizi cok duydum mesajıma cevap verirseniz cok mutlu olurum saygılar

 14. Rasim diyor ki:

  teoman bey öncelikle şikayetim şu nefes almakta zorluk cekiyorum önden bakıldığında kıkırdak kemiğim sola doğru kaymış bi şekilde ondan kaynaklandığını düşünüyorum birde burnumun şekli kambur ve hafif sola doğru yamuk estetik ameliyatı olmayı düşünüyorum maliyeti nekadar olur veya muayene ettikten sonramı fiyat biçiliyor? birde pazar günleri çalışıyormusunuz? eğer muayene etmemiz şart derseniz pazar günü ola bilirmi?

 15. burcin diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey,
  Ben burun ucu estetiği olmak istiyorum. burnumun sağ tarafında ailemden gelen genetik bir yamukluk var. daha çok bir çökme gibi. bu durum burun kemiğimde beni rahatsız etmiyor fakat burnumun uç kısmındaki kıkırdak yapıda çok belirginleşiyor ve burun deliklerim arasında bariz bir fark oluşturuyor. sadece bu yamukluğun giderilmesini istiyorum ve ifademi değiştirmeyecek küçük bir operasyon geçirmek istiorum. bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. bu arada daha önce hiç operasyon geçirmedim ve yaşım 29. şimdiden çok teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar

 16. tugce diyor ki:

  merhaba teoman bey:) ben 2013 agustos ayında burun estetiği oldum..ancak istediğim gibi olmadı.burun deliklerimden biri büyük ve burun ucumda bir tarafın kıkırdagı belirgin diger taraf biraz çökük gibi..2.kez ameliyat olmak daha kötü bir sonuç verir mi?bir de dudak asma operasyonu yapıyor musunuz? 🙂 iyi günler 🙂

 17. SERVET diyor ki:

  Burun estetiği hakkında bilgi almak istiyorum.

 18. zeynep diyor ki:

  Burun estetigi icin segreterinizle randevu yaptim. Eylül 2016 . Yanliz o tarihde geldigimde zamanim cok kisitli simdiden size yan ve on prifil fotografimi gondermek istiyorum , beni fiyat konusunda bilgilendirirseniz cok memnun plurum.

 19. zehra diyor ki:

  burnuma estetik yaptırmak istiyorum bu konuyla ilgili sizinle görusmek istiyorum

 20. Şahin diyor ki:

  İyi çalışmalar, Burnumda doğum sırasında kaynaklanan deformasyon sonucu oluşmuş kemik eğriliği var ama burun deliklerimde şekil bozukluğu yok eğrilik sağa doğru burun kemiğinde mevcut ve dahası çoğuzaman nefes almada problemde yaşıyorum.En kısa sürede ameliyat olmayı düşünüyorum iyileşme süreci ve fiyat konusunda detaylı bir bilgi verebilirseniz sevinirim.

 21. sema diyor ki:

  merhaba, burun estetiği yapmayı düşnüüyorum burnumu yüzüme göre büyük buluyorum dolayısıyla burun estetiği fiyat aralığınız nedir bunu ögrenmem mümkünmüdür acaba? İyi Günler

 22. gul diyor ki:

  Selamlar Teoman Bey, 21 aralikta sizinle randevum var ve Almanya´dan sadece bu ameliyat icin gelecegim. ucak biletimin dönüs tarihini ayarlayabilmem icin önce size danismak istedim. -21 görüsme, 22 ameliyat oldugumu baz alirsak dönüs tarihim en erken ne zaman olabilir? -emzirme sonrasi kücülen gögüslerime dolgu ve büyültme yaptirirsam, tam olmasada bana hemen hemen yakin bir fiyat söyleyebilirseniz hazirlikli gelmis olurum. -son olarak ameliyati hangi hastanede yapiyorsunuz ona göre otel ayarlayacagim cok tesekkür ediyor ve güzel bir gün diliyorum

 23. zeyneb diyor ki:

  2014 yılında burnuma aldığım bir darbeyle burnum yamuldu. Görüntüsünü pek dikkate almamış olsam da, dahası ameliyattan korkmam sebebiyle nefes almamın zorlanmasına kadar beklemiş oldum. Şimdi ise burnumun hafifte olsa tanıklığın gideilerek nefes almamın düzelmesini diliyorum. Bunun için beni muayene eder msnz lutfen?

 24. Mine gülşah diyor ki:

  merhaba ben 6 sene önce burnumdan hem kemık egrılıgı hemde estetik oldum .Fakat su an yıne bır nefes almada zorluk yasıyorum burnumdakı konkalar buyumus ve kemık egrılıgı tekrarlamıs durumda bende ıkıncı bir amiyat düşünmeye basladım fakat ıkıncı amılıyatta basarı yüzdesi düşük oldugunu söledi doktorum biraz korktum aytınlatıcı bir cevap alabilirsem sizden cok memnun olucam tesekkurler.

 25. SEYDA diyor ki:

  MERHABA. NEFES ALAMAMA PROBLEMİ İLE DOKTORA GİTTİM. AYLARDIR BURUN SPREYİ KULLANIYORUM. ÇEKİLEN TOMOGROFİ SONRASI İKİ MAKSİLLER SİNÜSTE MUKOZAL KALINLAŞMA, İKİ MAKSİLLONAZAL PASAJ DARLIĞI, NAZAL SEPTUM DEVİYEDİR ŞEKLİNDE BİR RAPOR VERİLDİ. BU AMELİYATLARLA BİRLİKTE ESTETİK AMELİYAT YAPILABİLİR Mİ VE ÜCRETİNİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM. İSTANBUL\’A GELMEKLE VE KALMAKLA İLGİLİ BİR PROBLEMİM YOK. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR

 26. burcu diyor ki:

  burnumdaki kemerden dolayı hafif eğiklik var , bu operasyonun ücreti hangi fiyat aralıklarında? uygunsa ameliyat için randevu almak istiyorum.İyi günler dilerim.

 27. ufuk diyor ki:

  Mrb burun estetigi olmak istiyorum daha önce burnum kırıldı nefes almakta bazen zorlanıyorum birde fiyat konusu var butcemi ona göre ayarlamalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

 28. yusuf diyor ki:

  4 ve 5 uzmanlık alanındaki doktarlara gittik leke karardı ve yayıldı bize denilen estetiklikten cıkıp plastige girdigi icin ek olursa dikiş izi kalır peki benim güzel kızıma nasıl bir yol bulunacak sizin calıştıgınız hastaneyi aradım size ulaşamadım 11 yaşında dikiş izi zamanla gidermi merak ettim lütfen kısa sürede cevabınızı bekliyorum ne yapacagımızı bilemez hale geldik saygılarla

 29. ceren diyor ki:

  Bu sene içerisinde burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.Yüzüme göre büyük bir burnum var.Daha önce burun kemiğimi çatlatmıştım.Acaba bu bir sorun yaratır mı.Ayrıca fiyat konusunda bilgi alabilirsem çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler ,Iyı çalışmalar

 30. emel diyor ki:

  Merhaba, Adım Emel.23 yaşındayım. Benim sorunum, burnumun sağ tarafından nefes alamamak..nedeni sanırım geniz eti veya kemikten dolayı(9-10 yaşlarında geniz etini aldırmıştım ama tekrar oluşacağını söylemişlerdi.) bununla ilgili ne yapılabilir ? estetik gerekli midir? Estetik olursa maliyeti ne kadar olur..yapay bir burun istemediğim için devlet hastanelerine güvenmediğim için maddi anlamdan ertelemek zorunda kaldım..ama nefes açısından git gide zorlandığım için bir an önce ameliyat olmak istiyorum.. Muayene ve ortalama ameliyat(nefes problemi ve estetik)ücretini öğrenebilir miyim? Bunu en başta mail ile sormak istedim çünkü beni aşan bir rakamsa sizin vaktinizi almak istemedim. Teşekkürler.

 31. Gül diyor ki:

  Selamlar Teoman Bey, 21 aralikta sizinle randevum var ve Almanya´dan sadece bu ameliyat icin gelecegim. ucak biletimin dönüs tarihini ayarlayabilmem icin önce size danismak istedim. -21 görüsme, 22 ameliyat oldugumu baz alirsak dönüs tarihim en erken ne zaman olabilir? -emzirme sonrasi kücülen gögüslerime dolgu ve büyültme yaptirirsam, tam olmasada bana hemen hemen yakin bir fiyat söyleyebilirseniz hazirlikli gelmis olurum. -son olarak ameliyati hangi hastanede yapiyorsunuz ona göre otel ayarlayacagim cok tesekkür ediyor ve güzel bir gün diliyorum

 32. LEVENT diyor ki:

  selamlar doktor bey en kısa zamanda rinoplasti ameliyatı olmak istiyorum. çok kişiden tavsiye alarak size ulaşmak istedim. cep telinizi bulamadım.. araştırmalarıma göre erkek burunlarında başarılı bir doktor olduğunuzu öğrendim. ücret hakkında bilgi alırsam sevinirim. iyi günler dilerim.

 33. nurgul diyor ki:

  merhaba DR.Teoman bey burun ameliyati fiyati ne kadar simdiden tsk ederim

 34. gamze diyor ki:

  merhaba. ben burun estetiği yaptırmak istiyorum yıllardır. ama ancak şimdi cesaretimi toplaya bildim. fakat bu kez de şöyle bi engele takıldım. işten estetik ameliyat diye izin alamam. bankacıyım ve özel tatil iznimi ameliyata harcamak istemiyorum. böyle bir istekte bulunan oldumu bilemiyorum ama eğer doktorlarınız bana bu konuda yardımcı olabilirse(benim için izin almalarını tabiki istemiyorum 🙂 bi sağlık bahanesi öne sürülebilir mesela ama ben bulamıyorum) en kısa zamanda hastanenizde bu operasyonu gerçekleştirmek istiyorum. iyi çalışmalar…

 35. saniye diyor ki:

  bayramdan önce burun estetiği yaptırmak istiyorum sonuçlarınız ve istetiğiniz miktar benim için önemli öğrenci olduğum için fiyatının ne kadar olduğunu ve ödeme şeklinin nasıl olduğunu öğrenebilirmiyim hepsini peşinmi ödüyoruz bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok tşk ederim

 36. kelebek diyor ki:

  meraba ben burun estetiği olmak istiyorum kemerli bi burnum var ameliyat fiyatını öğrenebilirmiyim..

 37. melahat diyor ki:

  slm melahat ben benim sadece burun ucumda sorn var biraz kaldırılırsa daha iyi olcak gibi..fiyatı ne kadar olur öğrenebilirmiyim…

 38. haydar diyor ki:

  burun estetigi fiyatlarini ögrenmek istiyorum ve yurtdisindan gelen hastalar icin konaklama ve nekadar süre önce randevü gereklidir tsklr

 39. özlem diyor ki:

  fiyat bilgisi almak istiyorum

 40. Bilge diyor ki:

  risk; rahatlık hissiyat vs ve fiyat????

 41. soner diyor ki:

  merabalar hocam ben estetik burun ameliyatı olmak istiyorum öğrenciyim fiyat aralığınızı öğrene bilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar..!

 42. ozgur diyor ki:

  Burun ameliyatının fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

 43. suat diyor ki:

  selam burn kemigi egril digi icin sag burun geligi kapali devamli kontrole gittigim kbb doktorum mecburi ameliyat soyluyor ben de bu amliyatla birlikte estetik yapmasini istedim cok sorun cikardi biraz nette arastirma yaptim sizi herkes cok met ediyor size yazmaya karar verdim burun kemigi ve estetik ayni anda ameliyat olurmu olur ise ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz cok sevinirim bide ist pek tanimiyorum eger amelyat olmaya karar verirsem yardimci olurmusunuz simdiden tesekkurler

 44. evren diyor ki:

  öğretmenim ve şubat ayında sömestr tatilinde burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum 1-ne kadar sürede iyileşebilirim 2-bu ameliyatın maliyeti ortalama bana ne kadar mal olacaktır.. şimdiden tesekkür ederim iyi çalısmalar dilerim..

 45. Cihan diyor ki:

  Merhaba, mümkünse burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum.

 46. sevim diyor ki:

  ii günler benim burnumun ucu kemerli ve ameliyat olmayı düşünüyorum fiyatlar naıl onu öğrenmek istiyorum

 47. taner diyor ki:

  iyi gunler teoman bey, burun estetıgıyle ilgili bir kac sorum olacaktı. oncelıkle daha evvel yapmıs oldugunuz burun amelıyatlarının oncesı ve sonrası resımlerını gondermenız acaba mumkun mu? ve burun estetıgı konusundakı fıyat politikanızı ogrenebilir miyim. ortalama malıyet hakkında fikir verırsenız sevınırım. kolaylıklar dilerim

 48. hasret diyor ki:

  Merhaba ben burun estetik fiyattini ogrenmek istiyordum???

 49. ufuk diyor ki:

  büyük bir burnum var nasıl küçülür ve ne kadara ameliyat gerçekleşiyor

 50. sebnem diyor ki:

  Merhaba, ben yakın zamanda burnumdan estetik operasyon geçirmeyi planlıyorum, açıkçası bu istek yeni oluştuğu için çok fazla bu alana hakim değilim sadece internetten edindiğim bilgilerle bir soru sormak istiyordum. Ücret skalaları gördüğüm kadarıyla çok değişkenlik gösteriyor. Burnumda kendi gözlemlediğim kadarıyla Teoman Bey\’in mini olarak tabir ettiği kücük müdahaleler yeterli olacak.Çok hafif bir kemik ve sdc birkac mm lik oynama gerektiricek düşüklük sayılamayacak bir burun ucum var. Sizin fiyat aralığınızı ve muayenelerin gerçekleştiği hastaneyi öğrenebilirsem çok sevinirim. İyi günler.

 51. fehime diyor ki:

  iyi akşamlar Teoman bey.bende burun düşüklüğü var ve bundan dolayı cok rahatsız oluyorum..mini rinoplasti nin bana uygun olduğunu düşünüyorum.ben sivas ta öğrenciyim fakat istanbulda yasıyorum.tabi görmeden söylemek mümkün değildir ama yaklasık bir fiyat aralığı alabilirsem cok sevinirim…selam ve saygılarımla

 52. aysegul diyor ki:

  iyi günler benim sorum aynı anda hem burun hemde ğöğüs ettetik ameliyatı yaptırılabilirmi ,bide doktorumuz hangi hastanede ameliyatlarını gerçekleştiriyor acaba teşekkür ederim

 53. fatmanur diyor ki:

  iyi aksamlar teoman bey.. Ben bu amelyati uzun zamandir dusunuyorum ve arastiyorum ve en kisa zamanda yaptirmak istiyorum bayram dolayisiyla ulasamiyorum size en yakin zamnda randevu almam mumkunmudur acaba? cunku ameliyatida erkenden yaptirmak istiyorum ben ogrenciyim ve universiteler acilmadan yaptirmak istiyorum bu konu hakkindada eger bana bilgi verebilirseniz cok sevinirim
  Iyi bayramlar

 54. ilkim diyor ki:

  merhaba ben ilkim mehtap , 2009 yılında burun estetiği oldum ama beğenmedım , burnumun oturmasını bekledım,burun ucumu beğenmıyorum bunun için revızyon işlemı yaptırmak istıyorum,,muayane ücretı nedır?ne kadara yaptırabılırım ,,buarada ben üniv.öğrencısıyım . fıyatın makul olmasını arz ederım ,, saygılarımla..

 55. cem diyor ki:

  yüzdekı kılcal damar büyümesi ve burun eğriliği ile ilgili estetık yapıyor muusnuz

 56. sinem diyor ki:

  burun ameliyatı olmak istiyorum ama korkularım çok. Fiyat önemli bir etken ama iyi sonuç en önemlisi. burnumun sağ tarafında çoook az bir deviasyonda var ama derdim rinoplasti. SSK ya tabi çalışanım.Yardım ve bilgi rica ediyorum

 57. osman diyor ki:

  merhabalar burun estetık amelıyatı olmayı dusunuyorum fakat sekıl olarak cok rahatsız degılım sadece burun ucu amelıyatı ıstıyorum fakat mersınde kalıyorum amelıyat oncesı oraya gelıpde bi ön gorusme sansım yok amelıyat sonrası olusacak sekil, yapılacak işlem ,fıyat vs konularda nasıl ıletısım kurabılırız tesekkurler saygılar

 58. gozde diyor ki:

  burun ameliyatları için bir fiyat istiyorum sizden… birde randevu verebilirseniz görüşmek isterim. tesekkür ederim simdiden …

 59. meltem diyor ki:

  iyi günler. burnumda yamukluk ve kemik var. yanlız ödeme konusunda yardımcı olabilirseniz kesinlikle estetik operasyon düşünüyorum. herhangi bir taksitlendirme uygun mudur? iyi çalışmalar.

 60. Tuba diyor ki:

  Merhaba, Ben Amsterdam\’a yasayan, 24 yasinda bir ogrencim. Ben burnumun on kismindan cok rahatsiz oluyorum. Fazla bir degisim yapilmadan, dogal duran bir burun istiyorum. Yanliz bunun icin burun estetigi ameliyetin fiyatini ogrenmek istiyorum. Beni bu konu hakkinda bilgilenirirseniz cok sevinirim. Tskler.

 61. behiye diyor ki:

  burun ucu ameliyatı düşünmekteyim…ameliyat ücreti ve ameliyatın uygunluğu konusunda muayene ücreti nedir?

 62. nitem diyor ki:

  merhaba, ben burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüyorum.hakkınızda internet üzerinden bilgi edindim ama fiyatlar hakkında da fikir edinmek istiyorum.Görmeden bir fiyat belirtemeseniz bile ortalama en az/fazla gibi bir ortalama fiyat alabilirsem memnun olurum. iyi çalışmalar.

 63. asya diyor ki:

  Merhaba, ben burun ameliyati olmak istiyorum ve sizden bilgiler almak istiyorum. Fiyatini ve hazirliklarini bana mail olarak iletir misiniz. Ayrica dis ülkeden gelecegim. tesekkürler

 64. songul diyor ki:

  meraba, ben burnumdan ve goyuslerımden amalıyat olmak ıstıyorum burnum genıs ve cırkın hıssettırdıgı bır gonusu var,goguslerım ıkı cocuk dogurdukdan yanı anne sutunu kestıkden sogra sarkık ve cırkın bır gorunumu oldu,artı sag goyusum sol goyusumden daha sarkık duruyor ve fark cok acık sekılde bellı oluyor,bunlar ıcın nasıl amalıyatlar gerekıyor ne kadar zaman gerekıyor basarı sonucları ne kadar bılmek ıstıyorum.bır cok kısı farklı seyler soyluyor gerek tv programlarında gerek ınternet uzerındekı yazılarında ben henuz hıc bır estetık amalıyat olmadım bır kere olup tam olmasını ıstıyorum.en onemlı konulardan bırısıde ucretler olması cok yuksek mıktarda fıyatlar ıstenıyor ogrenmek ıstedıgım bunlar hakkında detaylı bılgı edınmek oncelıkle.ınternette bır cok kısının yazısından sızı tavsıye etmesı uzere bu maılı yazmıya karar verdım tesekkurler

 65. hakan diyor ki:

  Hocam 2017 yılında size burun estetiği olmak istiyorum.. Bu süreçte para biriktiriyorum ve 2017 yılında 18 yaşında olacağım bana 18 yaşında ameliyat olabileceğimi söylemiştiniz. Sizi çok seviyorum hocam başarılarınızı instagram sayfanızdan takip ediyorum. İsmim hakan… İzmirde tanışmıştık hocam sörf yaparken selamlar.

 66. umut diyor ki:

  iyi günler hocam benim burnumda et var ve onu aldırmak ıstıyorum ayrıca burun estetiği de yaptırmak istiyorum bu ameliyat ne kadara mal olur bana mail olarak donersenız sevınırım ıyı gunler

 67. mustafa diyor ki:

  byrundan kemik aldırdım amaliyatla hafif erilik var onu düzel tirmek istiyorun

 68. Destina diyor ki:

  merhaba teoman bey,
  öncelikle üstün basarilarinizin devamini diliyorum ve devaminin gelebilmesi icin vaktinizi calmamak adina kisaca anlatmaya calisiyorum.
  yaklasik 5 yil önce berbat bir burun ameliyati gecirdim.et alinmasi ve törpüleme yapildi ama yüzüm komple degisti dudak acisida orantili degil.arastirmalarima göre, kaburgadan kikirdak alinmasi,veya burun ucuyla oynanmasi, dudak acisinin ayarlanabilmesi, ve yanaklara doku kokteyli veya yag enjeksiyonu gerekiyor sanirim.anlayacaginiz cok mutsuzum!resimlerime bakarak tam olarak neler yapabileceginizi,ne kadar zaman ayirmam gerektigini ve( malesef en önemlisi) uygun fiyatini belirtebilirmisiniz?simdiden degerli vaktinizi ayirdiginiz icin tesekkürler….

 69. gözde diyor ki:

  merhaba teoman bey,ben burun estetiği için sizden fiyat öğrenmek istiyorum.biliyorum yapılcak işleme göre değişebilir ama ortalama bi fiyat öğrenebilirsem sevinirim.ankarada yaşıyorum 24 yaşındayım.umarım mailime geri dönersiniz.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.iyi günler

 70. suzan diyor ki:

  Merabalar teoman bey nasılsınız? Ben istanbul dışında yaşamaktayım.Bi takım operasyonlar düşünüyorum bunlar sırasıyla;

  1. Estetik Burun Ameliyatı
  2. Göz Çekikliği
  3. Yanakların ve Dudak Dolgunlaştırılması Kalıcı
  4. Kaşların kaldırılması ve kalınlaştırılması ( bilmiyorum tabi bunu yapıyomusunuz.)
  5. Alt Çenenin Belirginleştirilmesi
  6. Kırışıklıkların Giderilmesi (göz,ağız çevresi,alın)
  7. Kulak Kıkırdağının Alınması
  8. Yanak Gamzesi
  9. El üstündeki yara izinin giderilmesi

  İşyerimden izin alıp gelicem teoman bey bu yüzden konaklamamıda ayarlamam gerekicek ve bu operasyonların maddi boyutu önemli bana ne kadara mal olucak ve tam anlamıyla ne kadar bi sürede iyileşebilirim.
  tabiki öncelikle muayeneye gelmem gerek ancak dediğim gibi il dışında olduğum için bikerede gelip bunları yaptırıp geri dönmem gerek.belki yardımcı olabilir diye 4 tane fotoğraf gönderiyorum size. En azından nasıl bi yüze yapacağınızı görmüş olursunuz. Umarım yardımcı olursunuz bana.İyi çalışmalar.

 71. nagihan diyor ki:

  Merhaba,

  Burun ucu estetiği ile ilgili ortalama maliyet nedir? bilgi verirseniz sevinirim.

  sagılarımla.

 72. Caglar diyor ki:

  İlk olarak burnumun formundaki bir kaç şekil bozukluğu ve nefes alma sorunu beni bu konuya iten faktörlerden. Sizinde bildiğiniz gibi her insan güzel ya da yakışıklı görünmek, sosyal ortamlarda rahatça hareket edebilmek ister. Güzel giysiler giyinip, saçımı tarayıp aynanın karşısına geçtiğimde ister istemez gözüm burnuma kayıyor ve buda beni psikolojik olarak çok etkiliyor. Bilmiyorum, belki de çok abartıyorumdur dışarıdaki insanlara göre. Ama önemli olanda başta benim kendimi iyi hissetmem. Bunun da çaresi burun estetiği ameliyatı bu vesileyle size bu sorunumu yazma gereği duydum. Sizden ricam bana bu konuda birazcık bilgi vermeniz. Yani bu ameliyatın riskleri neler, ne kadar süre zarfında iyileşir. yakın zamanda bu ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum. Sizi daha kısadan bilgilendirmek için farklı açılardan çekilmiş fotograf yolluyorum.
  Bir de bu ameliyatla ilgili ortalama bir fiyat söylemeniz mümkün mü acaba ?
  Şimdiden teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

 73. elif diyor ki:

  merhablar benm burnum buyuk ve etlı kalın derılı zor amelytmn zor gecıcegnı soluyor butun doktrlar .muayne ucretnz vrmıdr vrsa nedr ucretı teskkrler

 74. Muhammet diyor ki:

  Selamlar..Ben burnumdan estetik ameliyat olmayı düşünüyorum, sıkıntım şudur:
  1- Burun deliklerini ayıran ortadaki bölüm aşağı doğru biraz sarkmış durumda bunun
  düzleştirilmesi 2- tam karşıdan bakıldığında burnumun ucu bir kenara doğru hafif eğik.
  bunun doğrultulması.
  bu iki sorunu ayrı ayrı değerlendirerek estetiğe uygun olup olmadığım ve
  ameliyatlaın fiyatı konusunda bilgi verirmisiniz…

 75. mehtap diyor ki:

  merhaba;
  kemerli ve birazda büyük bir buruna sahibim yaklaşık 18 yaşımdan bu yana hep ameliyat olmayı düşündüm fakat parayı bulsam zamanım olmadı zamanı bulsam param fakat çok şükür şimdi tam zamanı ama bu seferde arkadaşlarımı yaşadıgı kötü tecrubeler ürpertti beni desteğinizi bekliyorum.
  iyi çalışmalar fiyatta ortalama olarak paylaşırsaız sevinirim.

 76. ali diyor ki:

  hocam öncelikle merhabalar..benm burnumun ust kemik dokusunda cok azbi egrılık var.ayrıca horlama ve nefes alma problemlerıde yasıyorum ara sıra…arastırmalarıma göre septum deviasyon,yontemı bana gore gözukuyo ama bu mını rinoplastının de ne oldunu pek anlayanadım.kısacası burnumun ust dokuusnun küçük bi mudahaleye ıhtıyacı var benı bılgılendırırsenız sevınırım cunku hemen bunu tedavı ettırmem gerekıyo saygılar…

 77. seda diyor ki:

  merhaba benim burnumda kemer var ve burnumun ucunda düşüklük var yaklaşık ameliyat fiyatı hangi aralıkta olur muayene ücretiniz ne kadar teşekkürler

 78. doğa diyor ki:

  merhaba, 28 yaşında bir beyim, nefes almakta zorluk çekiyorum özellikle uyumaya çalışırken, bunu da burnumun sağ tarafa yatık olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, sormak istediğim tedavinin maliyeti ve ne kadar faydalı olacağı. geri dönüş yaparsanız memnun olurum teşekkürler doğa.

 79. omer diyor ki:

  sayım hocam benim burun ucumda genişlik var.ben sadece bunu düzelttirmek istiyorum.acaba bana maliyeti nasıl olur.teşekkür ederim.

 80. elif diyor ki:

  merhablar benm burnum buyuk ve etlı kalın derılı zor amelytmn zor gecıcegnı soluyor butun doktrlar .muayne ucretnz vrmıdr vrsa nedr ucretı teskkrler

 81. meltem diyor ki:

  Sayin Dr. Dogan, ben 03.08.2016 tarihinde Istanbulatatile gelecegim. Benim sorum o tarihlerde acik misiniz? Ben burun ve cene implanti olmak istiyorum, Acaba Bir Hafta yeterli olurmu ameliyat icin ( Iki kucük cocugum var 2 ve 4) bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

 82. gülşen diyor ki:

  merhabalar teoman bey herkes gibi adınızı çok duydum burnumdan çok şikayetçiyim sağ ve sol profilim çok farklı bu yüzden işinin ehli biriyle görüşmek istiyorum ama ücretlerinizin çok yüksek olduğunuz duydum ücretler hakkında bilgi alabilirmiyim ve öğrenciye indirim yapıyormusunuz:)

 83. elif diyor ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. teşekkürler

 84. fatme diyor ki:

  Yanaklarım biraz sarkık, burnum kemerli olduğu için yüzüm her zaman yorgun ve solgun görünüyor bunu yağ enjeksiyonu ya da doku kokteyli ile düzeltmek istiyorum fakat işlemden sonra doğal olmayan bir sonuçla karşılaşmak ve çevremdekilerin bunu farketmesini istemiyorum. bu mümkün mü? ayrıca işlemden aşağı yukarı ne kadar sonra yüzüm hedeflenen görüntüye kavuşur? bilgilendirirseniz sevinirim.

 85. burcu diyor ki:

  Burnumun iç kısmı s şeklinde ve et var nefes almakta zorlanıyorum bu yüzden ameliyat olmam gerekiyor olmuşkende burnumun üst kısmındaki kemeri törpületmek istiyorum. böyle bir ameliyatı estetik uzmanınamı yoksa kulak burun boğaz doktorunamı yaptırmalıyım danışmak istedim.

 86. cem diyor ki:

  burnumun boyutu normal, sadece profilden bakıldığında sivri ve düşük görünüyor, törpüleme ile sadece burnun uç kısmını normalleştirebilir misiniz? başka bir müdahale istemiyorum, fiyat hakkında bilgi sahibi olursam sevinirim. tşk.

 87. basak diyor ki:

  Merhaba, ben Almanyadan Basak Yaman. 21 yasindayim ve ögrenciyim. Burnumdan hic ama hiccc memnun degilim ve karar aldim subatta estetik ameliyati icin Istanbula gelmek istiyorum. Dr. Teoman Dogan benim simdilik favorim ve fiyatiniz uygun olursa benim icin size gelmeyi düsünüyorum. Hic burun ameliyati olmadim ve nefes alma zorluklarimda yok. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkürler.

 88. Guler diyor ki:

  Burun estetigi Fiyatlariniz hakkinda bilgi almak istiyorum mail adresime ulasirsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkur ediyorum ..

 89. buket diyor ki:

  Teoman bey merhabalar,ben burun ameliyatlarını hangi hastanede yaptığınızı öğrenmek istiyorum ve toplam maliyetiyle ilgili bilgi almak istiyorum.

 90. Hatice diyor ki:

  Doktor bey benim burnumun ucu düşük.Zaten babamda karadenizli. Ama çok kötü değil. Burnumdan estetik ameliyat olmak istiyorum.Burnumun doğal halini kaybetmeden, burnumun delikleri büyümeden, alnım ve çenemle orantılı daha doğal hafif kalkık ve nefes almam da sorun yaratmıycak bir burun estetiği yaptırmak istiyorum. küçük kondurulmuş gibi burunları beğenmiyorum.Bana fiyat ve teknik hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

 91. yildiz diyor ki:

  Sayın Doğan, Burun ucu, macslift ve kepçe kulak operasyonlarının birlikte yapıldığında ve ayrı ayrı yapıldığında fiyatını(-larını) mümkünse öğrenmek istiyorum. Hastane masrafı ve diğer masraflar dahil fiyat veremiyorsanız, hastane yatış ve diğer masfarlar için fiyat aralığı vermeniz mümkün müdür? Teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

 92. zafer diyor ki:

  burnumda eğrilik burun kemiğinde ayrıca alın bölgemde sol gözümün üstü çukur bu yüzden kaşımçarpık ORTALAMA BİR BURUN AMELİYATI FİYATI NEKADARDIR?

 93. Filiz diyor ki:

  Slm,ben yurtdisinda yasiyorum Türkiyede oldugum taktirde burun estetiyi ile ilgili muayne ve ameliyat icin randevuyu kac günde alabilirim. Türkiyede cok fazla kalma imkanim yok. saygilar,

 94. seda diyor ki:

  Sevgili Dr. teoman dogan, benim bir kac senden beri burnumda bir kac sorunlarim var. Burnumdaki nefes darligi yani burun septumum yamuk ve kokanlar büyük oldugundan dolayi cok kötü zorluklar yasiyorum nefes alirken. Ayni sekildede burnum sekilinden de memnun degilim. Bana bu konuda yardimci ola bilirseniz, size cok minnetarim.

 95. feray diyor ki:

  Merhabalar teoman bey, benim maruzatım burnumda hafıf bı egrılık var yanı daha cok ben söyleyınce farkedıyolar.nefes almamda sorun yok ama ilerde sorun olucagını düşünuyorum.bu yuzden bu eğriliği düzeltmek ve mümkünatı olabılıyorsa hafıf törpületmeyı düşünüyorum.Tabiki sizin görüş ve önerilerinizi dıkkate alarak..bu konuda ve ortalama ücreti hakkında tarafıma kısa bilgi gecmenizi çok rica ederim.İyi çalışmalar

 96. ercan diyor ki:

  Dr. Bey merhaba. 25 yaşında bir bankacıyım.burnumun içinde et parçası var 14 yaşındayken düşünce oluştu ve burnumun içinde eğriliğede sebep oldu bu düşme.burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum.uzun araştırmalarım sonucu sizin isminize ulaştım.ayrıca sol üst kaşımda kaşımla gözüm arasında 5 yaşından kalma 2cm dikiş izi var onuda estetik ameliyat yaptırmak istiyorum.isterseniz resimde yollayabilirim.ayrıca ortalama bir fiyat öğrenmem mümkünmüdür dr bey.ilginize şimdiden teşekkür ederim

 97. suleyman diyor ki:

  mrb doktor bey benim sorunum burnum bi kaç sene önce kırıldı ve kendi kendine kaynadı ben futbolcuyum ve yaptırmaya fırsatım olmadı şimdi yaptırmak istiyorum ama ameliyat sonrası nekadar idman yapmaman gerekiyor? çok uzun bir zaman alırmı acaba ?

 98. ayşegül diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey, Sizi burun estetiğini araştırırken buldum tabi diğer bulduklarımdan da bahsedeyim fotoğrafını yolluyorsun ve şu meşhur ideal burnu photoshoplayıp mailine yolluyorlar:)size rastgeldiğimde ise olay estetik bi operasyonu araştırmaktan çok neşeli bir makaleyi okuma işine döndü. estetik üzerine yazdığınız şeyleri keyifle okuyorum,ironik diliniz çoğu yerde gülümsememe neden oluyor.eleştirinizdeki ince zeka,içtenlik ve işini en iyi şekilde yapmış olmanın özgüveni sizi takdire şayan yapıyor. şuan atanamamış bir öğretmen olmamdan ötürü her ne kadar şimdilik bu isteğimi ertelesem de yazdan beri takip ettiğim siteniz üzerinden takdirlerimi ertelemek istemedim. Hoşçakalın 🙂

 99. nesli diyor ki:

  burnum kemerli ve sola doğru eğri tedavisi var mı varsa ücret ne kadar olur?

 100. elif diyor ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. teşekkürler

 101. basak diyor ki:

  Merhaba, ben Almanyadan Basak Yaman. 21 yasindayim ve ögrenciyim. Burnumdan hic ama hiccc memnun degilim ve karar aldim subatta estetik ameliyati icin Istanbula gelmek istiyorum. Dr. Teoman Dogan benim simdilik favorim ve fiyatiniz uygun olursa benim icin size gelmeyi düsünüyorum. Hic burun ameliyati olmadim ve nefes alma zorluklarimda yok. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkürler.

 102. esra diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey, benim burun estetiğiyle ilgili aklımda birkaç soru var.Ben burnumun genişliğinden çok şikayetçiyim geniş büyük gözükmesine sebep oluyor ve biraz hafif burun kemigim cıkık bu yasta ne kadar dogru bilmiyorum ama cok takıntı yaptım.Acaba bunun ameliyatı zor mu? Nasıl bir islem gerekiyor,yaşım bunun için küçük mü ve illa sekil degisikligi yapılıyor mu?

 103. nurcan diyor ki:

  merhaba,ben kemerli bir buruna sahibim.ameliyatla ilgili bildiklerim; burun kemiklerini kırarak veya kırmadan yapılan ameliyatlar varmış.acaba benim gibi
  kemerli bir burun torpulenerek duzeltilebilirmi.teşekkür ederim.

 104. ozturk diyor ki:

  Ben istanbul da hemşireyim burun estetiği olmak istiyorum. Öncelikle istirahat olayları nasıl oluyor ve ameliyatın ortalama ne kadar? Bide ben bi sizle görüşüp fikrinizi almak istiyorum.

 105. miray diyor ki:

  merhaba;burun kemiğimin eğri olmasından ve bir deliğin kapalı olmasından dolayı nefes alma problemi çekmekteyim. hem sağlık açısından hem de burnumun kemerli olmasından dolayı esteik burun ameliyatı olmak istiyorum. 1-öncelikle ameliyat nerede yapılmakta 2-ameliyata kbb dr u giriyor mu 3-şehir dışından geleceğimiz için konaklama yeriniz var mı 4-iyileşme süresi ne kadar 5-tampon kullanılıyor mu 6-ücret hakkında detaylı bilgilendirilirsem benim için çok iyi olur.. en kısa zaman da dönüş yapılırsa çok sevinirim.. saygılarımla miray tapar

 106. deniz diyor ki:

  merhabalar hocam. hocam benim yüzümle ilgili sorunlarım var. yardımcı olur musunuz? size resmimi göndersem bakar msınız? teşekkürler

 107. sevda diyor ki:

  Burnumun şeklinden rahatsızlık duyuyorum ameliyat olmak istiyorum öqrenciyim maddi durumumuz yetersiz yardımcı oLmanızı qerekli yerlere yönlendirmenizi istiyorum teşekkür ederim

 108. sercan diyor ki:

  merhaba doktor bey benim burnumda hump dedıgımız cıkıntı mevcut ve burun kanatlarım bıraz genıs.bu ıkı sorunu duzeltmede tahminen ne kadarlık bir maliyeti olabılır?fiyat olarak teşekkürler

 109. ozlem diyor ki:

  Hocam Merhabalar, ben burun ameliyatı olmak istiyorum.Ancak sizinde bahsettiğiniz gibi bilgi karmaşası var ve ben çok istekli olmama rağmen kafam karıştı.Araştırdığım kadarıyla sizinle ilgili olumlu yazılar gördüm kişisel olarakta fikir edinmek ve ameliyat olmak istiyorum.Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 110. derya diyor ki:

  iyi çalışmalar teoman bey antalyada yaşıyorum birkez sigortada sigortanın doktoruna ameliyat oldum burun ameliyatı şimdi dışardan bakıldığnda ters v şeklinde gölge bariz belli oluyor.şuan sigortasızm ve işsiz fakat size ameliyat olmak isterim ücret iiçn bilgi almak istiyrm.

 111. makbule diyor ki:

  Merhabalar, Burun ameliyatı için muayene ve asıl ameliyat ücretleriniz (alt ve üst sınır) hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler..

 112. handan diyor ki:

  fiyat aralığınız benim bütcemi aşıyor mu merak ettim . çünkü iyi bir uzmanla çalışmak beni böyle önemli bir ameliyatta güvende hissetmem tabiki paradan daha kıymetli hayatımın geri kalan kararını siz estetik uzmanlarına bırakacağım. şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

 113. huriye diyor ki:

  merhabalar ben 22 tane ameliyat geçirdim yüzün sağ tarafında yanak içerisinde burun kokune uzanan hemanjiom vardı 26 eylülde son ameliyatımı oldum ameliyata dayalı yüzümde çökmeler oldu sosyal yaşantım bitti çalışamıyorum aslında doktor bey benim hikayam çok uzun şikayetimse yanakta çökme ve burunda şekil bozukluğu 2 tanede burun operasyonu geçirdim doktora gitmeye korkuyorum tekrar kötü ellerde ameliyat olmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum ….saygılarımla

 114. bekir diyor ki:

  merhaba teoman bey.İlk olarak burdan yazısmak ıstedım bende doktorum.daha sonra sızı tekrar arıyıcam ama emın olmak ıstedım.Benım 9 yasında bır yegenım var ve yakın zamanda yanık dolayısıyla yuzunde tek yanakta 2. derece yanık olustu ve bunun için gorusmek istedım.Bu yegenımın yuz estetiğini yaparmısınız.suan yogun bakımda ama genel durumu ıyı yakında cıkarırız ve gerekırse hemen getırırız.Yanlış anlaşılmasını istemem ama para konusunda hiç bir problem olmaz ne dersenınz o olur.buna emın olun ama bizim için onemlı bır durum saygılarımla. en yakın zamanda donmenızı rıca ederim.

 115. yağmur diyor ki:

  10 yıl önce gecirdigim trafik kazası sonrası nefes alma zorluğu çkiyorum daha önce böyle bir sorunum varmıydı tam bilmiyorum.ücretini öğrenmek istiyorum

 116. ercin diyor ki:

  Merhabalar.1 ay içinde burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum,bir yan etkisi oluyor mu acaba,Fiyat konusunda bilgiyi nasıl veriyorsunuz?Teşekkürler…

 117. çınar diyor ki:

  merhaba.. ben burun estetiği hakında hem bilgi hemde fiyat öğrenmek istiyorum.sevgilerle

 118. gül diyor ki:

  Sn. Teoman Doğan; Ben çocukluğumdan beri geniz eti problemi nedeniyle burundan nefes alamıyorum ve artık doğru nefes alabilmek için ameliyat olmaktan kaçamayacağımı anladım. Ayrıca burnumun ucundaki büyüklüğü de bu ameliyatla küçülttürmek istiyorum. Ayrıca 1.5 yıl önceki hamileliğimde bebeğimin iri olmasından dolayı karnımda fıtık oluştu bu fıtığı ve yine bu dönemde meydana gelen karın kaslarımdaki ayrılmayı da düzelttirmek istiyorum. Bu ameliyatları aynı anda olabilir miyim. Çünkü iki kez ameliyat olmak istemiyorum. Risk artar mı ne tür riskler yaşayabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 119. onur diyor ki:

  Merhaba burun estetiği ameliyatı olmayı istiyorum fiyatını söyleyip yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler.

 120. seda diyor ki:

  Sevgili Dr. teoman dogan, benim bir kac senden beri burnumda bir kac sorunlarim var. Burnumdaki nefes darligi yani burun septumum yamuk ve kokanlar büyük oldugundan dolayi cok kötü zorluklar yasiyorum nefes alirken. Ayni sekildede burnum sekilinden de memnun degilim. Bana bu konuda yardimci ola bilirseniz, size cok minnetarim.

 121. ömer diyor ki:

  6 ay öncesi estetik burn ameliyatı oldum.burnumun ilk 4 ay şekli çok güzeldi,malesef son 2 aydır eski şekline döndü.çok rahatsısız.ikinci ameliyatn maliyeti nedir?ve iyileşme süresi uzun sürer mi?

 122. Oezlem diyor ki:

  Iyi günler

  Ben isvicreden yaziyorum ve burun esetetigi yaptirmak istiyorum.

  Muayene olmak sizin klinikda nekadar??

  Nisan ayinda türkiyeye gelirsem gelip buruma verebilceniz sekili görmek isterim.

  Tesekkürler

 123. Ulvi diyor ki:

  merhaba..ne zamanadek Azerbaycandasiniz doktor? ne zamandir burnumu ameliyyat etdirmek istiyorum..ama guvene bileceyim doktor bulamiyorum..sizi gordum..bu ameliyyati size yapdirmak istiyorum..cvb.nizi bekliyor olacagim..

 124. handan diyor ki:

  fiyat aralığınız benim bütcemi aşıyor mu merak ettim . çünkü iyi bir uzmanla çalışmak beni böyle önemli bir ameliyatta güvende hissetmem tabiki paradan daha kıymetli hayatımın geri kalan kararını siz estetik uzmanlarına bırakacağım. şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

 125. semra diyor ki:

  merhaba, adim semra aydin, 27 yasinsayim ve hollandada kaliyorum. arkadasim gecen sene burun ve gogus ameliyati gecirdi. sizden cok memnun kaldi. arkadasimin sayesinde size ulasabildim. ben 74 kilo verdim ve su anda goguslerime gogus diyemiyorum. hic bir sekilde gogus kalmadi. 29 aralik turkiyede olacagim. randevu yapmak istiyorum. sevgilerimle semra aydin

 126. ali diyor ki:

  merhabalar sizi araştırdım ve yaptığınız işlerin gerçekten iyi olduğu söyleniyor.. burun estetiği için fiyat alabilirmiyim acaba? şimdiden teşekkürler..

 127. berk diyor ki:

  İyi günler Teoman hocam, ben konudanda anlaşılcağı gibi burun estetiği düşünüyorum burnumun yüzümde büyük ve çıkıntılı gördüğüm için duruşunu beğenmiyorum tabi iyi doktor kadar fiyatda önemli benim için sizin fiyat aralıklarınız nedir? Sağlıklı günler hocam.

 128. pınar diyor ki:

  merhaba,burun ve göğüs ameliyatlarınızın öncesi ve sonrası fotoğraflarını gönderebilirseniz çok sevinirim.

 129. mustafa diyor ki:

  eşim ve ben şırnakta calışan kişileriz eşimin kalca basen karın bölgesinde yag aldırması benımde burun ameliyatı estetiği yaptırmaya ihtiyacımız var bu neden le sömestre tatilinde bunu halletmek istiyoruz. bu dönemde yapabilirmisiniz takribi maddi tutarı ne kadar olacaktır. bildirmenizi istiyorum. cunku maddı hazırlığım yapmam gerek . teşekkurler.

 130. merve diyor ki:

  mrb iyi çalışmalar diliyorum msjımı cvplarsanz çok sevinirm burnuma estetk yaptrmak istiyorum sigara kullanıyrm bunun bi zararı olur mu? ayrıca burnumun üst kısmında ve burun kanatlarmda kılcal damar çatlamaları var kırmızı damarlar belli bunlar ameliyatdn snra daha çok artarmı yada bi degişim olurmu burnum hafif kemerli ve burun ucum düşük çok büyük bi burnum yok burun derimde çok ince buda sorun yaratrmı? iyi çalışmalar..

 131. sezai diyor ki:

  burnumda eğrilik var nefes almakta zorlanıyorum 2009 martta plastik cerrahi doktoru tarafından ameliyat oldum fakat memnun kalmadım halen aynı şikayetlerim devam ediyor. 2. kez ameliyat olmak istiyorum.

 132. hasan diyor ki:

  Neden aşağı yukarı bi fiyat tarifesi söylemiyorsunuz insanlarda ona göre hazırlık yapacak bilemiyorum bişey diyemem görmemiz lazım gibi laflarla gecistirmeyin insanların % 90 ı bunu merak ediyor

 133. eda diyor ki:

  merhaba doktor bey size gelen hastalarda burun estetiği yüzüne uygun olmayan yada yapmadığınız hastalarınız oldumu? qameliyalarınızda kapalımı açık mı teknik kullanıyosunuz?

 134. gulay diyor ki:

  merhaba minirinoplasti sadece burun ucunu yukarı kaldıran bir ameliyat ne kadara olur fiyat öğrenebilir miyiz? iyi çalışmalar

 135. özlem diyor ki:

  Ben yurtdisinda oldugum icin sizde böyle bir sey uguluyormusunuz. Ben size resmimi cekip yollasan sizde onun üstünde burnumun esttik yapilmis halini yapip bana geri gönderseniz ben o sekilde ameliyat icin karar versem??? birkac dokdorlar böyle birsey sunuyor bu yüzden sizede sormak istedim.

 136. Tuğba diyor ki:

  Merhaba,

  Ben 3 subat ve 17 subat arasi Istanbula gelmeyi dusunuyorum ve bu tarihte burun estetigini yaptirmak istiyorum.
  Fiyatlarinizi ogrenmek mumkunmu.

 137. Göknur diyor ki:

  Teoman bey, Burun ucu estetiği ile ilgileniyorum.Daha önce burun estetiği amaliyatı geçirdim.Burun ucunda kıkırdak çıkıntısı var alltan ve sağ profilden bakıldığı zaman burun ucum yamuk görünüyor.Sizden istediğim ön fikir oluşturmak adına bi fiyat aralığı belirtebilirmisiniz ?Şimdiden teşekkür ederim.

 138. nurgül diyor ki:

  merhabalar daha önce burun estetiği oldum ama memnun değilim tekrar olmak istiyorum fiyatı ne kadar olur bilgi verirseniz sevinrim tşk

 139. ozen diyor ki:

  Merhaba, ben burnumdan cok rahatsizim ve Burun Estetigi olmak istiyorum.Burun Estetiginin ücreti ne kadar acaba?Ameliyat ve sonrasi tam olarak kac hafta sürer? Simdiden tesekkürler.

 140. Özden diyor ki:

  Kesinlikle Burun Estetigi olmak istiyorum ama herkese güvenmekte kolay olmuyor. Ben Almanyada yasiyorum ve 18 yasindayim . Ve tam olarak ne zaman yaptirabilirim bilmiyorum, is yerinden izin almak zor oluyor.Ayrica biraz Para biriktirmem gerekiyor daha :)))).. Ama eger size güvenipte , size yaptirmak istersem , islemler , ameliyat kac hafta sürer ??? 🙂

 141. bedia diyor ki:

  Ben İst. Hukuk Fak.’de öğrenciyim. Ailem Isparta’da yaşadığı için burun ameliyatını orada oldum lakin doktorum ne kontrol ne de masaj hakkında hiç bilgilendirmedi beni. Çevremdeki herkes de masaj hususu hakkında biraz telaşlandırdı. Başka bir doktorun yaptığı ameliyat sonrasında o burunla ilgilenmek kimsenin hoşuna gitmez sanırım ama size danışmak istedim. Acaba randevu alıp kontrole gelmem mümkün müdür ? Nasıl masaj yapmam gerektiğini bilmiyorum ve yanlış yapılmasından yahut öğretilmesinden korkuyorum açıkcası. Aslında bu mevzunun gerçekten gerekli olup olmadığını dahi bilmiyorum. Yardımcı olursanız mutlu olurum.
  Umarım keyfiniz yerinde ve mutlusunuzdur , kolay gelsin…

 142. Sevtap diyor ki:

  10 yıl önce devlet hastanesinde burun ameliyatı oldum. Burnumda kemik eğriliği, nefes darlığı ve geniz akıntısı var. Ameliyatla bunların düzlebileceği söylenmişti ama hiçbir düzelme olmadı. Aksine kemer alındığı için görüntü de bozuldu. Burnum uzamış gibi oldu ve uç kısmı yuvarlak bir görüntü aldı. Burun deliklerinde asimetri sözkonusu. Bu nedenle 2. ameliyatı düşünüyorum. Hem eğriliğin düzeltilmesini, asimetrinin giderilmesini ve güzel bir erkek burnu yaptırmayı istiyorum.
  1-Bu ameliyetı yapabiliyormusunuz?
  2-Kulaktan kıkırdak alınmasının gerekip gerekmeiği dışarıdan anlaşılabilirmi?
  3- İz bırakmadan deliklerdeki asimetri giderilebilirmi?
  4-Ekte birkaç fotoğrafımı gönderiyorum. Bunlar üzerinde görsel bir çalışma yapabilirmisiniz?
  5-Ameliyatın riskleri nelerdir ve hangi konularda başarısızlık ihtimali vardır eğrilik, nefes vb
  6-Şehir dışından geleceğim. Bu ameliyatın maliyeti nedir?
  Mesajımı ivedilikle yanıtlarsanız sevinirim.

 143. oguz erkara diyor ki:

  Öncelikle belirtmek istiyorumki senerlerdir burun estetiği yaptırmak istiyorum ama buna cesaret bulamıyorum,ancak burun ucuna yapılan bi operasyon bana yeterli olur derken sanırım beklediğime değdi ve mini rinopilasti yöntemini duydum,tamda bana göre.

  Sizden rica ettiğim konu öncelikle bana bir fiyat bilgisi vermeniz olacaktır. Lütfen bu hayalimi gerçekleştirmede bana yardımcı olun…

 144. sema diyor ki:

  Web sitenizdeki minirinoplasti ile ilgili bilgileri dikkatlice inceledim. Ancak bu konuda farklı estetik cerrahların farklı görüşlerine rastladım. Acaba bu yöntem sık uyguladığınız bir yöntem mi ve kalıcı bir sonuç elde edilebiliyor mu ? Ayrıca burun ucu kaldırılınca burun ile dudak arasındaki mesafede estetik dışı bir görünüm oluşur mu diye bir korkum var ?

  Üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum bu nedenle iş yoğunluğum nedeniyle ve yapay bir buruna sahip olma korkusuyla minirinoplasti (uygun gördüğünüz takdirde) olmayı düşünüyorum. Çok biçimsiz bir buruna sahip olmadığım için burun ucunun kaldırılması yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Bu konuda sizin fikrinizi nasıl alabilirim? Yani İzmir’de yaşadığım ve çalıştığım için acaba fotoğraf göndermem yeterli olacak mıdır? Yoksa muayene için uygun bir zamanda randevu alabilir miyim ?

 145. hayata_kustum diyor ki:

  mrb hocam ben burun estetıgı olmak ıstıyorum ama bı guvenılır bı doktor belırleyemedım kafamda ögrencıyım 3000 gıbı bı nakıt param var arkadaslarımın dalgasından bıktıgım ıcın amelıyat olmaya karar verdım sizinde yardımınızla amelıyat olmak ıstıyorum kurtarın bu dertden benı rıca edıyorum sızden 3 bınden baskada param yok sızce yetermı sayın hocam sizede uyarsa hemen ocak ayında amelıyat olmak ıstıyorum tesekkrler

 146. serdar diyor ki:

  merhaba teoman bey 1 yıl önce estetik ameliyat oldum ancak eklediğim resimdeki görüldüğü gibi burun deliklerimin başladığı yer ve üst dudağım arasında bir tuhaflık var yani filtrum bölgesinde acaba bu durum ameliyatla düzeltilebilirmi??

 147. emre diyor ki:

  merhabalar ben burunumu küçültmek istiyorum burun estetik fiyatlarınız ortalama nekadar öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 148. özlem diyor ki:

  Merhaba Ben yurt disinda kaliyorum ve burnumu yaptirmak/düzeltmek istiyorum. Sayin Dogana bir kac sorum var: Ben 13.12-22.12\’e kadar Istanbulda kalacam. Ve bu kisa sürec icinde bi operasyon gerceklese bilirmi acaba? Yoksa kontroller icin daha uzun mu kalmak lazim? Bu tür operasyonlardan sonra kac gün sonra ise baslanabilinir? Ve burun estetik fiyatlari ne kadar acaba? Cevap icin simdiden tesekkür ediyorum. saygilarimla,

 149. semra diyor ki:

  Teoman Bey iyi akşamlar: ben sömestr tatilinde burun ameliyatı olmak istiyorum. muayene ücreti alıyor musunuz?bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

 150. selin diyor ki:

  merhaba, burnumun ucu biraz düşük ve burnum hafif kemerli. normal burun estetiğinin yapay durmasından korktuğum için iple burun asma ameliyatını düşündüm ancak bir arkadaşımın kuzeni yaptırmış ve tekrar düşmüş burun ucu. bu kalıcı bir işlem değil mi acaba? teşekkürler..

 151. Ömer Yazıcı diyor ki:

  Hocam merhaba kolay gelsin. Fiyatları öğrenebilir miyim ?

 152. dilruba diyor ki:

  Merhaba Sayin Dogan, Butun web sitenizi inceledim. Cok net gercek detayli aciklamalariniz icin tesekkur ediyorum. Web sitenizde bulamadigim bir soru sormak istiyorum. Ben burun ameliyati olacagim ama ayni zamanda nasolabial cizgileri operasyonda doldurmak istiyorum. Bunun icin iki ayri doktor ile gorustum ve bir tanesi yag ile digeri ise dolgu maddesi ile doldurmayi oneriyor. Bunun hangisi dogrudur? Hangisi yapilmalidir? Siz beni gormeden yonlendirme yapabilirmisiniz? Tesekkurler

 153. zeynep diyor ki:

  merhaba ben 6 yıl önce rinoplasti ameliyatı oldum ve ameliyat sonrası burnumun ucunun görüntüsünden memnun değilim.minirinoplasti ile de rinoplasti kadar başarılı sonuçlar alınabiliyor mu?eğer alınabilirse minirinoplasti ücretini öğrenebilir miyim? teşekkür ederim

 154. emre diyor ki:

  merhabalar ben burunumu küçültmek istiyorum burun estetik fiyatlarınız ortalama nekadar öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 155. nurcan diyor ki:

  merhaba,ben kemerli bir buruna sahibim.ameliyatla ilgili bildiklerim; burun kemiklerini kırarak veya kırmadan yapılan ameliyatlar varmış.acaba benim gibi
  kemerli bir burun torpulenerek duzeltilebilirmi.teşekkür ederim.

 156. ayaz diyor ki:

  Merhaba,ben ameliyat fiyatlarını merak ediyorum bu konuyla ilgili geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar teşekkür ederim .

 157. dadasov diyor ki:

  azerbaycan-gence
  Mesaj : salam.men 5 il bundan evvel ceper eyriliyinden emeliyyat olmusam.indi plastik emeliyyat olaraq burnumu duzgun formaya salmaq isteyirem.emeliyyat olunsam ne kimi problemler ola biler.emeliyyat neceyedi?

 158. jale diyor ki:

  merhaba teoman bey,daha öncede size mail atmıştım burun estetiği için.ben ankarada yaşıyorum ve ameliyatım için istanbul olmasının biraz sıkıntı olucağını düşünüyorum.ameliyattan sonra muayenelere gelmem gerekebilir veya acil bi durum da size ulaşmam sıkıntı olabilir diye endişeleniyorum.öğrenciyim ve ancak finallerimden sonra yani ocak ortası gibi gelip ameliyat olabilirim.size ve bana uyan tarihleri bile ancak mail yoluyla halledebiliriz,maalesef yüzyüze görüşme imkanım biraz zor.yani öyle ayarlamam lazım ki sizinle ilk görüşmem ameliyatımdan belki 1gün öncesi ne istediğimi konuşmak için olabilir.bir de gelen burnumun gideni aratmasından korkuyorum,burun düşmesi vs olayları çok duyduğum için korkuyorum ama sizede güveniyorum.daha önceki mailinizde bana bi hastanızın fotoğrafını göndermiştiniz.eğer sakıncası yoksa bi kaç hastanızın fotoğrafını daha gönderebilirmisiniz?

 159. harun diyor ki:

  burun ucu estetiği yaptırmak istiyorum ortalama fiyatı nekadar olur şimdiden teşekürederim.iyi çalışmalar.

 160. berna diyor ki:

  Merhaba; Burun estetigi yaptirmayi dusunuyorum ayni zamanda nefes almada problemler yasiyorum ameliyat sirasinda bu iki sorunun duzeltilmesini istiyorum.su siralar doktor hastane secimi yapiyorum. Ortalama bir fiyat almam mumkun mu?sigorta gecerli mi?

 161. YASEMİN diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey, İnternette yapmış olduğum araştırmalardan sonra sizinle irtibata geçmek istedim. Genel itibari ile burnumdan nefes alamıyorum.Sürekli tıkalı ve ağızdan da nefes almak artık çok daha fazla rahatsız ediyor ve tıkanmaya başladım. Geceleri nefessiz kalarak uyanmalarım arttı ve artık bu duruma bir çözüm bulmam gerekiyor. Üniversite dönemimde Marmara Ünv. Hastanesinde burun ameliyatı oldum fakat ameliyat sonrası çok daha kötü oldu.Ameliyatta estetik bir operasyon olmadı sadece kemik alındı. Sorularım; 1 – Yeni bir ameliyattan sonra nefes sorunum düzelebilir mi? 2- Bu operasyonlar için ön bir çalışma yapıyor musunuz benim görebilmem için? 3-Kararımı verdiğim zaman ameliyatı hemen yapabiliyor musunuz? Yani Perşembe veya Cuma ameliyat olursam Pazartesi işe dönebilir miyim? 4- Genel olarak toparlanmam ne kadar sürecektir? 5- Son ve benim için önemli bir nokta bu tarz bir operasyon bana ne kadara mal olacaktır? En kısa sürede cevabınızı almak ümidiyle… Teşekkürler

 162. Merve diyor ki:

  merhaba teoman bey ben 22 yaşında 46 kilo boyum 1.70 göğüslerim yok denilecek kadar küçük oranlarımı yazdım ne kadar sinir bozucu oldugu burdan bile belli:)koltukaltı meme büyütme operasyonu gecırmek istiyorum ama cok da korkuyorum:)sayfasınız benı cok aydınlattı tek sorun fiyat arastırması yapıyorum mail ime cevap gelırse cok sevinirim.tesekkurler.

 163. oyku diyor ki:

  merhaba 21 yaşında öğrenciyim.Ocak ayında burun estetği ameliyatı olmayı planlıyorum.Fakat ne yazıkki hala iyi bir yer bulamadım size danışmak istedim.Estetik operasyonunuz ve ücret hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler

 164. ali diyor ki:

  burun ameliyatinin fiyatlarini bilmek istiyordum!

 165. mehmet diyor ki:

  Burun ucumu elimle hafifce yukarı kaldirdigimda istedigim sekli aliyor.fiyat uygun olursa yaptirmak istiyorum.

 166. sumeyra diyor ki:

  Sevgili Teoman Bey,4 yıl önce rinoplasti yaptırmıştım.Ancak burnumun ucundan memnun değilim,sanıyorum ki minirinoplasti benim sorunumu çözecektir.Operasyonun yaklaşık maliyeti ve burnumda tampon yada atel olup olmayacağı ile ilgili bilgi almak istiyorum.Bu operasyon benim için uygunsa bir haftasonu yaptırıp,pazartesi işimin başında olabilirmiyim?

 167. deniz diyor ki:

  Ben Norvecde yasiyorum, ve nisan ayina dogru burun estetik ameliyati yaptirmak istiyorum. Ne kadar zaman önce planlanmalidir böyle bir ameliyat?

 168. sule diyor ki:

  Uzun süredir estetik olmayı planlıyorum ancak bir türlü cesaret edemedim. Takip ettiğim doktorlar arasında seçim yapmakta zorlandığım isimler arasındanız. O yüzden sizden detaylı bir bilgi almak isterim. Ameliyatı hastanedemi yapmaktasınız? ortalama bir ücret verebiliyormusunuz? ve ödeme şekli nasıl oluyor? vereceğiniz yanıtlardan sonra tekrardan sizinle iletişime geçmek isterim.
  Saygılarımla…

 169. mertcan diyor ki:

  İyi günler size almanyadan yazıyorum Kız arkadaşım iyi türkçe bilmediği için ben yazıyorum Kız arkadaşım burun küçültme operasyonu olmak istiyor biraz kambur luk varmış. Burun küçültme operasyonunu istanbul anadolu yakasında pendik\’e yakın bir hastanede yaptırmayı düşünüyoruz. Sizden fiyat almak istiyoruz. Cevabınız ile türkiyeye geliceğiz. İYi günler

 170. Ozlem diyor ki:

  Merhaba ;
  Ben burun estetiği olmak istiyorum konu hakkinda bana bilgi verebilir mısın hafta ici çalıştığım icin bİrebir gelip bilgi alamıyorum öncelikli olarak Dr.Teoman Doğan dan ameliyatı yapmasını istesem bu nerede Olur ve ortalama burun estetiğinin fiyatını öğrenebilir miyim sizden
  Tşk

 171. aysegul diyor ki:

  Ben Danimarkadan Ayse Gül, ben burun estetigi yaptirmak istiyorum size bi kac resim göderiyorum, bana bi maliyat verebilirmisiiniz?
  Ben iki sefer burumdan ameliyat oldum, ama estetik degil, nefes darligim vardi ve burnumu actirdim ama faydasini görmedim, daha da beter oldu ve burnumda egrilik olusdu ve cökukluk var resimdede göreceginiz gibi, burnumu duzeltirmek istiyorum ve biraz kaldirtmak istiyorum.

 172. yunus diyor ki:

  hocam benim burnum az bişey öne egik önden guzel görunuyor ama yandan görüntü öndeki görüntüye hiç uymuyor bu şeklin ameliyatı zormu acaba ve birde ameliyat ücretini soracaktım ne kadar dır.iyi gunlerrr

 173. erdinc diyor ki:

  Sigorta hastanesinde burnumda deviasyon olduğu söylendi nefes alma problemimde var görünüşüde kötü olduğu için estetik yaptırmak istiyorum bunla ilgili maliyet ne olur ve ödeme şeklini merak ediyorum şimdiden ilginize teşekkürler

 174. birol diyor ki:

  Merhaba , Burun estetigi icin sizden genel bilgi ve fiyatinizi ogrenmek istiyorum . Tesekkurler ..

 175. mutlu diyor ki:

  Hocam size ameliyat olmadım diye çok pişmanım başka bir doktora ameliyat oldum…. burnum berbat halde nefes alma güçlüğü çekiyorum . doku kaybı olduğu ortada bir daha asla düzeltilemez peki çektiğim acılar. ikinci ameliyat ücretsiz diye ilgilenmediler ağrı kesici bile vermediler eve geldiğim gece narkozu atamadım tir tir titredım. ameliyattan çok korkuyorum uykularım kaçıyor. ama bu burunla kalmak da istemiyorum. eskisi gibi resim çektirmeye bayıldığım günlere dönmek istiyorum . hayatımı bu kadar çok etkileyeceğini nerden bilebilirdim ki . sizce hala düzelme ümidi var mıdır ?

 176. ahmet diyor ki:

  UzmanTv aracılığıyla sizi buldum. Kemerli ve burun ucu düşük bir burnum var. İsterseniz sağ sol profil fotoğraflarımı gönderebilirim. İyi çalışmalar

 177. omer diyor ki:

  Burun ucu kaldırmak istiyorum internette araştırırken rastladım bana göre bir operasyon oldugunu düşünüyorum küçük bir ameliyat sadece burun ucu. estetik hakkında fiyat verebilirmisiniz hocam sigortam yok muayene ücreti ne kadar şimdiden teşekkür ederim hocam.

 178. gokhan diyor ki:

  Merhaba Teoman bey,
  Burun estetiği olmak ve burnumun içindeki eti aldırmak istiyorum.Konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.
  Saygılar,

 179. cagla diyor ki:

  mrb teoman bey,ben burun estetiği yaptırmak istiyorum..bununla ilgili fiyat bilgisi alabilirmiyim..şimdiden tşkr edrm..

 180. pelin diyor ki:

  burun estetiği ameliyatı yaklaşık fiyat bilgisi almak istiyorum

 181. hasan diyor ki:

  hocam ameliyar sonrası burun düşmesi falan oluyormuş. sizin hastalarınız kaçta kaçında düşme oldu? kaç gün hastahanede kalınıyor? iki haftada şişlikler gider mi? gerçi sizden baya memnun olanlar var.benim burnum sadece uzun yani kemik kısmında bir sorun yok gibime geliyor zaten şikayetim uzunluğu. geleceğim gün amaliyata alabilir misiniz?

 182. mevlut diyor ki:

  burun estetigi nekadar dir maliyeti

 183. cansu diyor ki:

  doktor bey ben 3 sene önce ameliyat oldum.yağlı ve kalın derili burnum.şişliklerin inme dönemi hiç olağan seyrinde olmadı. ilk 2 sene aşırı şişti.neredeyse buruna benzemiyordu. şimdi de burun ucumun bir tarafında şişlik kaldı. hep daha şişti zaten bir tarafı. bir gün şişiyor .bir hafta sonra iniyor.tekrar şişiyor. neden böyle? doktoruma ulaşamıyorum. acaba steroid iğneleri fayda eder mi?yapabileceğim hiç bir şey yok mu bıktım.

 184. hanim diyor ki:

  merhaba iyi günler benim sorum burun ve gögüs estetigi yaptirmak istiyorum bunun icin fiyatini bilmek isterim

 185. burcin diyor ki:

  hocam ağrıda ebe olarak görev yapıyorum burun ameliyatı oldum ve doktorlarım bana elmacık kemiğinin dolguya ihtiyacı var dedi bana yardımcı olurmusunuz bu ameliyatın maliyeti ne kadardır şimdiden çok teşekkürler yardımınızı bekliyorum

 186. nihal diyor ki:

  Hocam başarılar isminizi çok duyuyorum sizinle burnum hakkında görüşmek istiyorum.

 187. gamze diyor ki:

  mrb ben burun yapımı sevmiyorum estetik yaptırmak istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum . iz kalırmı acaba …

 188. dmla diyor ki:

  burun estetigi olmak için bu aralar doktor araştırıyorum. sizin iyi oldugunuzu okudum. yüzde bir organ oldugu için endişelerim var doktorumun iyi olması önemli yalnız fiyatta önemli benim için.yaklaşık fiyatınız hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim.

 189. dilara diyor ki:

  ben 21 yaşındayım.burnumda kemik olduğu için nefes alma sorunum var hem bu sorunumu çözmek hem de daha estetik bir görünüme sahip olmak için burun ameliyatı yaptırmak istiyorum.ancak öğrenci olduğum için ameliyatların maliyetleri benim için önem taşıyor muayene etmeden kesin bir fiyat veremezsiniz ancak bana aşağı yukarı bir fiyat söylerseniz sevinirim.çünkü okuduğum yazılardan sizin iyi bir cerrah olduğunuzu öğrendim muayenehanenizde nişantaşındaymış o yüzden muayene ücretinizi de öğrenmek istiyorum.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim,iyi günler..

 190. cigdem diyor ki:

  mrb lar ben 21 yasındayım kbb de muayene oldugumda sag burun ıcınde kemık buyumesı oldugunu soledı hem bu kemıkten kurtulmak hemde burun estetığğı olmak ıstıorum fakat yaklasık bır ay sonraa kabın memuru olarak aktıf ucusaa baslayacagım ıcın sorun olurmu acaba dıe tereddut edıorum bu konu hahkıında bılgı werırrmısınız ve fıyatını da ogrenmekk ıstıorum tesekkur ederım

 191. murat diyor ki:

  burun estedıgı olmayı duşunuyorm tınkanıklık var bu sorn gıdermı bırde fıyatlar ne kadarıyı gunle tskşımdıden

 192. melis diyor ki:

  merhaba benim burnum 3 yasındayken kırıldı 2008 ve 2009 yılında olmak uzere 2 defa ameliyat oldum kulagımın arkasından kıkırdak alıp ust tarafa koydu fakat orda çökme oldu ve ıkı burun delıgımın bırlestıgı yerde dıkıs hatasından dolayı çeltık meydana geldi.düzelmesi mümkünmüdür acaba ve maliyeti ne kadar olur şimdiden tesekkurler..

 193. mualla diyor ki:

  burnum taraksız ama burun ucu biraz sivri.ben bu operasyonun da maliyetini öğrenmek istiyorum.ve 2 ameliyat içinde bana uygun bi fiyat söylemenizi rica ediyorum.teşekkürler:)

 194. diren diyor ki:

  merhabalar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ameliyatı hangi hastanedeyaptığınızı ve hastane masrafıyla beraber ücretin nekadar olduğunu öğrenmek istiyorum teşekkürler

 195. selma diyor ki:

  Teoman bey merhaba, Anadolu yakasında ofisiniz varmı, eğer varsa bilgi almak için randevu almak istiyorum. Burun estetiği ameliyatı yaptırmak istiyorum.
  İyi günler

 196. Nuriye diyor ki:

  İyi günler Teoman bey, ben 1 ay önce bir burun ameliyatı geçirdim,en çok nefes alamama problemimden dolayı bu ameliyatı olmaya kararvermiştim. Burnumda sağa doğru bir eğrilik vardı. Doktorumada en çok bu eğrilik konusunda takılntılı olduğumu söylemiştim. Ameliyat sonucunda burun kemiğim inceltilmiş ucu hafif kaldırılmış ama istetiğim sonuc olmamıs malesef. Çünkü normalde neredeyse hiç belli olmayan burun kamburum oluşmuş. Sağa doğru bir kemik çıkıntısı var ve malesefki burnum hala sağa doğru eğri. Aynı doktora annem ve kardeşimde ameliyat oldu ama onlarda çok güzel sonuçlar alındı benim burnumdaki bu problemler doktor kaynaklı mı yoksa benım burnumla ilgili bir problem mi? Burnumun ucunu bile hala tam hissetmiyorken bu gibi sorunların olması beni çok yıpratıyor, eski burun şeklimin bile bundan daha iyi olduğunu düşünüyorum ve ameliyat olduğum için çok pişman oluyorum.Masaja falan burnun düzelmesi mümkün mü, yoksa yeni bir ameliyat mı gerekir? Eğer bir ameliyat gerekirse ne gibi problemler yaşarım. Yine önceki ameliyatımdaki kadar ağrı yaşarmıyım.Şimdiden teşekkürler.. Saygılarımla..

 197. nihat diyor ki:

  yüzüm genç yaşta sarktı burnumda büyük ve kemerli acaba önce burun ameliyatı sonrada şakak ve orta yüz germe ameliyatımi olmalıyım ayrıca göz kapağı şişliği ve düşüklüğü var bunlarla ilgili bilgi verirseniz seviniri teşekkür ederim

 198. mustafa diyor ki:

  Kemerli bi burna sahibim ve kemeriyle birlikte burnum oldukça büyük ve şekilsiz görünüyo napabilirim düzeltilebilir mi? Teşekürederim

 199. erol diyor ki:

  benim burnumda deviasyon var ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi hocamız ama ben nasıl ameliyat yapıldığını burna nasıl girilip dış yüzeyde iz olmadan , ve ne kadar sürdüğünü öğrenmek istiyorum.

 200. gokturk diyor ki:

  orta duvar eğriliği var onun düzeltilmesi ayrıca güzel bir şekil verilmesi bana ne kadara patlar ?

 201. selma diyor ki:

  burun estetiği ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim? teşekkürler.

 202. costa diyor ki:

  merhaba burnumu diklestirmek istiyorum ve burun ucunu hafif inceltmek.. bu yaz olsun istiyorum yardimci olursaniz mennun olurum.. fiyati da gonderirseniz iyi olur.. saygilarimla

 203. emre diyor ki:

  merhabalar Londra\’da ogrenciyim, bir kac ay once jinekomastiye sahib oldugumu kavradim, 10 yildir sorunun ne oldugunu anlamamistim ama suan biliyorum Acaba ucretleriniz neler? ve acaba buradan alacagim turkiye\’de de gecerli olan bir tatil saglik sigortasi ile masraflarimi karsilamam mumkun olur mu? Tesekkurler

 204. murat diyor ki:

  kısa zaman içerisinde burnumdaki canımı sıkan durumdan kurtulmak istiyorum ancak çalıştığım için bunun nasıl olacağını bilmiyorum

 205. demet diyor ki:

  Merhabalar Benim merak ettiğim deviasyon ameliyatını sadece KBB uzmanlarımı yapıyor yani ben size estetik ameliyat olsam aynı anda burnumdaki nefes alma problemini de yok edebilirmisiniz Açıkçası benim burnumda et ve kemik var bu yüzden estetik ameliyatımı bir KBB uzmanına olmayı düşündüm bana bu konuda bilgi verirmisiniz birde ameliyatlarınızı hangi hastanede yapıyorsunuz

 206. efecann diyor ki:

  profesyonel olarak kickboks yapıyorum 2009 mart ayında burnuma yediğim bir diz darbesiyle burnum kırıldı yani sola doğru senırım 1 cm kaydı ameliyat olmak istiyorum ama tekrar kickboks yapabilirmiyim bu konuda bilgi almak istiyorum

 207. emine diyor ki:

  mrb ben burun estetigi fiyatlarini ogrenmek istiyorum ve ameliayt sonrasi seyahat engeli varmi ve ne kadar agrilidir tesekkurler

 208. reside diyor ki:

  merhabalar, erkek arkadaşımın burnu ile ilgili bir ameliyat gerçekleştirmek istemekteyiz.burnu yüzüne oranla büyük ve hafif yamukluk söz konusu.fakat sonrasındaki şişlikler morluklar ile ilgili tereddütlerimiz var.işe dönüş süreci nedir. bir de yüzünde ameliyatlı yapılmış bir burun gibi görünmesini istemiyoruz.bunun için istanbuldaki doktorların daha tecrübeli oldukları düşünmekteyiz.bilgilerinizi rica ediyorum.

 209. ayla diyor ki:

  Burnumun eğriliği dışarıdan fark edilir dereceye geldi. Bana kemiğini aldırsana, çok kolay bir işlem diyorlar. Ameliyattan açıkçası korkuyorum. Ameliyat olmasam bundan sonra nasıl bir ilerleme olabilir? Kardeşimde de aynı sorun var. 4-5 sene önce sizin kliniğinize gelip muayine olmuştu. ancak siz yaşının henüz küçük olduğunu ve kemik gelişimi tamamlandıktan sonra bu ameliyatın yapılmasının uygun olacağını söylemiştiniz. benim de yaşım 20 olduğundan bundan sonra ilerler mi diye merak ediyorum. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

 210. metin diyor ki:

  hocam ameliyat olacam bilgi almak istiyorum sizden

 211. yesim diyor ki:

  Merhaba Teoman bey, bende 5 senedir hemşireyim cerrahi kliniğinde.İnsanın bazı şeyler başına gelince karar vermek zor oluyor. Anneannem 78 yaşında ve yatağından düştü.Düşme ile beraber şakak kemiği kırıldı.Şimdi plastik cerrahlar ameliyat edelim diyor ama ben çekiniyorum.Bu ameliyatın riski yoktur tahminimce ama farklı bir hekim gözü ile onay almak istedim. Anneannem 78 yaşında ne şeker ne tansiyon var .Zayıfta yani anesteziyi kaldırır ama ameliyata karar vermeli miyiz? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

 212. nazli diyor ki:

  Merhaba Sitenizi incelerken minirinoplasti dikkatimi çekti. Ben sadece burnumun ucundan rahatsızım eğik duruyor ve burun deliklerimden büyük.Kaldırma operasyonu yapılırken , burun deliklerini de küçültüyor musunuz? Yaklaşık bir fiyat vermeniz mümkün mü ? Ayrıca operasyon hangi hastanede yapılıyor? Şimdiden teşekkürler

 213. turgay diyor ki:

  merhaba ben 2 kez estetik ameliyatı oldum enson 6 sene önce oldum ilkinde kötü yaptılar sadece kemiği törpüledi sonra ankarada oldum 6 sene önce ama burnum zırh gibi sert duruyo ve sol taraf kanat bölümü hava sıcaklıgına basınca göre sekil değiştiriyo masaj krem önerdiler ama hala aynı nasıl bi iğne yada krem kullanmalıyım psikolojimi bozdu yardımcı olurmusunuz teşekürler…

 214. nur diyor ki:

  Merhaba 🙂 Burun ucunda irileşme sözkonusu ve yaşım ilerledikçe irileşme devam edecek çünkü babama benziyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz ayrıca fiyat konusundada çok sevinirim.

 215. aynur diyor ki:

  doktor bey,bende deviasyon var zor nefes alıyorum.burnumun görüntüsünde sorun yok ama deviasyon olmuşken estetik olmak istiyorum.ama ben panik atak hastasıyım.kafam sorularla dolu.anesteziden korkuyorum sonra enfeksiyon kapmaktan.amelyat sonrası yine nefes alamamak burnumun görüntüsünü begenmemen daha bir sürü soru.ama videolarınızı izledim ve çok güven veren bi yüzünüz var size güvendim.bide ben antalyada oturyorum.istanbulda anlaşmalı oldugunuz otel varmı.kusura bakmayın sorularla kafanızı şişirdim.

 216. küpeli diyor ki:

  Sevgili Teoman Bey, bundan yaklaşık 2 sene önce nefes alma problemimden dolayı burnumdaki kemiği aldırdım ve estetik yaptırdım ancak çok mennun kalmadığım söylenemez bunun sebebi burnumun sol uç tarafının daha farklı olması, sanki şişliği hiç inmedi gibi ve sol burun kapakçığım sağa göre daha geniş, öğrenmek istediğim bu durumun düzeltilme imkanı var mı? Düzeltilebilirse nasıl bir işlem uygulanacak yani yeniden ameliyat mı gerekir? Sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim 🙂

 217. arhan diyor ki:

  merhaba acaba ameliyat nerede yapılıyor, ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim.

 218. deforme diyor ki:

  benim uzun ve kemerli bir burnum var bundan üç sene öncede başımdan bir olay geçip burnum komple sağ tarafa doğru yamuldu sizden tek isteğim beni bilgilendirmeniiz ve böyle bir burun için tahmini bir fiyat vermeniz saygılar….

 219. mesut diyor ki:

  teoman bey merhaba burun eğriliği ve kepçe kulak estetiği ile ilgili yaklsık 1 aydır arastırma yapıorum takribi eylül sonu ameliyat olmak istiyorum daha önceden bakırköy incirli de bulunan ent hastanesinde kontrol oldum burnumda eğrilikten ziyade nefes alma problemimde olduğunu belirttim ve bu 2 ameliyatın detaylarını öğrendim suan da maliyetleri karsılastırıorum tabiki beni muayne etmeden bana fiyat vermeniz zor ama ben sizden ortalama maliyeti ile bu ameliyatlardan sonra ne gibi bir zorrlukla karsılasabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi çalısmalar

 220. merve diyor ki:

  Merhaba,benim yüzümde ve vücudum çok sayıda ben var.. Özellikle burnumun ucundaki benden kozmetik olarak rahatsızlık duyuyorum..kabarık ben dedğil,normal küçük bir ben..Alınabilirmi ve alınırsa iz kalırmı?Teşekkür ederim..

 221. Sibel diyor ki:

  Merhabalar,Mini burun estetiği benim için ideal görünüyor çünkü burnum küçük çok hafif eğrilik var deviasyon ameliyatı oldum ve sonrasında sanki burnum hafif düştü.. fiyat olarak bilgilendirirseniz ayrıca çok sevinirim.teşekkürler..

 222. ozqe diyor ki:

  ben 7 ay once lokal anestesı ıle burun amelıyatı oldum.burnumun kıvrımı vardı ve bu törpülendı.aynı zmnda kuccukken basketbol oynarken aldıgım darbeden dolayı nefes alamama problemım vardı.ben hala nefes alamadıgım taraftan tam anlamıyla nefes alamadıgımı dusunuyorum.sımdı 2.defa amelıyat olmayı dusunuyorum.törpülenen kısım tam anlamıyla duzelmedı.hala egrılık var ve dıkıs atılan yerde ufak et parcalrı var.sanırım dıkıs atılırken araya sıkışmış gıbı..bundan cok rahatsz oluyorum.ılk amelıyatta cesur olmama ragmen suan bıraz tedırgınım.tekrardan ıstedgım gbı olmazsa dıye…

 223. özlem diyor ki:

  burun ucumu kaldırdığımda parmağımla kemiğin gittiğini görüyorum fakat burun deliklerim büyüyor o zamanda minirinplastiye uygun olduğunu düşünüyorum burnumun fakat ücretle ilgili bi bilgi alabilirmiyim

 224. gultug diyor ki:

  ben yurt disinda yasiyorum 2 yil once meme kaldirma ameliyati gecirdim ve arti silikon taktirdim ama simdi goguslerimde yine sarkma var neden acaba bu normalmi yoksa yapilan mudahelede bir yanlislikmi var .sizce ben tekrar ameliyat olsam ayni sey birdaha tekrarlarmi? bu arada silikonu yuvarlak olarak konustum ama bana damla seklinde ameliyat sirasinda onu uygun gormusler buda normalmi?

 225. nur diyor ki:

  ben vandayım burun ameliyatı olmak istiyorum ne kadar süre önce muayene olmam lazım öğretmenim zaman ayarlamam lazım ve ücret maksimum ne kadar olur

 226. murat diyor ki:

  merhabalar . Ben burun estetiği olmak istiyorum . Fakat ne derece düzelme olur emin olmak istedim . Muayenehanenize gelmeden resimle falan bilgi almam mümkün mü acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim . iyi günler …

 227. fikriye diyor ki:

  benım burnum ve dudagımın arasında colcukluktan kalma bbır dıkıs var ve bu benı gercekten rahatsız edıyo onu yok etmek mumkunmu?aynada gormek ıstemıyorum artık kendımı yaklasık ne kadar olur malıyetı

 228. burcu diyor ki:

  yüzümde yanak kısımlarındaki yağ dokusu eridi tamamen yağ nakli yapıldı fakat tekrar bi erime oldu 2. kez ameliyat olsam sorun ortadan kalkar mı? ve burun estetiği de olmak istiyorum fiyatlar nasıl? sizi görmeden fiyat veremem demezsiniz umarım. teşekkürler….

 229. Kamil diyor ki:

  Sayın Teoman bey, Videonuzu izledim ve benim sormak istediğim şey,benim burnumda hem şekil bozukluğu hemde kemik eğriliği sonucunda nefes alma sorunlarım var.Acaba tek bir ameliyatta burnumun şekil bozukluğundan ve nefes alma probleminden kurtulabilirmiyim ? Ve bu iki ameliyat eğerki aynı anda olabiliyosa fiyatlandırmasını öğrenebilirmiyim. Şimdiden çok teşşekkür ederim.

 230. emrah diyor ki:

  mrb, bişey sormak istiyorum burundan deviasyon ameliyatı olmam gerekiyormuş ben aynı zamanda burun ucunu biraz kaldırtmak istiyorum bu işlem aynı operasyon sırasında olurmu yoksa ayrı ayrı zamanlardamı olmak zorunda yani deviasyon ve estetik birlikte olurmu

 231. bedriye diyor ki:

  Merhaba, Sitenizi inceledim. Burun ucu düşüklüğü veya yaşla düşme ihtimalini nasıl düzeltiyorsunuz? Veya bu nasıl bir operasyondur ? İyileşme süreci nasıldır ? Teşekkürler

 232. nergis diyor ki:

  Burun ameliyatının fiyatı nedir? Çok palı bir ameliyatmıdır?

 233. kubra diyor ki:

  mrb teoman bey , ben burun esteiği yaptırmak istiyorum kemikli bir burna sahibim bunun düzltilmesini cok istiyorum ama fiyat da önemli benim için, bilgilendirirseniz cok sevinirim, simdiden tesekkürler.

 234. erdi diyor ki:

  merhaba doktor bey.20 yaşındayım.kendimi bildim bileli ağzımdan nefes alırım we gece yatarken ağzım açık uyurum.nedeni de burnumdan kaynaklanıo.15 yasımda kbb gittim bana burun kemiğimin yamuk olduğunu we bu nefes almamı engellediini söledi.dolayısıyla ameliyat olmamı söledi.ayrıca burnum kambur şekilde duruyo cok kötü bir görüntüsü war.acaba tek ameliyat ta hem nefes alma hemde sorunumu hemde burnuma güzel we doğal bir şekil wermeniz mümkün mü ? bana hala kemik gelişimimim bitmediğini we ameliyat olamayacağımı söyleyen var.acaba bu yaşımda(20)ameliyat olamazmıyım ? bıktım artık bu durumdan düzelsin istiyorum.. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

 235. süleyman diyor ki:

  hocam ıyı akşamlar ınternetten sızı ızleyebılme fırsatım oldu benım burnumda tıkanıklık ve nefeste problem var bu sorunların gıderılebılmesı yanında burun seklım içinde estetık yapmayı dusunuyorum sızden fıyat alabılırmıyım aynı zamanda amelıyattan sonra kaç gun içerısınde şişlık ve morarmalar kaybolarak yasama donerım sızınle göruşmek için irtibata nasıl gecebılırım cevap verırısenız sevınırım.iyi akşamlar…

 236. gokce diyor ki:

  merhaba doktor bey, ben minirinoplasti ameliyatı olmak istiyorum fakat ailem fiat konusunda endişelendikleri için sürekli erteliyorlar bense üniversiteden mezun olmadan önce ameliyat olmak istiyorum en makul ücret ne kadar öğrenebilirmiyim. şimdiden teşekkürler……

 237. peker diyor ki:

  iyi günler ben yaklaşşık 1.5 yıl önce kapalı estetik ameliyatı oldum doktorun dediğine göre kemik olan bölgede düzelme oldu fakat kıkırdak bölgesindeki egrilik aynen duruyor bunun ndüzelmesi mümkünmü

 238. aysegul diyor ki:

  merhabalar,kıkırdak eğriliğinden dolayı 15 gün önce burun ameliyatı geçirdim,morluklar geçti ama burnum çok şiş burun derim kalın ve yağlı.şekli fena değil ama bakışlarım çok değişti önceden bakışlarımı çok beğenirdim sizce bi karara varmalımıyım yoksa daha erkenmi?şişlikler burnumu eskisinden daha kötü gösteriyor sizce en erken ne zaman geçer?cevap yazarsanız çok sevinirim.BAŞARILAR

 239. dilek diyor ki:

  merhaba, burun orta duvarındaki eğrilik için yapılacak rinoplasti ameliyatının ücreti aşağı yukarı ne kadardır,yazabilirseniz sevinirim. tşkler…

 240. serhat diyor ki:

  Hocam rinoplasti ve revizyon hakkındaki yorumlarınızı okudum ne yalan söyleyim içime sindi bakış açınız. Hocam sözü uzatmadan sorunumu yazmak istiyorum. Bundan bir yıl önce burun ameliyatı oldum ve malesef ki ameliyatı yapan doktor istediğim gibi bir operasyon yapmadı ve kendisi revizyon, törpü falan diyorsada ben artık ona karşı ön yargılıyım ve ona özelikle belirtmeme rağmen kendi bildiği ameliyatı yapmış olmasına kızmışım.

  sorunum burun üst tarafında kırık olmasından kaynaklı kambur ve nefes sorunu iken, o sağolsun hiç sevmediğim ve özeliklede belirtmeme rağmen burun deliklerimi görünür yapmış. yapmakla kalmadı en nefret ettiğim şekil olan yandan bakınca burun iç eti-kemiği gözükmeside var bir tarafta. burun ucunuda 95 derece kaldırmış. onu 85 veya 90 yapması kafidi. anlayacagınız burun kanatlarım yukarda ve karşıdan bakıncada burun içi gözüküyor ve birazda törpülenecek yer var.

  tabiki tüm bunları anlatmak ile görmek farklı şeyler.

  hocam sizinle bu konuda görüşmek isterim. gerek durum analizi ve gerekse olması gerekecek operasyon konusunda.

  saygılarım

 241. erkan diyor ki:

  merhaba hocam nasılsınız? ben burnumdan 6 sefer operasyon geçirdim.. ve çok fazla şikayetim var şu anda burdaki doktorlara artık güvenmiyorum açıkçası, ama su an hiçbir sosyal güvencem yok sizin muyanehanenizde ameliyat olduğum takdirde ortalama bi revizyona ne kadar ücret öderim bilgilendirir misiniz?

 242. banu diyor ki:

  Hocam benim septum deviasyonum mevcut,ve bu son bir yildir nefes almamda da gucluge sebep oluyor.opere olmaya karar verdim fakat iznimin agustos ayinda olup yara iyilesmesi zorlasir mi ? opere sonrasinda hani anlattiginiz burun sırtinda dusme vs .komplikasyonlar beni korkutuyor.
  tampon kullanmiyorum cogunlukla demissiniz.bu harika bence.
  islemi yaptiginiz yer neresi acaba ?
  ucret konusu nasil oluyor ogrenmem mumkun mu ?
  simdiden ilginize tesekkur ederim.iyi calismalar

 243. emre diyor ki:

  burun ucu aşağı doğru düşük özellikle gülerken belirgin olarak ortaya çıkıyor. burnumu kaldırma ve haliyle burun deliklerimi ufaltmak istiyorum. yeriniz nerede ve bana kaç paraya mal olur. saygılarımla

 244. sibel diyor ki:

  Ben Almanya Köln sehrinden ikamet ediyorum. Kliginize internet araciligi ile ulastim. Haziran in 16. sinda burun estetigi icin Türkiye´ye gelmek istiyorum.
  Ekte yandan ve prifilden cekilmis fotograflarimi yolluyorum. Burun kalinligi icin ne tür opersasyon yapilmasi gerekiyor? Ben daha önce kick box sporu ile ugrastim ve burun kemigimde saga dogru bir kayma olustu. Dogal bir burun görünümü olmasini istiyorum. Yan profilden cok fazla müdahale edilmesi gerektigini düsünmüyorum. Bunun icin yaklasik bir fiyat bilgisi verilmesini arz ederim. ve mümkünse ekteki yolladigim fotograflardan bilgisayar ile düzeltilmis örnek yallarmisiniz

 245. ebru diyor ki:

  Merhaba, Ben yaklaşık 2 sene önce burun estetiği olmuştum. İlk zamanlardan sonuçtan çok memnundum ama sonradan burnum sağa doğru kaymaya başladı. Hafif sağa doğru olan bir burnum var şuan. Bunun bir çözümü var mı acaba? İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 246. aydogan diyor ki:

  Hocam merhaba. Burun estetiği düşünüyorum. Burnum 16-17 yaşımdayken kırılmıştı, 26 yaşıma geldim ne ameliyat oldum, ne de kötü görüntüsünü değiştirecek estetik ameliyata cesaret edebildim. Mümkünse sizden bir randevu alıp neler yapabileceğimiz ve ne kadara yapabileceğimiz konusunda bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar…

 247. betül diyor ki:

  burun estetiği yaptırmak istiyorum fakat yaşım ilerledikten sonra herhangi bi sorun çıkarır mı merak ediyorum. Bir de burnumdaki problem sol tarafa daha dönük olması halledilebilr mi ?

 248. ozdem diyor ki:

  burun estetğiğ olmak istiyorum fakat çalışıyorum ameliyattan sonra 7.gün işime gittiğimde morluklar olurmu

 249. gulsah diyor ki:

  Merhaba doktor bey,uyurken nefes alamıyorum yani ağzı açık yatıyorum.doktora gittim kemiği kırmamız lazım dedi.bi de benim burnum kemerli.hafif törpü istiyorum.ama her doktora güvenilmiyo maalesef.hatayın ilçesindeyim,hatay ve adanada ancak yaptırabilirim.tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?ne olur yardımcı olun.

 250. ezel diyor ki:

  ben 7 ay önce burun estetiği oldum ama burnumun ucunu hiç beğenmiyorum kalkık duruyo ama burun sırtı düz bu benim çaprazdan bakınca feminist görünüm sağlıyo acaba burun ucu estetiği ile kurtarabilirmiyiz lütfen cvp yazın gerçekten çok sinirime gidiyo şimdiden teşekkürler…

 251. pelin diyor ki:

  merhaba.burnumu beyenmiyorum.üst tarafında biraz çıkıntı var.yan profilden bakınca çok belli oluyor.daha güzel ve estetik bi burnum olsun istiyorum.ve bunun maliyetini öğrenmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

 252. mehmet diyor ki:

  estetik hakkinda bilgilendirilmek istiyorum ve tedavi olmak istiyorum

 253. ece diyor ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları tabiki yapılacak operasyona göre değişecektir fakat ortalama bir fiyat söylenebilirmi?bir de bu operasyonları hangi hastanelerde gerçekleştiriyorsunuz?şimdiden teşekkürler

 254. ali diyor ki:

  ben 2 ay önce başka bir doktorda amaliyat oldum burnumdan daha iyi hava gelmesi icin birde kemik düzeltmesi yapildi ,hava almam konusunda degisen bisey olmadi ,kemikmte tamamen düzeltilmedi .tekrar amaliyat olursam nasil olur ve ne kadar masraf gider

 255. hava diyor ki:

  Merhaba Dr Teoman, Ben burnumu hic begenmiyorum ve estetik olmayi dusunuyorum ama korkularim cok fazla bu yuzden elimden geldikce arastirmaya calisiyorum en iyi sekilde nasil olabilir diye. Burnumun orta kisminda cikinti var onun duzelmesini istiyorum…bu konuda sizede bir kac sorum var : Burnumun cikintisini aldiginizda burnumun uc kisminada birsey yapacakmisiniz? ve bu ameliyat ne kadar tutar? Saygilarimla

 256. pınar diyor ki:

  burun estetiği ameliyatından sonra göz altlarımda sarkma oldu gözlerimde kirpik dibinde kepeklenme oluyor bu yüzden çok sık ve uzun süreli arpacık çıkıyor göz altı ameliyatı olursam kirpiklerime zarar verirmi

 257. hakan diyor ki:

  fiyat aralığını öğrenmek istiyorum

 258. tugce diyor ki:

  merhaba ben ameliyat olmak istiyorum..fikir edinmek için resim gönderirseniz sevinirim…Teşekkürler

 259. fatma diyor ki:

  burnumda kemik var ve büyük görünüyor yüzüme yakışak bi görünüm isteiyorum fakat fiyat konusunu vede sağlık karnesi geçiyormu acaba

 260. nuray diyor ki:

  merhabalar benim sıkıntım 10 yıl önce bisikletten düştüm ve burnunum kırık olduğunu daha yeni farketti doktorlar düştüğüm esnada hastane kırık olduğuna dair her hangi bir bilgi vermedi.burnumun sağ tarafından nefes alamadığımdan gece ağzım açık uyuyorum ve bu durum beni çok rahatsız ediyor estetik istemiyorum çünkü burun yapımın çok rahatsız edici bir görünümü yok ameliyat gerekirse tahminen ne kadar a malum olur not:son doktora gittiğimde burun kıkırdağımın kırık olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler.

 261. dilek diyor ki:

  Merhabalar Ben 2. kez burun ameliyatı geçirmek zorundayım.Daha önce burun içerisindeki kemik probleminden dolayı 1 kez ameliyat oldum.Şu an tekrarladı problem ve yeniden ameliyat olmak istiyorum..Sizden ortalama bir burun estetigi ameliyatı fiyatı ve yanaklara uygulanan yag dolgusunuda ortalam fiyatı hakkında bilgi istiyorum.Birde muyene ücretiniz hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

 262. halil diyor ki:

  merhabalar sn. hocam okurda bana dönerde yardımcı olursanız şimdiden teşekür ederim Benin iki sorunum var birincisi göbek ve mide üzeri sağ karın boşlugumdan sırta doğru şişlikler misketlerden ufak lar ama sırtıma doğru kayan şilik misketen büyük bunlar nedir 2 Cİ SORUM =Burnumun icerisinde kemik var bu bana nefes almamı engeliyor aldırmak istiyorum ama burun bölgesinin uyuşturulmadığını söylüyorlar cok mu zordur ve benim burnum hic calışmıyor diyecek kadar burnumdan nefes alamıyorum şimdiye kadar calışmayan burunum calışırmı vereceğiniz bilgiler icin teşekür ederim

 263. turgut diyor ki:

  burunum yüzestediğini bozduğunu düşünüyorum.estetik riskleri nelerdir.kaç günde normale dönerim.maliyet olarak nekadara mal olur teşekkürler

 264. yunus diyor ki:

  meraba doktor bey.ben daha önce başka bir doktorda burnumdan kemik aldırdım nefes alamıyordum ameliyat oldum yine alamıyorum baya oldu olalı ameliyat şimdi tıkanık vede burnum baya büyük düzeltmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 265. esmer diyor ki:

  merhaba hocam ben 3 sene önce burun estetiği oldum ne varki hiç beklediğim gibi olmadı burnumun üstünde yara izi var artı çukurluk var ne yapa bilirim şimdiden teşekürlerimi sunarım

 266. nevin diyor ki:

  burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

 267. Hülya diyor ki:

  Merhaba, Bir arkadaşım vasıtasıyla isminizi duydum. Sizi çok methetti. Sorum şu; 2. sınıftan beri gözlük taktığım için burnumun başlaıdığı yer girintili. Oraya kıkırdak vb. yerleştirilebiliryormu? Ücerti nedir? Şİmdiden ilginize teşekkür ederim.

 268. nurbanu diyor ki:

  Buyuk bir buruna sahibim ayrica deliklerdede buyukluk var.Yurt disinda yasiyorum mart ayinda gelmeyi planliyorum Turkiyeye, ameliyat olmak icin.Burun estetigi fiyatlarinizi ogrenebilirmiyim.

 269. senal diyor ki:

  burnum 16 yaşındayken alttan aldığım bi darbe sonucu kıkırdaksağa ve sola yayıldı burunda hafif one düşme oldu acaba buna estetik mi lazım yoksa küçükbi operasyonla hallormu nefes almakta bazen zor oluyor

 270. betül diyor ki:

  burnumu yaptırmak ıstıyorum nedenını bılmıyorum ama goruntusu hosuma gıtmıyor.gecen sene dr gıttıgım zaman burnumun ıcınde kemık olduugnu soyledı suan olmazsam bıle ılerde amelıyat olmam gerektıgını soyledı. sızce bu amelıtın ucretı nekadardır? ben dogu akdenız unıv ıng dıl ve edb 3sınıf ogrencısıyım. dogu akdenız unıv sabancı kız yurdunda da asıstanlık yapmaktayım. burun estetık parası calıstıgım asıstanlık yurdunda bırktırmeye calısyorum ve bundan dolayı ucretı ogrenmek ıstıyorum. tsk ederım ıyı gunlerr.

 271. necati diyor ki:

  ameliyatın maliyeti nedir?özel sağlık sigortası kapsamında ameliyat yapılabilirmi?anestezi lokalmi genelmi

 272. ferhat diyor ki:

  mrb. burun küçültme ne kadar sürede yapılıyor , zaman taburcu ediliyor.. ve ne karda masraf gidiyor. öğrenebilirmiyim.. tşkler ii günler…

 273. süleyman diyor ki:

  merhaba benim burnum çok büyük ben aşırı derecede rahatsız oluyorum estetik ameliyetı olmay düşünüyorum ama kararsızım beni aydınlatırsanız çok memnun olurum ücret hakkında da bilgi almak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 274. neşe diyor ki:

  burun ameliyatından sonra yapılan burun düşme kayna gibi durumları şekil bozukluğu kaynama gibi sonuçlar oluyomu bide ücreti nedir ameliyatların

 275. hakan diyor ki:

  bu konu hakkında ücret ameliyat tehlikeleri hakında bilgi almak istiom

 276. sibel diyor ki:

  ben sadece burun ucunun düzeltilmesini istiyorum yani mini rinoplasti benim için çok uygun.ortalama fiyat yazmanızı istiyorum.

 277. ramazan diyor ki:

  SAYIN HOCAM. 2010 YILINDA 3 KERE BURNUMDAN KBB YE AMELİYAT OLDUM.ÜÇ AMELİYATIMDA ÇOK AMA ÇOK KÖTÜ GEÇTİ.NEFES ALMAKTA ÇOOK ZORLUK ÇEKİYORUM VE BU ZORLUK İŞTE ÇALIŞMAMI ÇOK ENGELLİYOR.ÇOK TEZ YORULUYORUM.PATRONUMUN GÖZÜNE BATIYORUM.SSK LI OLARAK ÇALIŞIYORUM.AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞU ZAMANLARDA.SSK NIN BU AMELİYATIMA BİR FAYDASI OLURMU BİRDE ÜÇ AMELİTTAN SONRA PLASTİK CERRAHİNİN YAPACAĞI AMELİYAT NEKADAR BAŞARILI OLUR.SSK KARŞILAMAZSA AMELİYAT MASRAFIM NEKADARA MAL OLUR. CEVABINIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.İLGİLENİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA

 278. yasemin diyor ki:

  merhaba, ben burnumu beğenmiyorum,yaptırmak istiyorum fakat çok korkuyorum.Ameliyat videosu izledim ve korkum daha da arttı.Ameliyatsız burun estetiği hakkında önerileriniz var mıdır?sanırım kalıcı bir çözüm değil bi süre sonra eski halini alıyormuş.

 279. saniye diyor ki:

  ben kamuda çalışıyorum.Burnumun ucu biraz öne dopru ve biraz kemerli ,küçültmek ve osarkıktan kurtulmak istiyorum,estetik olursam ne kadar sürede o bantlardan kurtulurum,izin problemim olduğu için benim açımdan sorun oluyor, beni kimsenin öyle görmesini istemiyorum,bir de buralarda kimler güvenebilirim,kime ameliyat olabilirim güvenmiyorum,sizde ücretin ne olduğunu öğrenmem mümkün mü,ne kadar zamanda tamponlaar vs.kalkar,bir sorunum daha var vajina estetiği yapıyormusunuz dudaklarda sarkıklık var benim çocuk yok fakat düşünüyorum etkisi olurmu,birde vajina daraltma diye birşey var onu önerir misiniz bunlar için ücret hakkında bigi verirseniiz çok sevinirim,oraya geldiğimde zorluk yaşamak istemem, uzak ve masraflı olması sebebiyle. İyi çalışmalar

 280. suko diyor ki:

  burun estetik ameliyatlarinin ortalama ucretini ve antalyada yaptirabilecegim yerler

 281. hande diyor ki:

  merhaba ben daha önce biri estetik olmak üzere 2 kez burun ameliyatı geçirdim.Ameliyattan 6 ay sonra burnumun ucunda küçük bir şişlik/çıkıntı oluştur.Doktoruma güvenemiyorum.Tekrar ameliyat olmam gerekir mi yoksa ameliyatsız bir çözümü olabilir mi?resim göndersem zaman ayırabilir misiniz?teşekkürler.

 282. TUBA diyor ki:

  BURUN UCUMUN FAZLA ETLİ OLMASINDAN ŞİKAYETÇİYİM. ÖN PROFİLDEN BAKILDIĞINDA BURNUN BAŞLANGIÇ YERİ İLE UÇ NOKTASI BİR GİTTİKÇE GENİŞLEYEN BİR ÜÇGEN GÖRÜNTÜSÜ VERİYOR.BURUN UZUNLUĞUNDAN MEMNUNUM. YÜZ YÜZE KONUŞMADAN KESİN BİR CEVAP ALAMAYACAĞIMI BİLİYORUM. ANCAK YİNEDE TEDAVİ SÜRESİ VE ÜCRETİ HAKKINDA YAKLAŞIK BİR DEĞER SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.

 283. çiğdem diyor ki:

  fiyatını öğrenmek istiyorum

 284. semra diyor ki:

  teoman dogan sıze muayene olmak ıstıyorum ama calıstıgım ıcın ızın surem en fazla bır hafta olabılır bunuda degerlendırmenızı ıstıyorum..ucret ne kadar olur..tesekkurler..

 285. maja diyor ki:

  Merhaba, Ben bu yaz burun estetigi olmak ve silikon taktirmak istiyorum bu iki operasyon icin ortalama fiyat bilgisine ihtiyacim var,bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.

 286. fulya diyor ki:

  eylül ayında burnumla ilgili estetik operasyon geçirdim.Ameliyatımı yapan doktor bir estetik cerrahisi değil, KBBcıydı.Ameliyattan hiçbir şekilde memnun kalmadım.Sonucun istediğim gibi olmamasının yanı sıra burnumun üstünde, iki kaşımın arasında çizgi şeklinde derimde bir boğum oluştu.Şeklinde de burun deliklerimde gözle görülür bir farklılık, eşitsizlik var.Şuanda ne yapmam gerekiyor.Tekrar ameliyat olmalımıyım.Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

 287. ayşe diyor ki:

  ayrıca burun estetiği ve diğer estetik çeşitleri için fiyat listesi istiyorum… şimdiden teşekkürler… iyi çalışmalar

 288. feyzanur diyor ki:

  burun estetiğini ssk ilede yapıyor musunuz.

 289. ayhan diyor ki:

  teoman bey merhaba.ben sadece sizden fiyat konusunda bilgi almak istiyorum.geçenlerde bi hastaneye gittim çok pahalı bi fiyat söylediler ve peşin vermem imkansız.sizin fiyatınız nedir.ve taksitlendirme yapıyomusun.cvp bekliyorum teşekkürler

 290. ay_fer diyor ki:

  merhabalar, ben burun estetiği hk.bilgi almak isterim.şehir dışından geleceğimden kaç gün orda kalmam gerekiyor ve bana yaklaşık ne kadara mal olur ödemeleri nasıl alıyorsunuz bu konu hk.bilgi verirseniz sevinirim syg

 291. zeki diyor ki:

  burun ucunu küçültmek ve az kaldırmak istiyorum nasıl olacak…kemik falan kırılıyor diyolar ve ortalama maliyet ameliyat süresi ….

 292. furkan diyor ki:

  bu ameliyat kesin çözümmü ve maliyeti nedir burnumu hiç begenmiyorum lütfen bana yardımcı olun

 293. ayhan diyor ki:

  slm.sayın hocam benim en çok korktuğum estetikten sonra görünümümün çok farklı olaçağı ve daha sonra tekrar estetik yaptırma gibi bir sorunla karşılaşırmıyım bu burnumun çok bozuk olması beni aşırı derecede sıkıyor piskojikmen rahatsız oluyorum wede çok çok özür dileyerek bana maliyeti ne olur taksitlendirme gibi bir durum olabilirmi lütfen bana bu konuda yardımcı olun.en kısa zamanda haber bekliyorum.

 294. armağan diyor ki:

  hocam ben 3 yıl önce trafik kazası sonucu i.üninersitesi kbb poli sevk edildim yüzümde 5 yerde kesi ve burunda da kırık var dı 1 ameliyat kbb de oldum olmadı burnum ve kesiler plastik cerrah ali gürlek e sevk edildim 2 kez de o ameliyat etti kulak arkasından parça aldı 3 ay sonra gel dedi gittiğimde burnum kanatlar genişlemiş ortası çökmüş berbat bir şekilde idi iyi dedi gönderdi ben de ssk hastanesi plastik cerrah tanına gittim o burun kanatlarını dıştan kesti daralltı ama iz kaldı 1. si 2.si ortası çukur ve nefes alma problamli sürekli hasta oluyorum tekrar gittim 5. ameliyat olmaz dedi olursa sakat olursun dedi doğrumu acaba yanıt bekliyorum teşekkürler

 295. serpil diyor ki:

  küçükken geçirdiğim. Kaza sonucu burnumda biraz şekil bozukluğu var dikiş izleri var. tekrar düzeltile bilir mi. Bunun maliyeti ne kadar öğrene bilirmiyim

 296. dilek diyor ki:

  bu operasyonun ücreti ne kadardır.sigortadan yararlanma olanağı varmıdır.

 297. esra diyor ki:

  Teoman bey ben yaklaşık 2 ay önce burun ameliyatı oldum kemerli ve ucu oldukça düşük bir burum şeklim vardı bilgisayarda yapılan çalışmalar sonrasında bana uygun şekil karar kılınarak ameliyat oldum ancak şuan şişlikler geçmiş olmasına rağmen hala hafif bir kemer ve burnumun ucunda düşüklük var zamanla geçer diye düşündüm ama mantık kabul etmiyor kendi kendine kalkamaz sanıyorum.ne yapmam gerektiği yada 2.bir ameliyat sizce gerekiyormu gerekiyorsa yine aynı acılar çekilicekmi ve ve kesin sonuç olabilir mi?Lütfen bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim o kadar acıdan sonra güzel olucak ümidiyle yaptıklarım karşısında şuan hayal kırıklığı yaşıyorum.Cevap verirsen çok memnun olurum.İlginize şimdiden çok teşekkürler

 298. reva diyor ki:

  ben hem mini burun estetiği hemde liposuction için fiyatları aşağı yukarı öğrensem. ve hazır gelsem hem çalışıyorum hemde izmir\’deym 🙁

 299. suheyda diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey,ben burun estetiği yaptırmak istiyorum uzun zamandır da araştırma yapıyorum bununla ilgili olarak.Burnumda eğrilik dolayısıyla nefes alamama sorunu ve kemik var.İşim dolayısıyla telefonla irtibat kuruyorum müşterilerimle ameliyat sonrası kaç günde işime geri dönebilirim? Hangi hastanelerde çalışıyorsunuz ve operasyon ücreti ortalama ne kadardır? Bu konularda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 300. Baris diyor ki:

  selamlar, kısaca problemi açıklamaya çalışayım; burnumun genel görünüşüden rahatsızım ve bu sorunu istetik bi ameliyatla gidermeyi planlıyorum, bunun yanında gözaltında aşırı bir morluk ve torbalaşma oluştuğu için bu yenilenme çerçevinde ikisini aynı anda yaptırmayı düşünüyorum. bu şekilde çifte operasyon mümkünmüdür, ve peşin ödemede bunun fiyatı nedir ve bütün bunları yaptıktan sonra işimden ne kadar izin almalıyım? bu konularda beni bilgilendirirseniz zaman planlaması yapıp sizinle en kısa zamanda temasa geçmeyi planlıyorum, teşekkürler

 301. mine diyor ki:

  Merhaba Teoman bey,
  Ben burun estetigi olmayı düsünüyorum daha önce cesaret edememiştim fakat burnumdaki kemik eğriliğinden kaynaklanan tıkanıklık nedeniyle ameliyat olmam kaçınılmaz hale geldiği için (çünkü burnumdaki tıkanıklık boğazıma etki ediyor) ikisini birden yaptırmamım daha uygun olacağını düşündüm. İnternet sitenizde burun estetiği hakkında paylaştığınız bilgileri okudum. Bu nedenle sorum daha çok fiyatlarla ilgili. Yeni mezun oldum, çalışmaya başlamadan önce bu ameliyatı olmak istiyorum fakat masrafları ailem karşılayacağı için- İzmir’de oturduğumu da göz önünde bulundurursak- fiyat hakkında bilgi edinip muayeneye gelmem çok daha uygun olucak benim için. Şimdiden teşekkür ederim. Görüşmek umuduyla,
  Sevgiler,

 302. gülüfer diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey, Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Ücretin yaklaşık ne kadar olduğunu bildirmeniz rica olunur? İyi çalışmalar

 303. serpil diyor ki:

  İyi gıunler hocam..ben yaklasık 10 ay once bir burun ameliyatı gecirdim..Burnumda kemik cok hafif kemik egriligi olmasına ragmen ameliyat oncesi cok iyi nefes alabiliyordum zaten yapılan ameliyatta sadece estetik dıs gorunum amaclıydı..Burnumda hafif bir kemer vardı o ameliyatla duzeltildi..su an burnum cok dogal kemer alınmıs gorenler ben soylemesem ameliyat bile oldugumu anlamıyor ayrıcada yuzumun ifadesi hic degismedi ben bile yandan bakınca biraz farkı anlıyorum fakat gelgelim ameliyat oldugumdan bu yana nefes alamıyorum..nefes alırken burun kanatlarım yapısıyor surekli yanaklarımı geriye dogru cekiyorum ayrıcada burun deliklerimin icine baktıgımda hava yolunu etler kapamıs durumda..doktorumla gorustum revizyon ameliyatı onerdi ; etleri askıya alacagını boylece daha rahat nefes alacagımı soyledi..Benim kafama pek yatmadı cunki , internetten de arastırdım ayrıcada kbb.uzmanı bir profosorlede gorustum aynen oda benim gibi dusunuyor yani; benim sorunum dıs valv sorunu sanırım bu durumda , burun kanatlarına kıkırdak eklenmesi gerekiyor ..burun etlerini kucultmede de radyofrekans yontemi uygulanıyor..burnumda mevcut olan egrilik icin ameliyat oncesi nefesimde bir sorun olmadıgı icin , revizyon ameliyatındada duzeltirmem gerekmedigini dusunuyorum..Siz ne dusunuyorsunuz hocam benim su anda hangi islemleri yaptırmam gerekiyor..ayrıca yine kendi doktorumamı revizyon ameliyatı yaptırmamı onerirsiniz yoksa bu iste uzman KBB doktoruna gitmemi mi tavsiye edersiniz…Eger bana bir yol gosterirseniz cok sevinirim cunki nefes problemini bir an once halletmessem eger ameliyat sonrası nefes sorununun yol actıgı bronsit astım hastalıgım dahada ilerleyecek cunki akcigerlerimde yeterince nefes alamamaktan buzusme ve nefes darlıgı meydana geldi onun icinde ayrıca tedavi goruyorum…yardımcı olursanız cok sevinirim…İyi calısmalar

 304. gönül diyor ki:

  merhaba,ben burun ameliyatı olmak istiyorum.bunun için ,daha önceden yapmış olduğunuz burun ameliyat resimlerini göndermenizi rica ediyorum…

 305. murat diyor ki:

  bu ameliyatın malıyeninin nekadar olduğunu öğrenmek istiyorum ve uygunsa burnumun estetık görünümünü değiştirmek istiyorum lütfen cevap yazın

 306. onur diyor ki:

  doktor bey benim oldukça büyük kemrli bir burnum var farklı açılardanda bakılınca eğiklik gözüküyor ben estetik olmak istiyorum bu yaz ama korkularım var ya daha kötü bir sorunla karşılaşırsam ya nefes alma proplemim ortaya çıkarsa bir de aşırı ağrı kanama şişlik olmasından korkuyorum . sizce böyle bir burunla estetik olduktan sonra güzel ve sağlıklı buruna kavuşabilirmiyim not: kemerin yüksekliği 2 cm beni aydınlatırsanız sevinirm teşekkürler.

 307. bilgin diyor ki:

  Degerli Doktor Teoman Ben su anda ingilterede yasiyorum ama burun ameliyati icin turkiyeye gelmeyi dusunuyorum. Sizin web sitenizi okudum ve kullandiginiz prosedurlerden baya memnun kaldim. benim problemim zaman. Ben istanbula Temmuzun basinda gelmeyi dusunuyorum fakat isten sadece iki hafta tatil alabiliyorum. Bilmek istedigim sey, ameliyattan once ne hazirliklar yapmamiz gerek? Yani eger cumartesi sabahi gelirsem mesela, en tez ameliyata ne gun girebilirim? Bir de burun ameliyatin fiyatini ogrenebilirmiyim? Tesekkurler

 308. umut diyor ki:

  nasıl bir operasyon geçirmem gerekiyor, bu operasyon beni ne kadar hastanede tutar, ayrıca ssk bu operasyonu karşılarmı? cevap verirseniz sevinirim

 309. aysel diyor ki:

  sayın doktorum bu sesime kulak verceğinize inanıyorum nolur bana yardımcı olun..:!psikolojim çok kötü:(nolur doktor bey bana ulaşın sizinle konuşmak istiyorumm bana ulaşın nolurr.. tşk ederim

 310. duygu diyor ki:

  burun estetıgının fıyatı ortalama nedır maıl adresıme gonderrsenız sevınırım…

 311. hakan diyor ki:

  Oncelikle gercekten bilgilendirici bir web siteniz var.burnumun yapisinda bana gore 3 sorun var:1.kemerli bir yapi 2.egri ve 3.burnumun ucu asagiya dogru sarkik.sunu sormak istiyorum eger estetik yaptirirsam kesinlikle kemerli yapisinin korunmasini istiyorum cunku daha sert bir kemik oldugu icin daha fazla sislik ve daha gec iyilesecegini dusunuyorum bunun disinda egrilik ve sarkiklik icin ameliyat olursam yuzumun fazla sismeyecegini ve daha hizli iyilesecegini dusunuyorum.dusuncemde haklimiyim ve sizce estetik acidan basarili bir sonuc olurmu?

 312. dilsad diyor ki:

  Sayin Doktor Dogan, Bu ameliyati bir plastik cerrahmi yada KBB uzmanimi yapmalimi diye 2 senedir ugrasiyorum.Benim sorunum, nefes alamamak,ve doktorlarin soyledigi kadariyla Konka var ve devasyon,kikirdak dusmesi sag kulakta cokme bile varmis.ameliyat olurken burnumuda estetik yaptiriyim diyorum,ama KKb uzmaninami yoksa plastic ceh..mi? .size nasil gelebilirim.simdiden tesekkur ederim.

 313. pınar diyor ki:

  burun estetiği ameliyatından sonra göz altlarımda sarkma oldu gözlerimde kirpik dibinde kepeklenme oluyor bu yüzden çok sık ve uzun süreli arpacık çıkıyor göz altı ameliyatı olursam kirpiklerime zarar verirmi

 314. hakan diyor ki:

  fiyat aralığını öğrenmek istiyorum

 315. ismail diyor ki:

  İYİ GÜNLER BEN ESTETİK AMELİYATI OLMAK İSTİYORUM. BU AMELİYATIN YAKLAŞIK OLARAK ÜCRETİNİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

 316. sezer diyor ki:

  bursada uygun bir tavsiye ettiğiniz doktor ve en uygun fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler başarılar dilerim.

 317. serdar diyor ki:

  küçükken yüzüüstü ağaçtan düştüm.burnumun ucundan geriye doğru 1 cm lik veya 1,5 cm lik bir iz var.herhangi bir şekilde dikiş atılmamış düşerken sivri küçük bir taş girmişti. acaba bu iz tamamen yok edilebilir mi? plastik cerrahinin bu konud geldiği nokta nedir? lütfen cevabınızı bekliyom

 318. hatice diyor ki:

  Merhaba, Ufakken bisikletten düstükten sonra burnumda hafif bir eziklik oluşmaya baslamiş bunu çok sonraları farkettik. Sadece sag yan kısımda.. içe dogru ezik duruyor bir çukur gibi.. Acaba ne yapılar estetiğe mi girer cerrahi operasyon olarak da duzeltilebilir mi?

 319. erkan diyor ki:

  hocam benim burnum büyük ve kemerli… aslında ben estetik olmak istemiyorum …ama artık beni rahatsız ettiğin farkkettim…nefes darlığı çekiyorum….çok çabuk kanıyo..ve çok çabuk kir topluyor…daha önce çocukken burnumdan et parçası alınmıştı ..bu estetiğe engel sayılırmı….(şimdiden teşekkür ederim hocam)

 320. ismail diyor ki:

  amaliyat masrafı ne kadar çıkar ve ben çok fakir bir insanım bana fon destek olmazmı

 321. ahmet diyor ki:

  Teoman bey iyi günler ben burun estetiği ameliyatı ile ilgili bazı sorular soracağım.1. sorum öğrenci olduğum için burun estetği ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum.ben kendimi rahat hissetmiyorum arkadaşlarım arasında alay konusu oldum lütfen bana yardımcı olun param kısıtlı olduğu için ameliyat olamıyorum bana bir yol gösterin sizden rica ediyorum kendinize iyi bakın hoşçakalın

 322. pelin diyor ki:

  benim burnumun ucu çok büyük küçültmek istiyorum çabuk cvp alırsam sevinirim şimdiden tşkürler

 323. Filiz diyor ki:

  benim sorunum çenemin uzun olması bununla orantılı olarakta burnumda biraz sivri kalıyor.daha yuvarlak bi çeneye sahip olmam mümkün mü?ayrıca bunula birlikte burun estetiğide yaptırmam gerektiğini düşünüyorum.dişlerimede gülüş estetiği yaptırmayı düşünüyorum.böyle bir durumda bu işlemlerin sıralamsı nasıl olmalı?böyle bir dizi estetik muhadele ne kadar zamanımı alır?maliyetler hakkında da bilgi verirseniz sevinir.Teşekkürler..

 324. elif diyor ki:

  burnumda kemik eğriliği var(hump) ancak 10 yıl kadar önce vücudumdaki bir yara iyileşirken iz kaldı,keloid adı verilen bu durumdan dolayı burun ameliyatı konusunda endişelerim var;ya iz kalırsa,çünkü boynumda bir yara(iyileşme izi)mevcut..o zaman doktorum çok dikkatli olmam gerektiğini,özellikle yüzümü korumamı,sezeryan vb.ameliyatlar sonrasında mutlaka iz kalacağını söylemişti..bu durumda ne yapmalıyım?

 325. rabia diyor ki:

  MERHABA.SIZE BI SORUM OLUCAK.BEN YAKIN BIR ZAMANDA AMELIYAT OLUCAM AMA HALA TEREDDUTTEYIM.DOKTORUM AMELIYAT IZLERININ BURNUN HER IKI YANINDAN GOZLERE YAKIN UST TARAFTAN 2 MMBUYUKLUGUNDE IZ YAPARAK KIRACAGINI SOLUYOR.SIZ BU YONTEMDEN BAHSEMIYORSUNUZ.NE YAPMALIYIM.ISVICREDE YASIYORUM VE HIC BIR TURK CERRAHI BOLE BIR YONTEMDEN BAHSETMIYOR.YARDIMCI OLURSANIR COK SEVINIRIM.FIYAT BELIRLEME IMKANINIZ VARSA RICA EDIYORUM SOLEYINIZ.SIMDIDEN COK TSKLER

 326. ilhami diyor ki:

  burnuma darbe aldım su an bı egrılık soz konusu estetık yaptırmak ve duzeltmek ıstıyorum malıyetını ogrenebılırmıyım

 327. sevim diyor ki:

  3 kez deviasyon opere geçirdim. kemer yerine basen kemiğim var septum yerine silikon nakledildi fakat hem kabuklaşma ve kuruma oluyor hemde sık sık iltihaplı geiz akıntısı oluyor. Çok fazla antibiyotik kullanıyorum. Fileb çevrildi fakat tutmadı görüntü olarakda iyi değil ne yapılabilir?.

 328. nilüfer diyor ki:

  merhabe sayın teoman bey öncelikle burun estetiği hakkında sorum olacak benim burnum 14 yaşında bir kaza sonucu kırklık olmuş sanırım. farkında degildim ama şimdi bariz belli olmaya başladı burun deliklerimin biri küçük biri büyük ve tek burun deliğinden nefes alıyorum benim sorunum esttetiğemi giriyor yani kulakburunbogaz bölümü de bu soruna cözüm getirirmi ve özellikle sormak istediğim bu egrilik orantılı bir şekilde hiç estetik olmamış dogallıgı ile yapılırmı ve ücreti hakkında bilği almak istiyorum. diğer sorum ise gögüs estetiği ile ilğili aslında ben gögüslerimin küçük olmasından şikayetçi degilim. benim rahatsız oldugum göğüs kafesi ve dekolte olan kısmımda kemikler çok belirgin o görüntüden hoşlanmıyorum çok zayıf ama kilo aldıgım vakit maalesef hiç bir etki olmuyor tahta gibi bir görüntü benim istediğim o kemikleri doldurcak yani kemiklerin görüntüsünü yok edecek bir estetik var mı ben bu kemik görüntüsü yüzünden gögüs estetiği düşünüyordum fakat bununlada çözüm olmuycak o kemikler yine görünücek degişmiycek bu konuda ne yapmalıyım ve varsa çözümü ücretini ögrenmek istiyorum

 329. mustfaa diyor ki:

  iyi günler bu on dakikalık işleem ilgimi çekti ben sadece burun ucunu biraz kaldırmak istiyorum burnumbüyük değil ama uç kısmının hafif aşağı olması rahatsız ediyor nekadara mal olur .öğretmenim sigortanın yararı olurmu teşekkürler

 330. Gülcan diyor ki:

  burnumdaki kemiği aldırmak istiyorum (ameliyat ücreti vs. öğrenirsem sevinirim.

 331. YAĞMUR diyor ki:

  ii çalışmalar benim sorunum burnumun büyüklüğü ve bu konuda estetik düşünüyorum.çevremden tehlikeli lafları duyunca birazda bu konuda çekiniyorum.bu konuda aydınlatrsanız çok sevinirim.

 332. ümit diyor ki:

  ameliyat fiyat miktarında bir bilgi alabilirmiyim tşk.

 333. figen diyor ki:

  mrb..benim burnumda ufak bi eğrilik war,onu düzellttirmek istiorum..fiyatı hakında bilgi vereblrseniz çok sewinirim 🙂

 334. aysel diyor ki:

  sayın doktorum bu sesime kulak verceğinize inanıyorum nolur bana yardımcı olun..:!psikolojim çok kötü:(nolur doktor bey bana ulaşın sizinle konuşmak istiyorumm bana ulaşın nolurr.. tşk ederim

 335. Naciye diyor ki:

  Burun estetik fiyatını ogrenebilirmiyim

 336. betül diyor ki:

  merhaba teoman bey.öncelikle sitenizi çok beğendiğimi ifade etmek isterim.teoman bey 1,5 sene önce burnumdaki kemik eğriliği nedeniyle ameliyat oldum.iki üç ay önce birşey burnumda küçük bir kemik çıkıntısı farkettim küçük ama yinede beni rahatsız ediyo.sitenizde böyle bir durumda törpülediğinizi söylemişsiniz.peki böyle bir durumda yine tampon kullanılıyormu?hemen hastaneden çıkarıyormusunuz?burunda yine şişlikler meydana geliyor mu?aynı doktoruma mı ameliyat olmam gerekir yoksa başka bir doktora gitsem daha mı sağlıklı olur?maliyeti nedir?sorularımı cvp landırırsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkür ederim hoşçakalın.

 337. bennu diyor ki:

  ben 3 yıl önce bademciklerimden yaşadığım sorunlar sebebiyle doktorumun tavsiyesi ile burnumdan ameliyat oldum fakat sadece kemik alındı estetik müdahale yapılmadı gerek yokmuş.fakat ameliyat sonrası burun ucumda çok hafif sağa kayma oldu ve ameliyat sonrası geniz akıntılarım başladı her gece burun tıkanıklığı çekiyorum ve ağzımdam nefes alıyorum.buna bağlı olarakta boğazlarımda kızarmalar vs.oluyo ne yapmalıyım şimdiden teşekkürederim.

 338. fuat diyor ki:

  bir burun estetik ameliyatının bize ortalama maliyeti ne kadardır?bilgilendirirseniz çok sevinirim

 339. ecem diyor ki:

  Burnum küçük ve kemerli.Estetik olmak istiyorum.Size resmimi göndersem bana uygun burunu çizip yollarmısınız ?Birde maliyetini merak ediyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.saygılarımla…

 340. egemen diyor ki:

  ben ameliyat olmak istiyorum yanlız işlerinizi biraz daha yakından görmek ve fikr edinmek istiyorum teşekkürler

 341. mehtap diyor ki:

  bu cerrahı mudalenın ortalama malıyetını ogrenmek ıstıyorum ona gore daha sonra randevu alıp ayrıntıları konusmak ıstıyorum sehır dısından gelecegım ıcın benı azda olsa bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler

 342. altan diyor ki:

  doktor abi umarım bu mesajımı cevaplayıp benı sevındırırsın.sorunum burnum.bı kız sevdım oda bana once gıt burnunu yaptır oyle gel deyıp benle alay etdı.abı arkamdan dalga etdı senı sevmem dedı.abi bu amelıyat cok mu pahalıdır.ben amelıyat olup bu kızı aleme rezıl etmek ıstıyorum.bana yardım edermısın.bu mesajımı okurken kendını bu garıp kardesının yerıne koyarak cevap yaz abii.senı allah emanet edıyorum .saygılarımla

 343. serkan diyor ki:

  selam teoman bey ben istanbul üniversitesinde işletme ögrenciyim. ilerdede amacım iyi bir yönetici olmak. burnumda küçük bir operasyonla büyük ve kemikli olan burnumu küçültmek istiorum. ve ilerdede bunun bana artıları olacagına inanan biriyim. benim tek sorunum bu işlemin mailyeti her yerde ayrı bir sey söylenior acaba bu işlemin sizdeki maliyeti nedir. iyi günler

 344. onur diyor ki:

  burnumun büyük olduğuna inanıorum vede bana yakışmıo bana yardımcı olursanız sevinirim birde fiyat konusunda

 345. adnan diyor ki:

  trafik kazası sonrası yüzde ve burunda full-ticnes greftleryapıldı(5 yıl önce),burundaki greft alanında harita şeklinde renklenme,diğergreft yerlerinde(sol yanakta 3x2cm ve sol alında 2x2cm) ise seviye farkı vesakal kaybı(sol yanak)ile grftte tüylenme(sol alın) şikayetim mevcut.cerrahi ve veya lazer veya medikal tedavi açısından tarafınızdandeğerlendirilmem ve bilgilendirilmem dileğiyle… saygılarımı sunarım.

 346. lütfü diyor ki:

  hocam sizinle görüşmek ve bilgi almak istiyorum sizi yakından takip ediyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 347. nese diyor ki:

  Mini rinoplasti fiyatini ogrenmek istiyorum.

 348. hanifi diyor ki:

  ii gunler ıkı yıl once gecırdıgım kaza yuzunden burnumunsol delıgın ustu yarıldı .dıkiş atıltı ama izi belırgın bı sekılde goruluyor burnum eskı halını alabılırmı ne yapmam gereklı bilgilendırırsenız sevınırım ii calısmalar

 349. esin diyor ki:

  merhaba.benim burun yapım kemerli ve bu beni çok rahatsız ediyor. estetik açıdan görünüşü hoş değil. internette burun ameliyatıyla ilgili araştırmalar yaptım ama ameliyat sözü bile beni tedirgin ediyor acaba .. iyi bir sonuç alabilirmiyim nasıl olacak?bana bu konuda bilgi verirseniz sevirim ayrıca maliyetide önemli. tşkl .

 350. recai diyor ki:

  hocam merhaba.ben ankarada yaşıyorum.yaklaşık iki ay önce ******* hastahanesinde burun ameliyatı oldum.sürekli ameliyat ve burun estetiği hakkında araştırma yaptığım için biliyorumki burun ucunda düşüklük vardı,kıkırdak dokusu bozuktu ve sağ burun deliğimde kemik vardı.ameliyatım düşünüldüğünün aksine 1-1,5 saat değil 4.45 dk sürdü.çok zorlu bir ameliyattı.şu an burnumdan memnun değilim.açık ameliyat yapıldı.burnumun altından kestikleri yer apaçık ortada.burunucu düşüklüğünden şikayetçiydim şimdi daha fazla ve elimle baktığımda ve nefes alırken rahat anlıyorumki kıkırdak dokusu eğri ve şekilsiz.zaten dışarıdanda net anlaşılıyor eğrilik.son zamanlarda kemiğin bitip kıkırdağın başladığı orta kısımda müthiş morluk ve düşme var.yardımcı olursanız ve bilği verirseniz size ulaşırım.artık kime güveneceğimizi şaşırdık

 351. abdullah diyor ki:

  burundan nefes alma sorunum var.gece uyurken sürekli ağzım açık uyumak zorundayım.aynı zamanda estetik olarakta bir operasyon yaptırmak niyetindeyim. bu ikisi tek bir operasyonda çözülebilir mi?ancak benim önceliğim nefes alma sorunumdur.ayrıca böyle bir operasyonun bana çok genel de olsa hangi fiyat aralığında bir maliyete geleceğini öğrenmek istiyorum.bütçemin bunu karşılayıp karşılamayacağı hususunda fikir sahibi olmak açısından.tabi ki muayene olmadan bu netleşmese de genel bir fikrim olması çok iyi olacaktır. saygılar sunarım.

 352. lütfü diyor ki:

  hocam sizinle görüşmek ve bilgi almak istiyorum sizi yakından takip ediyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 353. serçin diyor ki:

  daha once estetık amelıyat oldum onceki burnum egrı dıe olmustum halada ole cıktıı alcıdan sonra ve ststıklı gıbı durmuoo moralım bozuk yardımcı olabılırmısınz

 354. sezgin diyor ki:

  doktor bey benim burnumda nefes al ma ve egrilik yani kemer problemi var ve ben 5 yıldır bu egrilikten çok rahatsız oluyorum ve bu soruna paralel olarak kendime olan özgüvenimi kaybediyorum aynanın karşısına her geçtigimde bu kemerin yüzünden aynanın karşısında sıkıntı yaşıyorum ben yeşil gözlü ve tıpkı tarkana benzeyen bir gencim ama bu egrilik beni çok sıkıyor psikolojimi etkiliyor ne yapmama gerekiyor lütfen ayrdımcı olun saygılarımla

 355. yasemin diyor ki:

  ben amaliyat olmak istiyorumm teyzem orada oturuyor eğer mümkünse oluyorsa amaliyatımınn olacağı ben amaliyat olmak istiyorum lütfen kısa bir zamanda bana bir haber iletinn

 356. nimet diyor ki:

  burun kemigim genis yane kemerli ve basik (biraz afrika burnuna benziyor).Karnimda yirtiklar ve catlaklar var,sarkiklik yok. meme kücültme ve toparlamaBu üc problemimi ameliyatla düzeltmek istiyorum. özelikleburunla ilgili komplikasyonlari ögrenmek istiyorum.simdiden vereceginiz cevaplar icin tesekkürler.

 357. Sibel diyor ki:

  Ya ben bişey sorabilir miyim ? ben burun ameliyatı oldum ama burun deliklerimin biri bariz küçük ve ısrarla yapmasını istediğim halde doktorum olmaz dedi, bu kadar oluyor dedi, daha çok ısrar ettim sadece kanatlarla oynadı ve hala belirgin bir küçüklük var. Madem buyutemiysun o zaman diğerini kucult dedim olmaz falan diyip başından attı böyle birşey mümkün mü yoksa gerçekten olmaz mı bilgilendirirseniz sevinirim çünkü ameliyattan önce deliklerimde bir asimetri yoktu

 358. selim diyor ki:

  İyi günler Teoman bey ben biraz bilgi almak istiyorum burnum küçük yaşta kırılmıştı bi doktor faciası yaşadım iki ameliyat sonucunda burnum bu hale geldi burnumun sol tarafından koyulan gref dışarı çıktı öğrenmek istediğim burnum düzelme ihtimali nedir ve masrafı nekadar olur teşekkürler

 359. pasa mahmet diyor ki:

  Teoman bey merhaba. 2 kez burun ameliyatı geçirdim. İlk ameliyatımda kbbcinin “içe katlama” tekniğiyle burun ucuma eklemiş olduğu kıkırdakları ikinci ameliyatımı yapan plastik cerrah içe katlanarak eklendiği için çok çıkartamadığını söyledi burun ucum hala şiş. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir hangi teknikle eklenmiş olursa olsun kıkırdaklar çıkartılıp burun ucu inceltilir mi?

 360. Emel diyor ki:

  İyi akşamlar ben daha önce rinoplasti oldum fakat memnun kalmadım farklı bir doktor arayışına girdim.operasyon resimlerinize baktım ve hemen yazmak istedim.nefeste de biraz zorluk yaşıyorum.sadece burun ucunun düzeltilmesini istiyorum bunun için güzel bir fiyat almak istiyorum.sadece ucunu düzeltme işlemini ne karara yapıyorsunuz?

 361. ali diyor ki:

  Merhaba teoman bey.yaptığınız burunları çok beğeniyorum.gözü kapalı emanet edilebilecek sayılı doktorlarimizdansiniz.ankara da yaşıyorum.estetik ameliyatı olmayı çok istiyorum ama şu anda maddi yönden imkanım yok.o yüzden burun için aşağı doğru kalktığı zaman problem ortadan kalkıyor gibi.burun ucu ameliyatlarının ücretleri ne kadar oluyor.imkanlarim doğrultusunda uygun oluyorsa gelmek istiyorum.rica etsem bilgi verirmisiniz

 362. Sevcan diyor ki:

  Merhaba teoman hocam
  Burnumdan çoook şikayetçiyim burun deliklerim aşırı geniş bu beni çok rahatsız ediyor. 1 sene önce küçültme ameliyatı yaptırdım ama sanki daha çok büyüdü gibi geldi hiç beğenmedim bir fark görmedim küçülme adına.. Üstelik sol delikte dikiş tutmadı tekrardan gitmek istemiyorum aynı yere 🙁 hem küçülsün hemde estetik oldugu belli olmasın istiyorum. Size göstermek isterim kontrole gelmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 363. betül diyor ki:

  Merhabalar teoman bey. Ben kayseriden yaziyorum . Profilinizi inceledikten sonra yaptiginiz is ve cikardiginiz sonuclari cok cok begendim. Adim Betul 25 yasindayim. Ben sorunum burunu da gectim (çene) cenemin yapisi bozuk. Yüzum sanki iki ayri insan ve bu durumdan cok rahatsizlik duyorum😢 .Bana yardimci olacaginizi umud ediyorum. Umarim sizden cvp alabilirim.

 364. duygu diyor ki:

  Merhabalar teoman bey bir sorum olacaktı size bu yağ enjeksiyonuyla ilgili.kafamin arkasinda sonradan oluşan bir basıklık var hatta kafamın arkasi dümdüz ve çok ciddi problem yaratıyor .o bölgeye yağ enjeksiyonu mümkünmüdür yapılıyor mu ?

 365. burak diyor ki:

  Hocam iyi aksamlar ben Ankarada oturuyorum 20 yil once burun ameliyati ile kemigim alindi ancak burun ucumda baya ilerleyen yasdan oturu sanirim dusme var gibi. Birde bazen burnum aktiginda hissetmiyorum. Kis aylarinda da yogun bir iltahap kokusu hissediyorum. Ancak bu ameliyatin maliyetini merak ediyorum Sgk var faydasi olurmu bilmiyorum:) yardimci olursaniz sevinirim.

 366. cansu diyor ki:

  Teoman Bey merhaba, sizden randevu almistim, gununu unuttugum icin muayenehaneyi aradim fakat surekli yanlis numara cevirdiniz diye uyari aliyorum. Kontrol ettirmenizde fayda var. size ulasamiyor olabilir potansiyel musterileriniz. Sizden ricam beni aramalarini soylerseniz cok memnun olurum. Randevu gunu ve saati hakkinda tekrar gorusmek istiyorum

 367. ezgi diyor ki:

  Hocam merhabalar, gözaltıma mikro yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum. Perşembe-cuma günleri İstanbul’da olacağım muayenehanenizde görüşme şansımız olur mu? Web sayfanızda verilen numaradan (0212 219 67 19) ulaşamadım. Randevu verebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

 368. Defne diyor ki:

  merhaba teoman bey danışmak istediğim bir konu var yardimci olursaniz çok sevinirim.Ben Ankara’da yaşıyorum daha önce bir burun ameliyatı oldum su an cok doğal durmasina ragmen uzun olmasi cokmelerden kaynakli nefes alamamam beni rahatsiz ediyor.Turkiye’de arastirdigim ve calismalariniza baktigim kadarıyla bu alanın başını çekiyor ve cok güven veriyorsunuz inanilmaz isler yapiyorsunuz.daha önce burun ameliyat fiyatlarinizi ogrendigim için istanbula gelip yaptirmak benim için cok maliyetli olacak.sizin ankara’da benzer teknikle calisiyoruz seklinde yonlendirme yapacaginiz bir doktor var mi varsa yardimci olursaniz cok sevinecegim çünkü bu kararsizlikla birkaç yil daha bekleyip ne olursa olsun size yaptirmayi düşünüyorum.calismalarinizi cok begendigimi tekrar soyleyerek iyi günler dilerim 🙂

 369. sevtap diyor ki:

  Merhaba teoman bey ben samsundan yaziyorum univ ogrencisiyim ne zamandir arastiriyorum burnumu yaptircam fotograf atiyorum rica etsem fiyat olsun ameliyat hakkinda olsun bilgi verebilir misiniz kasim gibi istanbula gelicem cunku ona gore kendimi ayarlamam lazim

 370. gökmen diyor ki:

  Merhaba ben ameliyat sonrası sigara kullanılmaması gerekiyor diye bişey duydum ve rouccutane adlı ilacı kullanıyorum ameliyat olsam Bi sakıncası olur mu bu ilacın ve ya bırakmam gerekir mi

 371. ferit diyor ki:

  Sizinle gorusmek istiyorum ama oncesinde sorularim var. cevap verirseniz sevinirim. Size fotograflarda gonderecegim. Yeniden ameliyat olmam icin sizin istediginiz ucret nedir? Brinci ameliyattan daha kolay mi gecer duzeltme ameliyatlari ve fazla eksilttigi kemik yeniden ameliyatla duzeltildiginde mesela bundan 20 sene sonra sorun yasarmiyim?

 372. osman diyor ki:

  Merhaba Teoman bey,

  Size burdan ulasabilmek guzel. Ben bir burun ameliyati gecirdim haziran da 1 yil olacak fakat basarisiz bir ameliyatti. Doktor yeniden ameliyat edebilecegini soyluyor ama ben biraz guvensizlestim kendisine karsi. Cunku burnumun sag tarafindaki kemik daha az eksik oldugunu soyledi ve burun ucum saga sola egdigimde basimi, yamuluyor. Ve burun ucum sebebiyle nefesimdede sorunlar olustu ki hic yoktu bende. Burun ucu eskisine gore daha buyuk ve guldugumde daha da buyuyor

 373. nihal diyor ki:

  Hocam iyi günler ben burun kırık olduğu ve şekil bozukluğu olduğu için ameliyat oldum 8nci gündeyim alç çıktı fakat burnun üst tarafî karga burun gibi birşey oldu, önceden yoktu böyle? Bu törpülemeden dolayı ödem veya şişlik olabilirmi? Ve olası revizyon operasyonu için nekadar beklemeliyim? Çünkü eger düzelmezse size geleceğim revizyon için.

 374. ferhat diyor ki:

  Merhaba Teoman bey size bir sey danismak istiyorum. Iki tane estetik cerrahla gorustum ve burun estetigi yaptirmaya karar verdim. Ancak benden bt cektirmemi istediler. bt sonuclarimi gorunce yuz kemiklerin cok sert ameliyattan sonra kemiklerin kaynamasi sorun olabilir diyerek beni korkuttular ve vazgectim. yuz kemiklerinin cok sert olmasi burun estetigine engel mi diye size sormak istedim.

 375. nigar diyor ki:

  Merhaba!paylaşımlarınizda direkt dm atabilecegimizi yazdığınız için ben de atmak istedim. İnşallah o kadar mesaj arasında benimkini de okursunuz. Küçüklüğüm KBB doktorlarında muayeneyle geçti. Basit bi ameliyat geçirdim 10 sene önce geniz eti ameliyatı . Fakat burun egriligimi yıllar sonra başka bi kbb doktoru fark etti. Az bi eğrilik olduğunu çok sorun olmadığını ve 17 yaşından sonra gitmemi söylediler. Tabi çevremde bu ameliyatı olanlar çok ağrılı bi işlem olduğu için endişe duydum açıkçası. Fakat nefes almada biraz sıkıntı yasiyorim genelde ağzı açık uyudugumu fark ettim. Güvenilir bi yerde yaptırmak isterim bu konuda en doğru adres gibi hissettim sizi. Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

 376. sinem diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. Kusura bakmayın lütfen rahatsız ediyorum size bir sorum olacak. Kulak burun boğaz doktoruna gittim burnumun sol tarafında kemik varmış nefes alma problemi oluyor. Siz estetik ameliyat yaparken bu rahatsızlıklarıda tedavi ediyormusunuz

 377. sebnem diyor ki:

  Teoman bey merhaba , burun ameliyatı için fiyat alacaktım , profilim de burunum da kemer yok ama önden sanki asimetrik görünüyor.

 378. ipek diyor ki:

  Sayın Op.Dr.Teoman Dogan bey.biz bu amelyatı kardeşim ile birlilkte olmayı düşünüyoruz.onunda burnunda eğilme var.bende eğiklik yada çok byük bir burun yok ondada öyle.çene ile birlikte olmayı düşünüyorum bu ameliyatı.ikimizde öğrenciyiz ve ailemiz pek taraftar değil kendi bütçemizle yaptırmak istiyoruz.o yüzden bize makul olan fiyatı söylerseniz sevinirim.başka hastane de olma olasılığı yok sanırım o yüzden sizin hastanenizde olacağız.bize fiyatta birşey söylerseniz gelmek istiyoruz.biz kocaeli gebzede oturuyoruz.bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.işlerinizde başarılar diler saygılarımı sunarım

 379. yasemin diyor ki:

  9 ay evvel burun estetigi ameliyati olmustum simdi hizma takmak istiyorum burnumu deldirecegim tehlikesi olurmu diye soracaktim tesekkürler..

 380. Vacip diyor ki:

  merhaba teoman bey ben 19 yasindayim . size bi sorum olacakti . tek burun ucu nu kaldirmak mümkün mü eger mümkünse ortalama ücreti ne kadardir. geri yazarsaniz beni sevindirirsiniz .hoscakalin TESEKKÜRLER

 381. Fatma diyor ki:

  Merhaba, nasilsiniz? Umarim iyisinizdir.
  Ben çok iyiyim, burnum süper oldu…herkez çok beyendi! Dediginiz gibi oldu gerçekten, ben söyledikten sonra; aahhh evet..simdi söyleyince anladim, diye tepkiler geldi. Ama hemen anlayan olmadi. 😉 Çok memnunum gerçekten, tekrar ellerinize saglik!
  Size 1 veya 2 hafta içinde resmimi yollayacam…suan fotografim yok, ama en kisa zamanda yapmaya çalisacagim.

  Suan baska bir problemimiz var….Ablam Sibel, hatirlamiyorum hiç, ondan bahsettimmi oradayken?
  Bundan 2 Yil önce bir burun ameliyati geçirdi, estetik o da….ama hiç memnun kalmadi! Ve simdiye kadar hiç cesareti yoktu birdaha yaptirmaya, düzeltmeye!
  Beni görünce, nerdeyse aglayacakti…o kadar cok beyendi ki burnumu, çok sevindi benim adima. Dediki; acaba benim resimlerimi Dr. dogan bey’e yollasan, bakip bir çagresini bulurmu diye sordu. Bende hemen simdi yolluyorum, bu resimlere bir göz atsaniz çok seviniriz.

 382. imren diyor ki:

  11 yil once burun estetigi gecirdim burnumun ucuna silikon takildi zamanla sekil bozukluguna ugradi tekrar estetik olmak istiyorum bunun icin ne yapmaliyim

 383. ipek diyor ki:

  burun ve çene estetiği hakkında daha geniş bilgi istiyorum. fiyat konusunda da bilgilendirmenizi istiyorum. iyi çalışmalar.

 384. makbule diyor ki:

  burun ameliyati sonra burna konulan tamponlarin çikisi en acisiz nasil yapilabilir..? çok acidigi söyleniyor

 385. serpil diyor ki:

  burun estetigi kaça yapiliyor

 386. senem diyor ki:

  Mrb..nette surf yaparken buldum web adresinizi.. burno botox yapiliyor mu,etkisi ne kadar suruyor ve fiyatu nedir acaba..burun ucu kaldirma dedikleri operasyondan yapiyor musunuz..ben sadece burum ucumu biraz kaldirmak istiyorum o kadar..o bir ameliyat mi ve fiyati ne kdr acaba..simdiden tesekkur ederim..

 387. Filiz diyor ki:

  burun estetiginin ücretini ögrenebilrmiyim

 388. onder diyor ki:

  burun estetik hakkinda bilgiayrica fiyat temmuz agustos aylari arasi olmali adres olarak neresi

 389. Kubilay diyor ki:

  ben burun esetigi olmak istiyorum ama estetik ameliyattan bir süre sonra burunda çökmeler oluyormus bu beni ameliyat olma konusunda oldugunca çeliskiye düsürüyor bu çökme hakkinda bilgiverebilirmisiniz birde ameliyatin maddi giderini ögrenebilirmiyim saygilarimla

 390. Hüseyin diyor ki:

  İyi günler.
  Öncelikle sitenizde verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederm.
  Benm sorunum bende uzun süredir mevcut olan burun polipleri ve kısmi kemik kayması.Belli aralklarla ve bazen sağ bazen sol burun deliğimin tıkanmasına yol açan anladğm kadarıyla bu polipler.Bir kaç kez doktora gittim.Spreyle geçici tedaviler uyguladm.Fakat kalıcı çözüm olmadı.Ameliyat olmalı mıyım ve olmadğım takdrde ne gibi sorunlarla karşılaşırım?
  İkinci olarak yaklaşk 6 sene önce aldğm bir darbe sonucu burnumun sol tarafında sert bir şişkinlik meydana geldi.Bunun tedavisi için estetik ameliyatı mı yaptrmalıyım.Şayet öyleyse poliplere yaplcak operasyonda bu da beraber çözümlenebilir mi?
  Ameliyatların masrafları hakkında da somut bilgiler verebilirseniz sevinirim.
  İyi günler…

 391. adem diyor ki:

  burun kucultme burun ucu yukariya kaldrma ve fiyat nekadar

 392. diler diyor ki:

  burun estetiği operasyonu ne kadara mal olur?

 393. helin diyor ki:

  ben burun estetiği olmak istiyorum hafifbir köprü var ve ucunu kaldıttırmak istiyorum petek dincöz burnu yani.dudak asmayla birlikte bana ortalama nekaADAR A MAL OLUR.LÜTFEN ORTALAMA BİSEY YAZARSANIZ SEVİNİRİM OLMASSA BEN RESİM YOLLARIM SİZE YADA MSN YE EKLEYİN

 394. erdal diyor ki:

  merhabalar ben sizden ortalama bir burun estetiği fiyatı almak istiyordum.
  şimdiden teşekkürler

 395. songul diyor ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Burun yapım beni ÇOK MUTSUZ ediyor.
  Kendi imkanlarımla estetik yaptırmak ve bu konuda pozitif düşüncelere sahip olmak istiyorum. Sizin gibi alanında başarılı doktorla bu mutluluğu yaşamak istiyorum. Ancak kendi imkanlarımla bu değişikliği sağlayacağım için fiyatın ne olduğunu öğrenmek istiyorum. 23 yaşımdayım,Güzel Sanatlar Heykel bölümüne hazırlanıyorum. Hukuk bürosunda call center olarak çalışıyorum. Çok yüksek gelirim yok. Bana nasıl ve ne şekilde yardımcı olabilirsiniz. Umarım beni anlarsınız ve bana YARDIMCI olursunuz. Lütfen maili trajik öykü gibi okumayın ben sadece imkanlarım çerçevesinde olup-olamayacağını öğrenmek istiyorum. Değerlendirmenizi rica ederim.

 396. serter diyor ki:

  iyi akşamlar hocam burun estetiği hakkında istediğim tüm bilgiler mevcut ama böyle bir operasyonun ücreti basit olarak nedir acaba??

 397. kadir diyor ki:

  MERHABA ben 18 yaşında bir erkeğim ve suratımdan hiç memnun değilim tamamıyle suratımı değiştirmek istiyorum yani burun amalyatı yüzün rengini yenileme elmacık kemikleri falan size şu sorum olacak acaba 18 yaşındamı yoksa 24 yaşında mı amalyat olmak sağlığa dağa faydalı sizden istediğim cevap ya evet yada hayır başka bir cevap istemiyorum zaten şimdi hiç paramda yok öğrenciyim

 398. leyla diyor ki:

  Geçen sene burun estetiği yaptırmak istemiştim. Bir türlü olmadı.
  Şu anda herşey dahil burun esteği ameliyatı ücreti kabaca da olsa nedir öğrenebilirmiyim.
  Bana bugün yanıt verebilirseniz sevinirim. Çünkü yarın İstanbula geleceğim ve buna göre randevu almak istiyorum.
  Teşekkürler

 399. Ceren diyor ki:

  Benim burnumda dikkatli bakıldığında çok göze çarpmacak şekilde hafif bie eğrilik var.Ameliyat olmak istiyorum ama sadece kemiğin düzelmesini istiyorum herhangi bir törpüleme yapılabiliyormu acaba? Ama inceltmek,kaldırmak gibi bir isteğim hiç yok.Büyük bir ameliyat gerekirmi yoksa çok basit bir işlemdir,mini operasyon diye tabir ettiğiniz 15,20 dk.lık biz ufak operasyonla olur diyebilirmisiniz.

 400. ayşegül diyor ki:

  Doktor bey ben öğretmenim ve estetik ameliyatın maliyetini öğrenmek istiyorum.daha önce Samsun’da KKB doktoruna gittim (kemerli burun estetiği için), maliyetin emekli sandığı tarafından bir kısmının karşılanması için tedavi tam olarak estetik şeklinde belirtilmeyecekti. Bu konu hakkında ne önerirsiniz? Ödeme şeklini nasıl planlayabilirim? teşekkürler…

 401. Nur diyor ki:

  Burnumun yüz hatlarıma göre büyük olduğunu düşünüyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Bu konuda bir operasyon için birkaç bilgi edinmek istedim. Süreç nasıl ilerliyor, başka bir sağlık sorununa sebeb olur mu, yüz hatlarıma göre önceden bi tasarım görmem mümkün olabiliyor mu, ne kadar sürede işimi geri dönebilirim, belli dönemlerde tekrar müdahale gerektirir mi ve tabi ücretlendirmesi nasıl ?

  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 402. evren diyor ki:

  merhabalar.1.sorum rinoplasti dediğiniz burun estetiğinin bana ortalama ne kadara maal olacağı 2.si ameliyata sn.dr.teoman bey bizzat kendisimi giriyor. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

 403. selim diyor ki:

  merhaba doktor bey ben selim fırat üniversitesi tıp fakültesinde okuyorum.ben burun estetiği yaptırmak istiyorum.benim burnum biraz fazla uzun ve eğri bu sorunlar düzeltilerbilir mi.ama asıl sorum estetik burun ameliyatı ne kadara yapılıyo türk lirası üzerinden mi yoksa dövüz mü??hocam bu ameliyat için kaç gün istanbulda kalmalıyım bikaç günde bitermi operasyon öncesi ve sonrası süreç.hocam çok teşekkür ederim.saygılarımla

 404. Ayşe diyor ki:

  Burun estetiği konusunda merak ettiklerimi siteniz aracılığı ile öğrendim,sormak istediğim bu işlemin ücreti ve fotoğraf yollarsam daha sağlıklı bir bilgiye ulaşır mıyım?

 405. ceren diyor ki:

  merhaba teoman bey.burun estetiği hakkında:sizinle görüşmemizden sonra burnumun görünüşü hakkında kesin bir izlenime ve karara varabilirmiyim.burun estetiğinin maliyetini öğrenmek istiyorum.teşekkürler.

 406. sibel diyor ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum fakat ücretin ne kadar olduğunu merak ediyorum. biliyorum fiyat tan daha önemli şeyler var ama maddiyatı bilirsem hayal kurup kurmamaya karar verebilirim. Burnumun görüntüsü beni rahatsız ediyor hele insanlarda bunu dile getirince kendimi daha da çok kapatıyorum. Normalde dışa dönük biriyim ama anladığım kadarı ile bu burun insanın psikolojisini bile bozabiliyormuş.Henüz delirmedim merak etmeyin :)ilgiliniz için teşekkür ederim.

 407. çiğdem diyor ki:

  burun estetiği zararlımı? yani kıkırdakta işlem yapılınca hissizlik yada öncekinden daha farklı bir duyum oluşacakmıdır?

 408. tuna diyor ki:

  BURUN ESTETİĞİNİN FİYATLARINI VE ÖDEME KOŞULLARINI MAİL ADRESİME YOLLAYABİLİR MİSİNİZ

 409. lale diyor ki:

  ben 2 defa burun estetigi geçirdim yalniz simdi nefes alamiyorum tekrar ameliyat olmam lazim yalniz artik çok korkuyorum çünkü burnumda önceki doktor biraz sorunlar açmis burun içinde delik açmis doktor hatasi deniliyor birde burununu çok daraltigi için nefes almakta zorluk çekiyorum birde burnunu tekrar genisletmek için kikirdakla genisletilmesi gerekiyormus. yalniz burun içindeki kikirdaklari eski doktorum hepsini almis baska bir doktor söylüyor ban kulaktan kikirdak alip burunu genislebielcegini söyledi ama ben içimde güvensizlik ve korktugum için 2 seneden beri bekliyorum. ama artik nefes alamadigim içi agizdan aldigim için çok zorlaniyorum ve çok bas agrisi yapiyor. simdiden ilginize tesekkür ediyorum. Birde bana bu ameliyat finans olarak ne kadara çikar. saygilarimla

 410. lale diyor ki:

  birde ameliyat hatali burun estetiklerini yapiyormusunuz.bana 1 den fazla ameliyatlarin bana zarari varmi gerçi burnun distan çok kötü degil ama içi berbatmis ve benim sorunun nefes alamamak ve bunun getirdigi olumsuzluklar var

 411. sinem diyor ki:

  bana göre burun deliklerim normalden biraz daha büyük ameliyat yaparken burun deliklerini küçültüyormusunuz bende haziran civari estetik yaptirmak istiyorum ve ortalama fiyat alabilirmiyim burun estetigi için

 412. Ersen diyor ki:

  slm ben ersen..burun estetik amileyati olmak istiyorum..ama zaman olarak askerlik süresini sectim..izin süresinde bu ameliyati olmak istiyorum..askerlik süresince bir sakinca olurmu?birde ortalama fiyatlari verebilirmiydiniz?

 413. tolga diyor ki:

  burun estetigi fiyati ve masraflar

 414. Seda diyor ki:

  Burun estetigi yaptirmak istiyorum.Burnumda sadece bir kemik var bunun disinda boyundan ve önden görünüsünden memnunum.Açikcasi duyduklarim pek iç açici degil.Lokal anestezi mi yoksa genel anesteziylemi uygulaniyor.Bu yüzden dogru bilgiyi sizden almak isterim.Tesekkürler..

 415. gülsüm diyor ki:

  burun estetigi muayene ve ameliyat ücreti hakkinda bilgi almak istiyorum.simdiden tesekkürler…

 416. Hicran diyor ki:

  etli yumusak kemiksiz bir burnum var. burun ucu estetigi olmak istiyorum bana maddi olarak ne kadara mal olur selamlar

 417. tuncay diyor ki:

  resimlerimde yüzüm hep uzun gözüküyor,çene törpüleme yoluyla bu sorun halledilemezse nasil bir yolla halledilebilir.iyi çalismalar

 418. alev diyor ki:

  ben burun ve gögüs ameliyati olmak istiyorum .ikisini ayni zamanda olmam da bi sakinca var mi ve ücretleriniz nekadar..cvp verirseniz memnun olurum subat ayinda ameliyat olmayi düsünüyorum

 419. Murat diyor ki:

  Problemim bundan iki yil önce elmacik kemigim kirildi GATA’da tedavi gördüm fakat bazi sikayetlerim var sol göz alt kapagimda hissizlik olustu ve kapatamiyorum buda benim için problem olusturuyor bu konuyla ilgili neler yapilabilir bunu ögrenmek istiyorum ve ayrica burun kemigi düzelttirmek istiyorum birde burnumun üstünde küçük bir iz kaldi buda geçebilirmi bunu ögrenmek istiyorum ve tabikide fiyatlarini

 420. Fusun diyor ki:

  Merhaba, bundan 6 yil kadar once burnumdaki tikaniklik sebebiyle,kbb uzmanimin tavsiyesi ile ameliyat oldum,ayni operasyon sirasinda burnumun uzerindeki kemikte torpulendi.Ilk etapta fena gorunmedi ancak zaman icinde burnum onden bakildiginda cok geniz gorunmesinin yani sira sanki ortadan itibaren enine bir cizgiyle ayrilmis gibi ve sanki o bolum bana ait degil gibi gorunuyor. Burnumda cok ciddi bir oynama olmadi,kaldirma falan yapilmadi,inceltilmedi de ama su an bana cok itici gorunuyor.Sebep ne olabilir bu cizginin olusmasina ve tek duzeltme yolu ikinci bir operasyon mudur? tesekkur ederim

 421. Belgin diyor ki:

  Merhaba, Iki bayan kardesler 12 ayda estetik yaptirmak istiyorlar. Biri burun: ust tarafindaki cikik kemigi aldirmak, gogus buyultme/silikon ve dudak buyultme/yag istiyor. Ablasi Burnunu kucultmek istiyor. Bunlarin fiyatlarini ogrene bilirmiyim? Birde bu ameliyat icin kac gun klinikte kalmalilar ve ameliyattan sonra ne zaman ucus yapa bilirler. Cunki duyduklarimiza gore ilk 3 hafta ucus yasakmis. Bu dogrumu? Selamlar

 422. kübra diyor ki:

  ben burun estetigi yaptrmak istiyrm ama okulumda var estetign yazin olmadigni duydum kisinda okulum var..kisacasi estetik yazin olmaz mi??

 423. Çigdem diyor ki:

  1- Burun estetigi operasyonu ameliyatlarinin yaklasik ücret araligi(muayene ve hastane masraflari dahil) ne kadar tutabilmektedir? 2- Su ana kadar yaptiginiz burun estetigi operasyonlarina iliskin fotograflari gönderebilir misiniz? 3- Operasyondan sonra ortalama hastalar ne zaman islerine dönebilmektedirler? simdiden tesekkürler

 424. leyla diyor ki:

  burun ameliyatı ve diş ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorum sizden.burun ameliyatı yaptırsam nekadar vaktimi alır.diş ameliyatı yaptırsam kaç güne iyileşirim. şimdiden teşekkürler.

 425. uğur diyor ki:

  burun estetiği ameliyatı ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim

 426. Ayşe diyor ki:

  Burun estetiği konusunda merak ettiklerimi siteniz aracılığı ile öğrendim,sormak istediğim bu işlemin ücreti ve fotoğraf yollarsam daha sağlıklı bir bilgiye ulaşır mıyım?

 427. mehmet diyor ki:

  kepçe kulak ve estetik burun ameliyat1n1n maaliyeti ne kadar?ben örenciyim .ona görwe birikim yapmak iatiyorum.cevaplarsan1z sevinirim.

 428. erkan kılıç diyor ki:

  merhaba burun estetik amaliyatı oldum da ileşme aşamasında sigara içmemin bi zararı olurmu acaba.

 429. tuba diyor ki:

  merhaba ben burun estetigi olmak istiyorum burnum kemikli aldirmak istiyorum eyer bana ulasuraniz bilgilendirirseniz memnun olurum hoscakalin mailinizi beklyiorum

 430. tugce diyor ki:

  merhaba. ben 17 yasındayım.burnumun ıcındekı kıkırdak egrı. burnumun bı tarafına dogru egılıo ve burnumun sol delgınde dıkkatlı bakınca gorunuo bu nedenle sol tarafında kucuk de bı et yıgını bırakıyor. bu yasa onumuzdekı yıl ara tatılınde burnumu yaptırmayı dusunuorm. bellı bı oranda nefes almamada engel oluyor goruntusundende rahatsızlıgım cabası. fakat yasımın buna uygunlugunu ogrenmek ıstıyorum. arkadaslarım burunlarını sadece begenmedıklerı ıcın yaptırdılar, sıkıntı cekmıyorlar sımdılık. bu konuda bılgı almak ıstıyorum.simdiden tesekkurler..

 431. deniz diyor ki:

  ameliyat olmak istiyorum.kaç günde iyileşirim?ortalama maliyet nedir?şimdiden teşekkürler

 432. fidan diyor ki:

  yaşım 14…lise 1e gidiorum…bu yaşımda estetik olamıyacağımı biliyorum….ve çok üzülüyorum…çünkü arkadaşlarım hep burnumu sorun haline getirip yüzüme vuruyorlar çok üzülüyorum…bakıyorum herkesin burnu küçük ve güzel benimki ise büyük:(:(:(estetik dışında burnumun küçülmesi için yapabilecek birşeyim yokmu?lütfen bana yardımcı olun…lütfen

 433. kadem diyor ki:

  merhabalar.iyi çalışmalar.burnumda eğrilik ve et olduğunu biliyorum.bu görüntü olarak olmasada nefes alışımda beni zorluyor.ameliyat olmak istiyorum ama daha sonrasından korkuyorum.bilirsiniz her kafadan bir ses çıkıyor ne yapacağımı bilemiyorum.şimdimi olsam yazın mı?teşekkürler.

 434. samet diyor ki:

  merhaba teoman bey ben 17 yasındayım.burun ameliyatı olmayı düşünüyorum sorun sadece şeklinde nefes almakta bir sıkıntım yok sadece sekli burnumda kemik cıkıntısı war acaba 17 yasımda ameliyat olmam bana zorluk cıkarırmı bir riski varmı yoksa fiyatı ne kadar msn ye mail atarsanız sevinirim

 435. cihan diyor ki:

  mrb. dr.bey .bnm sorunum 4 yasindayken düştüm burnumda eğiri kaynama oldu.bu ameliyatın fiyatını ve ssknın karsilayıp karşılamıyacagını sorucam.simdiden tsk .ederim

 436. tuncay diyor ki:

  4 yıl önce bi kazada burnum ciddi ölçüde hasar gördü

 437. zeynep diyor ki:

  slm teoman bey çok k ötü bir burun ameliyatı oldum şikayetlerimin hiçbiri geçmedı daha önceki burnmdan çok daha kötü oldum doktor doktor gezdım hepsi 2. bir operasyon olmam gerektığımı söylüyor burnumda çökme ve daha öncekı amelıyattan dikiş izleri var burnum aşiri kalınlıkta ameliyat olmadığım burnum çok daha güzeldi verdiğim parayamı üzüliyım yoksa çektğım acıyamı en kötüsüde bende kötü bi anı bırakan ameliyat sonrası çok ağrım oldu acı çektım 1.5 ay sonra ıyleştım o acılar aklıma geldıkçe ürküyorum 2. ameliyat olmak istemıyorum korkuyorum gıttığım doçent açık burun amelıyatı olmam gerektığını söylüyor ama 4 4\’lük bi garantı veremıyor BENSE eğer ben ameliyat masasına yatarsam burnumdakı açık ameliyat izi ve burnum şuankı halımden daha güzel olmasını istiyorum bu sizce mümkünmü?

 438. zeynel diyor ki:

  böyle bır ımkan sagladığınız için sizlere çok tşk ederım ben seneler önce bır amelıyat gecırdım o korkuyu atamıyorumayrıca ücret konusunda tedırgınım acaba malıyetı nasıl olur tşk ederım

 439. tuğba diyor ki:

  ıyı gunler dktor bey ben yaklasık 4 ay once malatya da burun estetıgı oldum ama hala nefes almakta zorluk cekıyorum burnum tıkalı ve sureklı akıntım var sızce bunun nedenı ne olabılır bılgılendırırsenız sevınırım

 440. deniz diyor ki:

  burun ameliyatı olmak istiyorum.ortalama maliyet konusunda bilgilendirir misiniz

 441. MerT diyor ki:

  sayın hocam burun estetiğinin ücreti ne kadar hangi hastanelerde yapıyorsunuz ve yaptığınız amaliyatlardan birkaç resim gönderebilir misiniz teşekkür ederim

 442. ahmet diyor ki:

  bu operasyonlar için diyabetli olmanın sakıncası varmı?.Ayrıca böyle bir operasyonun maliyeti nedir.Emekli sandığı sosyal güvencesindeyim.bunun ekonomik olarak bir yararı olurmu?.

 443. MELEK diyor ki:

  Kıkırdak eğriliğinden dolayı nefes alamama sıkıntım var.Bundan dolayıda ameliyat olmam önerildi.Aynı zamanda şekil bozukluğuda var.Bunun için SSK. güvencesinde ameliyat olabileceğim hastane ve güvenebileceğim, deneyimli doktor önermeniz için bilgi almak isterim. Saygılar…

 444. mehmet diyor ki:

  ben ssk lıyım.gaziantepde açılan bir özel kulak burun boğaz hastanesinde radyo frakansı ile operasyon yaptırdım ancak tekrar horlama var yine gittiğimde bana burun aşağı düşmüş bunu biz yapamayız cevabı verildi ayrıca ücretini devletin karşılamadığını bildirdi rapor tutulması gerekiyormuş bana bu konuda yardımcı olmanızı rica eder hayırlı işler dilerim mehmet çelik.

 445. engin diyor ki:

  sizin için cok basit tabi ama teoman bey benim kırığım var 4 kkb uzmanına gittim güven pek yok tabi işte bide ucrette önemli özel bir hastane ssk lı olarak 1200 verdi sizin gibi profosyonel birinde olabilsem estetiksiz olarak sadece deviasyonu kaca düzeltebilirsiniz zaman bulup cvplarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

 446. can diyor ki:

  Burnumun sağ tarafında kemik büyümesi var. nefes almakta zorlanıyorum. nerdeyse burnumun tek tarafından nefes alıyorum . ne yapabilirim.

 447. yunus diyor ki:

  iyi günler ben bir süre önce burnumdan ankara numune hastanesinde ameliyat oldum et vardı ve şekil bozukluğu vardı hem eti aldırdım hem de şekil bozukluğunu yaptırdım fakat şekil bozukluğunun istediğim gibi olmadığına ailemle birlikde anladık ve ben tekrar burun estetiği olmak istiyorum bana göre burnumun hafif kaldırılmaya ihtiyacı var ssklıyım ücretsiz faydalanabilir miyim ve hastanenizin yeri nerde daha önce istanbula gelmedim fakat izmitde üniveristede okuyorum en kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim ? iyi günler…

 448. gamze diyor ki:

  ben hollandada yasiyorum ve burnumu ameliyat yaptirmak istiyorum.beni detayli bi sekilde hastanede ne kadar sure kalmam gerektigini ve maliyeti ne kadar olabilecegi hakkinda bilgilendirirseniz cok memnun olurum, simdiden tsk ederim

 449. Ahmet diyor ki:

  30-35 yıl önce kaza nedeniyle burnumda kırıklık var.Kulak burun boğaz doktor tavsiyesine göre cerrahi müdahale olmalı demişti.Devlet memuruyum kaza nedeniyle burun kırıklığının düzeltilme tedavi masraflarını devletçe karşılanması gerekmiyormu?Ama beraberinde estetik de olması gerekiyor.Sonuçda doktor müşteri görüşmesine göre olduğunuda biliyorum.Ameliyat ücretleri ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Başaraılar dilerim.

 450. semra diyor ki:

  Emaille birlikte bir kaç profil fotograflarini yollamak istiyorum. Sorunum ilk etapta dudaklarim çünkü baya inceler ve o yüzden uzun zamandir onlara bir çagre bulmak istiyorum..

  Sadece simdiye kadar gördügüm dolgu seklinde yapilmislari begenmiyorum ve kendim için dogru seçenek olarak görmüyorum.
  Ama arastirmamda ameliyat seklinde de olabilecegini ögrendim ve çok ilgimi çekti. O yüzden size sormak istediklerim sunlar:

  – ameliyatla dudaklari kalinlastiriyormusunuz ? ( dolgu haricinde )
  – dudaklari yaparken en iyi sonuçu alabilmek için bende burun düzeltmesini de tavsi edermisiniz ? ( çogu zaman daha iyi sonuç getiriyormus ..)
  – resimlere bir göz atip mümkün olup olmadigini söyliyebilirmisin ?

  tabiiki sadece uzaktan oldurgu için tam yanitlayamiya bilirsiniz. Fakat ben Isviçrede yasadigim için bunlari ögrenip ona göre sizden muayene için randövu ayarlamak isterdim.

  Neden siz diye düsünürseniz, kadeslerim sizde burun ameliyati geçidiler ve memnunlar. ( sibel , Fatos ve kuzenim Bade da size arada bir gelenlerden.. 🙂

  Yardiminiz için simdiden tesekkür ederim.

 451. halit diyor ki:

  Bu amelyat için ne kadar para gerekir?Burun kemiğini ve burun dıştan (üstten) uca doğru hafif bir et yığılması var.İkisini aldırırsam masraf = ?

 452. rukiye diyor ki:

  slm.ben 1 ay kaadr once estetık oldum..ama ucu bana hıc gıtmıyor.onden gorunusu hıc begenmedım gıtmıyor yuzume daha bısert bakıs verdııeskı halım daha cocuksuydu kemıklıydı ama..burnumu kırıp ucuyla ılgılı operasyn yapıldı..ucunu duzelttırsemm acaba onden daha sevımlı olabılır mı?tsk

 453. yeliz diyor ki:

  iyi günler, ameliyattan korktuğum için burun asma yöntemini denemek istiyorum, bilgi verirseniz sevinirim. izmirde tanıdğınız ya da önerdiğiniz doktor varsa bilgi verirseniz çok sevinirim. iyi günler

 454. cihan diyor ki:

  BURNUMU KESTİRMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ BE YA Bİ BÜYÜK O YÜZDEN ESTETİK YAPTIRCAĞIM BENİM EV TELEFONUYLA CEP TALEFONU YOK O YÜZDEN BANA MAİL ATIM

 455. ahmet diyor ki:

  burun kemigi veya kıkırdagı herhangi bir sebeple kırıldıktan ne kadar zaman sonra rinoplasti yapılabilir..kemigin tekrar kaynaması beklenirmi…kırık olması ameliyat basarısını ne kadar etkiler…ve burun estetik ameliyatı ücreti ne kadar….iyi calışmalar

 456. Erdal diyor ki:

  Sayin Dogan,8 sene kadar önce burnum kirilmisti.Tedavi ettirmedigim icin yalnis kaynadi.3 sene önce amaliyat oldum,icindeki kemigi düzelttiler.Hic memnun deyilim yine ayni.Doktorum kemik kendiliginden yine kayma yapiyor yine amaliyat etmemiz gerekiyor diyor,ama ben onlara artik güvenmiyorum,ayni acilari son kez cekmek istiyorum.Burnumun uc kismindada hafif yamukluk var kirildigi zaman tedavi ettirmedigim icin kikirdaklar düzgün kaynamadi.Rahat nefes almak ve uc kismin düzelmesini istiyorum.Tedavi kac gün sürer ve bana asagi yukari kaca patlar.Saygilar.

 457. ali diyor ki:

  merhaba sayın yetkili.. kamu kurumunda çalışmaktayım. burun ameliyatı olmayı düşünüyorum. ameliyat olmuşken estetiği birlekte yapılırsa daha iyi olur. kamu hastaneleride ücret hususundan dolayı bu tür ameliyatlar ikinci ameliyatla sonuçlanabiliyor. burun ameliyatı birseferde eksiksiz olurmu; olur ise maliyeti nedir. yada kamu kurumlarında ne tür şansımı deneyebilirim. teşekkürler. ali

 458. FERDİ diyor ki:

  SYN HOCAM KÜCÜKKEN BURNUM KIRILDI ŞİMDİ SAGA BİRAZ EĞİK SSKYLA AMELİYAT OLABİLİRMİYİM TEŞEKKÜRLER

 459. Emre diyor ki:

  Ameliyat ücreti ne kadar ve ameliyat esnasında acı duyuyormuyuz ve ne kadar sürede ameliyat olup ne kadar sürede iyileşebiliyoruz şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM

 460. Emrah diyor ki:

  burun estediği olmak istiyorum nasıl olmalı tedavi süreci nedir. ortalama fiyatı nedir yüz içinde bazı yerlere estedik oluyor mu? bir yan etkisi varmı? mesela birinin burun veya yüzüne benzetelinirmi estedik ile şimdiden iyi günler

 461. sena diyor ki:

  burnum biraz kemerli.acaba burun törpüleme denilen birşey varmı?varsa sakıncaları nelerdir?iyileşme süresi konusundada bilgilendirirseniz sevinirim. TEŞEKKÜRLER

 462. songül diyor ki:

  merhaba 17 sene önce çok kötü bir durumda doktora gittim ve burnumda kemik olduğu için hemen ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve o zamanın parası ile bin mark borç alarak ameliyat oldum ama bir ay sonra sorunlarım yine devam ettiği için gittim ve bende allerji olduğunu söyledi bu arada düzgün olan burnumuda kırmıştı çalıştığım için ne yazıkki doktorla uğraşamadım avukatada gidemedim biliyorsunuz bir sürü zaman ve masraf. şimdi nefes akırken burnum sızlıyor ve 2 doktora göründüm ikiside estetik olmam gerektiğini söyledi. sizi nette tanıdım acaba bana ameliyat için bir fiyat verebilirmisiniz? olumlu yada olumsuz e posta adresime cevap bırakabilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 463. zehra diyor ki:

  amelıyat olmak ıstıyorum cünkı yıllardır bunu kompleks yaptım yüzüme göre büyük burnum var .sızden nekadar olduguna daır bılgı almak ıstıyorum.

 464. saniye diyor ki:

  bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim koç alyana sigortam var gecen sene amelyat oldum acı bademde fakat o kemdiler beni hala rahatsız ediyor .sizden bana yardımcı olmnızı istiyorum

 465. eda diyor ki:

  burnum bı tartısma sırasında kırıldıktan amelıyat oldum nefes alma problemım vardı sol burum delıgım tamamıyle kapandı sol tarafa egılme yaptı burun ucum dusme yaptı amelıyattan sonra gorunumu bıraz daha ıyı olmasına ragmen kendımı pek rahat hıssetmıyorum sıze sorum tanpon kullanmadan amelıyat olabılme sansım varmı?ve ucretı ne kadara maal olur?

 466. oya diyor ki:

  burnum buyuk çok buyuk degil soydan gelen bi benzerlik ama yaptırmak istiyorum

 467. mehmet diyor ki:

  ben yeşil kartlı bir hastayım burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum bunu yeşil kart karşılıyormu?

 468. mehmet diyor ki:

  kendimi çok begeniyorum kaşlarım gözüm dudağım bir uyum içerisinde ama malesef bu uyumu burnum bozuyor ben ameliyat olsam yakışılı olurmuyum ?

 469. mesut diyor ki:

  sayın hocam iyi çalışmalar burun görüntüm yüzümde çirkin görüntü yaratıyor çocuk yaştayken hep alay konusu oldum çok ezikliğini çekiyorum üzüntüsü derin.tek korkum maddi açıdan beni aşacakmı sizden ricam yanınıza gelsem beni bilgilendirirmisiniz iyi çalışmalar dilerim

 470. erdinç diyor ki:

  burnumda ve iki kaşımın arasında dikiş lekesi ve izleri var yaklaşık 7 ay önce trafik kazası sonucu oldu bunu tedavi ettirmem gerekiyor bana çok rahasızlık veriyor tedavisi varmı beni bilgilendirirmisiniz

 471. HÜLYA diyor ki:

  BURUN AMELİYATINDAN GERÇEKTEN ÇOK KORKMAKTAYIM. ANCAK KÜÇÜLTMEKTE İSTEMEKTEYİM.ÖZEL SİGORTAMI KAPSAMADIĞINDAN İLGİLİ AMELİYATIN NEKADAR TUTACAĞI HAKKINDA BİLGİLERİNİZİ RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

 472. nurcan diyor ki:

  estetık fıyatı nakadar olur taksıt olayınız varmı lütfen yardımcı olun bana

 473. yeliz diyor ki:

  merhaba doktor bey burun ameliyatı olmak istiyorum.bana fiyat verebilirmisiniz ve yaptığınız estetiklerden bi kaç resim görme sansım varmı .eğer fiyat uygun gelirse görüşmeye gelmek istiyorum.

 474. ayşe diyor ki:

  burnum çok genişliyor gülünce birde burnum hafif eğri.çok az kemik var yani.bu da hoş durmuyor..bunun dışında şikayetim yok sizce estetik olmalı mıyım

 475. yunus diyor ki:

  iyi günler ben bir süre önce burnumdan ankara numune hastanesinde ameliyat oldum et vardı ve şekil bozukluğu vardı hem eti aldırdım hem de şekil bozukluğunu yaptırdım fakat şekil bozukluğunun istediğim gibi olmadığına ailemle birlikde anladık ve ben tekrar burun estetiği olmak istiyorum bana göre burnumun hafif kaldırılmaya ihtiyacı var ssklıyım ücretsiz faydalanabilir miyim ve hastanenizin yeri nerde daha önce istanbula gelmedim fakat izmitde üniveristede okuyorum en kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim ? iyi günler…

 476. harry diyor ki:

  burun estetigi ameliyat öncesi ve sonrasi eski hastalar¹n¹nz¹n fotograflar¹n¹ gönderebilirmisiniz ?

  ve burun estetigi ameliyat¹n¹n maliyetini ögrenebilirmiyim ?
  cvp niz için ºimdiden çok tºekkur ederim .
  sayg¹lar ,

 477. duygu diyor ki:

  doktor bey nolur cevablayın…………..ben 17 yaşındayım burnumun şeklinden çok rahatsızım daha küçük yüzüme daha çok yakışan bi burun istiyorum burnumda sağlık sorunları da var en son doktorda burnumda et,kemik eğriliği olduğunu öğrendim bundan dolayı ameliyat olmam gerekiyomuş estetiğide bu ameliyatlar sırasında olabilir mi ve tahmini maliyetini,bu ameliyat için herhangi bi sınırlama var mıdır? öğrenmek istiyorum

 478. engin diyor ki:

  sizin için cok basit tabi ama teoman bey benim kırığım var 4 kkb uzmanına gittim güven pek yok tabi işte bide ucrette önemli özel bir hastane ssk lı olarak 1200 verdi sizin gibi profosyonel birinde olabilsem estetiksiz olarak sadece deviasyonu kaca düzeltebilirsiniz zaman bulup cvplarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

 479. ÖZNUR diyor ki:

  acill ameliyat olmam gerekiyor yani gitmiş olduğum doktor bunu söyledi kırılma sonucu yanlış kaynama ve yazın kanam geceleri nefes darlığı çekiyorum ama ameliyat ücretiniz çok pahalı lütfen bana yardımcı olun çünkü burnum estetik açıdan hoş görünmüyor. eğer mailimi dikkate alırsanız çok sevinirim olumlu veya olumsuz.lütfen.lütfen.lütfen.

 480. sinem diyor ki:

  Sizi bir arkadas onerdi ve internette okuduklarimin verdigi guvenle size;
  Endescopik (kas, yanak, cene alti, boyun) yuz gerdirme ve burun ameliyati ilgili olarak bu emaili yaziyorum.
  NYC de oldugum icin muayehanenize gelme olanagim yok.

  Asagidaki sorularimi cevaplarsaniz cok sevinirim.

  Her iki ameliyatida ayni anda olmak mukun mu?
  Toplam iyilesme suresi? Toplam Ne kadar sure ayirmam gerekiyor?
  Ameliyat sonrasi agri ve izler?
  Ameliyat hangi hastanade gerceklesiyor?

  Toplam Ucret, mumkunse dollar olarak?

  Kozmetik nitelikli bir ameliyat oldugu icin, ameliyatin normal yasama alanim disinda gerceklesmesine ihtiyacim var.
  Bu yuzden Istanbulu dusunuyorum ve NYC’ye tam iyilesmis olarak donmek istiyorum.

  Size bu yaz cekilmis iki fotografimi gonderiyorum yuzumun anatomisi icin.
  Fotograftada gordugunuz gibi aslan agzi ve hafif sark malar beni yorgun gosterdigi icin rahatsiz ediyor.

  Zamaniniz icin cok tesekkur ederim.

 481. halil diyor ki:

  burnum büyük.burnumda tıkanıklıklar yaşıyorum.havasız ve sıcak bir ortam oldugunda burnum akıyor.bunun nedeni nedir?? giderilmesi için ne olur?? EN ÖNEMLİ:burnum da et var ve ben bu eti aldırmak istesem burnumda değişiklik olacak ama kalınlıkla bir değişiklik olacakmı komik bir insan burnu olurmu?? acill

 482. Erdal diyor ki:

  Sayin Dogan,8 sene kadar önce burnum kirilmisti.Tedavi ettirmedigim icin yalnis kaynadi.3 sene önce amaliyat oldum,icindeki kemigi düzelttiler.Hic memnun deyilim yine ayni.Doktorum kemik kendiliginden yine kayma yapiyor yine amaliyat etmemiz gerekiyor diyor,ama ben onlara artik güvenmiyorum,ayni acilari son kez cekmek istiyorum.Burnumun uc kismindada hafif yamukluk var kirildigi zaman tedavi ettirmedigim icin kikirdaklar düzgün kaynamadi.Rahat nefes almak ve uc kismin düzelmesini istiyorum.Tedavi kac gün sürer ve bana asagi yukari kaca patlar.Saygilar.

 483. songül diyor ki:

  merhaba 17 sene önce çok kötü bir durumda doktora gittim ve burnumda kemik olduğu için hemen ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve o zamanın parası ile bin mark borç alarak ameliyat oldum ama bir ay sonra sorunlarım yine devam ettiği için gittim ve bende allerji olduğunu söyledi bu arada düzgün olan burnumuda kırmıştı çalıştığım için ne yazıkki doktorla uğraşamadım avukatada gidemedim biliyorsunuz bir sürü zaman ve masraf. şimdi nefes akırken burnum sızlıyor ve 2 doktora göründüm ikiside estetik olmam gerektiğini söyledi. sizi nette tanıdım acaba bana ameliyat için bir fiyat verebilirmisiniz? olumlu yada olumsuz e posta adresime cevap bırakabilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 484. resul diyor ki:

  sayın hocam ben ist.da 5 yıllık polis memuruyum 16-17 yaşlarında küçük bir burun eti ameliyatı oldum ama göründiki bu iş kütahya gibi ufak bir şehirde bu kadar olurmuş şimdilerdeise sonuçta burun köprüde bir çökme mesleğin hayatında verdiği aşırı yorgunluktan dolayı yüzümde çevremdeki bakışlardada hissediyor insan 35-40yaş görüntüsü var bu da ben de acayip bir zaten stresi bol olan meslekte kötü bir psikoloji yarattı bende halan da bekarlığa devam artık bende bu yaşılık durumuna soktu ya blmiyorum ki ne yapıyım bu tedavi işi hep zenginlerin durumunda mı olacak bizim durum belli bu fiyatlarla ben ancak sayısal çıkarsa öyle gelebilirim sizin yanınıza bana yardımcı olabilcekmisiniz son çare sizisiniz yoksa böyle devam edicez istanbul da elde avuçta ne kadar biriktiripte yapabilirizki bilmem çare olmasada bi umut yazıyım dedim en azından bu msjı okuduysanız sağolun ne diyim

 485. özge diyor ki:

  merhaba teoman bey.benim burnum iki sene evvel darbe aldı ve patladı 3 dikiş var.daha sonrasında hafif bi çıkıntı oluştu dikişlerin olduğu yerde sanırım o bölgeyi törpületmem gerekicek birde burnumun ucunu hafif kaldırtmak istiyorum her ne kadar daha sonrasında ucunun düştüğüne dair rivayetler olsada:) bu ameliyatımın maliyetini öğrenebilirmiyim?

 486. sevde diyor ki:

  geçirdigim trafik kazasından sonra vucudumda pek cok dikiş izi bulunmakda bunun gecmesi için yada kücülmesi için bi çare arıyorum yardım edebilirseniz sevinirim acil cevabınızı bekliyorum simdiden tesekkürler

 487. AHMET diyor ki:

  benim burnum çok büyük. insanların dalga geçmesinden bıktım ve estetik yaptırmak istiyorum ama maddi açıdan ne zaman ne kadar olugunuda bilmek istiyorum. devlet memuruyum. bilgi verirseniz sevinirim

 488. deren diyor ki:

  Birazda korku var risklerle ilgili. O yüzden sizin tarafınızdan uygulamasını istiyorum.. fiyatı nedir. Ben öyle komple değiştirmeyi düşünmüyorum sadece bir kemik var onu düzeltmeyi istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkür ederim

 489. rıdvan diyor ki:

  bu ameliyat kcgün sürer yeşilkart gecerlimi deyilse ücret nekadar olur cevap için teşekür

 490. Hakan diyor ki:

  Burun ameliyatından sonra burnumun eskisinden daha kötü olmasından korkuyorum.Lütfen beni aydınlatın.

 491. leyla diyor ki:

  teoman bey merhaba ben güzel sayılırım ama burnum herşeyi bozuyo doğrusu burnumdan nefret ediyorum bu yüzden kendine güven sorunu yaşıyorum ama yaptıracak maddi gücüm yok bana yardım edermisiniz böyle birşey mümkün olurmu acaba sadecefikir sormak için sordum teşekkür ederim

 492. hayal diyor ki:

  burun estetiği hakkında , fiyatlar ne kadardır.benim ekonomik gücüm sınırlı.fakat sosyal güvencem var.ama bu konuda çokta takıntılıyım yıllardır

 493. derya diyor ki:

  burun estetik ameliyatı olmak istiyorum bu önümüzdeki sömestr tatilinde olmak istiyorm ayrıca fiyat tam olarak nedir ? nasıl ulaşabilirm size.

 494. miray diyor ki:

  nasıl tedavı olabılırım?tedavı ucretı ne kadar? ne kadar surede ıyılesebılırım?

 495. Suzan diyor ki:

  Teoman Bey Merhaba,

  Burun ameliyatı olmak istiyorum. Burnumda kemik olduğu için (ben kemik diyorum siz ne diyorsunuz bilmiyorum:) ) rahat nefes alamıyorum, hazır ameliyat olmuşken estetikte yaptırmak istiyorum. Operasyonla ilgili yeterli bilgiyi sitenizde buldum ancak size sorum; bu operasyon ne kadara mal olur? Estetiği SSK karşılamıyor ama diğer (nefes sorunu) operasyonunu SSK karşılar mı?

  Bu konuda bana yazarsanız sevinirim.

 496. oguz diyor ki:

  Bu sorumu cevaplarsanız cok sevinirim teoman bey.ben 23 yaşında bir erkegim bundan 6 yıl önce falan kollarıma jiletle iz bıraktım.bi anlık cahillikle sol kolumun üst tarafları cizik halinde..hayatım boyunca önüme cıktı onlardan kurtulmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.bu soruma cvp verirseniz beni cok mutlu edersiniz.ben izmirde yaşıyorum onlardan kurtulma gibi bi şansım varsa gelmek istiyorum yanınıza.şimdiden teşekür ederim

 497. salim diyor ki:

  ameliyatın maliyatı nedir

 498. Mehmet diyor ki:

  Burnumda kucuklukte tas carpması ile olusan kemik egriliği sozkonusuydu.bundan 10 yıl once kemigi aldırdım ama burnumda eskiden kemiğin oldugu yer (burnumun sol yanı) diger yanına gore aynı kemik ve kıkırdak yapısında degil.Elimle de bunu hissediyorum.aynaya baktıgımda eskiden kemik fazlalıgı olan yerde herhangi bir çizgi gorunmezken sorunlu olmayan diger tarafta çizgi var.sormak istediğim bu alana kemik dokusu olmadan rinoplasti yapmak ve şekle sokmak mumkunmu? Teşekkürler…

 499. elanur diyor ki:

  maddi imkansızlıktan dolayı ameliyat olamam siz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

 500. maksut diyor ki:

  hocam 2 ay önce özel bir hastanede burun amelıyatı oldum et vardı bırazda kamburluk vardı onları aldırdım dıkısler ve kalıplar alındıktan sonra bı daha kontrole hıc gıtedım sımdı ılk gunlere gore bıraz aha zor nefes alıyorum bı sorunmu olusuyor acaba sımdıden tesekkur ederım..

 501. alev diyor ki:

  iyi günler doktor bey, ben burun estetiği olmak istiyorum bana en güven veren isimlerden birisiniz.küçükçekmecede oturuyorum ve arabamız yok oyüzden yol biraz benm için maddi anlamda sorun olabilecek malum ameliyatta biraz külfetli, acaba ameliyatı hangi hastanelerde yapıbiliorsunuz? bakırköy acıbademde yaptığınızı duydum doğrumudur acaba? birde eğer ameliyatın toplam maliyetiyle ilgili ortalama bi fiyat verebilirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar..

 502. erdinç diyor ki:

  burnumda ve iki kaşımın arasında dikiş lekesi ve izleri var yaklaşık 7 ay önce trafik kazası sonucu oldu bunu tedavi ettirmem gerekiyor bana çok rahasızlık veriyor tedavisi varmı beni bilgilendirirmisiniz

 503. kiboş diyor ki:

  benım burdum 8 yaslarındayken kırıldı ve oyle kaldı hıc bır mudahale yapılmadı. . . ve suan hem eqrı hemde uzun en onemlısı sızlıor ve acı cekıyorum. . . amelıyat yapılabılır dedıler ama daha erkenmışş sısce napmalıyım. . .

 504. muhammet diyor ki:

  ücretlendirmede ne gibi kolaylık sağlarsınız kredı kartı na bir kolaylık sağlarmısınız

 505. Elvan diyor ki:

  Merhabalar Teoman Bey Benim şikayetim uzun yıllardır çekmekte olduğum nefes alma problemim. burnumdaki bir kemiğin eğri olması ve fazla büyümesi nedeniyle nefes almakta güçlük çekiyorum. ve bu her geçen yıl burnumda inanılmaz derecede aşırı bir şekil bozukluğuna sebep oldu. özellikle uyurken tamamen tıkanması ayrıca ağızdan gelen salgıların da olması artık bütün hayatımı kabusa çevirdi. bundan dolayı hem deviasyon problemini gidermek hem de burnumun eski şekline yeniden kavuşabilmesi için gittiğim bir kbb doktorundan ameliyatın şart olduğunu öğrendim. bununla ilgili sizden ücret, muayene süreci, iyileşme süresi, ve yapılması gerekenlerle ilgili eğer vaktiniz varsa kısa bir bilgi almak istiyorum. şimdiden ilginize çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar Saygılarımla

 506. ırmak diyor ki:

  mrblar ıyı gunler teoman bey, sıze onceden maıl atmıstım burdan atmamında bı sankıncası olmadıgını dusunuyrm. Burnumla ılgılı bır sorum war. burnumu yaptırmak ıstıyorum nedenını bılmıyorum ama goruntusu hosuma gıtmıyor.gecen sene dr gıttıgım zaman burnumun ıcınde kemık olduugnu soyledı suan olmazsam bıle ılerde amelıyat olmam gerektıgını soyledi, dr yaptıgı burun amelıyatlara baktıgım zaman fazla etkılenmedım acıkcası, sızın yaptıgınız burun amelıyatların ucretı nekadardır? ben dogu akdenız unıv ıng dıl ve edb 3sınıf ogrencısıyım. dogu akdenız unıv sabancı kız yurdunda da asıstanlık yapmaktayım. burun estetık parası calıstıgım asıstanlık yurdunda bırktırmeye calısyorum ve bundan dolayı ucretı ogrenmek ıstıyorum allah kısmet ederse 4.sınıfı guzel bı burunla baslamak ıstıyorum. tsk ederım ıyı gunlerr.

 507. cemile diyor ki:

  34 yaşındayım burnumu amelyat etmek istiyom ama malum ekonomik sorun ama benii çok rıhatsız ediyor eşimde pıhalı olduğu için yanaşmıyor açıkcası yok yanii paramız malum memuruz nasıl yardımcı ola bilir siniz tşk saygılar

 508. selcuk diyor ki:

  burnum egri nefes almakda zorlanıyorum ve cok kötü horluyorum cevremdekilere rahatsızlık veriyorum bundan dolayı küçükken düşmüşüm ve ondan dolayı burnumda eğrilik var

 509. yunus diyor ki:

  iyi günler ben bir süre önce burnumdan ankara ***** hastanesinde ameliyat oldum et vardı ve şekil bozukluğu vardı hem eti aldırdım hem de şekil bozukluğunu yaptırdım fakat şekil bozukluğunun istediğim gibi olmadığına ailemle birlikde anladık ve ben tekrar burun estetiği olmak istiyorum bana göre burnumun hafif kaldırılmaya ihtiyacı var ssklıyım ücretsiz faydalanabilir miyim ve hastanenizin yeri nerde daha önce istanbula gelmedim fakat izmitde üniveristede okuyorum en kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim ? iyi günler…

 510. mehmet diyor ki:

  HOCAM BEN 7 KEZ BURUN ESTETIGI OLDUM.En sonkı ameleyatta kaburgamdan kıkırdak aldılar,ama basarılı olmadı.Hem ıc kesımde egrılık, hemde akıntı var.Yardımcı olursanız sevınırım

 511. seda diyor ki:

  burnumdan nefes alamıyorum burnumda kemer var burnumdaki kemiği törpületme işlemi ne kadardır

 512. didem diyor ki:

  iyigünler teoman bey; ben aslen türkiyeliyim fakat öğrenimim sebebiyle kıbrısta ikamet etmekteyim. 1 yıl önce burada 3 farklı doktora muayene oldum ve hepsinin söylediği kemikte kaymaya bağlı et büyümesi olduğu yönündeydi. beni de rahatsız eden biçok sorun var aslında. konuşurken burun ucunda düşüklük, kemer, kemik kayması ve nefes alma zorluğu en büyük sorunlarım. internetten yaptığım araştırmalar sonucunda bu alanda iyi olduğunuzu öğrendim. bu yaz özellikle bu iş için ailemle istanbula geleceğiz. temmuz ayındaki randevu durumunuz ve ücret hakkında beni bilgilendirirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar

 513. Mustafa diyor ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum nefes alma problemi de yaşıyorum, maliyetiyle ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.

 514. derya diyor ki:

  kemikli bir burun yapım var ve ileri doğru uzun yani.kemer kısmını nasıl yok ediyorsunuz ve ucunu nasıl kaldırıyorsunuz,bütün bunlar yüzüme uygun olarak yapılacağını nerden bilicem,ücreti ne kadar?

 515. Ali diyor ki:

  Kabataslak bi fiyat soylermisiniz hocam acillll? .

 516. berfin diyor ki:

  12.500 liraymış

 517. Farida diyor ki:

  ıyı aksamlar teman bey ben burun amlyatı olmak ısdıyorum esdetıkbılgı ve randovu almak ısdıyorum

 518. Mehmet diyor ki:

  Burun estetik fiyatını öğrenebilir miyim

 519. Nil diyor ki:

  Bn mart ayında estetik olmayı düşünüyorum araştırıyorum şuanda bana fiyat gönderme şansınız varmı

 520. Sevgi diyor ki:

  Burun estetik ameliyatını en uygun olarak kaça yapabilirsiniz Teoman bey

 521. Murat diyor ki:

  Merhabalar nasılsınız.. burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim acaba örneğin kaçla kaç arasında değişiyor acaba ben niğde de üniversite öğrencisiyim ve tamamiyle kendi imkanlarımla böyle birşeyi düşünüyorum eğer uygun bir fiyat alırsam çok sevinmekle birlikte sizi tercih etmekte tabiki hiç tereddüt yaşamam büyük bir merakla cevabınızı bekliyorum teşekkürler

 522. Zenar diyor ki:

  Selam

  sizde brun amaliyeti yapmak nekadar acaba?

  Iki kisiyiz bir erkek bir kadin

  Saygılarımızla Nishtiman taha

 523. Melis diyor ki:

  Burun estetigi fiyatı nedir acaba hocam

 524. Melike diyor ki:

  Meraba hocam ben 5.6 ay once burun ameliyati oldum nefes alma sorunum vardi benim burnumun ucu dustu hemde yamukluk ve sag burun deligimde sislik var nefes alamiyorum esnetik gereklimi burnumun butun sekli bozuldu
  Bna burdan yardimci olmazmisiniz
  Hocam size bisey gonderemiyorum

  Sayfaniza giremiyorum

 525. nermin diyor ki:

  Teoman bey sizinle burun ameliyatiyla ilgili gorusme istiorum. Lutfen size en iyi sekil nasil ulasabilirim bilgilendirin. Tesekur etyim, rahatsiz ettiysem ozur dilerim.

 526. Zeliha diyor ki:

  Hocam Merhabalar … uzun süredir burun estetiği ameliyatlarınizi takip etmekteyim. Sizinle görüşmek bilgi almak isterim .. Ameliyat olmayı düşündüğüm tarih nisan ayıdir yardimci olursaniz çok mutlu olurum..

 527. mammadov diyor ki:

  Salam Hekim. Menim sol yanaqimda ortada anadangelme 3×2 sm boyukluyunde qara nevus var. Deri ile eyni seviyyededir. Uzumu qirxmaqa mane olmur. Bir nece il bundan evvel dermatoloqun muayinesinde olmusham ve tehlukeli olmadiqi bildirilib. Amma emeliyyat ile goturulmesine nese qeti gosterish olmadi, hetta qalmaqi meslehet bilindi. Estetik cehetden normal olmadiqi ucun emeliyyat olunmaq isterdim. 32 yashim var. Azerbaycanda sirf olaraq uzde iri olculu nevus emelliyat eden plastik cerrah axtarmisham, amma emeliyyatdan sonra bash vere bilecek fesadlardan ve ya estetik cehetden yaxshi olmayan capiqdan narahatam. Sehifelerde esasen diger plastik emeliyyatlarin sonraki fotolari olur. Xal ile emeliyyatin sonraki fotolari rast gelmemishem, olanlarda da shekillerden gorsenirki yaxshi alinmayib. Bilirem hekimler virtual cavablandirmaqi xoshlamirlar, amma mumkunse xahish edirem cavab yazasiniz. Evvelceden Size teshekkur edirem.

 528. Orhan diyor ki:

  Bilgi ve becerilerinizin artacağı nice mutlu başarılı yıllar dilerim, tıp bayramınız kutlu olsun muhteşem doktor Teoman bey sevgiler ve saygılarımla

 529. erhan diyor ki:

  Selam hocam burun ameliyat fiyatınız nedir

 530. seynep diyor ki:

  Merhaba! Ben isvecte yasiyorum sizin isminizi bir arkadasdan aldim. Burun estitiki yapiyormusunuz?

 531. altay diyor ki:

  Manchester’da yasiyorum. Estetik ameliyati icin Manchester da bir kac doktor gordum ve hemen hemen ayni oneride bulundular. Extended Smas face / neck lift with submental lipectomy, platysmal plication, upper blepharoplasty with temporal lift and upper lip lift, bunlar ilk ameliyat. İkinci ameliyat için medpor cheek implant. Eger bu tur ameliyatlari yapiyorsaniz bana ortalama bir fiat verebilirmisiniz?

 532. bahadir diyor ki:

  Hocam İyi günler website üzerinde fiyat bilgisi veriyor musunuz? Başarılar iyi çalışmalar.

 533. muhammed diyor ki:

  daha önce rinoplasti geçirdim .ama memnun değilim .hem nefesim rahat değil .hem de estetik olarak iyi görünmüyor .burun ucu düşüklüğü de var .ben size 20 mayısa randevu aldım.ameliyat olmak istiyorum size.ayrıca göz altıma muhtemelen yap enjeksiyonu önereceksiniz .ve biraz endoskopik şakak germe tabi şöyle bir sıkıntı var.ben Mardin’de çalışıyorum ve Zaman sıkıntım var.mayıs ayının son 10 günü içinde ameliyat etme şansınız var mı .yani muayeneden sonraki birkaç gün İçinde ameliyat olmak istiyorum .yardımcı olursanız çok sevinirim .

 534. Hüseyin diyor ki:

  Efendim burun ameliyatıyla ilgili bi fiyat verebilirmisiniz muayenehanenize gelip fiyat almam için epey yol.gelmem gerek acaba buradan ameliyatın masrafını öğrenebilme şansım var mı kaba taslak bi fiyat verirseniz sevinirim.

 535. Sena diyor ki:

  Merhaba benim burnumda kemik kaymasi var ve ici cok hasarliymia ameliyat olmam sartmis tek sorun maddi sıkıntım siz en uygun ne kadara ameliyat yaparsiniz acaba?

 536. neslihan diyor ki:

  Ama kendinize çok dikkat edin, ellerinize daha çok . Çok yaşayın . Güzel yaşayın . Birgün beraber ameliyat sonrası bir fotoğraf çekilmek dileğiyle iyi geceler diliyorum ..

 537. Tugba diyor ki:

  selamünaleyküm hocam ben burun amelyatı olmayı düşünüyorum şanlıurfa siverekten yazıyorum burun estetik fiyatları çok pahalımıdır ??

 538. nurcan diyor ki:

  Merhaba iyi akşamlar hocam burun estetiğinin fiyatını sorabilir miyim.çok başarılısınız sonuçlar hayran bırakacak kadar güzel.yardımcı olur musunuz

 539. Mustafa Koker diyor ki:

  size burun estetigi ameliyyati yaptirmak istiyorum kendime 3-yil once yapsirmiwdim ama hic beyenmedim. siz burun estetigi ameliyyati icin ne kadar para vermeliyim onceden teweekurler
  cevabinizi bekliyorum

 540. Suzan diyor ki:

  Teoman bey ben izmir’den bir takipçinizim. Yaklaşık üç aydır sizi takip ediyorum. Paylaştıgınız resimlerde bana inanılmaz güven veriyorsunuz. Benim olukca kemerli bir burnum var solunum problemim olmadığını düşünüyorum. Paylastiginiz resimlerin altindaki yorumlarda yazılan rakamları görünce size çekinerek fiyat sormak istiyorum.. LÜTFEN bana fiyat verirmisiniz? Şimdiden TEŞEKKÜRLER!

 541. Nihal diyor ki:

  Merhaba hocam bana bi fiyat verebilir misiniz ?

 542. sultan diyor ki:

  Hocam durumun yok senden ricam benide ameliyet edermisim nefes almamda zor devlet hastanelerine gidiyorum ilaç verip yolluyorlar artık gidesimde gelmiyor sizi takip ediyorum Herkez memnun sizden ricam şimdiden teşekkür ederim

 543. gizem diyor ki:

  Benim hem estetik olarak burnum biraz tabiri caiz ise karga burnu gibi bir eğri izliyor, yani kemerli denir sanırım. Ve en son kbb doktorum sol veya sağ burun deligimin eğri olduğunu ve iyi nefes alamadigimi söyledi. Ben daha çok estetik açıdan rahatsız olmaya başladığım için düzeltmek istiyorum. Ameliyet tarzınızı çok beğendim kırmadan morartmadan. Fiyat sormka istiyorum. Teşekkürler

 544. Büşra diyor ki:

  Estetikten ziyade burun kemiği yamuk ve nefes darlığı yaşıyorum bu sebeple olmak istiyorum ve sonradan tekrarlanmayacak bir ameliyat olurmu bilgilendirirseniz sevinirim.

 545. ilgi guler diyor ki:

  Merhaba sizinle bir rahatsizligimi paylasmak istiyorum son 6 aydir burnunda sıkıntılar yasiyorum bircok kokuyu alamiyorum ve gece yatarken hiç burnumdan nefes alamiyorum bunun sonucunda agzim açik uyuyorum sizce bu ne olabilir

 546. melike diyor ki:

  Merhaba iyi günler dilerim burnumda kırık olduğu için nefes alamıyorum bunun tedavisi olurmu

 547. Tugba diyor ki:

  Merhaba, ben bi bilgi almak icin yaziyorum size. Acaba lokal anestezi yapiyo musunuz? Ve her ameliyatta burun kiriliyor mu yoksa törpü gibi bisey mumkun mu? Cunku benim burnum sadece yandan cok az cikik ve onden hic bir problem yok.
  Tesekkur ederim.

 548. erdem diyor ki:

  İyi günler diliyorum burun estetigi ile ilgili bilgi almak istiyorum yardimci olurmusunuz bana

 549. oyku diyor ki:

  Merhabalar Dr Bey ameliyat ücreti buradan öğrenebilir miyim ?

 550. ercan demiray diyor ki:

  Merhaba burun estetiği fiyatı nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim

 551. zeynep yildirim diyor ki:

  Hocam benim yaşım 20 burnumda sizin son attığınız siyah beyaz fotoğraftaki gibi eğri nefes almada zorluk ta çıkıyorum ameliyat olmak istiyorum ücretler konusunda bilgilendirir misiniz şimdiden çok teşekkürler

 552. altay diyor ki:

  Bende bütün estetiği olmak istiyorum da. Aşama ve fiyat bilgisi almak istiyorum

 553. elif diyor ki:

  Merhaba adım merve 17 yaşındayım yaptıgınız burun ameliyatlarınızı cok begendim bende ameliyat olmak istiyorum yas sınırı varmı

 554. nurcan diyor ki:

  Merhaba 🙂 çok merak ettiğim bir sorum olacak size.şu aralar ortalıkta dönen burun düzleştirici adında bir alet var.işe yararlığı konusunda endişe de çok fazla siz ne düşünüyosunuz bu konuda bir uzmanın görüşünü almak een güzeli

 555. Nur diyor ki:

  Merhaba Teoman bey ben 16 yaşındayım ve nefes almakta oldukça güçlük çekiyorum bu nedenden dolayı da sürekli hasta oluyorum.Doktora gittiğimde 18 yaşından küçükken olamazsın demişti aradan bir yıl geçti . Yine gitmeyi düşünüyorum bu yaz ameliyat olmak için ama yasal olarak 18 yaşından küçükken böyle bir operasyon geçirebilir miyim?

 556. turkan diyor ki:

  Merhaba yuz dolgu fiyati me kadar?

 557. sultan diyor ki:

  Hocam iyi günler,daha önceden yapılmış burun da çökme olayını düzeltmek için ve nefes alma problemini ortadan kaldırmak için ne kadar fiyat olur acaba? Normal fiyatları da yazarsanız çok sevinirim çünkü sonuç hepsinde muhteşem olmuş.teşekkürler

 558. Cengiz Mumay diyor ki:

  Hocam burun estetigi fiyatlariniz ne kadar lutfen

 559. FthyKc diyor ki:

  Birde operasyonunuzun fiyat araliginiz nedir ogrenebilirmiyim?

 560. Ece diyor ki:

  Merhaba hocam profilinizde belirttiginiz numaradan ulasmaya calistim fakat cevap verilmedi… Mumkunse size muayene olma istiyorum ve randevu alma istiyorum yardimci olabilirmisiniz???

 561. Nermin diyor ki:

  Merhaba Teoman bey İsmim Nermin Sakarya’da yaşıyorum muayene ücretini öğrenebilirmiyim ? Lütfen !!!

 562. Salma diyor ki:

  Ben 16 yaşındayım burun estetiği olmak istiyorum sizce en uygun yaş nedir

 563. mustafa usta diyor ki:

  Acaba estetik operasyon için tahmini olarak ne kadar ucret oderim hocam

 564. PelinUkkas diyor ki:

  abi benim burnu kaça yaparsın

 565. sevda diyor ki:

  Mrhaba teoman bey.. Lazer lipo yapıyormusunuz? 2 sene önce klasik lipo yaptırdım ve hiç
  Memnun değilim.. Biraz araştırdım lazer liponun daha etkili ve kalıcı olduğunu duydum..

 566. baran diyor ki:

  Mrb hocam ben uzun zamandir burun estetigi yaptirmayi dusunuyorum.. Ve şu siralar doktor ve fiyat araştrmalari icerisindeyim.. Fiyat konusunda beni bilgilendirebilir misinz.. Teşekkurler..

 567. bunyamin diyor ki:

  Merhaba doktor bey burnumu yaptırmak istiyorum ama korkuyorum ne önerirsiniz?

 568. coskun diyor ki:

  Hocam ameliyat ne ücretleri ne kadar

 569. dedim noluyorr diyor ki:

  Bişey sorcıktım bu dıkıs izlerini kapatmak icin ne yapmam lazım

 570. serap diyor ki:

  Merhaba iyi gunler burun estetigi icin fiyat alabilirmiyim.

 571. EmelCansuCelik diyor ki:

  Merhaba fotografimi gondersem bi fiyat soyler misiniz? Burun icin

 572. tubiyildirim diyor ki:

  Mrb teoman bey acaba burun estedigini ne kadara yapiyorsunuz acaba resim gondersem basitmi yoksa zor bir ameliyat olacagini soyleye bilirmisiniz

 573. neriman diyor ki:

  Sürekli paylaştığınız resimleri takip ediyorum bakıyorum tek tek uzun zamandır. Bende kemerli bir burun yapısına sahibim . Ve istiyorum yeni verilmiş bir karar tabi ki de değil. Fakat açıkçası hiçbir muayeneye gitmedim daha önce sadece sizden bilgi almak istedim. Fiyat konusunda merak ediyorum. Net bişey söylemenixi beklemiyorum 😊 yaşım henüz 18 bu arada

 574. gamze diyor ki:

  Balıkesirde yaşıyorum burun şekli yüzünden resim bile çekilmek istemiyorum çalışıyorum mayısta izindeyim randevu alırım ozaman

 575. rasim diyor ki:

  Hocam iyi günler diliyorum öncelikle çok başarılısınız yaptığınız işlerle bende burun estetiği düşünüyorum

 576. Sümbül diyor ki:

  Merhabalar hocam nasilsiniz. 30 Mart ta ameliyat icin gun aldim. Fakat sormam gereken bir konu var burun harici goz kapaklarima yag injection dusunmustuk yanak ve diger kisimlar haric sadece goz kapagina isleme extra ne kadar odemem gerekir.

 577. Nihal diyor ki:

  Merhaba doktor bey. Rica etsem bana ameliyat fiyat listesini yollarmisiniz? Ben bodylift ve kol ve gogus ameliyati dusunuyorum. Ben yurt disinda yasiyorum ama estetik anlaminda sigortam karsilasa bile burdaki doktorlara o kadar guvenemiyorum.Gerci daha zaman var ama yine de simdiden fiyatta bilgim olursa ona gore parami biriktiteyim diyorum.Simdiden tesekkurler.

 578. Selim diyor ki:

  Hocam burun estetiği yaptiricam da fiyat alacaktım ?

 579. sinem diyor ki:

  Hocam ellerine saglik.. Baygin halde ne kadar tesekkur etsek de muayenehanede ederiz artik. Pazartesi muayenehaneye gelirken kunefe getirdim size antakyadan. sibel hanima verdim. Bir paket size bir paket sibel hanima. Pisirimi basittir. Afiyet olsun:) eger onden fotografi varsa gonderebilir misiniz

 580. Derya diyor ki:

  Hayir sanmayin ki burnum icin heyecanlaniyorum, karsidan karsiya gecerken deniz havasi esliginde ictigim caya asik oldugumdan dolayi bu heyecan. Defalarca inmeden geri donmuslugum var. Burnum onde

 581. gizem diyor ki:

  Buyrun hocam. Ozellikle ust kisimdaki irilik deri kalinligindan degil kemikten oturu, yanlis anlamayin fotodan anlasilmayabilir diye yaziyorum ailem karsilayabilirse ikinci donem biter bitmez gelirim istanbula hocam artik aynalara bakabilmek istiyorum

 582. nigar diyor ki:

  Hocam merhaba. Ben bulgaristanda tip ogrencisiyim. Uzun zamandir takip ediyorum gonderilerinizi ve cok begeniyorum. Hastayi gormeden fiyat pek mumkun degil biliyorum ama burun fotografi gondersem ortalama bir bilgi alabilir miyim? TRye yilda iki defa geliyorum. Umarim yanitlarsiniz iyi gunler dilerim.

 583. gamze diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey..
  Burun estetigi fiyatini ögrenebilirmiyim? Birde bacak estetigi yapiyormusunuz?

 584. anna diyor ki:

  Bide fiyat larini merak ettim biraz bilgi verebilirmisiniz

 585. SeLiM diyor ki:

  Burun ameliyatlarinizin bir çok örneğini gördüm çok hoşuma gitti benim biraz endiselerim var acikcasi korkuyorum

 586. Ebru Ebru diyor ki:

  Muane ucreti aliyormusunuz hocam birde randevu alip mi gelmm gerekiyor

 587. busragokce diyor ki:

  Burun estetiği icin fiyatlarinizi ogrenmek mumkun mu acaba

 588. tcserap diyor ki:

  Hocam burun ameliyati fiyatlariniz nasil?

 589. Ceylan diyor ki:

  Hocam selamlar; bende burnumu size yaptırmayı çok istiyorum. Yalova’da oturuyorum ve bebeklerim olduğu için ist a sık gelemiyorum. Size fotoğraf göndersem fiyat verebilirmisiniz? Programımı ve şartlarımı hazırlayıp sizin yanınıza öyle gelmeyi isterim. Cevap verirseniz çok Mutlu olurum.

 590. yelz diyor ki:

  Ben kibristan yaziyorumm surekli takipteyim .. burun ameliyatlarnizin fiyati nedir? Torpulemek kaldirmak ve biraz ucundan almak gerek sanirim

 591. ozel diyor ki:

  İyi geceler Hocam bu saatte rahatsızlık verdiğim için lütfen kusuruma bakmayın .paylaşımlarinizdan takip ediyorum harika yaratiyorsunuz. ben de düşünüyorum burun estetiği ve görüşmem mümkün mü acaba ? Belki sayenizde Aynalara olan küskünlüğum sona erer belli mi olur görüşmek dileği ile ..

 592. senem diyor ki:

  Burun estetiği fiyatlarında taksit imkanı sağlayabiliyor musunuz yoksa tek seferde ödeme halinde mi yapıyorsunuz

 593. Sevil diyor ki:

  Teoman Bey, iyi pazarlar. Benim ayak bileklerimle ilgili problemim var. Kalin gorunumlu, kemikten ziyade yagdan kaynakli. 1,5 yil once liposaksin oldum. Sonuctan memnun kalmadim. Sizce bu isin uzman doktorlari var midir, bana kendimi daha iyi hissettirecek. Derseniz gelin goruselim. Randevumu alir gelirim.

 594. deniz diyor ki:

  Burnuma estetik yaptirmak istiyorum

 595. esra diyor ki:

  Teoman Bey merhabalar, sizinle daha önce yazışmıştık, randevu talebim olmuştu.Şimdi muayehanenizi Aradım fakat Nisan ayına kadar randevularınız doluymuş. Aslında şaşırmadım çünkü siz çok başarılı bir doktorsunuz ve bunun için çok önceden randevu alan hastalarınız var. Size şu Yüzden yazmak istedim, acaba benim için bir vakit ayırabilir misiniz?

 596. basak diyor ki:

  Doktor bey merhaba iyi Akşamlar, kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama randevu için yer açılırsa haber vereceksiniz bir gelişme war mi acaba? Sizinle görüşebilir miyim bu hafta?

 597. selcan diyor ki:

  Burun ameti kactan basliyo fiyati

 598. Atilla diyor ki:

  Teoman bey merhabalar burun ameliyatı olmak istiyorum muayene ücretinizi öğrendim sizden bir ön bilgi rica edeceğim benim ameliyatım aşağı yukarı ne kadar teşekkürler iyi akşamlar

 599. aylin diyor ki:

  Hocam iyi günler uzun süredir sizi takip ediyorum burnumda sorunlar var estetik ameliyat olmak istiyorum daha önce kırılmıstı ve kırık tamiri için ameliyat olmustum ama kötü şartlar altindaydı eğrilen burnuma çözüm olmadı bu ameliyat ben bu estetiğin bana ne kadara mâl olacağını öğrenmek istiyorum. Teşekkürler saygılar hocam 😊

 600. tatlisaskim diyor ki:

  Hocam, Nefes alma sorunu da olan burun ameliyati esnasinda dudak ustu de kisaltilabilir mi?

 601. Elif diyor ki:

  Merhaba doktor bey.bnm burnumun sekli guzel sadece biraz kalin buyuk gibi gelio sizin ameliyatlariniz bu konuda cok calismaniz olmus gordugum kadariyla beni en ii siz anlarsiniz diye dusundum. Ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsem eger cok uc fiyatlar diilse size ameliyat olmak istiyorum.ona gore randevu alip gorusmeye gelicem.

 602. deniz diyor ki:

  Minyon tipli oldugumu biliyorm. Burnum yuzume gore buyuk duruyor. Siz de hep bayan burunlari yaptiginiz icin sonucun nasil olacagini merak ediyorm

 603. ayben diyor ki:

  Hocam mrb yanak dolgusu dusunuyorum bilgilendirurmisiniz birde ornrk foto atarmisiniz saglikls kalin

 604. duygu diyor ki:

  Günaydin abim”Ben de burun amaliyati olcam da sigortadan yaralayabiliyorum estetik”

 605. amine diyor ki:

  Ben burnumdan memnundum fakat yaş ilerledikce burun ucum asagi dogru olmaya basladi

 606. seren diyor ki:

  Hocam merhaba ameliyatsiz yani bicak altina yatmadan estetik yapiyor musunuz?

 607. huseyin diyor ki:

  Hocam ben göz altı ışık dolgusu ve botox yaptırmak istiyorum..küçük bir işlem olduğu için soruyorum..vaktiniz var mı ? Yapıyormusunuz ? Ona göre randevu almak istiyorum

 608. leyla diyor ki:

  Merhabaaaa bir sorum olacakti burun ameliyatindan sonra tampon kullaniyor msunuzz? birde gercekten agrili ve acili bir ameliyat mii simdiden tesekkurlerrr cok basarilisinizzzz

 609. hande senaa diyor ki:

  Fiyat konusunda yardımcı olabiliyor musunuz ben çalışmalarını zi gayet başarılı buldum burnum büyük kalın derili benim de yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 610. nurcan diyor ki:

  Teoman bey burun estetik ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum en uygun olarak kaç liraya yapabilirsiniz…

 611. Semra diyor ki:

  Teoman bey merhaba:) Nisanin 18’ine sizle randevum var. Ama ailem nisan ayinda baska bir doktorda ameliyat olmamda israr ediyo. Benim pek icime sinemedi. Cunku coktandir ameliyatimi siz yapin istiyorum. Sinavlarim oldugundan daha once muayene olma firsatim olamadi. Yaz gelmeden ameliyat olma sansim varmidir sizde?

 612. ayca diyor ki:

  Merhaba; teoman bey. Burun ameliyati olmak istiyorum. Ama operasyonlar hakkinda hicbir fikrim yok. Ucreti ameliyat suresi ve operasyonlarla ilgili bilgi almam mumkunmu acaba. Burnumda hem kemer hemde uzerine demir dustugunden bi tarafa kayma var. Cevap verirseniz sevinirim.

 613. songül diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar burnumda kemer var bunu estetik yapmak icin ödememiz gereken ücret nedir acaba ?

 614. Yolitea diyor ki:

  Simdi yurt disinda spor esnasinda burnum yamuldu sonra kbb dr una gittim ve egrilikle beraber burnumum sirtinin yuksek oldugunu soyledi orayi da bi miktar aldi daha sonra burnum zamanla polybeak formunu aldi ve ve gecen ay bir dr da kaburgamdan kikirdak alinirak sirti yuksetildi ucu toparlandi iskeletimi kaburgayla guclendirmis ve ucunu da kaburga ilen desteklemis sirti iyi guzel ama ucu hosuma gitmiyor

 615. tuhal diyor ki:

  Merhaba teoman bey onemli bir.sorum olucakti simdi burun ucuna kaburga.konulduysa burun ucundam sekil olarak memnun degilsem sadece ucu yaptirmak sikinti yaratabilirmi

 616. Nihal diyor ki:

  Merhaba Teoman hocam. Ben rinoplasti ameliyatı olmak istiyorum fakat biraz korkuyorum uzun süredir araştırıyorum ama sizin yaptıklarınızı görünce kararım kesinleşti rinoplasti ameliyatının ücretini öğrenebilir miyim?

 617. sevda diyor ki:

  Merhabalar hocam,uzun zamandır ameliyat olmak istiyorum,araştırdım sizin operasyonlarınız çok başarılı.şansıma da sizin ameliyatları yaptığınız hastanede işe başladım(amerikan hastanesi),eğer mümkünse fikrinizi almak isterim,gerçekten yeni tanıştığım herkes tranzonlumusun demesinden de burnum dan konuşuyormuş hissinden yeterince bunaldım.burdan fiyat da sormak istemiorum,fikrinize göre kredi çekicem ,şimdiden çok teşekkür ederim

 618. ELİF K. diyor ki:

  Merhaba hocam;
  yüz yüze görüşmeden bir bilgi vermenin ne kadar doğru olacağı tartışılır tabi ancak bende herkes gibi sizden fiyat bilgisi rica edebilir miyim. Saygılarımla..

 619. necla aydoğuş diyor ki:

  Ben de burun ameliyatı olacaktım geçen sene ama korktum olamadim sizi gordum insanlari mutlu ettiğinizi gordum gelip muayene olmak istiyorum bir de fiyatlarınızı ogrenebilir miyim ben devlette olacaktim kbb de ama olamadim

 620. Pelin diyor ki:

  İyi geceler hocam. Operasyonlariniz ve muayene ücreti hakkında ortalama bir fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim. Ben askerde burun ameliyatı oldum fakat egrilik var.

 621. yelda diyor ki:

  Revizyon burun estetiği ameliyatı için fiyat verebiliyormusunuz burdan ?

 622. Nesrin diyor ki:

  Hocam merabalar nefes sorunu yaşıyorum ve kemer ve hafif yamukluk var estetik yapmak istiyorum ücretler Hakkı’nda bilgi alabilirmiyim kısa

 623. hakan diyor ki:

  Doktor bey merhaba .burnumu 8 ay önce yaptırdım aslında ama hiç beğenmiyorum. İkinci bir ameliyat için ne kadar süre geçmeli acaba?

 624. Fikret diyor ki:

  Evet hocam vertigo ile ilgili sorun olmayacağını söyledi doktorum.Benim sizden öğrenmek istediğim ameliyattan yaklaşık 2 ay sonra sıcak bir mevsimde seyahat edip edemeyeceğim.Gezi programı hazırlıyorum İspanya için.Bu sebepten onayınızı almam gerekir.Tüm gün güneş altında gezmek burunda renk kararmasına,kanamaya ya da herhangi bir komplikasyona sebep olur mu?bu konuda da beni rahatlatırsanız çok sevinirim.

 625. farah diyor ki:

  Hocam teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.Kbb uzmanından vertigo hastalığım nedeniyle mi Fikir alayım? Bu konuyla ilgili kendisiyle görüştüm ameliyatın sorun yaratmayacağını söyledi.Bu sebepten yüksek ihtimalle operasyonu gerçekleştireceğiz.Seyahat hususunda sizin görüşünüz önemli.Sıcakta deride kararma,denize girilmesi ya da güneşlenme durumunda bir komplikasyon oluşur mu?

 626. Asuman diyor ki:

  Teoman bey merhabalar muayene için 18 temmuza randevu aldım.Ameliyat kararı alırsak ameliyattan bir buçuk ay sonrasına gezi programı yapsam sorun yaratır mı? Barcelona-valencia turu.Sıcak şehirler olduğundan özellikle belirtiyorum ki sizden sağlıklı bir bilgi alabileyim.
  Umarım rahatsızlık vermiyorum
  İyi çalışmalar

 627. timucin diyor ki:

  Sizde göreceksiniz hocam benim asıl sıkıntım burnun alından başlayan yerindeki kemik bundan dolayı gözlük kullanımlarım hep yastıklı oluyor kemik gözlük burna oturmuyor,nefes almamda hiçbir sorunum yok hocam
  İyi çalışmalar kolay gelsin

 628. sadık diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar yaptığınız operasyonları büyük beğeni ile takip ediyorum haliyle benimde sorunum burnumda ben Adanada yaşıyorum isterseniz yarın burnumun fotosunu gönderebilirim iyi geceler

 629. bilge diyor ki:

  Özellikle burun delileri kücültülebiliyomusunuz

 630. Birgül diyor ki:

  Mrb ben daha önce iki burun estetiği geçirdim aynı doktor tarafında burnumu ucu şiş kaldı burun delikleri büyük ve egrilik var ben tekrar düşünüyorum acaba fiyat ne yada düzelme imkanı varmı

 631. Hale diyor ki:

  merhabalar burun estetiğini maliyeti ne kadar oluyor ve yeriniz nerde oğrenebilormiyim

 632. onur diyor ki:

  İyi geceler hocam. Operasyonlariniz ve muayene ücreti hakkında ortalama bir fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim. Ben askerde burun ameliyatı oldum fakat egrilik var.

 633. onuronlayn diyor ki:

  Aşağımdaki kadını burun estetiği olmak içün duvara kafa attığını öğrendiğimden ve “bana rokta para yok para popta dediler” dediğinden beri

 634. tibet diyor ki:

  Hocam merabalar nefes sorunu yaşıyorum ve kemer ve hafif yamukluk var estetik yapmak istiyorum ücretler Hakkı’nda bilgi alabilirmiyim kısaİyi geceler hocam. Operasyonlariniz ve muayene ücreti hakkında ortalama bir fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim. Ben askerde burun ameliyatı oldum fakat egrilik var.

 635. tarhan diyor ki:

  Hocam merabalar nefes sorunu yaşıyorum ve kemer ve hafif yamukluk var estetik yapmak istiyorum ücretler Hakkı’nda bilgi alabilirmiyim kısa

 636. Ceren diyor ki:

  Iyi geceler hocam uzun olan bir burnu küçültmedeki fiyatinz nedir ?

 637. nermin diyor ki:

  Anladım peki zor bi ameliyat mi sonrasında çok sıkıntı çekermiyim

 638. kezban diyor ki:

  Merhaba bende yazın burun ameliyatı olmayı düşünüyorum burnumun sol tarafında tıkanıklık var acaba fiyat öğrenebilirmiyim ?

 639. reyna diyor ki:

  Burun ne kadar surede seklininalir sisme ve morluk cok olurmu

 640. Dilara diyor ki:

  Merhaba hayirli sabahlar. Bende estetik ameliyat olmayi dusunuyorum fakat kaygilarim var

 641. bayram diyor ki:

  Merhaba hocam benim burnumun icinde ve disinda yamukluk var nefes almada sikinti yasiyorum herzaman bir tarafi tikanik oluyor suan 17 yasindayim 18 i beklemelimiyim ve birde burnumun hem sekli bozuk hemde buyuk cevaplarsaniz sevinirim

 642. Ulubey diyor ki:

  Merhaba. Burnuma ilk ameliyatta biraz törpü yaptırdım ucunu kaldırdım. 2. Ameliyatta et büyümesi meydana geldi eti yaktırdım. Ayrıca ilk ameliyattan sonra kıkırdak eğriliği ve delik oluştu. Görüntü olarak çok belli olmuyor ama nefes anlamında çok ciddi problem yaşıyorum. Her doktor ameliyata yanaşmıyor. Ben nefes problemi ve biraz estetik istiyorum lakin doktorların bana dedikleri şu, “ameliyatta delik büyüyebilir kemeri biraz daha küçültürsek çatı göçebilir” siz bu durumda ne dersiniz fikrinize göre size gelicem

 643. Hande diyor ki:

  Merabalar bende ameliyat olup kusursuz bir burun istiyorumda fiyat vs. Bilgi alabilirmiyim

 644. tugba diyor ki:

  Merhaba göz cukurlari gorunumumden ben de muzdaribim yag dokusuyla yaptiginiz bu uygulama icin ortalama fiyat alabilir miyim acaba İstanbula gelme firsatim olmadigi icin En azindan ortalama fiyat verirseniz sevinirim .. İyi calismalar

 645. hadise diyor ki:

  Hacam yüzdeki sivilce kızarıklıgı ve soguktan oluşan kızarklık nasıl geçer yardımcı olursanız çok sevinirim.

 646. erkan diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar burun estetiğinde burun sekline göre fiyat degişiyor mu

 647. Ayten diyor ki:

  Burunda kemik eğriliği ameliyatı ile ilgili bilgi alabiri miyim acaba

 648. didem diyor ki:

  Hocam benim kemik kaymasi var sol tarafa dogru fiyat olarak ne cikariyorsunuz ameliyata

 649. orhan diyor ki:

  Ve kemik egriligi (deviasyon) ameliyatı olursam bu operasyon da rinoplasti gibi burnumun seklini duzeltirmi

 650. fikret diyor ki:

  Bu rinoplasti fiyatlari neler

 651. fatma diyor ki:

  Teoman bey iyi calismalar. Ameliyat ucretlendirmesi operasyonun buyuklugune gore degisiyor mu bilgilendirebilirseniz eger cok sevinirim iyi aksamlar diliyorum

 652. burçin diyor ki:

  Zahmet olmazsa deyin burun emelyati ne qeder surur orda kac gun kalmam lazim ve fiyat nedir. Yanaklarima botox yapilirsa o ne kadar tutar? Cvb versez sevinerem cok sagolun

 653. Kaya diyor ki:

  Salam hekim. Masallah elleriniz altindir isleriniz cok gozel. Hekim menim nefes alma problemim var 3 yildi otrivinle nefes aliram yoruldum vallah birazda eyrilik var. Rinoplastikayla nefes problemi cozulebilr? Bakida para icin estetik hekimler diyo kecer lor diyo kecmez. Sizce kecermi?
  Birde uzume botox isterem dogum sirasinda felc qecirmisdim o zama tedavilerle kecmisdi yas kecdikce uzumun sag terefinde salanma basladi.

 654. dicle diyor ki:

  Kulaklarim normal bi insaninkinden daha acik ameliyat olup biraz daha kapatyirnak istesem iyilesmem kac gun surer ?

 655. dilara diyor ki:

  Burnumun fotoğrafını çekip size gondersem, ne yapılacağı ve nasıl yapılacağı konusunda bilgi verirmisiniz?

 656. gamze diyor ki:

  Abi benim burnum 6. Sinifta iken kirildi yani 12 yasindayken su an 18 yasindayim ve burnum kocaman yani kemikmi artik icerdeki ne oldugunu bilmiyorum ama gorunusunden cok rahatsizim sizi de gordum sayfada bi danismak istedim

 657. Serdar diyor ki:

  Burunn estetiği ücreti nedir

 658. Nuran diyor ki:

  Iyi aksamlar. Sizi begeniyle takip ediyorum. Ortaya cikardiginiz isler cok basarili gorunuyor ellerinize saglik. Bende burnumun goruntusunden cok rahatsizim 21 yasindayim. Cevremdekiler her ne kadar burnun gayet iyi deselerde bu dogru degil biliyorum. Ama bu konuda korkularim var en basta ameliyat sonrasi aci gibi. Sizin gibi basarili bi doktora guvenebilecegimi hissettim. Bana yardimci olur musunuz

 659. Firdevs diyor ki:

  merhaba bende güzel bir burun istiyorum ama ama okadar zengin degilim belki bana yardımcı olmak istermisiniz şimdiden her şey için teşkkür ederim

 660. Ercan diyor ki:

  Selam hocam burun ameliyat fiyatınız nedir

 661. Nez diyor ki:

  Bir soru rica etsem cevap?

  Burun ameliyatiberaber sinus ve burn estetiyi yapiyormusunuz ?
  Bir soru rica etsem cevap?

  Burun ameliyatiberaber sinus ve burn estetiyi yapiyormusunuz ?

 662. Newroz diyor ki:

  Iyi gunler teoman bey, benim bir arkadasim sizi tavsiye etti Semra , ben uzun zamandir burun ameliyati olmayi dusunuyorum, burnum yada yuz hatimi bayan gibi bulamiyorum, burnuma baka bilirmisiniz

 663. Selin diyor ki:

  Merhaba ben almanyada yasiyorum burun estetigi ameliyati fiyatini öğrenmek istemiştim ve taksit ödeme seçeneği varmi?

 664. Bengü diyor ki:

  teoman bey merhaba ben 2. burun ameliyatimi olmak istiyorum izmirde yaşıyorum ve bi kac sıkıntımdan bahsedip olur derseniz istanbula gelmek istiyorum. izmirdeki doktorlar bir hayli moralimi bozdu çünkü burun derim kalin ve asla ucunun küçülemeyecegini söylediler ben buna inanmadim çünkü yaptığınız kalin derili burunlari da gördüm eger yapılabilir derseniz gelebilirim istanbula. size birkaç fotoğrafimi atacağım önceki ameliyatta hiç röntgen falan çekilmedi bana ameliyat esnasında yamuklugu farkettigini soyledi doktorum ve sonrasinda çatıda bir tarafı fazla bıraktığını da kabul etmedi

 665. Melih diyor ki:

  İyi günler ben burun estetiği hakkında bilgi almak istiyorum

 666. Nihal diyor ki:

  merhabalar sevgili hocam. showmax ekranlarında yayınlanan”PANORAMA SAĞLIK isimli prograımıza bir süre ara verdikten sona şubat ayı itbari ile yeniden yayına giriyoruz. program içeriğimiz, kültür sanat sokak ropörtajları izleyiciden gelenler doktorlardan tavsiyeler şeklindedir programımız içinde sizinlede çalışma yapmak program içinde sizide görmek isteriz.

 667. Muhammed diyor ki:

  yaşım 17. açıkcası burnmu begenmiyorum özelliklede gülerken burnum sanki normalinden 3 kat büyük oluyo buda benim hiç hoşuma gitmiyo. bu yaşta burun estetigi olmam sizce dogrumudur smile ifade simgesi

 668. aslı diyor ki:

  Merhaba iyi günler dilerim ben 16 yaşındayım ve Transsexual bir bireyim ve burun ve dudak estetiği yaptırmak istiyorum açıkcası gizli tutuyorum eğe ilerde Allah nasip ederse bir gün estetik ameliyatı olmak istiyorum acaba bu dudak ve burun estetiği fiyatı ne kadar tutar acaba?

 669. Ahsen diyor ki:

  Burun ameliyatları fiyatlarınız ortalama ne kadar acaba öğrenebilir miyim ?

 670. zehra diyor ki:

  Hocam merhabalar sizi tekrar rahatsız ediyorum fakat benim için çok onemli 8 -12 Şubat arası istanbulda olucam diyarbakirda calisiyorum polis memuruyum ve zor izin aldım telefonla asistaninizla görüştüm fakat çok yoğun olduğunuzu söyledi mumkunse bu tarihler arasında muayene de oldugunuz bi zamanda gelsem 5 dk bile gorsen iz yeter sadece ameliyat için gün verin lütfen hocam

 671. Gülcan diyor ki:

  Hocam merhabalar benim bi sorunum var daha önce bir kere burun ameliyati oldum ve memnun kalmadım profilde burun iyi görünüyor fakat önden burnum çok yamuk kapalı teknikle ameliyat yapiyormusunuz ayrıca ameliyat ücreti ve muayene ücreti ne kadardır önümüzdeki günlerde istanbula geleceğim mumkunse sizinle görüşmek istiyorum diyarbakirda calisiyorum polis memuruyum yogunluktan dolayi izine ayrilamadim ama önümüzdeki hafta istanbula gelicem mutlaka ugricsn

 672. DeNiz diyor ki:

  meraba hocam size bir sorum olacaktı burnumu yaptırmak istiyorum burun estetiği ile ilgili bilgi verirmisiniz ve fiyatları konusunda

 673. Leyla diyor ki:

  Merhabalar bende burun içinde kemik eğriliği var ve görünüş olarak da kemerli. Fiyat ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Ameliyatı yaza düşünüyorum İstanbul dışında yaşıyorum

 674. Hivda diyor ki:

  Mrb efendim iyi akşamlar dilerim bende estetik ameliyatı düşünüyorum fakat korkuyorum bu korkuyu nasıl yenebilirim? Yaptığınz burunlara baktım cok başarılı buldum

 675. Alev diyor ki:

  Merhaba sayin dr. Teoman ben almanyada yasiyorum burun ve gögüs büyütme ameliyati icin en kisa zamanda size görünmek istiyorum. Burun konusunda cok pinpirikli oldugum icin bi iki sorum olacak 1. Burnumdaki kemeri törpületmek istiyorum ve biraz daha kücük bi buruna sahip olmak istiyorum fakat bi cok kiside görüyorumki sislikler indikten sonra evet kemer yok ama burun hem daha uzun hemde kayik gibi duruyor bundan cok korkuyorum 2. Ci olarak bana ortalama bi fiyat söylerseniz cok iyi olur sade burun yada burun ve gögüs ameliyati 3. Resim yollayayimmi? Cevabiniz icin simdiden cok tsk iyi günler

 676. Suleyman diyor ki:

  Merhaba! Ben isvecte yasiyorum sizin isminizi bir arkadasdan aldim. Burun estitiki yapiyormusunuz?

 677. Sibelle diyor ki:

  İyi akşamlar,
  Ben Fransa’dan size yazıyorum.
  Karın germe, meme büyütme ve Popo büyütme (aquafilling) estetiği üzerinde bilgi almak isterim. İstanbul da hangi şehirdesiniz ve fiyatını bilmek isterim. Teşekkür ederim

 678. Gizem diyor ki:

  Merhaba ömcelikle kolay gelsin size bir sorum olacaktı basit burun estetiği uyguluyor musun ? Son zamanlarda dikkatimi çekti ya da önerir misiniz nasıl bir işlem oluyor? Şimdiden telekkür ederim.iyi günler

 679. Ay Ça diyor ki:

  Merhaba Teoman bey yaptığınız ameliyatları çok başarılı buluyorum bende burnumla memnun değilim acaba bana yardımcı olur musunuz? Yurtdışında yaşıyorum …

 680. Ozlem diyor ki:

  merhaba burun Estetik ortalama fiyatını öğrenebilirmiyim

 681. AyŞe diyor ki:

  Öncelikle merhabalar uzun zamandır takip ediyorum sizi instagramdan da mesaj attım size müsadeniz olursa bi kac sorum olcak size daha sonra telefonla arayıp ayrıntılı bilgi almayı düşünüyorum ama burdan yüzeysel olarak cevaplarsanız cok memnun olurum burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum yüzüme göre uzun kemerli falan degil sadece uzun eger ameliyat olursam ne kadar sürede ayağa kalkarım ? İşimi etkiler mi ? Fiyat ne kadar olur ? Cevaplarsanız cok mutlu olurum hocam

 682. Sezin diyor ki:

  Merhaba Doktor Bey,kucuk bir sorum var gorup cevaplarsaniz sevinirim,cerrahi mudehale olmadan burin ucu genisligini giderebildiginiz islemlerinizin fiyatlari ne kadardir acaba,birde normal burun ameliyati icin de,tabi ogrenebilirsem sevinirim,iyi calismalar

 683. Özlem diyor ki:

  Iyi günler Dr. Teoman bey ben Avusturyada yasiyorum ve estetik ameliyatla daha dogrusu burun ameliyati konusunda bilgi almak istiyorum insallah bu mesaji görür ve cevap verirsiniz gercekten cok sevinirim ayrica cok arastirip sizin bu konu icin en dogru kisi oldunuzu düsünüp yaziyorum.
  Umarim daha detayli bilgi alabilirim

 684. Hakan diyor ki:

  hocam burnumun Kıkırdak kırık ve fazla deformasyon var. Ne önerirsiniz?

 685. Hilal diyor ki:

  teoman bey merhaba ben ocak 15 gibi burun estetigi olmak istiyorum estetik fiyatlariniz hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

 686. Ahsen diyor ki:

  Teoman bey nasıl oldu bilmiyorum ama faceme düşmüşünüz? Ben 41 yaşındayım sekiz sene önce bağırsak kanserinden ameliyat oldum. Rectum ca idim. Elhamdulillah iyiyim fakat ömür boyu kullanacağım bir kolostomi torbası var üzerimde hayatıma hiçbir engeli yok onunla bir bütün oldum. Şimdi gelelim soruma burun estetiği olmak istiyorum ama yıllardır hep korktuğum şeydir. Sizce bu ameliyatın bana bir zararı olur mu? Cevabinizi bekliyorum.

 687. Gizem diyor ki:

  Merhaba ömcelikle kolay gelsin size bir sorum olacaktı basit burun estetiği uyguluyor musun ? Son zamanlarda dikkatimi çekti ya da önerir misiniz nasıl bir işlem oluyor? Şimdiden telekkür ederim.iyi günler

 688. Tugce diyor ki:

  Merhabalar… Ben almanyadan yaziyorum.. ben yaglarimi aldirmak istiyorum karin ve kalca bölgesinden. Fiyatlariniz nekadar

 689. Aras diyor ki:

  Merhaba hocam sizi uzun zamandır takip ediyorum muayenenize gelip görüşmekte istiyorum ama burdan bana yaptırmak istediğim yerlerimle ilgili ortalama fiyat verebilirmisiniz göguslerimi bide bacaklarım çarpık bunlar için sizden fiyat istiyorum

 690. Ay Ça diyor ki:

  Merhaba Teoman bey yaptığınız ameliyatları çok başarılı buluyorum bende burnumla memnun değilim acaba bana yardımcı olur musunuz? Yurtdışında yaşıyorum …

 691. Safiye diyor ki:

  Merhaba ben lipo yaptırmak istiyorum sizin hastane özel mi yoksa devletmi sizden bi kaç bilgi almak istiyorum çunku yurtdişindan gelcem ocakta yuzunden burdan yazmak zorundayim cevap verirseniz sevinirim

 692. Ozlem diyor ki:

  merhaba burun Estetik ortalama fiyatını öğrenebilirmiyim

 693. AyŞe diyor ki:

  Öncelikle merhabalar uzun zamandır takip ediyorum sizi instagramdan da mesaj attım size müsadeniz olursa bi kac sorum olcak size daha sonra telefonla arayıp ayrıntılı bilgi almayı düşünüyorum ama burdan yüzeysel olarak cevaplarsanız cok memnun olurum burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum yüzüme göre uzun kemerli falan degil sadece uzun eger ameliyat olursam ne kadar sürede ayağa kalkarım ? İşimi etkiler mi ? Fiyat ne kadar olur ? Cevaplarsanız cok mutlu olurum hocam

  Tesekkürler

 694. Leyla diyor ki:

  Bi konu hakkinda konusmam gerekiyo teoman bey gordugunuzde geri donus saglarmisiniz lutfen

 695. Sezin diyor ki:

  Merhaba Doktor Bey,kucuk bir sorum var gorup cevaplarsaniz sevinirim,cerrahi mudehale olmadan burin ucu genisligini giderebildiginiz islemlerinizin fiyatlari ne kadardir acaba,birde normal burun ameliyati icin de,tabi ogrenebilirsem sevinirim,iyi calismalar

 696. Özlem diyor ki:

  Iyi günler Dr. Teoman bey ben Avusturyada yasiyorum ve estetik ameliyatla daha dogrusu burun ameliyati konusunda bilgi almak istiyorum insallah bu mesaji görür ve cevap verirsiniz gercekten cok sevinirim ayrica cok arastirip sizin bu konu icin en dogru kisi oldunuzu düsünüp yaziyorum.
  Umarim daha detayli bilgi alabilirim

 697. Hilal diyor ki:

  teoman bey merhaba ben ocak 15 gibi burun estetigi olmak istiyorum estetik fiyatlariniz hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

 698. Ahsen diyor ki:

  Ben 41 yaşındayım sekiz sene önce bağırsak kanserinden ameliyat oldum. Rectum ca idim. Elhamdulillah iyiyim fakat ömür boyu kullanacağım bir kolostomi torbası var üzerimde hayatıma hiçbir engeli yok onunla bir bütün oldum. Şimdi gelelim soruma burun estetiği olmak istiyorum ama yıllardır hep korktuğum şeydir. Sizce bu ameliyatın bana bir zararı olur mu? Cevabinizi bekliyorum.

 699. Ayca diyor ki:

  teoman abi ben izmir tireden yazıyorum ben 42 yaşındayım ama kilo veremiyorum bazı arkadaşlar benimle dalga geçiyorlar zamanı gelince bile eşimde geçiyor eyer karın ve göbek yağlarımı aldırsam ssk karşılıyormu sizin haberiniz vardır rica etsem beni yardımcı olurmusunuz şimdiden yeniyılınız kutlu olsun teoman abi not ama fotoraftaki senmisin dersen hayır ben değilim kızımselamlar

 700. Meltem diyor ki:

  Hocam ben acil tip asistaniyim 40 yasindayim zygomaticlerdeki azalan yag dokum icin vitamin enj yaptiriyorum ama sonuc kisa sureli oluyor endoskopik orta hat op onerir misiniz?iyi calismalar

 701. Melek diyor ki:

  merhaba hocam ben daha önce kbb estetik yaptırdım daha sonrasında burnumun üstünde bıçak kesiği gibi iz kaldı küçük bir operasyonla iz giderildi ama burnumu sevmiyorum yamuk duruyor ve ön tarafı uzun bir daha ameliyah olursam kötü sonuç almaktan korkuyorum ameliyat öncesi de burnun şeklini görmek mümkünmü ve ücreti öğrenebilirmiyim

 702. selma diyor ki:

  Benim ince derili hafif karakterli (!) bir burnum var kemikleri dahi belli oluyor guneste yandigim zaman.
  Bir de 2 yasina kadar 7/24 emzirmis ve sut sagmis bir cocuk annesi olarak artik goguslerimle televizyon kumandasi falan tasiyabiliyorum. ? bu noktada da sizinle gorusmek isterim. Cok guven veriyorsunuz tum hastalarinizi da mutlu ediyorsunuz ne mutlu size, ellerinize saglik!

 703. irem diyor ki:

  Teoman hocam günaydınlar selamlar. Ben arkadaşım Çağla Bingöl’den duymuştum ilk defa sizi. Sibel hanımdan randevu almaya çalıştım ama haftasonları çalışmıyormuşsunuz anladığım kadarıyla frown ifade simgesi

 704. Cemre diyor ki:

  merhaba iyi gunler benim bir sorum olacakti
  burnumun kemerinde birazbir cikintilik var ve ben ameliyat olmak istiyorum. ortalama bir fiyat alabilirmiyim rica etsem

 705. Eda diyor ki:

  Ben profesyonel boks yapyrm burnunda kırık yok ama kemer var onu duzelltrrmek istiyorum operasyondan sonra boks yapmama engel olur mu burun hassaslsyr darbelere karsi sanirim

 706. Züleyha diyor ki:

  Teoman bey merhaba tek yuzumden son derece memnunum….hatta burnumu estetik saniyorlar ama degil….sadece kafa sekli icin yapilabilecek bir ugulama var mi…en buyuk sıkıntim….

 707. Konul diyor ki:

  Merhaba , burun derim kalin, estetik yaptirabilirmiyim?

 708. Hülya diyor ki:

  Merhaba.daha önceki ameliyatımda burnumun içinde bisürü kesi Dikiş falan vardı.ama sizin yaptığınız ameliyatta bunlar olmadı.sebebi nedir acaba aklıma takıldı?burun kanatlarıma müdahale edildiği için mi yapılmıştır o?cevaplarsanız sevinirim.

 709. Gulay diyor ki:

  Hocam hangi hastanede calışiyorsunuz

 710. Robin Cakar diyor ki:

  Meraba hocam burun esteği ameliyatını kaça yapıyorsunuz. Bende yaptırmayı düşünüyorum isterseniz fotomu atabilirim sizi neolur soruma cevap verin hocam bütün arkadaşlarım burnunla alay ediyorlar ve benim çok zoruma gidiyor hacam artık dışarı çıkamıyorum burnumdan. Dolayı pisikolojim bozuldu neolur mesajımı alınca cevap verin hocam neolur

 711. zehra diyor ki:

  Mail atmistim size ama gitmedi sanırım o yüzden burdan yazıyorum.elmacik Kemigi ameliyati yaptırmak istiyorum

 712. Havva diyor ki:

  merhaba foto atsam tasarım yapabilir misiniz

 713. Hasret diyor ki:

  Iyi güler teoman bey size bi kac soru sormak istiyorum bundan iki sene önce saglil problerim yüzünden amliyat oldum.nefes almakda zorlandigim icin simdi tekrar ayni sorunu yasiyorum kulaklarima vuruyo burnumdaki sorun ve burnum gitt gide eyrilmeye basliyo
  Saglik sorunlari olanlarada ameliyat yapiomusunuz yoksa sadece estetikmi

 714. Didem diyor ki:

  İyi akşamlar Teoman bey sayfanizi yeni gördüm benim bir sorum olacak çenemde dikiş izi var cocukken trafik kazasında olmuş 2 yaşımdayken sanırım(şuan 25 yasindayim) ve bu iz den çok rahatsız oluyorum herkesin çenene ne oldu demesinden bıktım geçme şansı varmı yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 715. Şevin diyor ki:

  Teoman bey uc ay oncr amelıut oldum burnum jkalkık ve orantsz dogalda duemuo
  Kac ay snra glbrm suze

 716. elif diyor ki:

  Merhaba teoman bey,
  burun estetiği için iki dr ile görüştüm kafam çok fazla karıştı hatta birtanesi moralimi çok bozdu 29 yaşında kadın gibi durmam gerekirmiş ben sevimli çok çocuksu dururmuşum bu psikolojimi çok bozdu kafama takmadığım yerlerimi takmaya başladım :(( sizinlede görüşmek isterim

 717. Çiğdem diyor ki:

  Merhaba teoman bey ben burun estetiği düşünüyorum uzun zamandır doktor arayışındayım bugün tomografi çektirdim beynimin dış bölümümde kist çıktı doktor doğuştan önemli değil dedi bu burun ameliyatım için engel teşkil edermi

 718. Zined diyor ki:

  Bende burnumu beğenmiyorum ve estetik yaptırmak istiyorum
  Yanlız tek bobrek ve behçet hastalığım var
  Sizce bu ameliyat için büyük bi sorun mu

 719. Mustafa diyor ki:

  Merhaba doktor bey ben rinoplasti ameliyyatı oldum 4 cu gun burnumdakı alçıyı bilmeden cıktı oldugu gibi yerine koydum sakıncası varmı?

 720. Ekim diyor ki:

  Teoman Bey muayene ücretinizi öğrenebilir miyim ?

 721. Elvan diyor ki:

  Merhaba teoman bey ben bi süredir sizi instagramdan takip ediyorum öncelikle başarılı operasyonlar için sizi tebrik ederim. Sıruma gelince ben 2008 yılında bir estetik operasyonu geçirdim sncak asla burnumla barışamadım başarılı bir operasyon değildi şusn burnum hem hemen hemen tıkalı hemde biraz sanki eşit değil gibi size nasıl ulaşabilirim ikinci bir operasyon ne kadar başarılı olur

 722. Meral diyor ki:

  Hocam,iyi aksamlar.Son paylasiminizi gordum,kapali burun ameliyyati.
  Gercekten mukemmeldi,elinize saglik.
  Size ameliyat olunmayi cok isterim.
  Acaba,oncelikle fiyat araligi hakkinda bilgi edinmem mumkun mu?

 723. Bellini diyor ki:

  Iyi aksamlar, burun estetigi hakkinda sorum olacakti Ben 3 kere burun ameliyati oldum. Hala istedigim sekil degil, ayrica fazla fark goremiyorum
  deri kalin olursa burun estetiginde problem mi oluyor?

 724. kuzey diyor ki:

  Hocam sizi takip ediyorum bana fiyat ve yer hakkinda bilgi verirmisiniz

 725. salih diyor ki:

  Selam aleykum hocam burun amelyati olmayı düşünüyorum fiyat ve adres alabilirmiyim

 726. Cem diyor ki:

  Hocam merhabalar ..
  Hocam sizden bir konuda yardım rica ediyorum
  Ben 33 yaşındayım , 19 yasımda burnumdan ameliyat oldum Eğrilik tıkanıklık ve asimetri vardı malesef şikayetlerim devam ediyor .. Burada görüştüğüm yerler bana asimetrinin (burun deliklerindeki bozukluk oldugu söylendi ) düzeltilemeyeceği ,ne yaparsa yapılsın belli olacağı söylendi size ekte birkaç fotoğrafımı gönderiyorum rica etsem zaman ayırıp cevaplıyabilirseniz cok mutlu olurum .. Eğer olumlu görürseniz ziyaretinize ve tedaviye geleceğim şimdiden çok teşekkür ederim
  Saygılar..

 727. Nebahat diyor ki:

  selam benimde burunda sorun var burun esteigi ne kadar öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusnuz lütfen mesajınızı bekliyorum

 728. Sezer diyor ki:

  Sevgili Teoman bey telefonla asistanınızla görüştüm mail atmamı söyle bende burdan yazmak istedim umarım cevap verirsiniz. 32 yaşındayım kulak burun ve High Definition Liposuction yaptırmak istiyorum 5 6 yıldır sporları uğraşıyorum fitnes vucütgrliştirme. 2 yıldır aralıksız yapıyorum beslenme olsun bulk dönemi definasyon dönemi herşeyi titizlikle yapıyorum fakat 30 yıldır birikmiş olan karın bel yağlarım son yağlar olan kısımı yok edim diyorum fakat bu seferde kazandıgım kaslardan gidiyor. Merak ettiyim High Definition Liposuction yöntemi kalıcımıdır malum bu sporu düzenli yapıyorum kış ayları bulk kilo alma dönemim yaglanıyoruz ister istemez 10 15 kilo alıyoruz bu serede 4 5 aylık her ay 3 4 kilo alıp. Sonra ilk bahara girerken definasyon a kazandıgımız kasları ortaya çıkarmak için yag oranını yüzde 10 lara düşürüyoruz. Bu kilo alma döneminde karın alt karın özellikle ve bel bölgem doluyor ve yok etmesi en zor kısım. Ben bu High Definition Liposuction yaptırırsam avantajı ve dez avantajı nelerdir. bu yöntemle kasa şekil verme yağlarla dizayn etmek biraz yapay duruyor ben o belgedeji yag dokulanırını tamamen aldırabilirmiyim bunu özellikle definasyona girmeden istiyorum yag oranımın en yüksek oldugu dönem 17 18 lerde oluyor. Şehir dışındayım bunlar için bilgi verirseniz vede fiyat direk gelmek istiyorum. Bide hocam ben spora çok ara veremem 10 15 gün içinde spora geri dönebilirmiyim.

 729. Sinan diyor ki:

  iyi akşamlar hocam benim kemerli burnum vardı iki kez ameliyat oldum burnumun ortasından cok alındı malesef bir yolu var mı düzeltmenin

 730. Şule diyor ki:

  Merhaba sevgili doktorumuzzzzzzz,
  sayfanızı yeni keşfettim ve bayıldım , harika olmuş, samimi ,gerçek, yaptığınız işler gibi doğalllll neden olduğunu bilmediğim bir şekilde kendime pay çıkartarak gurur duydummmmmmişte benim doktorum bu diye…kolaylıklar diliyorum…bu arada ,ekler pasta aklımda unutmadım, en kısa sürede organize edip sizi ziyarete geleceğim…görüşmek ümidiyle

 731. Nil diyor ki:

  Mrhb Teoman by …Ben Sezer’in doğumu yaptım Karnım çok sarkık ve psikolojimi çok etkiliyor bu durum ..Maddi durumum ameliyat olmaya elvermiyor …Bir arkadaş böyle bir sitede ssk yardimli ameliyat olduğunu söylemişti .Bu mümkünmü acaba ..

 732. Yesim diyor ki:

  Merhaba, almanyada istikamet ediyorum. Iki ay sonra istanbula gelme imkanim var. Ögrenci oldugumdan dolayi toplam 3000 euroya kadar odeme yapma imkanim var. Daha öncesi burun amelyati olmustum ucundan memnun degilim. Burun ucu ile gögüs buyutme amelyati olmayi planliyorum. Sizden randevu alma imkanim varmidir acaba? Geri dönerseniz sevinirim. Iyi günler dilerim

 733. Yasemin diyor ki:

  Merhaba Teoman bey ,
  Size mail ile ulasmaya calisdim fakat henüz hic bir cevap alamadm ,
  Ve hergün calisdigim icin aramaya zaman bulamiyorm, o yüzden yazmayi tercih ettim.
  1Rica etsem bana size ulasabilecegim bir mail adressi verirmisiniz ?

 734. Hasibe diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. En büyük hayalim güzel bir burna sahip olmak. Fiyat bilgisi verir misiniz? Yurtdisinda yasadigim icin anca bu sekilde bilgi almaya calsiyorum. Simdiden tesekkürler. Saygilarimla

 735. Ferah diyor ki:

  Uzun zaman önce (yanılmıyorsam 2013 yılıydı) kliniğinize gelmiştim ve görüşmüştük. Seneye tekrar Türkiye’ye geleceğim. Sizin hastanız olarak burun estetiği olmak istersem, Mayıs ayında olmam mümkün mü?

  Bir de burun estetiği fiyatınızdan emin olabilir miyim?

 736. Aslı diyor ki:

  Merhaba teoman bey
  Burun estetigi ucretinizi ogrenebilir miyim

 737. Tuğba diyor ki:

  Ne kadara yapıyosunuz bir burun estetigini ?

 738. Dilara diyor ki:

  Merhaba hocam bende burnumdan çok rahatsızım resim göndersem yardımcı olabilirmisiniz sevgilerimle

 739. Olcay diyor ki:

  Iyi günler dilerim Hocam, 3 yıldır yılda bir defa botox yaptırıyorum. Fakat son defaki 4,5 ay olmadına rağmen etkisini yitirdi. Doktor ve ilaç değiştirmeyi düşünüyorum. Botox fiyatınızı öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.

 740. Şehzade diyor ki:

  Merhabalar teoman bey sizden bir bilgi almak istiyorum nolur lutfen cevap vermenizi cok isterim burun estetigini yaptiginizin ucreti ne kadar tutar bende yaptirmak istiyorum ona göre calişicam parami biriktiricemde lutfen cevap yazin nolur teşekur ederim

 741. Fahri diyor ki:

  Slm
  Hocam
  Ameliyat ücretlerinizi
  Öğrenebilir miyim

 742. Mert diyor ki:

  Merhabalar iyi akşamlar kısa bi sure yazılarımla vakitinizi alıcagım bunun ıcın baslı basına ozur dıleklerımı ıletıyorum . Ben 25 yasındayım ve soyle baslamak ıstıyorum . ben hayata 1.0 yenık baslıyanlardanım kucuklugum deprem okul degıstırmek ve aılemın bırbırıne bıtmıyen savaslarıyla kucuk yasımda bu psıkolojıyle basladım hayata evet hayatta herkez yasıyor bırı sakat dıye dıgerıde olcak dıye bı kural olmadıgını elbettekı bılıyorum soyle baslamalıyımkı en buyuk salaklıgım okumamak oldu ama acıktan okulumu bıtırıyorum uzun zamandr aılemle gorusmuyorum tabıykıde aılemın destegı olsaydı sıze bu yazıları dıle getırmıs olmıyacaktımkı caresız oldugumun ornegıdır hayatınızdakı en kotu sey en ozelınız ıse ıfade etmek ne kadar zordur bıde hıc tanımadıgınız medet umdugunuz baska bır kısıyse ınanın bu cok fazla zor.ÖZÜR DİLİYORUM sizden daha baslıyamadım vakıtınız alıyorum ama ıfade etmek bnm ıcın zor sacmalıyorsam eger benı maruz gorun TAM 6 sene once basladı sehır degıstırmıstık evet egoıst bır kısılık asla tasımıyorum ama evet yakısıklıyım belkıde baskalarının cok kısının sozlerıyle cok yakısıklı oldugmu yolda gıderken kendıme baktıysam unlu zannedıldıgım cokk anı hatırlıyorum. Ama bunları duymaya basladıgımda sehırde degıstırmıstık hayatım boyunca nefret ettıgım kulaklarımı yapıstırmaya baslamıstım bu nasıl bı psıkolojı kı 6 senedır askerlıgım harıcı hep yaptım bırakamadım kı bırakamıyorum hayallerıme engel oluyor bu sacma aptal yaptıgım sey calısamıyorum artık işe gıdemıyorum anlıyacagınız ama ınanınkı gercekten zekı bırıyımdır ama hatalarım yaptıgım hatam herseyıme engel oluyor aıleme acıkladım yaptıgımı ınanırmısınız babam sevgılısı ıle vakıt gecırmekten bızı zaten unutmustu sıze aıle dertlerımı anlatmak gbı amacım tabıykıde yok ama kendımı bıan rahatlamıs hıssettıgımden sunuda soylemelıyımkı eger bır carem olsaydı oda bu sekılde olmazdı sayın dr.Teoman DOĞAN saygılarımla yazılarımı okudugunuzu dusunerek ıfadede bulunuyorum gercekten caresız bır durumdayım ıcıme kapandım cıkamıyorum sadece bı kopegım var 3 senedır baktıgım bıde kız arkadsım 1 sene olck o daha bılmıyor saklıyorum bı sekılde yaptıgım salaklıgımı ama benı anlamanızı dılıyorum nasıl karsılarsınız bılemıyorum tabıykıde ama sızden bir yardım talebınde bulunmak istiyorum gercekten hayallerıme ulasmak hayatım boyunca basarılı olmak ıcın cunku ınanıyorum kendıme ınancımı yetırdıgım tek noktam kulaklarım ve ne olursa olsun ınancımı yetırmemde ustune yoktur . Sizın tanımadıgınız ve benmde baktıgım gordugum harıcı tanımadıgım saygın bır doktordan tum ıctenlıgımle yardım dılıyorum ve birgun bu karsılıksız kalmıyacaktır. TEKRARDAN ÖZÜR DİLERİM VE BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TESEKKÜR EDERİM .

 743. Soran diyor ki:

  Merhabalar teoman bey size bir sorum olacaktı ben üç yil önce sezeryanla doğum yaptım göbeğinde sarkmalar var kavitasyona girmeyi düşünüyorum sizce karin gerdirme amelyatimi yapayım hangisi daha sağlıklı

 744. Yelda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey, burnumdan sikayetciyim nefes alamıyorum ve daha güzel görünmesini istiyorum sizi sürekli takip ediyorum ve sizden başka herhangi bir yerde bu operasyonu olmak istemiyorum. Fiyat Aralığı m kısıtlı,bu konuda sizden bilgi alabilirsem çok sevinirim

 745. Furkan diyor ki:

  s.a hocam ben bunda 1.5 2 yıl once burun amelıyatı oldum cokta kotu dıyemem ama bıdaha amelıyat olucam emre ılhanla gorusme ıcerısındeyım 1.5 yıldan berı enson gorusmemı daha yenı yaptım we 3 ay soraya bıdaha gormek ısdedı benım ıse askerlıgım war eger erken gununuz warsa sızıde uzun zamandan berı takıp edıyorum erken tarıhe amelıyat tarıhı werıyorsanız bıde sızınle gorusmek ısterdım

 746. Tolga diyor ki:

  hocam merhabalar gecenin bir vakti iş yerinden yazıyorum size ben şubat ayında kemik egriligi oldugu ve nefes zorlugu çektiğim için burnumdan ameliyat oldum fakat hala nefes zorlugu çekiyorum ve birazda olsa hala burnumda egrilik var ve tekrardan ameliyat olmam gerektiği söyleniyo bunu maddi durumum iyi olmadıgı için iş yerinin yapmış oldugu özel saglık sigortamla olmuştum ilk ameliyatımı ama sürekli ameliyat olmaktansa estetik olup tek seferde sorunum bitsin istiyorum estetik fiyatı nedir hocam bilgi verebilirmisiniz eger ayarlayabilecegim bi tutarsa sizin bu ameliyatı yapmanızı bana saglıklı dogal burun ve daha iyi bir nefes almamı allahın izniyle saglamanızı istiyorum egerki ücret beni aşarsa maalesef yine aynı şekilde aynı doktora ameliyat olmak zorunda kalcam
  bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum hocam
  allaha emanet allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

 747. kbra diyor ki:

  Merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorum fotoğraf göndersem Nasıl olabileceği ile ilgili fikir verebilir misiniz?

 748. Seyyal diyor ki:

  hocam iyi gunler benim kizim 22 yasinda kucukken dusmustu nefes alisinda ve goruntude sıkıntı var doktorlar ameliyatla duzelir dediler ama biz korkuyoruz ameliyat etmeye.size tlf ulasmam mumkun mu acaba.sanliurfadan yaziyorum.cevap verirseniz sevinecem

 749. Yusuf diyor ki:

  İyi günler hocam estetik yaptırmayı düşünüyorum burnuma fiyat hakkında bilgi almak istiyorum Hocam 3-4 sene önce burnum kırılmıştı. 4 ay önce amasya merzifon devlet hastanesinde ameliyat oldum.burnumun şekli parantez gibiydi sağa doğru yamuk ve kemerliydi.ameliyat oldum burnumun hemen uç sağ tarafında göçündü oluştu önceden yoktu hiç. Birde kemer oluşan yerden dikiş dışarı çıktı

  Sivilce sanıyor gören ama dikiş cımbızla baktım kendim uzman bi hemşire tanıdığa göstersin oda dikiş dedi

 750. Gözde diyor ki:

  Teoman bey iyi aksamlar instagramdanda takip ediyorum sizi harikadiniz ben eskisehirdeyim ve burun ameliyati fiyati öğrenmek istiyorum hastane fiyati dahilmidir bide hadtanede kac gun kaliniyo cok tesekkur ederim
  Bide ben aldirma fiyati ogrenebilirmiyim cok cok tesekkur ederim

 751. Esmerim diyor ki:

  Merhabalar kısmet olursa bir iki ay sonra burun amalıyatı olmak istıyorum yerınız istnbuln neresinde bırde ilk defa yaptırıcam birazdaa korkuyorum fıyatt nedır örenebilirmiyım

 752. iskender diyor ki:

  Ameliyat olmadan once ön profilimde burnum düzdü ameliyattan sonra burnumun kikirdak uc kismi saga dogru yamuk oldu bunun ameliyatinin zorluk asamasi nedir?ve burnumun ucuda dustu sizin ameliyatinizdan sonra burun ucu dusmesi gibi bir sorunla karsilasabilirmiyim ? Ve ön profilden de simetri sorunu yasamam degilmi? Sorularim bunlar Teoman bey simdiden tesekkur ederim ilginiz icin

 753. Senem diyor ki:

  Hocam arkadasim gulunce disleri gorunmuyo siz bi cerrah olarak nail gorunebilr disleri saygilar

 754. Selma diyor ki:

  Teoman bey iyi günler göğüs küçültme ameliyatının fiyati için bilgi verebilirmisinz?

 755. Müge diyor ki:

  Mrb ust dudagi burun alti kesiyle yukari kaldiriyor musunuz. Dudagim dusuk disler gorunmuyor

 756. Tahir diyor ki:

  Dr. Bey iyi günler. Ben burun ameliyatı olmak istiyorum, fakat büyük bir burnum var ve sonuçta kötü bir görünüme sahip olmaktan hep korktum. Size bir iki foto gönderebilirim. Bu sayede belki bana yardımcı olabilirsiniz
  Bu arada yaşım da sorun olur mu bilmiyorum. 29 yaşındayım

 757. Yunus diyor ki:

  Merhaba hocam burun estetiği için fiyatlarınız ne kadar

 758. Abdullah diyor ki:

  selamun aleyküm teoman abi benim burnum da hafif yamukluk var artı nefes almakta zorlanıyorum burnumun sol için de birşey var ama tam net ne olduğunu bilmiyorum ben onu aldırmak istiyorum kaç saat de biter ve ücreti ne kadar dır abi

 759. Musa diyor ki:

  hocam Merhaba ,

  Ben yurtdışında çalışıyorum rinoplast yani estetik burun amelyati olmak istiyorum 15 günlük bi izin sürem var 15 gün içinde işime geri dönmem gerekiyo iyileşme süreci ve ücret konusunda bilgi verebilir misin ?

  Eğer şartlar olumlu gelişirse türkiyeye gelir gelmez amelyat olmayı dusunuyorum..

 760. Yazgülüü diyor ki:

  meraba teoman bey burun estetigi fiyatini ögreneblirmiyim..

 761. Medine diyor ki:

  iyi gunler burun estetiginin fiyatini sorcaktim annem hep derdi de simdi fiyatini merak ettim . bilgilendirirseniz sevinirim smile ifade simgesi

 762. Duygu diyor ki:

  Merhaba Teoman bey
  Bende burun ameliyat-ı ile ilgili bir araştırma yapıyorum sizin gönderilerinizi ve yaptığınız çalışmaları gördüm oldukça iyi ben 5 yıl önce burun ameliyat-ı geçirdim Hacettepe hastanesinde falan 3 aydır sol burnumdan nefes alamıyorum ve burnumda ciddi Şekil Değişikliği meydana geldi ve nefes almakta zorluk yaşıyorum bir operasyon gerekli diye düşünüyorum ama çok Uçuk fiyatlar ile karşılaşıyorum tabi sağlık konusunda maddiyat düşüncesi biraz Saçma bir durum ibraz ediyor ama söylemeden geçemedim Ankara da yaşıyorum isterseniz fotoğraflarımı gönderebilirim sizin düşüncelerinizi almak isterim dönüş taparsanız sevinirim.iyi Akşamlar

 763. sumbul diyor ki:

  Bir kaza sonucu burnum kırıldı 3 sene kadar oluyo ve yamuldu kırılma anında yüzümde hasar gördü kisler olustu temizlendi ama bazı kısımlarda çukurluklar oluştu her aynaya baktığımda sinirim bozuluyo yardımcı olabilirmisiniz ?

 764. Barış diyor ki:

  merhabalar doktor bey benim burun kemigimde egrilik sorunu var amelyatın ucreti ogrenebilirmiyim ve ayrıca izmirde önere bileceginiz bir klinik var mı?

 765. Bebo diyor ki:

  Merhaba Doğan bey smile ifade simgesi Adım Beste Özçelik, yaşım 17… almanyada yaşıyorum burnumla barışık değilim o yüzden bilgi edilmek istiyorum. Annemle babam tastikliyorlar. Acaba yaşımdan dolayı problem olur mu? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İsterseniz annem sizinle telefonda irtibata girebilir. Şimdiden teşekkürler. Saygılarla…

 766. zeyecenep diyor ki:

  Hocam iyi aksamlar direk burundan başlamak istedim rahatsiz oluyorum burnumdan ama korkuyorum da saglikciyim çalışmama engel ölümü fiyatları ne kadar agrilimi iyileşme sureci ne çok fazla yapay görünümü yanitlarsaniz çok sevinirim

 767. nihan diyor ki:

  Hocam aslinda suan derdim bu degil tabi bunca olan biten arasinda. ama ordan burdan derken sayfada buldum kendimi bugun.
  Benim ufak bir basen problemim var. Ve arkadaslarimla aldirmak uzerine konustugimda bunun icin deger mi diyorlar. Ama bu isin azi cogu yok degil mi?
  Yani ben size muayeneye gelsem ve aldirmak istiyorum desem siz alirsiniz degil mi. Anlatabildim mi kendimi bilemedim suan.

 768. Kaan diyor ki:

  Slm hocam yeriniz ve ücret hakkında bilgi almak istemiştimde burun estediği olmak istiyormda

 769. selman diyor ki:

  Mrb teoman bey ben qümüşhaneden bayanım ve burun estetiqi dşünüyorum sizle iletisime qecmk istiyorum ksa sürede olmak istiyorum ve fiyatnı merak ediyorum. Burunum kemerli biraz uzun

 770. Şeker diyor ki:

  Hocam merhaba. Burunumu yaptırmak istiyorum. AmeliyatlarınıZı hangi hastanede ve nekadar ücretle yApıyorsunuz. Klasik tirk burnuna sahibim kemerli ve burun ucu düşük frown ifade simgesi
  Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 771. bulent diyor ki:

  merhaba iyi günler ben burun estetiği hakkında birkaç bişey sormak istiyorum Ben de burnumu yaptırmak istiyorum yaptığınız burunlari gördüm galiba tampon felan kullanmiyosunuz gördüğüm kadarıyla hani şişlik veya morlukta olmuyor ben de korkuyorum bunlarla ilgili sizden bilgi almak istiyorum

 772. Aliye diyor ki:

  hocam ıyı hafta sonları dılerım yaptıgınız basarılı opersyonları gıpta ıle takıp edıyorum sızınle durumum hakkında knusmustuk benım amelyramı marmarada olmuyormus plastık cerahhı kısmına gırdıgı ıcın estetık sayıldıgı ıcın benım sıgortam bunu karsılamıyormus saygılarımla

 773. paronaylak diyor ki:

  ıyı gunler hocam yogunlugunuz arasında sızı rahatsız etmek ıstemezdım ama durumu anlatmıstım sıze bugunlerde kanama oldu bazen tıkanıyorum ama beım devlet tarafından yapılan genel sıgortam benım durumdakı amelıyatı karsılamıyo cunku estegı ge gırıyormus devlet hat bunu luks olarak kabul edıyo ne yapmmı tavsıye edersınız sıze zaten ulasmak yıldıza ulasmak kadar zor da sadece tavsıyenıze ıhtıyacım var basarılarınızın devamını dılerım

 774. adams diyor ki:

  tsk ederım hocam ama benım ssk devlet guvencısı yanı genel saglık sıgortası o yuzden plastık cerrahı bunu karsılar mı bılemem sızınde degerlı vaktınızı alıyorum
  ama gercekten zor bır durumdayım
  tsk ederım ilgınızden dolayı

 775. yasemyy diyor ki:

  hocam ıyı geceler benım burnum parcalı kırık artı burun etı de mevcut amelıyat oldum fakat saglıklı bır sonuc alamadım amelıyat tan burun tabanında delınmeler mevcut rahat nefes alamıyorum bana nasıl bır yol onerırsınız kulak burun bogaz uzmanına gıttıgımde atık platık cerrahın hal edecegı bır amelyat oldugunu belırtı tanı sosyal guvencem devlet tarafından saglanıyo sızler bana goktekı yıldız kadar uzaksınız ama degerlı fıkırlerınızı ogrenmek isterım tsk ederım

 776. orhan diyor ki:

  Hocam kolay gelsin
  Burun esnetigi fiyatları nekadar hocam

 777. Gökhan diyor ki:

  İyi günler hocam ben denizli 112 ambulansta de paramedic olarak çalışıyorum , burnumdaki eğrilik ve yamukluk için nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

 778. Ebru diyor ki:

  Merhabalar Hocam burun ameliyatı fiyatını öğrenebilir miyim?
  çokk yüksek olmazsa sevinirim

 779. Elvan diyor ki:

  Teoman Bey merhaba nasılsınız? Ben de burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum fakat aynı zamanda astım hastasıyım anestezi için bir sorun olur mu bu konuda endişelerim var ne yapmamız gerekir ?

 780. Arzu diyor ki:

  Hocam meraba burun amalyatı düşünüyorum sizden fikir almak istiyorum ortalama fiyat Bilgisi istiyorum

 781. Beyza diyor ki:

  Hocam Iyi GÜnler

  Estetik burun ameliyatı fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim ?

 782. Erkan diyor ki:

  Merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorm beni bilgilendire bilirmisnz ?

 783. Nur diyor ki:

  Hocam maşallah size. Sizi sürekli takipteyim. Nasıl güzel burunlar. Burnumu cok seven biri deilim ama hep kendi kendime hayır yaptırmıcam diorum. 2 yasında oglum var cok yaramaz genelde burnuma çalısıo burnumdan çok darbe almısımdır. O kırana kadar yaptırmam diorum. Ama fotoları görünce neden benimde böyle olmasınki diyorum. Ne maddi ne manevi böylede bi imkanımda yok gerçi ama Gerçekten tebrik ediorum. Sanat icra ediosunuz. Ellerinize beyninize hayal gücünüze sağlık. Başarılar hocam..

 784. Duygu diyor ki:

  Burun estetiği nin fiyatı ne kadar

 785. OzdilLara diyor ki:

  tekrardan merhaba , ben gozluk kullanıyorum amelıyatdan sonra gozluk takmak burun ıcın problem yaratır mı ?

 786. Ali diyor ki:

  merhaba burun estetıgı hakkında ucret bılgısı verır mısınız smile ifade simgesi

 787. sb_dag diyor ki:

  Rinoplasti fiyat nedir

 788. batman diyor ki:

  Merhabalar bir sey sorabilir miyim

  Bir burun ameliyati olmak istemekteyim bir doktora gostermistim burnumu tam istedigin gibi olmaz anatomisi bozulmus burnunun dedi fazlasiyla catlak ve darbe var
  Nasil yapabiliriz sol taraftan nefes alis verisim kisitli
  Bu da beni cok etkiliyor

 789. fusun diyor ki:

  Mrb hocam sizi cok araştırdım iyi sonuçlar elde ettim. Benım yuz bolgemde goz cevresınde torbalanma var yorgunluk ifadesi var buda beni cok rahatsiz etti uzun zamandır arastirmalar içerisindeyim fakat guvenebılecegım bir doktora rastlamadım sizi arastırdım dusunceleriniz yenılıklerınız cok hosuma gıttı ve sizde karar kıldım benım yuz ifademi degıstırmenızı istıyorum. Cvp verırsenınz sevınırım…

 790. Aysnr diyor ki:

  Mrblar hocam. Bir sorum olcakti size. Ben burun ve göğüs estetiği yaptırmak istiyorum. İkisini beraber yapiyormusunuz.? Ve fiyat alabilirmiyim sizden.simdiden tşkler. Hayatınızda başarılar dilerim.

 791. Rana diyor ki:

  Gelmeyi çok isterdim aama dediğim gibi maddiyatim sizin dediginiz fiyata uygun değil çok üzgünüm şuan herhalde bi 4 sene sonra ancak olabilirim bu ameliyatı size basarilarinizin devamını dilerim hoşçakalın … Gamze çınardan size mail atan bendim meşgul ettim kusura bakmayın frown ifade simgesi

 792. İmran diyor ki:

  Teoman bey bugün aradım sizi yoktunuz fakat yarin tekrar arıcam size ulasmam lazim çocukluğumdan beridir yan profilden shopsuz hic resmim yok hayalim bu ameliyatı olmak sayfanizdan takip ediyorum sizi çok başarılı bir cerrahsiniz ben boluda yaşıyorum bu konuda bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 793. Ayşegül diyor ki:

  Doktor bey ben burumdan çok rahatsızim ve sizin onerinizi almak isterim
  Yardımcı olabilir misiniz acaba

 794. Mehmet diyor ki:

  Hocam merhaba ben öğrenciyim Eylül ayında estetik burun ameliyatı olmak istiyorum yazın çalıştım para biriktirdim fiyat nedir öğrene bilir miyim acaba ???

 795. Şengül diyor ki:

  Mrb nasilsiniz ? smile ifade simgesi burnumu yaptirmak istiyorum fakat korkuyorum dogal görünsün istiyorum olabilir mi ?

 796. Leyla diyor ki:

  Teoman bey öncelikle Merhabalar 3 yıl önce ben burnumdan ameliyat oldum ama burnumun yan kisimlarinda cokmeler oluştu ve uc kısmında sivri birsey var çok rahatsızm hatta düz resim cekemiyorum insanlarla direk konusamiyorum gizlemek zorunda kalıyorum onda hayliyle dikkat çekiyor sizin ameliyatlarınizi duydum gördüm estetik olduğu belli bile değil.o yüzden size yazdım napabilirz bunun için cevap verirseniz çok sevinirim tesekkurler

 797. Özlem diyor ki:

  Merhaba
  Fotoğraf gondersem burnum için fiyat alabilir miyim ve ortalama nasıl olabileceğini gormem mümkün mu

 798. seda diyor ki:

  Iyi gunler Teoman Bey size bir sorum olucakti ben otuz iki yasindayim iki sene elmaciklarimdaki medpor implant cikarildi ondan bir bucuk sene once takilmisti implantlar ciktiktan sonra yuzumde sarkma oldu ama endoskopi istemiyorum endoskopinin verdigi ifadeyi sevmiyorum zaten benim elmacik kemiklrrim var yuzumun ust kisminda bir sorun yok bana macs lift uygun olur mu

 799. Çağla diyor ki:

  Şöyle diyim burun ameliyatlarınıza baktım genelde kemer ismiyle hitap ettiğimiz vakalarla uğraşmışsınız. Burun genişliğini daraltma konusunda çalışmalarınız var mı yada bunun ameliyatını öneriyormusunuz kısa bir bilgi alsam hocam aslında burnumla ilgili çok bir sorunum yok fakat yinede arada takıntılı oluyorum. Büyük gibi geliyor

 800. Berre diyor ki:

  Hocam merhablar
  Size burdan ulaşıyorum şu an için ankarada yaşıyorum. Ve size birşey danışmak istiyorum
  Umarım geri dönüşünüz olur

 801. Esra diyor ki:

  Merhaba hocam,

  Ben Cerrahpaşa tıp fakültesi ingilizce üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ben de plastik cerrah olmak istiyorum, ancak daha önce hiç canlı plastik cerrahi ameliyatı görmedim. Sizin izin verdiğiniz bir gün ameliyatlarınızı izlemem mümkün mü?

  Şimdiden çok teşekkürler.

 802. Hazal diyor ki:

  slm lar.. bu yüz ameliyatı hakkında bilgi alabilirmiyim..ne kadr acaba ?

 803. Eyüp diyor ki:

  Iyi aksamlar teoman bey size olacacagim cep:numarasi gonderirseniz sevinirim

 804. Selinn diyor ki:

  Teoman bey umarım görürsünüz..size bir sorum var; Dudak dolgusunun kendi dudak dokumuzu eritme ihtimali varmıdır? Üst dudağıma 2 yıl önce 1 cc den daha az dolgu yaptırmıştım hafif bi dolgunluktu istediğim.Fakat topaklanma yaptığı yerdeki dolgu eridi ve şuan çukurlaşmış durumda.Tekrar dolgu yapmaya korkuyorum.Ne yapabilirim ?

 805. zeytin diyor ki:

  Hocam merhaba
  Burun ve göz halkalari problemim var bunun için tahmini de olsa rakam verebilir misiniz?

 806. Yasemin diyor ki:

  Slm teoman bey
  Liposaction yapiyormusunuz eger evetse bana bilgi verirmisiniz ?

 807. Şerife diyor ki:

  iyi geceler teoman bey gece rahatsız ettim kusura bakmayın ben göğüs ameliyatı hakkında sizinle iletişime geçmek istiyorum
  çok zor durumdayım lütfen yardım edin çook kötü hissediyorum

 808. Aysel diyor ki:

  Selamm doktor zamaniniz oldugunda size bir kac soru sorcam
  Ben baldir implati yaptirdim bakude yanlis yapmisdi doktor cok aciyordu cikartdirdim((ayagim simdi yine aciyor neden ola bilir?tofsiyeniz ne ola bilir((

 809. Husniyye diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.Ben sizin yaptıqınız ameliyyatları bi süredi takip edirem.Ellerinize saqlıq hepsi güzel oluyor.Ben Baküdenem.Meme küçültme ameliyyatı yaptırmaq istiyorum.ama sizin sahifenizde meme estetiki resimleri yok.Rica etsem bana bir iki resim göndere bilirmisiz.Önceden teşekkürler.

 810. Eda diyor ki:

  Kaca yapiyorsunuz estetigi acaba

 811. Bayram diyor ki:

  merhaba doktor bey benim mesajı alırmısınız bilmiyorum ama alırsanız bana yardımcı olunuz
  sorun yanagımdaki iz veya çöküklük fotograftaki gibi çaresi varmı

 812. Jessica diyor ki:

  Doktor Teoman bey.siz emeliyat turkiyede yapirsiz ya bakude? Salam Teoman bey.necesiz.guzel seyler paylasirsiz.siz bu kadar sevirsiz emeliyyet etmeyi.bes gunahdimi.Allah sevmez burunu duzeltdirmeyi.bu duzdumu? Cunki mende istirem emeliyyat edim .ama Allah gelir aglima.gunah olur deye korkuram

 813. Zeynep diyor ki:

  Merhaba doktor bey gogus amaliyatinin fiyatlarini ogrenebilirmiyiz

 814. Vuslata diyor ki:

  Hayırlı akşamlar
  Yarın ameliyat olmayı düşünüyorum önerilerinizi alabilirmiyim

 815. Irfan diyor ki:

  Mrb iyi akşamlar
  Bn marasta Ayşegül
  Bun ameliyatı için bilgi almak istiyordum
  Burun ameliyatı için bilgi almak istiyordum

 816. sukran diyor ki:

  meraba Teoman bey yok mail adresine yolladiniz bu kadar duyarlı bi insan oldugunuz için de çok tşk ederim iy gunler

 817. Çigdem diyor ki:

  Hocam mail attim ama cevap gelmedi sizden ben burun ameliyatı yaptırmak istiyorum burun içerisinde kemikte egrilik var nefes almada güçlük var fiyatına öğrenebilirmiyim

 818. Kübra diyor ki:

  Iyi gunler, burun kemigi egriligi ameliyatini ne kadar yapiyorsunuz acaba ?

 819. Adem diyor ki:

  Teoman bey merhaba paylaştığınız et benin fotoğrafını gördüm benim de yüzde et olmayan siyah benler var bunları da aliyormusunuz
  Çok acil cevap ata bilirsiniz çok sevinirim

 820. SUAT diyor ki:

  Hocam mrb benimde b urnumla ilgili sıkıntım var sizden yardim istiyorum lütfen bana da yardim edin

 821. Ceyla diyor ki:

  rahatsiz ediyorum kusura bakmayin bisey sora bilirmiyim size? tavi cevap yazarsaniz :))

 822. zencivatandas diyor ki:

  iyi günler teoman bey burnumda bu şekilde sağ tarafta aşırı yamukluk ve ucunda büyük bir şişlik var doğal şekilde yandan görüntüsünü bozmadan ucunu inceltmek mümkün olur mu acaba ?

 823. Furkan diyor ki:

  Teoman bey burnumda yamukluk ve ucunda şişlik var bunun için yapılacak operasyon yaklaşık ne kadar sürer ve alçıların alınması kaç haftayı bulur acaba ?

 824. Kiymet diyor ki:

  Merhaba teoman bey, ben iki yıl once burun ameliyati oldum ve hic iyi olmadi bir taraftan bakinca farkli diger taraftan farkli tekrar olmak istiyorum hem gorusmek hemde fiyatını ogrwnmek istiyorum sakaryada oturuyorum suan ıstanbul, dayim pazartesi gitmeden gorusmek isterim bu mümkün mü?

 825. Anıl diyor ki:

  Teoman bey merhaba duzgun bir burnum var sadece burun ycu dusuklugunden ve uzunlugundan sıkayetcıyım amelıyattan korkuyorum bana ne gıbı bır ıslem uygulanabılır tesekkur ederım cevabınızı beklıyorum

 826. Hava diyor ki:

  Mrb doktor bey Bn migde baypasi oldum göz kapaklarimin üstündeki deriler sarktı bunun amaliyatsiz çözümü varmi

 827. Okan diyor ki:

  Hocam bende burunumdan rahtasizm fiyat nedir acaba

 828. valescaley diyor ki:

  Hocam asistanınızdan randevu aldım ayın sekizinde ordu muayene olmam gerekiyor fakat tayin işlerinden dolayı şehir dışına çıkamam bu yüzden ayın 22 sinden sonra bir gun olsa daha iyi olur benm icin
  Şehir dışından geleceğim için geldikten sonra beni kısa bir süre içinde ameliyat etmeniz gerekiyor çok uzun bir zaman orada kalamam
  Tekrar Teşekkürler

 829. Raziye diyor ki:

  Hocam merhaba burun estetiği olmak istiyorum. fakat sadece yaz tatilinde olabilirim
  Haziran ve en gec temmuz başı gibi randevunuz var mi
  Dönüş yaparsaniz cok sevinirim. Teşekkürler

 830. Tahir diyor ki:

  Bir sorum olucaktı Burun estetigi oldum memnun kalmadim. tekrar olabilme sansi var midir. Siz yapiyosaniz ucreti nedir

 831. Cüneyt diyor ki:

  Mrb teoman bey oncelikle sizi tebrik ediyorum size bir sorum.olacak burun estetigi fiyati ne kadar acaba bilgi verebilirmisiniz

 832. Sirin diyor ki:

  Merhaba .. 3D burun estetiginin maliyeti nedir acaba?

 833. Kader diyor ki:

  Hocam merhaba benim sorunun çok ayrı sizden veya çalıştığınız amerikan hastanesinde is istiyorum hemsireyim bu samimiyeti nerden buldunuz derseniz paylasimlarinizi okudum hastalara yaklaşımınız gördüm hocam lutfen ise çok ihtiyacım var bana yardimci olur musunuz lutfen …

 834. Lela diyor ki:

  Merhaba doctor bey) Siz bakida emeliyyat edirsiz? Hansi klinikada? Onceden tewekkurler)

 835. derya diyor ki:

  merhaba, burun estetiği fiyatlaınızı öğrenebilir miyim?

  teşekkürler

 836. Volkan diyor ki:

  iyi gunler hocam dört oldu staj yapalım 15 vaka oldu ilk iki gün izledim sadece. dün maskeyle 0 o2 verdim aksamki vakada hastayı entube etmeye calistim loringoskopu kullanarak vokal kordlari gormeye calistim ama ilk olduğu için loringoskopu biraz derine almistim vokal kordlarida içine almışım sonra doğan hocanın yardimiyla kafli tüpü vokal kordlar içine gecirdim.
  ilaçları ve etkilerini karıştırıyorum biraz. damar yolunu tam acamiyorum.
  bugunki vakada spinal anestezi yaptim igneyi beyin omurilik sivisina ulastirmaya calissamda (bos) goremedigim için doğan hoca devamini getirdi. inşallah ileriki zamanlarda hepsini en ufak ayrintisiyla ogrenicem hocam saygilarimla .. smile ifade simgesi

 837. Volkan diyor ki:

  başım üstüne hocam staj yapicam pazartesi stajim başlıyor zaten üç ay boyuncada gönüllü olarak staj yapicam aklıma takilan birsey varsa sizede danisirim arada yaptigim uygulamalari size soylerim smile ifade simgesi saygilarimla hocam

 838. Volkan diyor ki:

  hocam en büyük edalim iyi bir anestezist olarak operasyonlarda sizinle beraber olmak. inşallah bunu başarıp ekibinizden biri olmayı hakedecegim buna canı gönülden inanıyorum saygılar …. hocam : )

 839. Furkan diyor ki:

  Teoman bey ben burun estetik ameliyatı olmak istiyorum fiyat hakkinda görüşebilirmiyiz

 840. Gökhan diyor ki:

  Hocam numaranızı verirmisiniz
  Sormak istediğim önemli bir kaç şey war
  Ve benim burundan hariç yüzdede sıkıntım war alın felan
  Resim arıcam size hem bir bakın

 841. Gökhan diyor ki:

  Hocam mrb sizi yapmış olduğunuz ameliyatlardan takip ediyorum beğeniyorum başarılı gerçektende Benimde burunla ilgili sıkıntım war yalnız benim biraz problemli kısaca söyle diyim Sporcuyum yani boksörüm ve yaptıgım mesleğe göre biraz burunda yanukluk kırılma kıkırdak felan derken görünüm cok kötü oldu we nefes Almaktada zorluk çekiyorum we zaman geçtikçe görüntüsünde daha kötü oldu size resimde atabilirim bakmanız için

 842. suley diyor ki:

  Teoman beyyyyy :))) hayırlı günler,hayırlı sabahlar
  benım ıhıtıyacım,göz çevresı ve dudak üstü yağ enjekte yaptırmak
  ama malum fıyatlar cokkk ucuk,sıze yazma sebebım de ,yorumlarınızı okudum ve sızın cok ınsafıyetlı ve eklınızden gelenı yaptıgınızın kanaatına vardım…ne olur bana da yardımcı olun,tabııkı önce ALLAH’tan ,sonra sızden :)))
  cok kararsızım benı asıstanlarınıza yönlendırıp ne olur basınızdan savmayın,uğrasamam demeyın lutfennnnn :((( benımde ıhtıyacım varrrr :(((

 843. Orhan diyor ki:

  Merhaba teoman hoca ben üniversite öğrencisiyim benim burun estetiğine ihtiyacım war ve sizin iyi bir estetik cerrahi doktoru olduğunuzu öğrendim sizin bana yardımcı olmanızı rica ediyorum ama benim bunu karşılayacak bir bütçem yok

 844. urgay diyor ki:

  Selamun aleyküm doktor bey benim cokk acill halletmem gereken bir problemimi halletmem gerekiyor

 845. Nilay diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey..Burun estetiği fiyatı hakkinda bilgi alabilirmiyim..eminim yoğunsunuzdur yaptığınız işlemler operasyonlar harika ellerinize sağlık.. ilginiz için şimdiden teşekkürler..ii çalışmalar..

 846. ececiq_ciq diyor ki:

  Ben bisey sora bilirmiyim
  Ben burnumu yaptırmak istiyorum
  Aşagı yukarı fiyat ne olur

 847. Dilek diyor ki:

  Slmm..ilgiyle takip ediyoruz sizi:))Yaptirmak istedigim bitakim seyler var ama cok cesaretsizim sadece..

 848. Neslihan diyor ki:

  Merhabalar teoman bey mesajımı görecekmisiniz bilmiyorum ama merak ettiğim şeyler var.bunalrdan biri estetik bölümünüz ve estetik vücudun tamamını kapsıyo bnu çok merak ediyorum çünkü doğumlardan kalma göbek kısmında sarkmalar var. Çok derin çatlaklarım var. beni çok mutsuz ediyo bunlarn tamamını yok edebilirmisinz.okursanız çok sevinirim

 849. Könül diyor ki:

  Salamlar Doktor nasılsınız sıze Bakuden yazıyorum Konul ben Burnumu estetık yaptırmak ıstıyorum sızın yaptıgınjz estetıkler muhtesem gorunur burun forması tam dogal dusundugum sekılde yapıyorsunuz ben fıyatları ogrenmek ıstıyorum bıde burnumda basqa sorunda var ama onun turkcesını bılmedıgım ıcın yazamıcam sımdı)) tez zamanda yanınıza gelmek ısterım bılmek ıstedıgım su ben ıstanbula gelırsem muayeneden sonra bı kac gun ııcınde amelıyyat ola bılecekmıyım yoksa beklememmı lazım ?

 850. Meteor diyor ki:

  Teoman bey ben kayseri’de yaşıyorum. fiyat konusnda bilgilendirirseniz daha bilinçli olarak gelebiliriz net bir fiyat yoksa bile en azından fiyat aralığı verirseniz mutlu olurum.

 851. Cansu diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey.Ben estetik burun ameliyatı olmak istiyorum.Sizin adınızı bu alanda çok duydum.Kafam da çok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim.Tam olarak nasıl ulasabilcegimi bulamadim facebook’tan yazdım o yüzden. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 852. Serdar diyor ki:

  sn hocam iyi günler sayfanızı takip ediyorum benim burnumda sağa doğru çok belirgin kıkırdak yamukluğu var 2 sene önce yanlış bi doktora ameliyet oldum ben eğriliğin düzeleceğini umdum ama düzelmedi gene aynı tekrar ameliyat olabilme şansım varmı bu yamukluğun düzelmesinin istiyorum artık saygılarımla

 853. Umut diyor ki:

  merhaba yaşım 17 burun ucunda sarkma ve konkav burun sırtına sahibim nasolabial açının 90-95 arasında nasofrontal açınında 115-120 arasın olmasını planlıyorum acaba yapabilirmisiniz veya maliyeti tavan miktarı ne olabilir bu arada bende sağlık okuyorum burun hakkında bi açıklama yapmak isterseniz anotomik anlatabilirsiniz

 854. ipek diyor ki:

  merhaba Teoman bey,ekteki resim için nasıl bir operasyon uygulanır? açık mı kapalı mı ?askı burun ameliyatı yapıyor musunuz ve fiyat aralığı nedir?tşk ler iyi çalışmalar

 855. Muhammed diyor ki:

  yaşım 17. açıkcası burnmu begenmiyorum özelliklede gülerken burnum sanki normalinden 3 kat büyük oluyo buda benim hiç hoşuma gitmiyo. bu yaşta burun estetigi olmam sizce dogrumudur smile ifade simgesi

 856. Merve diyor ki:

  Dermotologa goturdum kotu huylu deıl korkulcak bısey yok dedı .. Ama gorsel acıdan ılerde rahatsız edıcek bir yerde oldugu ıcın ne kadar kucuk yasta estetık olursa okadar ıyı olurmus yaranın iyilesmesi iz acısından dermotologata plastık cerrahıye yonlendırdı bır deıl ıkı amelıyat gerekebılır dedi deri genişletme yapılabılr dedi .. Cok tesekkurler cvp verdıgınız için ..iyi geceler gorusmek üzere

 857. Merve diyor ki:

  Merhaba teoman bey kızım bır yasında ve alnında boyle bir beni var kaybolması mumkunmu amelıyetla yuz ıfadesi değişirmi cok korkuyorum.. SizE mailde attım muayeneyede gelicez insallah cevap verirsiniz basarılarınızın devamını dılerım.. İyi günler

 858. Nazlı diyor ki:

  Merhaba hocam
  Sizden bi ricam olacak
  Maddi sıkıntılar yuzunden botosk umu kendim yapiyorum
  Ama tam noktaları bilmediğim icin
  Bazen Kaşim
  Düşüyor
  Tam noktaları gorsbilecegim
  Bi resim yollar misiniz bana

 859. Serhat diyor ki:

  Hayirli aksamlar. Ben silme islemi yapıyor musunuz

 860. Sinem diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey size bir konuda bişey danışmak istiyorum ben 4 ay önce burnumdan ikinci kez ameliyat oldum ama olma nedeni sadece burun etleri yakilacakti ve cok ufak denilen kemik parçası alinacakti ama neyazikki ameliyat sonrası burnum çok küçüldü ve yuzumle orantısız oldu demek istediğim burnumun eski halini alsin istiyorum yüzüme göre şimdiki çok küçük ameliyat la bu durum düzelir mi ? Eskisi Gibi olurmu

 861. Müslüm diyor ki:

  Mrb burun estetiği ameliyatı iyileşme sürece nedir ortalama ücreti nedir öğrenebilir miyim

 862. Nermin diyor ki:

  merhabal teoman beyy hayirli ramazanlar dilerim butun a meliyati olmak istiyorum Kikirdak egriligi ‘ve Kemer sorunum var sol burun tikanikligim var yalniz nasil bir ameliyat olacak gorunum nasil olacak endisesi yasiyorum Dogal bir burun olsun istiyorum sizi takip ediyorum tanismak ‘ve bilgi icin gelmeyi dusunuyorum iyi calismalar dilerim..

 863. Ferdi diyor ki:

  Anladim,sitenizda tam adresiniz var sanırım,adrese bakmamistim, muayene ücreti falan ne kadar,maddi durumu ona göre ayarlamam gerekiyor o yüzden soruyorum,belki sizden cok daha ucuzada yapan vardir illaki ama onlarada ben guvenemem,sizi takip ediyorum çünkü bayadir ve cok guzel isler cikariyosunuz,o yuzden size yazdim ben, pazartesi -sali istanbulda olacagim ve gelmek istiyorum,uygun olurmusunuz

 864. Adnan diyor ki:

  Merhaba Cocukken bi darbe sonucu burnum kırılmış,tabi o zaman doktora falan gitmemistim sonra ergenligim bittikten sonra burnum bu sekle geldi,kemik egriligiginden bi ameliyat oldum ama nefes almami engelleyen bisey var hala,elimle burnumun ucunu kaldirdigimda cok rahat nefes alabiliyorum,bunun icin ne yapabiliriz ne kadara yapabiliriz ortalama,cevap verirseniz sevinirim

 865. rüya diyor ki:

  Hocam iyiaksamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın
  Burun estetiğiyle ilgili cok kısa bilgi almak istiyorum müsaitseniz

 866. Meral diyor ki:

  Merhaba ben belcikada yaşıyorum , 2 kez burun ameliyat-ı geçirdim. Deviation cloison nasal rinoplasti, burnum hep tıkalıydı ve hala tıkanıyor. Ameliyat sonucundan hiç memnun degilim, burnumun tam ortasında ikiye ayrılırmış gibi bir iz var ve burnum çok hassas! Sorum şu 3 üncü bir ameliyat olabilir mi riskimi? Ve burda rinoplastiyi sağlık sigortam karşıladı, tıkalı diye … Size gelip amelyat olsam ne kadar tutabilir .. Teşekkür ederim,

 867. Mümin diyor ki:

  Merhabalar , ben burnumu yaptırmak istiyorum ve bu konu hakkında size birkaç şey danışmak istiyorum izin verirseniz.

 868. hande diyor ki:

  Mrb teoman bey mail den fotoğraf göndere medi gim için burdan gonderiyorum.5 yıl önce burun estetiği olmuştum ancak burnum iki parça halinde gorunuyo ve yanlardan sis yapılmış halinin fotosunu gönderebilir misiniz ve fiyat konusunda bilgi alabilir miyim.tesekurler

 869. Ömer diyor ki:

  benim göz bebeğimde beyaz bi şey var ve her yeri bulanık görüyorum bu beyaz noktayı nasıl kaldırırım?

 870. Gülümser diyor ki:

  Merhaba, muayenehaneniz nerede acaba, botox için hiç ertelemeden görüşmek isterim, irtibat bilgisi vs rica edeceğim…sevgiler, selamlar smile ifade simgesi

 871. gülsüm diyor ki:

  Bir sorum daha olacak; kapalı burun ameliyatında herhangi bir risk var mı

 872. Rabia diyor ki:

  İyi akşamlar, burun estetiği düşünüyorum bir iki yıl sonrası için fakat bir arkadaşımın kardeşi ameliyattan sonra tamponları çıkarırken çektiği ve daha sonrasindaki ağrıdan çok şikayetçi olduğu için korkuyorum. Bu ağrıları mutlaka çekiyor mu hastalar ? Teşekkür ederim şimdiden..

 873. Hatice diyor ki:

  Methaba Teoman Bey,endoskopik şakak germe ameliyatı lokal amrstrziylemi yapılıyor,normal güne dönme sayısı? Ve yaklaşık ücreti nedir..Bilgilendirirseniz sevinirim..

 874. Meliha diyor ki:

  Dr bey merhaba gecen eylul ayimda bir burun estetigi gecirdim fakat cok fazla torupenmekten cokuk bir burun sirtim var ayni zamanda ic deliklerim sanirim cok dar nefes de alamiyorum.bu ameliyati yapan dr gelin yapalim dedi ama bir daha ona guvenmem cok zor hatta imkansiz.fakat o kadar cok para ayiracak kadarda zengin degilim.bu ameliyatin fiyati nedir ve ne zaman olabilirm ogrenmek isterim.

 875. Mêrve diyor ki:

  hocam burun amaliyeti fiyatlariniz ve liposuction fiyatlarii nedir sehir disindan gelmeyi dusunuyorum da ogrenebilir miyim

 876. Seçil diyor ki:

  Merhaba sayfanıza baktım da çok beğendim çok başarılısınız.Tavırlarınızda çok hoş herkese tek tek cevap veriyorsunuz. ama ben maalesef Ankaradayım. sadece burun ucumdan rahatsızım üst kısmı kusurluysada ben seviyorum ama gittiğim doktorlar ısrarla tamamını yapalım diyor ben doğallığının bozulmasını istemiyorum sadece düşüklüğünden ve burun deliklerimin genişliğinden rahatsızım…

 877. Sevda diyor ki:

  Hocam bacak estetiği yapıyormusunuz? Hocam benim ayak bileğim baldır kısmına göre ince kalınlaştırma işlemini yapıyormusunuz? Hocam yağ enjeksiyonu kalıcı bir işlem değil diye biliyorum zayıfladığımız zaman yağ eriyormuş

 878. Gülhan diyor ki:

  Hocam mrb burun estetiği fiyatlarınız ne kadar acaba

 879. Leyla diyor ki:

  Hocam sunu merak ediyorum tampon yok dediniz tek ilgimi ceken sey bu ben dirt defa yasadim ayni acilari ve sonuc basarisiz ameliyati 27 mayista oldum
  Randevu alip gelip konusmak tabiki ama geldigimde ameliyat etmeniz icin net konusmaya calisiyorum hocam cunku istanbulda kalacak yerim olamdigi icin otelde kalmam lazim bunlar hep senkronize olmali ve bu kadar kisa surelibiki ameliyat sorun olurmu
  Son olarak bana fiyatlama cikarirmisiniz

 880. Leyla diyor ki:

  Teoman bey oncelikle merhaba ben daha once estetik oldum hatta iki revizyon iki genel ameliyatla sonuclar basarisiz ve doktorum bu durumu kabul etmiyor en son ameliyati 27 mayista oldum tum ameliyatlar kapali yapildi ve 1.5 yil icinde oldum sizce burun ucu egriligi duzelir mi yani ameliyatlardan sonra hala burnum egri ne yapacagimi bilmiyorum adana da yasiyorum muayenehaneniz var mi bir gorusme saglsak yaptiginiz ameliyatlar cok dogal gorunuyor

 881. Ayla diyor ki:

  Peki hangi teknigi kullaniyosunuz?
  Lazer teknigi diye bisey duymustum Siz nasil yapiyosunuz? Icten mi yoksa dis tarafinda iz kaliyormu

 882. Ayla diyor ki:

  Merhaba
  Burun estetigi yaptirmak istiyorum, burnumun ust kismindaki kemigi ve burun ucunda kirigi yaptirmak istiyorum. Bana fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz?
  Hayirli aksamlar

 883. Gül diyor ki:

  selam bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum nedense insanlar hep korkkutu ama burnumu hiç sevmiyorum yandan duruşunu küçükken düşmüşüm aiilemde sağolsun fazla ilgilenmemiş ve sonuç bu sizden haber bekliyorum ve üçreti ne kadar acaba ..

 884. Arif diyor ki:

  protezle yağ enjeksiyonu farkı nedir ve toplam ücret ortalama ne olur söyleyebilirmisiniz hataydan gelmeyi düşünüyorumda ben

 885. Arif diyor ki:

  merhaba teoman bey ben nefes darlıgı uyku sorunları gibi sorunlarla doktora gittiğimde burun kemiğinin yanlış bir şekilde büyüdügünü ve bunun alınması gerektigini söylediler bi bucuk sene önceydi acele etmedim. ama şimdi bakıyorum görüntü olarakta hoş değil daha küçük olsun istiyorum sanırım bunu o kemik amelyatından önce belirterek hem estetik hem kemiği alma operasyonunu beraber yapıyorlar. ama onuda arastırdım çenesi küçük yada geride olanlar için çenede giriyormuş işin içine ve benim çenem neredeyse yok gibi küçük, geride. ne yapmam lazım eğer komple hepsinin çözümü varsa tek seferde tek amelyatla halledilebilirmi amelyat sonrası süreç ne kadar sürer nasıl olur sonuc garanti olurmu bunları danışmak istedim. resimlerimden inceleyebilrisiniz yada ben size yollayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

 886. Deniz diyor ki:

  Selamlar, ben Ingiltere, Londrada yasiyorum burun estetigi yapdirmak istiyorum ama burada fiyatlar uygun olmadigi icin istanbula gelmek istiyorum acaba fiyatlari ogrenmem mumkunmudur?

 887. Muhammed diyor ki:

  İyi günler doktor bey ben burnumdan çok şikayetçiyim estetik ameliyatı fiyatı nedir öğrenmek istiyorum insanların gözü sanki sürekli üstümde

 888. Nursel diyor ki:

  İyi akşamlar ben bi konuda bilgi almak istiyorum da mümkün mü acaba Göğüs estetiği hakkında bilgi almak istiyorum ve mumkunse fiyat da öğrenmek istiyorum

 889. Kübra diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey.Burun estetiği ile ilgili bir sorum olacaktı size.Benim burun kemiğim yamuk değil son derece düzgün ancak sorun burun ucunda.birazcık düşük ve burun delikleri biraz daha büyük.Ücretinde herhangi bir değişiklik oluyor mu? kemik düzeltmekle burun ucunu düzeltmek arasında?

 890. Sergen diyor ki:

  yeriniz nerdeydi artı muhanne parası istiyomusunuz

 891. Sergen diyor ki:

  MERABA TEOMAN BEY BENİM BURNUM KIRIK 17 YAŞINDAYIM VE ŞİMDİ AMELİYAT OLMAK İSTİYORUM YAPABİLCEKMİSİNİZ?

 892. Ömer diyor ki:

  Hocam benim burnumda ufak bi sorun var
  Halısaha maçında burnumu direğe vurdum içeride bi yamukluk oluştu nefes almakta zorluk çekiyorum

 893. Make diyor ki:

  Merhaba Dr. Teoman Bey son eklediginiz Resimdeki göz cevresini düzeltme operasyonun ücreti ne kadar ögrenebilirmiyim

 894. Ümit diyor ki:

  Hocam merhaba benim çift çene ameliyatı olmam gerekiyor sizden nasıl bilgi alabilirim

 895. Irem diyor ki:

  Merhaba iyi günler .. ben Eskişehir öğrenciyim arkadaşım geçen gün sizin sayfanızı beğenmiş ordan rastladım size anladigim kadarıyla da hastalarınızla da ilgilisiniz. Benim burnumda kemer var ve septumda da egrilik var bu bi sene içinde beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı nefes almak istiyorum artık kisacasi ..

 896. Eli diyor ki:

  selam, siz Bakude ameliyyatlar yapiyormusunuz? yani, hansisa hastaneye gelib, kisa sureli ameliyyatlar yapan diger doktorlar gibi. onceden teshekkurler

 897. Vildan diyor ki:

  merhaba ;
  hangi ilde ameliyat yapıyorsunuz acaba ? ben trabzonda yaşıyorum sizin çıkartmış olduğunuz sonuçlara hayran kalıyorum. burnumda hafif sağ tarafa yanlık var bu işlemi sizin yapmanızı isterim. bana ücretleriniz hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem

 898. Inci diyor ki:

  Selam Teoman doktor. el islerinizi çox beyendim. bakuye gelmiyomusunuz??

 899. Narin diyor ki:

  Merhaba Teoman bey
  Size sormak istediklerim var eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ilk önce yaşım 20 üniversite öğrencisiyim maddi durumum çok iyi değil burnumun ortasında kemik var onu aldırmak istiyorum yada törpülüyor musunuz işin uzmanı sizsiniz ben bilmiyorum ikinci olarak acı olur mu onu merak ediyorum ve duyduklarıma araştırmalarıma göre burunda zamanla koku kaybı oluyormuş ve dilde tat almayı bile etkilediği söyleniyor burun ameliyatının üçüncü olarak ne kadar sürüyor bir ameliyatınız vede ameliyattan sonra burnum ne kadar sürede iyileşir ve burnumun üzerinde dikiş izine benzer hiç iz kalır mı eğer sorumu görüp cevaplarsanız çok mutlu olurum gerçekten burnum büyük sıkıntı yaratıyor bana gerek nefes almada gerek estetik olarak eğer ilgilenirseniz bu yaz çalışıp birikimim ile ameliyat olmayı ciddi şekilde düşünüyorum efendim İYİ GÜNLER.

 900. Selda diyor ki:

  merhaba teoman bey burun estetiğinde iyilesme süreci şişliklerin geçmesi ne kadar zaman alıyor

 901. Bahri diyor ki:

  Kemık egrılıgım var ve burun ucum dusuk ne kadar tutar ameliyat hocam

 902. Osman diyor ki:

  Hocam iki gözüm eşitlenebilir mi yanlis operasyon nedeniyle gözümdeki su kanalı dikildi ve 2 kez ameliyat oldum sonuc sağ gözüm digerine göre acik ve sağa kayık

 903. Mustafa diyor ki:

  hocam merhaba , jinekomasti ameliyatının fiyatı nedir acaba ? smile ifade simgesi

 904. Bayan diyor ki:

  Merhaba. Size birşey soracaktım, ben 17 yaşındayım ve ailemin onayı ile burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. Fakat bir sorum var, 17 yaş estetik için çok mu erken? Burnumda kemer ve hafif yamukluk var.

 905. Abdullah diyor ki:

  öncelikle selamun aleyküm teoman hocam ben şanlıurfa/ceylan pınar ilçesinde oturuyorum lise mezunu oldugumdan beri ailem için çalışıyorum ve amelyat olmak istiyorum endişelerim var bayagı
  şanlıurfada estetik bölümüne randevu aldım ve doktorun yanına gittim maddi olarak sıkıntılarımız bayagı var ilk önce amelyatın maddi durumunu sordum ortalama 1000 tl gider dedi ve beni burun tomografisi çektirmeye gönderdi
  tomografiyi çektim ve burnumun kıkırdak yapısında egrilik oldugunu söledi doktor ceylanpınara dönmek zorunda kaldım bi daha geldiginde konuşuruz dedi doktor parayı hazırladım ve doktora bidaha gittim doktor hanım efendiye hocam burnuma nasıl şekil vericeksinizdiye sordum doktor net bişe sölemedi ben hastalarıma nasıl bir amelyat yapacagımı sölemedim şimdiye kadar dedi şaşırdım biraz endişeye kapıldım umdugum gibi olmazsa diye neyse hocam yarın öglen ceylanpınardan istanbul otobüsüne binip bi 20 günlük tatile gelcez hocam amelyat fiatlarınız örene bilirmiyim sigorta karşılamıyor amelyat maliyetini lütfen cevap verirsiniz inş.

 906. Ilknur diyor ki:

  Doktor bey merhabalar. 10 Kasım 2014 de burun estetiği oldum fakat hiçbir şekilde memnun değilim. Size nasıl ulaşabilirim ? gelmeyi çok istiyorum fakat hiçbir iletişim num yoktu. Ben kayserideyim haftasonları çalışıo musunuz

 907. Turkan diyor ki:

  Salam :)narahat edirem uzurlu sayin smile ifade simgesi her weyi ile bir yerde ne qedee pul tutur? Benim burnum cok buyuk deyil ama formasini sevniyorum .cok bawarilisiniz

 908. Afa diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.Sizin yaptiginiz burunlari cokkk begeniyorum.3 sene once bende burun estetigi yaptirdim.profilden cok iyi ama burun ucunda hafif egrilik var .Burun ucu ameliyati yaptirsam morarma falan olurmu? cunku ilk yaptirdigimda cok kotu morarmishdim.Ve fiyat soylermisiniz ? Turkiyeye geldigimde yaptirmak isterdim size.

 909. Fatih diyor ki:

  Hocam merhaba çok törpülenmiş burun kemiğini ameliyatsız enjeksiyonlu dolgularla düzeltilebilirmi

 910. cgtyrh diyor ki:

  Ameliyat ücreti ne kadar

 911. Tuğba diyor ki:

  Merhaba bn burnumdan ameliyat oldum ama yüzüm uzun die estetik yapmadı ama şuanki halinden hiç memnun değilim uzun süredir takip ediyorum ve ameliyat olmak istiyorum gerçekten yaptığınız operasyonlar çok başarılı

 912. CB diyor ki:

  doktor bey sorunlu bir nefes alış verişim var , sanırım 17 sene oldu..ben yoğun bir tempoda çalışıyorum ama bir an evvel bu sağlık problemimide haletmem gerekiyor. Sormak istediğim diğer soru bunu sağlık güvencesi yada maddi olarak fiyatlandırmasını sorsam .. Şimdiden teşekkür ederim ilginize

 913. Cevriye diyor ki:

  Teoman bey merhaba burun estetiği fiyati nkdr acaba

 914. Mertcan diyor ki:

  Slm İyi Günler Sayın Dr. Teoman Doğan Bey size sorum olacak ameliyat değilde Sadece burun Alçılarıyla oynasak bi değişme olur mu yandan bakildiginda kötü duruyo ve saçları her stil yapamıyorum bi yardimci olabilir misiniz veya küçük bi amilyatta olabilir

 915. Bahar diyor ki:

  Doctor bey Selamun Aleykum
  Azerbaycandan yaziyorum size.
  Burun ameliyyatina ne kadar lazim?
  estetik nefes almak problemi var
  kazada kirilmis .kemik baktikta fark ediliyor
  boyle baktiginda buyuk burunda degil normal burun gorunumu var
  cok rica ediyorum ameliyyat kac para sirf sizin ettiginiz ameliyyati istiyorum smile ifade simgesi simdiden tesekkurler

 916. Batuhan diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey burun kemiğimde aşırı gözle görülür şekilde bir yamukluk var ve burnumun bir deliğini kapatıyor ve nefes alımım bir deliginden tamamen yok.Aktif spor yapan hatta sürekli çarpışmalı (kontak) Amerikan Futbolu oyuncusuyum.Size sorum başarılı bir ameliyat sonrası aktif spor hayatına dönmem ne kadar süre alır şimdiden teşekkürler.

 917. Seyhan diyor ki:

  Merhaba;
  Burun estetiği fiyatınızı ve operasyon öncesi-sonrası aşamalar hakkında bilgi rica ediyorum.

 918. Кхаримли diyor ki:

  Selam doktor

 919. Gonca diyor ki:

  Teoman bey ameliyatların çok başarılı çok beyendim. Bende düşünüyorum ankaradayım yani ön görüşmeye gelmeden önce burun ameliyatı fiyatını öğrenebilirmiyim. Teşekkürler

 920. Sema diyor ki:

  BEN Bakude yasiyorum)
  Burda oldugunuzu dusunmusdum Be hic bir doctora guveniyorum burda.sizin yaptigiz burunlar ayni brn istedigim gibi.ikinci kez yaptirmak icin mesela ne kadar olur fiyat olarak?

 921. drberfu diyor ki:

  Merhaba Teomam bey?
  Ben sizin sayfayi izleyenlerden biriyim)
  Sizin nerde çalisdiginizi bilmek isterdim Yaptiginiz ameliyyat sonuclarini cok begeniyorum.
  Bende yaptirmak istedigim icin sizi rahatsiz etdim

 922. Simge diyor ki:

  burun estetigi ne kadar fiyat alabiliyo muyuz ?

 923. gukkk diyor ki:

  meraba azerbeycana geliyomusunuz ameliyyat icin yoksa yalniz turkiyedemi ?

 924. Esra diyor ki:

  Merhaba burun estetiğinin fiyatını öğrenebilirmiyim ?

 925. kerim diyor ki:

  merhaba Teoman Bey ben gaziantepte 2.sınıf tıp okuyorum.Düşündüğüm bölümlerden bir tanesi fakat diğer iktisatlardan daha zahmetli olduğunu duydum tabii bu da beni biraz caydırıyor ama isteğim hala var.Acaba sizin düşünceleriniz nelerdir yön gösterir misiniz genel olarak ?

 926. Sevda diyor ki:

  Selam burun estetigini kaca yapiyorsunuz?

 927. hazal732137 diyor ki:

  Mrb iyi aksamlar ben almanyada yasiyorum sizden bilgi almak istedim.simdi bi paylasiminiui gördüm.arkadasimdan.ben 3 yasindayken.yuksek.bi yerden dusmusum ve kikirdaklar kirilmis.ailem.öle dio yani daha dogrusu.fakat.nefes alip vermekte zorlaniorum tabi 27 yasindaIm.bu zamana.kadar.korkudan yaptiramadim.tam.cesaretlendim yaptircalktim ev doktorumuz kalbini.yorcagini yaptirsan.senin.icin daha iyi olcagini.söledi.cunku basagrilarim.galanda.oluo. Bizde.karlshurede.iyi bi prof.bulduk ve gittik .sigortamin.karsilicagini sölediler.aslinda.turkiyede yaptirmayi.dusunuodum iyi bir.doktorda tabi Gittik.kaburgadan yada kulaktan.kikirdak alincagini söledii Tarih aldik.kasim 23ne.eve hesap geldii.ve sigortanin.karsiladigi fiyat 6 bin eurooo Sasirdik acikcasiii. Ben.sizden.bilginalmak.istiorum.böle.bi.ameliyati yaklasik.ne kadara yapiosunuz acabaa.estetige girdigini söledi.bu yuzden bu kadar yuksek olduguni söledi. Ama.ev doktorum.ve kbb doktorum.saglik.acisindan.oldugu icin sigortamin.karsilicagini söledi. Bana.bu.para cokkk fazlaa geldiii daha önce tr de görunmustum.tabi o senede 4milyar.civarlsrinda sölediker Ne.yaptirmak istiorum.ve sizden fikir alamk.istiorum

 928. Ahmet diyor ki:

  merhaba hocam ben 15 yaşındayım ve burnum çok büyük olduğuınu düşünüyorum gülünce dahada büyüyor bunun için bir çare yokmudur veya ameliyat nasıl olur

 929. Nejla diyor ki:

  Merhaba benimde burnum 2 kere operasyon geçirdi 3 daha tedirginim sizin operasyon sonuçlarınız çok güzel olmuş bi mesaj atıp bilgi almak istiyorum

 930. Face diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.

  Iyi Akşamlar.

  Ben estetik burun ameliyat-ı olmak istiyorum.

  Muayene ücretinizi öğrenebilir miyim.

 931. Burcu diyor ki:

  Merhabalar, dudak dolgusu da yapıyorsunuz değil mi?Fiyatlar ortalama nasıl oluyor?

 932. Güner diyor ki:

  iyi aksamlar hocam burun ameliyatı olmayı düsünüyorum acaba fiyat aralığınız nedir ve hangi hastaneye bağlı çalışıyorsunuz ?

 933. gamze diyor ki:

  Merhabalar teoman bey. Öncelikle yaptığız ameliyatlar sonuçları , takdire şayan . İşinizin ehli olduğunuz tartışmasız aşikar. Benimde sorunum bu, burnumu yaptırmak istiyorum, iyileşme süreci ve maliyeti hakkinda çok kisa bir bilgi alabilir miyim rica etsem

 934. Ebru diyor ki:

  Merhaba hocam ben yakalsik iki Hafta olyuuor bürün estetiki ameliyat oldum istanbulda. Bir Haftasi sorna alci Cikti alci cikinca biraz sok gecirdim arnimdan burnum düz düsüyor. Acaba bu sislikten Icin mi öyle Yoksa Yanlis mi yapildi ? Cok teratüde kaldim. Eger yardimci olursaniz cok sevinirim kimsede.

 935. sevda diyor ki:

  Doktorlar olumlu bakmadıgi icin artık ailemde olmamam taraftarilar fakat cidden artık olmak istiyorumve zayıfladigim icin orta nokto olduğundan dolayı daha cok goze çarpıyor burnum ve buda beni rahatsız ediyor Bana yardımcı olursaniz gerçekten cok mutlu olurum

 936. sevda diyor ki:

  Annemle ayni boydım ki bir senedir hic uzamadim zaten gerçekten cok sorun yaşıyorum ve gerçekten bu sene olmak istiyorum de Malatyada yaşıyorum size görünmem pek uygum değil heralde yani burda değilsiniz sanırım

 937. sevda diyor ki:

  Yaşım 17 ve 4 senedir burnum kırık ameliyat olmak istiyorum ama doktorlar bunu hos karşılamıyor sizce bu yaşta olmam bi sorun oluşturur mu

 938. Yasemin diyor ki:

  Mrb Ben burun estetiği olmayı düşünüyorum ama çok pahali Arastirdim Sizde bi fiyat soylermisiniz Lütfen resimlerim var

 939. Şefa diyor ki:

  Merhaba öncelikle nasılsınız. Ben ve arkadaşım burun estetiği düşünüyoruz malum karafrmizliyiz ve epey burun kemiğinden rahats8z8z ancak benim bir kaç korkum var çünkü çok fazla morarıklk oluyor ve gözü kanlanan var ayrıca doğal durmuyor bir çoğunun ki ve en önemlisi bir kesik izi kalıyor mu?

 940. Elll diyor ki:

  Merhaba Dr. Teoman bey çok tesadüfen sizin sayfanıza ulaştım çok fazla fotoğraflar yok ama güven veren bir ifadeniz var mesaj atmak istedim. Ben 8-9 yıl önce burun estetiği yaptırdım fakat son 1 yıldır aynaya baktığımda değilde selfie çılgınlığından sonra farkettim ki burnum yana kaymış. Kendi doktoruma hiç bir güvenim kalmadı çünkü implant operasyonunu maalesef 3 kere yaptırmak zorunda kaldım aynı doktoruma ve artık aşırı korkuyorum yine yaptırıp yine ameliyat gerektireceğinden. Artık Bodrumda yaşıyorum çok sık İstanbul’a gitmiyorum ama fırsat bulabilirsem sizi görmek istiyorum. Başka bir doktor tarafından bozulan bir şeyi sizin düzeltmeniz bilmiyorum güç olur mu? Burada bir doktor gördüğünde dokularımın çok ince olduğunu hatta derimin bile açılıp implantlerin sızabileceğini söyledi böyle bir şey mümkün mü? düşüncesi bile çok korkutucu. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 941. Raso diyor ki:

  Merhaba Ben kulak kuchultme ameliyati sorucaktim. Ben yapmak istiyorum.

 942. nuray diyor ki:

  Teoman hocam Merhaba, sayfanızı tesadüfen gördüm, 39 yaşındayım doktorum botoks önerdi mimik kırışıklarıma ama korkuyorum şimdiden botoksa başlarsam nereye kadar yılda iki kez devam ettircem diye, yardımcı olursanız çok sevinirim, sevgiler, saygılar:)

 943. Hilal diyor ki:

  Kemerli burun ameliyatın fiyatı nedir? Ve kaç yaşında yapılıyor?

 944. Senem diyor ki:

  Hocam ıyı günler. Bir sorum olacak. Düşük burun yapısında olan hastalarınız ıcın gecenlerde bır fotograf paylasıp onun uzerınden anlatmıstınız. Sol elinizle burnun uzerıne bastırıp sag elınızle ıkı burun delıgını yukarı kaldırın seklınde.. Bunu bır arkadasıma uyguladık. Gercekten de nefes alması daha da kolaylastı. Kendısı burun amelıyatlarından bıraz cekınıyor. Etrafta kulaktan duyma bilgılerle tabı:)bunu ne sekılde asabılırız. Bırsey daha.. Ortalama fıyat ne kadar olur.

 945. Maysel diyor ki:

  Benimde burun dediklerimi daralma var sonbahar kış sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum hep grip bide yandan baya uzun, ama korkuyorum sonuçlar süper görünüyo resimlerde elinize saglik

 946. Sezer diyor ki:

  benim burnumda yamukluk var. yas 16. ameliyat icin 18imi bekliycem hocam

 947. Aydan diyor ki:

  Teoman Bey Merhaba,
  Nasılsınız? Ben size Bakü’den yazıyorum. Burada ameliyetlarınız oluyor mu? Yoksa sadece İstanbul’da mı?

  İyi günler.

 948. ceylan diyor ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim

 949. hast-ret diyor ki:

  Burun emelyati kac lira .bilmek istiyorum param yeterse yaptiricam.bi de istanbulmu?adres tam neresi geleyim bi bakin nasil olur yaparsak

 950. Yalçın diyor ki:

  Kepcekulak amilyati yapiyormsunuz Nekadar fiyati hangi sehirdesinz

 951. Evin diyor ki:

  Merhaba,burun estetiği için yaş sınırlaması 18 üzerinde mi olmalıdır?

 952. Sara diyor ki:

  Salam Dr. Teoman Doğan! men 1,5 il önce burnumdan emeliyyat olundum. Burnumun resmini size yollasam doğal olub olmadığını söyleye bilersinizmi?

 953. Esra diyor ki:

  hocam mrb.ben 24 yaşındayım ve gögüs problemi yaşıorum.hiç yok denecek kadar az gögüslerim.ameliyatımı ben sizin gibi güvenilir iyi bir hekime yaptırmak istiyorum.ama yozgatta yaşadığım için ailem istanbul uzak die istemiolar.ankara diolar.hocam ankarada bana önerebiliceğiniz güvenilebilir bir cerrah varmı.bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok çok mutlu olucam.heyecanla bekliorum cevabınızı.şimdiden teşekkürler

 954. Dolunay diyor ki:

  Meraba ben burun estetiği olmak istiorum ama cok korkurum yani korkum ya daha kotu olursa Fiyat nedir

 955. Ay diyor ki:

  Merhaba Teoman bey nasilsiniz? Teoman bey siz Bakude Avrasiya klinikasinda benim burnumu emeliyyat etmisiniz şişi çekildikden sonra burnumun ustunde çokmuş və bən kəndimi rahatsiz hiss ediyorum. Siz nə zaman bakuya geleceksiniz. bən burnuma gel botoks etdire bilerem ne yapa bilirim bunun uçun.bir daha emeliyat olmakdan korkuyorum.

 956. Yasemin diyor ki:

  Hocam mrb fiyat bilgisi alabilir miyim birde anestezi nasil oluyor lokal mi

 957. Funda diyor ki:

  merhaba teoman bey rahazsız ediyorum ama bişi soracaktım 2. kez karın gerdirme ameliyatı olmak mümkünmü? 1,5 sene önce oldum ama çok kötü bi operasyon geçirmişim dikiş yeri hem geniş hem hala kırmızı

 958. Ebru diyor ki:

  Merhaba Teoman Hocam, ben deviasyon ameliyatı için araştırma yaparken size rastladım. Facebook sayfanıza bakınca da dayanamadım. Meslek deformasyonundan olsa gerek;ameliyatı unuttum, sayfanızda kayboldum smile ifade simgesi bir iletişimci gözüyle , son derece samimi, bilgilendirici ve keyifli bir sayfa olmuş elinize, yüreğinize sağlık. Sizin iletişim çalışmasında çok başarılı sonuçlar vereceğinize inanıyorum. bu konuyla ilgili görüşmek isterim.

 959. Ayşin diyor ki:

  Hocam fiyatini ogrene bilirmiyim Teşekkürler

 960. Ali diyor ki:

  Hocam hocam hocammm bakarmisiniz iyi insan

 961. Burcu diyor ki:

  İyi akşamlar Teoman bey.Bir arkadaşımla İsminizi duyduk..Yapmıs oldugunuz ameliyatalrın fotograflarınıda gördük.Emeğinize sağlık cok başarılı ameliyatlar olmus.Bu yüzden ilgimizi çekti.
  benim burun ucu genişliği problemim var.Arkadaşımın da kemik ve hafif kaldırtma. seneye ameliyat düşünüyoruz ikimiz.Acaba ne kadara yapıyorsunuz burun ameliyatlarını.?

 962. Beyza diyor ki:

  Selam Bişey soracaktm Ben dogal bi burun istiyorum kocamn bi burnum var En yakınlarımın bile farketmekte güclük cekmesni istiorm Mümkünmü

 963. Ramazan diyor ki:

  Merhaba, ben burun estetiği oldum ama burnumda halaa çok az belli eden bir eğrilik var neyapabilirim siz buna çare bulabilirmisiniz ?

 964. Özgür diyor ki:

  Kolay gelsin Teoman bey dudağımin sağ tarafında bi şişlik var sıkıntım o tam belirgin fotoğrafım suanlik yok ama isterseniz çeker atarm şuan askerim kendim ankarada oturuyorm bu konu hakkında yardımcı olursanız istanbula gelirim tedavi olurm şimdiden teşekkürler

 965. Cansu diyor ki:

  Merhaba
  Burun estetik fiyatiniz nedir acaba ?

 966. Yusuf diyor ki:

  Hocam bende burun estetik yaptırmak istiyorum ama daha kötü olur diye korkuyorum

 967. Figen diyor ki:

  merhaba teoman bey benim burnumda 10yıldır kemik var nefeste zorlanıyorum ameliyat olmam gerek ama korkudan olamadım. nefes almam biraz daha zorlaştı ameliyat gerecek sanırım ayrıca burnumda kemerde var sızlatıyor rahatsız ediyor … etrafımdaki ameliyat olan arkadaşlar memnun olmuyorlar ikince kez ameliyat oluyorlar baya sıkıntı cekenler ve ameliyatı tavsiye etmiyorlar cesaretim kırıldı….sizden fiyat ögrenebilirmiyim smile ifade simgesi

 968. sema diyor ki:

  Merhaba teoman bey
  Alt çenem önde diş teli taktıracağım aynı zamanda burun estetiği düşünüyorum diş telinden sınra mı yoksa diş teli tedavisi sürerken mi estetik yaptırmak mantıklı, birde burnum kalın derili ve etki burun ucun düşük güzel bir burun olur mu

 969. Özlem diyor ki:

  Teoman bey ben burnumu yaptırmak istiyorum. ne kadara mal olur acaba? tüm maliyetiyle. burnundan sonra bir kac operasyon daha düşünüyorum ama öncelik burun…

 970. yavuz diyor ki:

  neyse lafı uzatmak ıstemıyorum benım suan burnumun ucunun kuculme ve asagıya bakma ve sırt kısmına da kemık mı greft mı dıyorlar ondan yerlestırme sansımız var mı ?

 971. Yavuz diyor ki:

  kolay gelsın bundan yaklasın 1 yıl once burnumun sırt kemıgı cok buyuktu ondan dolayı antakya hatay da dr.ali gokkaya ya torpulemesı ıcın amelıyat olmustum adam oyle bır torpulemıskı burunun neredese sırt kemıgının tamamını almıs

 972. Op. Dr. Teoman Doğan diyor ki:

  evet. http://www.teomandogan.com videolar ve yazılar var bu konuda. istersrniz gelin önce göreyim 212 2196719

 973. Nuray diyor ki:

  Teoman Bey Merhaba tesadüf eseri gördüm sayfanızı estetikten çok dikkatimi çeken bir foto oldu migren den söz etmişsniz ama ben anlayamadım pek. ben migren hastasıyım ve oldukça ağır geçiriyorum botolinium toxin migreni mi geçiriyor cehaletime verin biraz açar mısınız çok sevinirim . şimdi den çok teşekkür ederim.

 974. Berat diyor ki:

  merhabalar.benim çğrenmek istediğim ben karadenizliyim ve burnumun ücü düşük üstü kemikli ve iç kemikte eğrilik var bu burun tipi daha mı zordur küçük burunlara göre eğer çok riskli ise estetik yaptırmadan sadece kemik eğriliği için ameliyat olacağım bilgilerinizi bekliyorum..

 975. Hülya diyor ki:

  Estetik olduktan sonra buruna tekrar estetik gerekiyormu 1 kerede tam tutmuyor diye duydum Ben bursada oturuyorum en belirgin olan bi fotoğraf yollayım diğerlerinde hep gizlemeye çalıştım oyuzden burnum fazla belli olmuyor Abimle kavga ederken sağ tarafa vurmuştu i kanama falan olmadı ama yamuldu biraz ve burnumun ucu palyaço burnu gibi smile ifade simgesi

 976. Songül diyor ki:

  Çok teşekkür ederim cevabınıza en kısa zamanda ziyaret etmek istiyorum zaten sizi fakat okulum nedeniyle vakit ayiramiyorum.Randevu vs. Alınması gerekiyor mu en kısa zamanda gelmek istiyorum.

 977. Songül diyor ki:

  Merhaba Teoman bey iyigunler diliyorum burun ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorum güvenilir bir doktor olduğunuz tartışılamaz. Fiyat bilgisi de kaba taslak alabilir miyim?

 978. Gamze diyor ki:

  Hocam psikoji. Bozuldu begenilmemekten skldm cildim çok kotu ve sert bi ifade var yüzünde ne yapmalıyım burnunu küçültmek ve yüzümü gergin yumuşak görünümlü olmasını istiyorum ne yapmalıyım.ne kadara mal olur.ben bitlisten bi genç kız…sırf güzel değilim diye son svdgm çocuğun annesi beni istemedi yardimmm lutfennn Ne yapılabilinir bana ücreti nedir..cevap yok mu

 979. Mehmet diyor ki:

  Selam hocam , ben lisede burnuma darbe aldm degısık bı sekıl aldı :)) , hocam burun estetıgı yaptırmak ıstıorum ama emın degılım duzelıp duzelmeyecegınden lise son ogrencısıyım 18 yasındayım ne kadar dogru olur yaptırıp yaptırmamam ama ben sevmıorum ya burnumu burnumda kemer var ustelı on tarafı kalın gibi kıkırdak yok rahat harekat ediyor orası smile ifade simgesi , bıde gulnce yayılıo yüze hıc sevmıorum psikoljım bozuldu be grin ifade simgesi bi yardımcı olurmusnuz kısaca anlatsanız destek amaclı fikrinizi almak ısterım sımdıden saolun ve aramızda kalırsa iyi olur :=)

 980. Davutcan diyor ki:

  Günaydın hocam vaktiniz varsa bir kaç sorum olucaktı da benim Hocam ben 16 yaşındayım vede sizin sayfanızda paylaştığınız vede sitenizde paylaştıklarınıza bakılırsa o sorunlardan bende de var fakat aileme danıştığımda 18 yaşını doldurmadan ameliyat olamazsın gibi şeyler söyledir hocam nasıl olucak bigilendire bilirmisiniz

 981. Cihan diyor ki:

  doktor bey tekrar amelyta şartmı lokla anestezi uygulanabilirmi şayet olursa operasyon kaç dakika sürer bilgilndrsnz sevinrm

 982. Cihan diyor ki:

  doktor bey bn burun estetği amelyatı oldum lakin aldığım kemer tekrar çıkmaya başladı. eskisi kadar olmasada burnum eski haline döndü bnun törpüleme yöntemiyle kırmadan yapmak mümkün mü cvplarsanz sevinirim

 983. Yaren diyor ki:

  Merb Kaş kaldırma yapıyor msnz sadece burun mu

 984. Cengiz diyor ki:

  hocam bi ameleyatı kaca yapıyorsunuz

 985. Gokhan diyor ki:

  usta burun estetiği kaça yapılır kaç yaşında yapılır burnum kırık ve az bişe yamuk onu yaptırcamda

 986. Barış diyor ki:

  burnumdaki kemeri düzelttirmek istiyorum da iyileşme süresi ve ameliyat masrafları hakkında bilgilendirir misiniz

 987. Emre diyor ki:

  merhaba benim burnumda egrilik varda estetik olmak istiyorum fiyat ne kadara patlar acaba bana

 988. Muhammet diyor ki:

  burun ameliyatlarını siz ne kadara yapıyorsunuz hocam grin ifade simgesi

 989. Recep diyor ki:

  meraba kulak estetiği varmı yani kepçe kulak düzeltme fiyat aralığı kaç lira varsada

 990. Sami diyor ki:

  hocam merhabalar nasılsınız burun estetiği yapacaktık masraf olarak tahmınınzce ne kdr gider ?

 991. Furkan diyor ki:

  17 yaşımda olabilirmiyim yoksa tek çare 18 i beklemek mi çünkü bademciklerim de yok burnumdan zor nefes alıyorum ağzımdan alınca da boğazların çabucak şişiyor soğuk algınlıklarim çok ağır geciyor

 992. Furkan diyor ki:

  merhaba ben furkan benim1 yaşından beri burnum kırık 03,12,1998 doğumluyum bu yaz ameliyat olabilirmiyim önceki doktorlar 18 yaşını doldurman gerekiyor demiştide .

 993. Burak diyor ki:

  Estetik fiyatları alabilirmiyim

 994. Mustafa diyor ki:

  Hocam sizinle görüşmem mümkün mü acaba ?

 995. Ulvi diyor ki:

  Merhaba burun ameliyyatinin fiyati ne kadardir? tesekkurler

 996. Ayşegül diyor ki:

  Beni daha guzel nasil yapabiliriz? Migrenini gecirecek yazdiginizi okudum, cok ilgimi cekti.

 997. Müca diyor ki:

  Hayırlı akşamlar.benim yüzümde plastikcerrahilik bir durum var devlet hastanesine gittim birşey yapamayız dediler burdan yardımcı olabiliyormusunuz .şimdiden teşekkürler .

 998. Jaws diyor ki:

  Merhaba yaşım 17 burnum çok genişburun deligım buyuk bunu estetik yoldan gıdermek istiyorum fiyat ne kadar ? veya doğal yollardan onereceğiniz bir yontem varmı?

 999. Eda diyor ki:

  Peki burun estetigi fiyatini ogrenebilmem mumkunmu Muayene etmem gerek diyeceksiniz eminim ama yaklasik biseyler soyleyebilirmisiniz

 1000. Ayten diyor ki:

  Salam Men azerbaycandan yaziram size) Men uwaqken duwmuwum! Ve uzumde capiqlar var !! Onlarin cozumu varmi ? Onceden tewekkur

 1001. Merve diyor ki:

  merhaba burun estetiği ile ilgli bilgi alabilir miyim

 1002. Erkan diyor ki:

  Hocam ben 19 yaşındayım ve kaşımın üstünde alın kemiğinde kimsenin farkedemiceği bir çıkıntılık var bu sorun değil belki ama daha iyi bir görünüm için düzeltilebilir mi ?

 1003. Durmus diyor ki:

  meraba hocam hocam burun üzerindeki kistler için işleminiz varmı

 1004. Adem diyor ki:

  Yara izlerine plastik cerrahi uygulanırmı örenğin koldaki kesik izleri ?

 1005. Muhammed diyor ki:

  İyi günler burun estetiği fiyatları ne kadar Trakya Üniversitesinde öğrenciyim ?

 1006. Burak diyor ki:

  Hocam Daha Önce Bir Burun Ameliyatı Oldum Ama Sonuç İstedigin Gibi Geçmedi Uc Kısmında Simetri Bozuklugu Kaldı.Ortalama 1 Sene Oluyor Tekrar Ameliyat Olsam Bir Sorun Olur Mu Acaba.Bİde Fiyatlarınız Ne Kadar Acaba Hataydan Gleecemde Olursam

 1007. Muhammet diyor ki:

  Merhaba Teoman bey

  Kendi sayfanızda kendi fotoğrafınız üzerinden değerlendirdiğiniz bir fotoğrafınız var burun ve çene üzerine yorumladığınız olan. O örnekten yola çıkarak benimde çenem geride sizinkine benzer şekilde.Sanırım yağ enjeksiyonu yapıyorsunuz.Fiyat olarak karşılığı nedir acaba ?

 1008. Nehir diyor ki:

  Merhaba Teoman bey benım ufak bır şıkayetım var ıkı kaşımın ordasında yüz ifademden dolayı iz oluştu Botoks yaptırdım daha önce ama daha etkılı bir çözüm istıyorum Botoks dolgu dışında ne yapabılırız

 1009. Hülya diyor ki:

  Merhaba hocam burun.estetiginin ucretini ogrenebilr miyim.birde goz kapaklarimin ustunde yag bitikintisi var

 1010. Halil diyor ki:

  hocam nasıl desem bu burun bolgesı büyük dıyelım onu estetık yaparak küçülte bılırmıyızz küçülte bılırsek kaç tl mal olur

 1011. Hazal diyor ki:

  Yeriniz nerede acaba. Ben antalyada yaşıyorum eger baska sehirdryse benim icin biraz zor olur is güç yüzünden frown ifade simgesi ya doktorda bir sorun var ya bende. Ama bende bir sorun oldugunu dusunmuyorum cunku arkadaslarimin en kotu burnu bile dupduzgun oldu estetik yaptirdiklarinda. Benim burnum duzgundu ameliyat olunca cirkin oldu.

 1012. Hazal diyor ki:

  Merhabalar size birsey danışmak istiyorum. Ben burnum dan tam 3 kez ameliyat oldum nefes alamadigim icin. Her seferinde içten kikirdagim yamuldu ve sola kaydi tamamen nefes alabilmemi durdurdu. En sonuncu ameliyatimi 4nisan da oldum. Ve suan yine burnum hafiften sola kayık duruyor. Ne yapmami onerirsiniz frown ifade simgesi artik aci çekmekten de yoruldum

 1013. Öznur diyor ki:

  Merhaba burun estetiği düşünüyorum fiyat verebiliyormusun birde ameliyat sonrası süreç hakkında yorumunuz teşekkür ederim

 1014. Serdar diyor ki:

  Teoman bey merhaba Heidelberg mezunu firindan yeni cikmis bi doktorum.. Almanyada onerebileceginiz iyi bir plastik cerahi var midir acaba? Turklerin estetik becerisine almanlardan daha cok guveniyorum.. konu rinoplastik.. tesekkurler

 1015. Muhammed diyor ki:

  mrb hocamm burun estetiği ameliyatı ortalama ne kadar acaba bilgi werebılırmısınız?

 1016. Hayal diyor ki:

  Mrb fiyatları ogrene bilir miyim

 1017. Gökhan diyor ki:

  travma sonucu burun deviasyonu oluştu ameliyat gerekliymiş bunun hakkında bilgi alacaktım

 1018. Mustafa diyor ki:

  İyi geceler teoman bey estetik ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim geniz eti ameliyatı oldum fakat kemik eğriği yüzünden yandan bakınca kemiğin çok şişkin olduğu görülüyor sayfanızı incelediğimde törpüleme diye birşey gördüm bunu uygulayabilirmiyiz burnuma ?

 1019. Alper diyor ki:

  iyi akşamlar. Bİr kaç sorum olacaktı. sizin alnınızdakinden daha yüksek bir yapı var benim burun üstümde . Burnum oldukça büyük 2 kez ameliyat oldum ama estetik değil. Kemik kıkırdak et falan alındı. Alnımdaki o şişkinlik bende çok bariz belli olmakta ,yandan bakıldığında aşırı kötü görünmekte.Ama bu şekilde gelmesindeki ana sebep geçirdiğim kazalar.Anladığım kadarıyla o bölgeden aldığım darbeler sonucu kemikte büyüme oldu. bunu yine yağ dolgusuylamı yapacaksınız. yada size yan prfilden fotograf atsam bana bilgilendirme yaparmısınız. Trabzonda oturuyorum öğrenciyim. pek hoşnut değilim burnumdan ve alnımdan. Böyle bir operasyoın bana ne kadar malolur.teşekkürler

 1020. Derin diyor ki:

  teoman bey benım burnumun ıkıncı deliğinin içinde ayrılmıs bısey var tutabılıyorum yanı kırılmıs olabılırmı?_

 1021. Uğur diyor ki: