İnstagram Sayfası

Burun Estetiği

TEO TEKNİĞİ

Burun estetiği teknik olarak çok çok zor ve karışık bir ameliyat. Benim ne olup bittiğini anlamam 10 senemi aldı. Bilmeyen bir insanın anlaması gerçekten çok zor. Ben yine de ne yaptığımı özetlemeye çalışacağım, umarım becerebilirim.

Önce klasik ameliyatı anlatayım. Ben de bunu yıllarca yaptım. Kötülemek falan istemiyorum, sadece daha iyisini arıyoruz.

KLASİK RİNOPLASTİ:

Açık ya da kapalı yapılabilir, yapılan iş hemen hiç değişmez.

Cerrahın ilk iş burun ucunu ve sırtını oluşturan kemik ve kıkırdakları şöyle güzelce bir ciltten ayırmak ve önüne koymak olur. Açık teknik ise hemen her şeyi görüp dokunabilir. Burun ucu ve burun sırtı birbirinden tamamen ayrı iki yapı haline gelir.

Daha sonra burun sırtını oluşturan kemik alınır. Nasıl alındığının inanın hiç bir önemi yok, törpüleyebilirsiniz, keski çekiçle çat çut çıkarabilir ya da çok modern ultrasonik ya da mikro testereler ile kesip çıkarabilirsiniz. Ama sonuçta o kemik oradan çıkar. Çıkan kemiğin olduğu yerde de dev bir delik kalır. Bu bir evin çatısını uçurmak gibidir. Kemiği almak 3-4 dakika sürer ama o açık çatıyı onarmak ameliyatın yarı zamanını alacaktır. Çatıyı onarmak için yan duvarları da alttan kesmek ve içeri doğru çökertmek gerekir. Bu da genellikle yetmez ve çatıya ince uzun kıkırdak destekler konur. Her şey birbirine dikilir ve burun sırtı tamamlanmış olur.

Sıra burun ucuna gelir. Burun ucundaki kıkırdaklar burun sırtında kendilerini destekleyen bütün yumuşak doku bağlarından da ayrılmış olduğu için genellikle bütün güçlerini de kaybetmiş olurlar. Bir çok yöntem var ama genel olarak yapılan şey bu zayıf kıkırdakları ek kıkırdaklar ile güçlendirmek ve şekillendirmektir.

Bu iş te bitince burun açıldığı gibi kapatılır. İçeri mecburen bir tampon gerekir.  Sağda solda lıkır lıkır oynayan kemikler de akıllarına esip başka yerlere gitmesinler diye alçı konulur.

Sıkılmadıysanız devam:

İdeal olan kapalı yapmak. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

TEO TEKNİĞİ:

İdeal olan kapalı yapmak. Ne kadar az kesi o kadar iyi. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

Benim yaptığım iki şey farklı.

Bir kere burunda hiç bir şeyi birbirinden ayırmıyorum. Klasik teknikte cerrahın ilk yaptığı iş dediğim ciltten ayırma, yani “disseksiyon”u yapmıyorum. Cilt ve yumuşak dokular burnu bir bütün olarak tutuyor ve benim ameliyatımın bütün farkı bu bütünlük. Örneğin ben burun sırtını oluşturan kemiği görmüyorum, hatta ona elimi sürmüyorum.

Burun kemeri: Yaptığım “dorsumpreservationrhinoplasty” diye bir ameliyat tekniğinin biraz bana uyarlanmış hali.

İlk önce burnun tüm kemik yapısını klasik teknikte olduğu gibi yanlardan ve yukarıdan kesiyorum. Bunun için ince uçlu bir mikro el testeresini kullanıyorum. Kesilen kemik yapı elimde hareketli hale geliyor, sağa sola sallayabiliyorum. İkinci aşama burun orta hattını oluşturan kıkırdaktan bir kaç milimetre çıkartarak bu hareketli kemik yapıyı aşağıya doğru burun boşluğuna bastırmak.

İstediğim seviyeye gelince bir dikiş ile bütün burun sırtını bu posizyonda sabitliyorum. Kemik yapı bir bütün olarak aşağı girip sabitlenince artık sağa sola da oynayamıyor ve alçı koymak ta gereksiz hale geliyor.

Burun ucu: On senedir çok değiştirmediğim yer burası. Ama yeni tekniğimde tüm yumuşak doku bağları sağlam kaldığı için hem işim çok daha kolaylaştı hem de sonuçlarımı çok daha beğeniyorum.

Ameliyat öncesi elim ile burun ucuna vereceğim şekle karar veriyorum ve yeni burun ucu noktasını belirliyorum (fotoğraflarımda gördüğünüz mavi noktalar bunlar). Bu noktalar çok önemli, bütün ameliyat planım bu noktalara göre olacak.

Ameliyatta yaptığım sadece görmek istediğim bir hatta burun ucu kıkırdaklarını ciltten ayırmak ve dikişler ile şekil vermek. Zayıf gördüğüm yerler varsa bir kaçilave koymak. Yani yaptığım şey kıkırdakları başka kıkırdaklarla güçlendirmekten çok dikişler ile şekillerini ve açılarını değiştirerek statik güçlerini arttırmak.

Tabii anlatamadığım çok ayrıntı var ama sonuçta bir çok yeri ellenmemiş, sadece hamur gibi şekli değiştirilmiş bir burun ortaya çıkıyor. Ameliyat süresi genellikle 1-2 saat, tampon ya da alçı gerekmiyor.

Tekniğe de “TheEnblockOsteochondropalsty: TEO” dedim. O kadar da olsun değil mi?

“Burun Estetiği” için 1.573 cevap

 1. ali dedi ki:

  merhabalar sizi araştırdım ve yaptığınız işlerin gerçekten iyi olduğu söyleniyor.. burun estetiği için fiyat alabilirmiyim acaba? şimdiden teşekkürler..

 2. berk dedi ki:

  İyi günler Teoman hocam, ben konudanda anlaşılcağı gibi burun estetiği düşünüyorum burnumun yüzümde büyük ve çıkıntılı gördüğüm için duruşunu beğenmiyorum tabi iyi doktor kadar fiyatda önemli benim için sizin fiyat aralıklarınız nedir? Sağlıklı günler hocam.

 3. pınar dedi ki:

  merhaba,burun ve göğüs ameliyatlarınızın öncesi ve sonrası fotoğraflarını gönderebilirseniz çok sevinirim.

 4. mustafa dedi ki:

  eşim ve ben şırnakta calışan kişileriz eşimin kalca basen karın bölgesinde yag aldırması benımde burun ameliyatı estetiği yaptırmaya ihtiyacımız var bu neden le sömestre tatilinde bunu halletmek istiyoruz. bu dönemde yapabilirmisiniz takribi maddi tutarı ne kadar olacaktır. bildirmenizi istiyorum. cunku maddı hazırlığım yapmam gerek . teşekkurler.

 5. merve dedi ki:

  mrb iyi çalışmalar diliyorum msjımı cvplarsanz çok sevinirm burnuma estetk yaptrmak istiyorum sigara kullanıyrm bunun bi zararı olur mu? ayrıca burnumun üst kısmında ve burun kanatlarmda kılcal damar çatlamaları var kırmızı damarlar belli bunlar ameliyatdn snra daha çok artarmı yada bi degişim olurmu burnum hafif kemerli ve burun ucum düşük çok büyük bi burnum yok burun derimde çok ince buda sorun yaratrmı? iyi çalışmalar..

 6. sezai dedi ki:

  burnumda eğrilik var nefes almakta zorlanıyorum 2009 martta plastik cerrahi doktoru tarafından ameliyat oldum fakat memnun kalmadım halen aynı şikayetlerim devam ediyor. 2. kez ameliyat olmak istiyorum.

 7. hasan dedi ki:

  Neden aşağı yukarı bi fiyat tarifesi söylemiyorsunuz insanlarda ona göre hazırlık yapacak bilemiyorum bişey diyemem görmemiz lazım gibi laflarla gecistirmeyin insanların % 90 ı bunu merak ediyor

 8. eda dedi ki:

  merhaba doktor bey size gelen hastalarda burun estetiği yüzüne uygun olmayan yada yapmadığınız hastalarınız oldumu? qameliyalarınızda kapalımı açık mı teknik kullanıyosunuz?

 9. gulay dedi ki:

  merhaba minirinoplasti sadece burun ucunu yukarı kaldıran bir ameliyat ne kadara olur fiyat öğrenebilir miyiz? iyi çalışmalar

 10. özlem dedi ki:

  Ben yurtdisinda oldugum icin sizde böyle bir sey uguluyormusunuz. Ben size resmimi cekip yollasan sizde onun üstünde burnumun esttik yapilmis halini yapip bana geri gönderseniz ben o sekilde ameliyat icin karar versem??? birkac dokdorlar böyle birsey sunuyor bu yüzden sizede sormak istedim.

 11. Tuğba dedi ki:

  Merhaba,

  Ben 3 subat ve 17 subat arasi Istanbula gelmeyi dusunuyorum ve bu tarihte burun estetigini yaptirmak istiyorum.
  Fiyatlarinizi ogrenmek mumkunmu.

 12. Göknur dedi ki:

  Teoman bey, Burun ucu estetiği ile ilgileniyorum.Daha önce burun estetiği amaliyatı geçirdim.Burun ucunda kıkırdak çıkıntısı var alltan ve sağ profilden bakıldığı zaman burun ucum yamuk görünüyor.Sizden istediğim ön fikir oluşturmak adına bi fiyat aralığı belirtebilirmisiniz ?Şimdiden teşekkür ederim.

 13. nurgül dedi ki:

  merhabalar daha önce burun estetiği oldum ama memnun değilim tekrar olmak istiyorum fiyatı ne kadar olur bilgi verirseniz sevinrim tşk

 14. ozen dedi ki:

  Merhaba, ben burnumdan cok rahatsizim ve Burun Estetigi olmak istiyorum.Burun Estetiginin ücreti ne kadar acaba?Ameliyat ve sonrasi tam olarak kac hafta sürer? Simdiden tesekkürler.

 15. Özden dedi ki:

  Kesinlikle Burun Estetigi olmak istiyorum ama herkese güvenmekte kolay olmuyor. Ben Almanyada yasiyorum ve 18 yasindayim . Ve tam olarak ne zaman yaptirabilirim bilmiyorum, is yerinden izin almak zor oluyor.Ayrica biraz Para biriktirmem gerekiyor daha :)))).. Ama eger size güvenipte , size yaptirmak istersem , islemler , ameliyat kac hafta sürer ??? 🙂

 16. bedia dedi ki:

  Ben İst. Hukuk Fak.’de öğrenciyim. Ailem Isparta’da yaşadığı için burun ameliyatını orada oldum lakin doktorum ne kontrol ne de masaj hakkında hiç bilgilendirmedi beni. Çevremdeki herkes de masaj hususu hakkında biraz telaşlandırdı. Başka bir doktorun yaptığı ameliyat sonrasında o burunla ilgilenmek kimsenin hoşuna gitmez sanırım ama size danışmak istedim. Acaba randevu alıp kontrole gelmem mümkün müdür ? Nasıl masaj yapmam gerektiğini bilmiyorum ve yanlış yapılmasından yahut öğretilmesinden korkuyorum açıkcası. Aslında bu mevzunun gerçekten gerekli olup olmadığını dahi bilmiyorum. Yardımcı olursanız mutlu olurum.
  Umarım keyfiniz yerinde ve mutlusunuzdur , kolay gelsin…

 17. Sevtap dedi ki:

  10 yıl önce devlet hastanesinde burun ameliyatı oldum. Burnumda kemik eğriliği, nefes darlığı ve geniz akıntısı var. Ameliyatla bunların düzlebileceği söylenmişti ama hiçbir düzelme olmadı. Aksine kemer alındığı için görüntü de bozuldu. Burnum uzamış gibi oldu ve uç kısmı yuvarlak bir görüntü aldı. Burun deliklerinde asimetri sözkonusu. Bu nedenle 2. ameliyatı düşünüyorum. Hem eğriliğin düzeltilmesini, asimetrinin giderilmesini ve güzel bir erkek burnu yaptırmayı istiyorum.
  1-Bu ameliyetı yapabiliyormusunuz?
  2-Kulaktan kıkırdak alınmasının gerekip gerekmeiği dışarıdan anlaşılabilirmi?
  3- İz bırakmadan deliklerdeki asimetri giderilebilirmi?
  4-Ekte birkaç fotoğrafımı gönderiyorum. Bunlar üzerinde görsel bir çalışma yapabilirmisiniz?
  5-Ameliyatın riskleri nelerdir ve hangi konularda başarısızlık ihtimali vardır eğrilik, nefes vb
  6-Şehir dışından geleceğim. Bu ameliyatın maliyeti nedir?
  Mesajımı ivedilikle yanıtlarsanız sevinirim.

 18. oguz erkara dedi ki:

  Öncelikle belirtmek istiyorumki senerlerdir burun estetiği yaptırmak istiyorum ama buna cesaret bulamıyorum,ancak burun ucuna yapılan bi operasyon bana yeterli olur derken sanırım beklediğime değdi ve mini rinopilasti yöntemini duydum,tamda bana göre.

  Sizden rica ettiğim konu öncelikle bana bir fiyat bilgisi vermeniz olacaktır. Lütfen bu hayalimi gerçekleştirmede bana yardımcı olun…

 19. sema dedi ki:

  Web sitenizdeki minirinoplasti ile ilgili bilgileri dikkatlice inceledim. Ancak bu konuda farklı estetik cerrahların farklı görüşlerine rastladım. Acaba bu yöntem sık uyguladığınız bir yöntem mi ve kalıcı bir sonuç elde edilebiliyor mu ? Ayrıca burun ucu kaldırılınca burun ile dudak arasındaki mesafede estetik dışı bir görünüm oluşur mu diye bir korkum var ?

  Üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum bu nedenle iş yoğunluğum nedeniyle ve yapay bir buruna sahip olma korkusuyla minirinoplasti (uygun gördüğünüz takdirde) olmayı düşünüyorum. Çok biçimsiz bir buruna sahip olmadığım için burun ucunun kaldırılması yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Bu konuda sizin fikrinizi nasıl alabilirim? Yani İzmir’de yaşadığım ve çalıştığım için acaba fotoğraf göndermem yeterli olacak mıdır? Yoksa muayene için uygun bir zamanda randevu alabilir miyim ?

 20. hayata_kustum dedi ki:

  mrb hocam ben burun estetıgı olmak ıstıyorum ama bı guvenılır bı doktor belırleyemedım kafamda ögrencıyım 3000 gıbı bı nakıt param var arkadaslarımın dalgasından bıktıgım ıcın amelıyat olmaya karar verdım sizinde yardımınızla amelıyat olmak ıstıyorum kurtarın bu dertden benı rıca edıyorum sızden 3 bınden baskada param yok sızce yetermı sayın hocam sizede uyarsa hemen ocak ayında amelıyat olmak ıstıyorum tesekkrler

 21. serdar dedi ki:

  merhaba teoman bey 1 yıl önce estetik ameliyat oldum ancak eklediğim resimdeki görüldüğü gibi burun deliklerimin başladığı yer ve üst dudağım arasında bir tuhaflık var yani filtrum bölgesinde acaba bu durum ameliyatla düzeltilebilirmi??

 22. emre dedi ki:

  merhabalar ben burunumu küçültmek istiyorum burun estetik fiyatlarınız ortalama nekadar öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 23. özlem dedi ki:

  Merhaba Ben yurt disinda kaliyorum ve burnumu yaptirmak/düzeltmek istiyorum. Sayin Dogana bir kac sorum var: Ben 13.12-22.12\’e kadar Istanbulda kalacam. Ve bu kisa sürec icinde bi operasyon gerceklese bilirmi acaba? Yoksa kontroller icin daha uzun mu kalmak lazim? Bu tür operasyonlardan sonra kac gün sonra ise baslanabilinir? Ve burun estetik fiyatlari ne kadar acaba? Cevap icin simdiden tesekkür ediyorum. saygilarimla,

 24. semra dedi ki:

  Teoman Bey iyi akşamlar: ben sömestr tatilinde burun ameliyatı olmak istiyorum. muayene ücreti alıyor musunuz?bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

 25. selin dedi ki:

  merhaba, burnumun ucu biraz düşük ve burnum hafif kemerli. normal burun estetiğinin yapay durmasından korktuğum için iple burun asma ameliyatını düşündüm ancak bir arkadaşımın kuzeni yaptırmış ve tekrar düşmüş burun ucu. bu kalıcı bir işlem değil mi acaba? teşekkürler..

 26. Ömer Yazıcı dedi ki:

  Hocam merhaba kolay gelsin. Fiyatları öğrenebilir miyim ?

 27. dilruba dedi ki:

  Merhaba Sayin Dogan, Butun web sitenizi inceledim. Cok net gercek detayli aciklamalariniz icin tesekkur ediyorum. Web sitenizde bulamadigim bir soru sormak istiyorum. Ben burun ameliyati olacagim ama ayni zamanda nasolabial cizgileri operasyonda doldurmak istiyorum. Bunun icin iki ayri doktor ile gorustum ve bir tanesi yag ile digeri ise dolgu maddesi ile doldurmayi oneriyor. Bunun hangisi dogrudur? Hangisi yapilmalidir? Siz beni gormeden yonlendirme yapabilirmisiniz? Tesekkurler

 28. zeynep dedi ki:

  merhaba ben 6 yıl önce rinoplasti ameliyatı oldum ve ameliyat sonrası burnumun ucunun görüntüsünden memnun değilim.minirinoplasti ile de rinoplasti kadar başarılı sonuçlar alınabiliyor mu?eğer alınabilirse minirinoplasti ücretini öğrenebilir miyim? teşekkür ederim

 29. emre dedi ki:

  merhabalar ben burunumu küçültmek istiyorum burun estetik fiyatlarınız ortalama nekadar öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 30. nurcan dedi ki:

  merhaba,ben kemerli bir buruna sahibim.ameliyatla ilgili bildiklerim; burun kemiklerini kırarak veya kırmadan yapılan ameliyatlar varmış.acaba benim gibi
  kemerli bir burun torpulenerek duzeltilebilirmi.teşekkür ederim.

 31. ayaz dedi ki:

  Merhaba,ben ameliyat fiyatlarını merak ediyorum bu konuyla ilgili geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar teşekkür ederim .

 32. dadasov dedi ki:

  azerbaycan-gence
  Mesaj : salam.men 5 il bundan evvel ceper eyriliyinden emeliyyat olmusam.indi plastik emeliyyat olaraq burnumu duzgun formaya salmaq isteyirem.emeliyyat olunsam ne kimi problemler ola biler.emeliyyat neceyedi?

 33. jale dedi ki:

  merhaba teoman bey,daha öncede size mail atmıştım burun estetiği için.ben ankarada yaşıyorum ve ameliyatım için istanbul olmasının biraz sıkıntı olucağını düşünüyorum.ameliyattan sonra muayenelere gelmem gerekebilir veya acil bi durum da size ulaşmam sıkıntı olabilir diye endişeleniyorum.öğrenciyim ve ancak finallerimden sonra yani ocak ortası gibi gelip ameliyat olabilirim.size ve bana uyan tarihleri bile ancak mail yoluyla halledebiliriz,maalesef yüzyüze görüşme imkanım biraz zor.yani öyle ayarlamam lazım ki sizinle ilk görüşmem ameliyatımdan belki 1gün öncesi ne istediğimi konuşmak için olabilir.bir de gelen burnumun gideni aratmasından korkuyorum,burun düşmesi vs olayları çok duyduğum için korkuyorum ama sizede güveniyorum.daha önceki mailinizde bana bi hastanızın fotoğrafını göndermiştiniz.eğer sakıncası yoksa bi kaç hastanızın fotoğrafını daha gönderebilirmisiniz?

 34. harun dedi ki:

  burun ucu estetiği yaptırmak istiyorum ortalama fiyatı nekadar olur şimdiden teşekürederim.iyi çalışmalar.

 35. berna dedi ki:

  Merhaba; Burun estetigi yaptirmayi dusunuyorum ayni zamanda nefes almada problemler yasiyorum ameliyat sirasinda bu iki sorunun duzeltilmesini istiyorum.su siralar doktor hastane secimi yapiyorum. Ortalama bir fiyat almam mumkun mu?sigorta gecerli mi?

 36. YASEMİN dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey, İnternette yapmış olduğum araştırmalardan sonra sizinle irtibata geçmek istedim. Genel itibari ile burnumdan nefes alamıyorum.Sürekli tıkalı ve ağızdan da nefes almak artık çok daha fazla rahatsız ediyor ve tıkanmaya başladım. Geceleri nefessiz kalarak uyanmalarım arttı ve artık bu duruma bir çözüm bulmam gerekiyor. Üniversite dönemimde Marmara Ünv. Hastanesinde burun ameliyatı oldum fakat ameliyat sonrası çok daha kötü oldu.Ameliyatta estetik bir operasyon olmadı sadece kemik alındı. Sorularım; 1 – Yeni bir ameliyattan sonra nefes sorunum düzelebilir mi? 2- Bu operasyonlar için ön bir çalışma yapıyor musunuz benim görebilmem için? 3-Kararımı verdiğim zaman ameliyatı hemen yapabiliyor musunuz? Yani Perşembe veya Cuma ameliyat olursam Pazartesi işe dönebilir miyim? 4- Genel olarak toparlanmam ne kadar sürecektir? 5- Son ve benim için önemli bir nokta bu tarz bir operasyon bana ne kadara mal olacaktır? En kısa sürede cevabınızı almak ümidiyle… Teşekkürler

 37. Merve dedi ki:

  merhaba teoman bey ben 22 yaşında 46 kilo boyum 1.70 göğüslerim yok denilecek kadar küçük oranlarımı yazdım ne kadar sinir bozucu oldugu burdan bile belli:)koltukaltı meme büyütme operasyonu gecırmek istiyorum ama cok da korkuyorum:)sayfasınız benı cok aydınlattı tek sorun fiyat arastırması yapıyorum mail ime cevap gelırse cok sevinirim.tesekkurler.

 38. oyku dedi ki:

  merhaba 21 yaşında öğrenciyim.Ocak ayında burun estetği ameliyatı olmayı planlıyorum.Fakat ne yazıkki hala iyi bir yer bulamadım size danışmak istedim.Estetik operasyonunuz ve ücret hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler

 39. ali dedi ki:

  burun ameliyatinin fiyatlarini bilmek istiyordum!

 40. mehmet dedi ki:

  Burun ucumu elimle hafifce yukarı kaldirdigimda istedigim sekli aliyor.fiyat uygun olursa yaptirmak istiyorum.

 41. sumeyra dedi ki:

  Sevgili Teoman Bey,4 yıl önce rinoplasti yaptırmıştım.Ancak burnumun ucundan memnun değilim,sanıyorum ki minirinoplasti benim sorunumu çözecektir.Operasyonun yaklaşık maliyeti ve burnumda tampon yada atel olup olmayacağı ile ilgili bilgi almak istiyorum.Bu operasyon benim için uygunsa bir haftasonu yaptırıp,pazartesi işimin başında olabilirmiyim?

 42. deniz dedi ki:

  Ben Norvecde yasiyorum, ve nisan ayina dogru burun estetik ameliyati yaptirmak istiyorum. Ne kadar zaman önce planlanmalidir böyle bir ameliyat?

 43. sule dedi ki:

  Uzun süredir estetik olmayı planlıyorum ancak bir türlü cesaret edemedim. Takip ettiğim doktorlar arasında seçim yapmakta zorlandığım isimler arasındanız. O yüzden sizden detaylı bir bilgi almak isterim. Ameliyatı hastanedemi yapmaktasınız? ortalama bir ücret verebiliyormusunuz? ve ödeme şekli nasıl oluyor? vereceğiniz yanıtlardan sonra tekrardan sizinle iletişime geçmek isterim.
  Saygılarımla…

 44. mertcan dedi ki:

  İyi günler size almanyadan yazıyorum Kız arkadaşım iyi türkçe bilmediği için ben yazıyorum Kız arkadaşım burun küçültme operasyonu olmak istiyor biraz kambur luk varmış. Burun küçültme operasyonunu istanbul anadolu yakasında pendik\’e yakın bir hastanede yaptırmayı düşünüyoruz. Sizden fiyat almak istiyoruz. Cevabınız ile türkiyeye geliceğiz. İYi günler

 45. Ozlem dedi ki:

  Merhaba ;
  Ben burun estetiği olmak istiyorum konu hakkinda bana bilgi verebilir mısın hafta ici çalıştığım icin bİrebir gelip bilgi alamıyorum öncelikli olarak Dr.Teoman Doğan dan ameliyatı yapmasını istesem bu nerede Olur ve ortalama burun estetiğinin fiyatını öğrenebilir miyim sizden
  Tşk

 46. aysegul dedi ki:

  Ben Danimarkadan Ayse Gül, ben burun estetigi yaptirmak istiyorum size bi kac resim göderiyorum, bana bi maliyat verebilirmisiiniz?
  Ben iki sefer burumdan ameliyat oldum, ama estetik degil, nefes darligim vardi ve burnumu actirdim ama faydasini görmedim, daha da beter oldu ve burnumda egrilik olusdu ve cökukluk var resimdede göreceginiz gibi, burnumu duzeltirmek istiyorum ve biraz kaldirtmak istiyorum.

 47. yunus dedi ki:

  hocam benim burnum az bişey öne egik önden guzel görunuyor ama yandan görüntü öndeki görüntüye hiç uymuyor bu şeklin ameliyatı zormu acaba ve birde ameliyat ücretini soracaktım ne kadar dır.iyi gunlerrr

 48. erdinc dedi ki:

  Sigorta hastanesinde burnumda deviasyon olduğu söylendi nefes alma problemimde var görünüşüde kötü olduğu için estetik yaptırmak istiyorum bunla ilgili maliyet ne olur ve ödeme şeklini merak ediyorum şimdiden ilginize teşekkürler

 49. birol dedi ki:

  Merhaba , Burun estetigi icin sizden genel bilgi ve fiyatinizi ogrenmek istiyorum . Tesekkurler ..

 50. mutlu dedi ki:

  Hocam size ameliyat olmadım diye çok pişmanım başka bir doktora ameliyat oldum…. burnum berbat halde nefes alma güçlüğü çekiyorum . doku kaybı olduğu ortada bir daha asla düzeltilemez peki çektiğim acılar. ikinci ameliyat ücretsiz diye ilgilenmediler ağrı kesici bile vermediler eve geldiğim gece narkozu atamadım tir tir titredım. ameliyattan çok korkuyorum uykularım kaçıyor. ama bu burunla kalmak da istemiyorum. eskisi gibi resim çektirmeye bayıldığım günlere dönmek istiyorum . hayatımı bu kadar çok etkileyeceğini nerden bilebilirdim ki . sizce hala düzelme ümidi var mıdır ?

 51. ahmet dedi ki:

  UzmanTv aracılığıyla sizi buldum. Kemerli ve burun ucu düşük bir burnum var. İsterseniz sağ sol profil fotoğraflarımı gönderebilirim. İyi çalışmalar

 52. omer dedi ki:

  Burun ucu kaldırmak istiyorum internette araştırırken rastladım bana göre bir operasyon oldugunu düşünüyorum küçük bir ameliyat sadece burun ucu. estetik hakkında fiyat verebilirmisiniz hocam sigortam yok muayene ücreti ne kadar şimdiden teşekkür ederim hocam.

 53. gokhan dedi ki:

  Merhaba Teoman bey,
  Burun estetiği olmak ve burnumun içindeki eti aldırmak istiyorum.Konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.
  Saygılar,

 54. cagla dedi ki:

  mrb teoman bey,ben burun estetiği yaptırmak istiyorum..bununla ilgili fiyat bilgisi alabilirmiyim..şimdiden tşkr edrm..

 55. pelin dedi ki:

  burun estetiği ameliyatı yaklaşık fiyat bilgisi almak istiyorum

 56. hasan dedi ki:

  hocam ameliyar sonrası burun düşmesi falan oluyormuş. sizin hastalarınız kaçta kaçında düşme oldu? kaç gün hastahanede kalınıyor? iki haftada şişlikler gider mi? gerçi sizden baya memnun olanlar var.benim burnum sadece uzun yani kemik kısmında bir sorun yok gibime geliyor zaten şikayetim uzunluğu. geleceğim gün amaliyata alabilir misiniz?

 57. mevlut dedi ki:

  burun estetigi nekadar dir maliyeti

 58. cansu dedi ki:

  doktor bey ben 3 sene önce ameliyat oldum.yağlı ve kalın derili burnum.şişliklerin inme dönemi hiç olağan seyrinde olmadı. ilk 2 sene aşırı şişti.neredeyse buruna benzemiyordu. şimdi de burun ucumun bir tarafında şişlik kaldı. hep daha şişti zaten bir tarafı. bir gün şişiyor .bir hafta sonra iniyor.tekrar şişiyor. neden böyle? doktoruma ulaşamıyorum. acaba steroid iğneleri fayda eder mi?yapabileceğim hiç bir şey yok mu bıktım.

 59. hanim dedi ki:

  merhaba iyi günler benim sorum burun ve gögüs estetigi yaptirmak istiyorum bunun icin fiyatini bilmek isterim

 60. burcin dedi ki:

  hocam ağrıda ebe olarak görev yapıyorum burun ameliyatı oldum ve doktorlarım bana elmacık kemiğinin dolguya ihtiyacı var dedi bana yardımcı olurmusunuz bu ameliyatın maliyeti ne kadardır şimdiden çok teşekkürler yardımınızı bekliyorum

 61. nihal dedi ki:

  Hocam başarılar isminizi çok duyuyorum sizinle burnum hakkında görüşmek istiyorum.

 62. gamze dedi ki:

  mrb ben burun yapımı sevmiyorum estetik yaptırmak istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum . iz kalırmı acaba …

 63. dmla dedi ki:

  burun estetigi olmak için bu aralar doktor araştırıyorum. sizin iyi oldugunuzu okudum. yüzde bir organ oldugu için endişelerim var doktorumun iyi olması önemli yalnız fiyatta önemli benim için.yaklaşık fiyatınız hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim.

 64. dilara dedi ki:

  ben 21 yaşındayım.burnumda kemik olduğu için nefes alma sorunum var hem bu sorunumu çözmek hem de daha estetik bir görünüme sahip olmak için burun ameliyatı yaptırmak istiyorum.ancak öğrenci olduğum için ameliyatların maliyetleri benim için önem taşıyor muayene etmeden kesin bir fiyat veremezsiniz ancak bana aşağı yukarı bir fiyat söylerseniz sevinirim.çünkü okuduğum yazılardan sizin iyi bir cerrah olduğunuzu öğrendim muayenehanenizde nişantaşındaymış o yüzden muayene ücretinizi de öğrenmek istiyorum.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim,iyi günler..

 65. cigdem dedi ki:

  mrb lar ben 21 yasındayım kbb de muayene oldugumda sag burun ıcınde kemık buyumesı oldugunu soledı hem bu kemıkten kurtulmak hemde burun estetığğı olmak ıstıorum fakat yaklasık bır ay sonraa kabın memuru olarak aktıf ucusaa baslayacagım ıcın sorun olurmu acaba dıe tereddut edıorum bu konu hahkıında bılgı werırrmısınız ve fıyatını da ogrenmekk ıstıorum tesekkur ederım

 66. murat dedi ki:

  burun estedıgı olmayı duşunuyorm tınkanıklık var bu sorn gıdermı bırde fıyatlar ne kadarıyı gunle tskşımdıden

 67. melis dedi ki:

  merhaba benim burnum 3 yasındayken kırıldı 2008 ve 2009 yılında olmak uzere 2 defa ameliyat oldum kulagımın arkasından kıkırdak alıp ust tarafa koydu fakat orda çökme oldu ve ıkı burun delıgımın bırlestıgı yerde dıkıs hatasından dolayı çeltık meydana geldi.düzelmesi mümkünmüdür acaba ve maliyeti ne kadar olur şimdiden tesekkurler..

 68. mualla dedi ki:

  burnum taraksız ama burun ucu biraz sivri.ben bu operasyonun da maliyetini öğrenmek istiyorum.ve 2 ameliyat içinde bana uygun bi fiyat söylemenizi rica ediyorum.teşekkürler:)

 69. diren dedi ki:

  merhabalar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ameliyatı hangi hastanedeyaptığınızı ve hastane masrafıyla beraber ücretin nekadar olduğunu öğrenmek istiyorum teşekkürler

 70. selma dedi ki:

  Teoman bey merhaba, Anadolu yakasında ofisiniz varmı, eğer varsa bilgi almak için randevu almak istiyorum. Burun estetiği ameliyatı yaptırmak istiyorum.
  İyi günler

 71. Nuriye dedi ki:

  İyi günler Teoman bey, ben 1 ay önce bir burun ameliyatı geçirdim,en çok nefes alamama problemimden dolayı bu ameliyatı olmaya kararvermiştim. Burnumda sağa doğru bir eğrilik vardı. Doktorumada en çok bu eğrilik konusunda takılntılı olduğumu söylemiştim. Ameliyat sonucunda burun kemiğim inceltilmiş ucu hafif kaldırılmış ama istetiğim sonuc olmamıs malesef. Çünkü normalde neredeyse hiç belli olmayan burun kamburum oluşmuş. Sağa doğru bir kemik çıkıntısı var ve malesefki burnum hala sağa doğru eğri. Aynı doktora annem ve kardeşimde ameliyat oldu ama onlarda çok güzel sonuçlar alındı benim burnumdaki bu problemler doktor kaynaklı mı yoksa benım burnumla ilgili bir problem mi? Burnumun ucunu bile hala tam hissetmiyorken bu gibi sorunların olması beni çok yıpratıyor, eski burun şeklimin bile bundan daha iyi olduğunu düşünüyorum ve ameliyat olduğum için çok pişman oluyorum.Masaja falan burnun düzelmesi mümkün mü, yoksa yeni bir ameliyat mı gerekir? Eğer bir ameliyat gerekirse ne gibi problemler yaşarım. Yine önceki ameliyatımdaki kadar ağrı yaşarmıyım.Şimdiden teşekkürler.. Saygılarımla..

 72. nihat dedi ki:

  yüzüm genç yaşta sarktı burnumda büyük ve kemerli acaba önce burun ameliyatı sonrada şakak ve orta yüz germe ameliyatımi olmalıyım ayrıca göz kapağı şişliği ve düşüklüğü var bunlarla ilgili bilgi verirseniz seviniri teşekkür ederim

 73. mustafa dedi ki:

  Kemerli bi burna sahibim ve kemeriyle birlikte burnum oldukça büyük ve şekilsiz görünüyo napabilirim düzeltilebilir mi? Teşekürederim

 74. erol dedi ki:

  benim burnumda deviasyon var ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi hocamız ama ben nasıl ameliyat yapıldığını burna nasıl girilip dış yüzeyde iz olmadan , ve ne kadar sürdüğünü öğrenmek istiyorum.

 75. gokturk dedi ki:

  orta duvar eğriliği var onun düzeltilmesi ayrıca güzel bir şekil verilmesi bana ne kadara patlar ?

 76. selma dedi ki:

  burun estetiği ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim? teşekkürler.

 77. costa dedi ki:

  merhaba burnumu diklestirmek istiyorum ve burun ucunu hafif inceltmek.. bu yaz olsun istiyorum yardimci olursaniz mennun olurum.. fiyati da gonderirseniz iyi olur.. saygilarimla

 78. emre dedi ki:

  merhabalar Londra\’da ogrenciyim, bir kac ay once jinekomastiye sahib oldugumu kavradim, 10 yildir sorunun ne oldugunu anlamamistim ama suan biliyorum Acaba ucretleriniz neler? ve acaba buradan alacagim turkiye\’de de gecerli olan bir tatil saglik sigortasi ile masraflarimi karsilamam mumkun olur mu? Tesekkurler

 79. murat dedi ki:

  kısa zaman içerisinde burnumdaki canımı sıkan durumdan kurtulmak istiyorum ancak çalıştığım için bunun nasıl olacağını bilmiyorum

 80. demet dedi ki:

  Merhabalar Benim merak ettiğim deviasyon ameliyatını sadece KBB uzmanlarımı yapıyor yani ben size estetik ameliyat olsam aynı anda burnumdaki nefes alma problemini de yok edebilirmisiniz Açıkçası benim burnumda et ve kemik var bu yüzden estetik ameliyatımı bir KBB uzmanına olmayı düşündüm bana bu konuda bilgi verirmisiniz birde ameliyatlarınızı hangi hastanede yapıyorsunuz

 81. efecann dedi ki:

  profesyonel olarak kickboks yapıyorum 2009 mart ayında burnuma yediğim bir diz darbesiyle burnum kırıldı yani sola doğru senırım 1 cm kaydı ameliyat olmak istiyorum ama tekrar kickboks yapabilirmiyim bu konuda bilgi almak istiyorum

 82. emine dedi ki:

  mrb ben burun estetigi fiyatlarini ogrenmek istiyorum ve ameliayt sonrasi seyahat engeli varmi ve ne kadar agrilidir tesekkurler

 83. reside dedi ki:

  merhabalar, erkek arkadaşımın burnu ile ilgili bir ameliyat gerçekleştirmek istemekteyiz.burnu yüzüne oranla büyük ve hafif yamukluk söz konusu.fakat sonrasındaki şişlikler morluklar ile ilgili tereddütlerimiz var.işe dönüş süreci nedir. bir de yüzünde ameliyatlı yapılmış bir burun gibi görünmesini istemiyoruz.bunun için istanbuldaki doktorların daha tecrübeli oldukları düşünmekteyiz.bilgilerinizi rica ediyorum.

 84. ayla dedi ki:

  Burnumun eğriliği dışarıdan fark edilir dereceye geldi. Bana kemiğini aldırsana, çok kolay bir işlem diyorlar. Ameliyattan açıkçası korkuyorum. Ameliyat olmasam bundan sonra nasıl bir ilerleme olabilir? Kardeşimde de aynı sorun var. 4-5 sene önce sizin kliniğinize gelip muayine olmuştu. ancak siz yaşının henüz küçük olduğunu ve kemik gelişimi tamamlandıktan sonra bu ameliyatın yapılmasının uygun olacağını söylemiştiniz. benim de yaşım 20 olduğundan bundan sonra ilerler mi diye merak ediyorum. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

 85. metin dedi ki:

  hocam ameliyat olacam bilgi almak istiyorum sizden

 86. yesim dedi ki:

  Merhaba Teoman bey, bende 5 senedir hemşireyim cerrahi kliniğinde.İnsanın bazı şeyler başına gelince karar vermek zor oluyor. Anneannem 78 yaşında ve yatağından düştü.Düşme ile beraber şakak kemiği kırıldı.Şimdi plastik cerrahlar ameliyat edelim diyor ama ben çekiniyorum.Bu ameliyatın riski yoktur tahminimce ama farklı bir hekim gözü ile onay almak istedim. Anneannem 78 yaşında ne şeker ne tansiyon var .Zayıfta yani anesteziyi kaldırır ama ameliyata karar vermeli miyiz? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

 87. nazli dedi ki:

  Merhaba Sitenizi incelerken minirinoplasti dikkatimi çekti. Ben sadece burnumun ucundan rahatsızım eğik duruyor ve burun deliklerimden büyük.Kaldırma operasyonu yapılırken , burun deliklerini de küçültüyor musunuz? Yaklaşık bir fiyat vermeniz mümkün mü ? Ayrıca operasyon hangi hastanede yapılıyor? Şimdiden teşekkürler

 88. turgay dedi ki:

  merhaba ben 2 kez estetik ameliyatı oldum enson 6 sene önce oldum ilkinde kötü yaptılar sadece kemiği törpüledi sonra ankarada oldum 6 sene önce ama burnum zırh gibi sert duruyo ve sol taraf kanat bölümü hava sıcaklıgına basınca göre sekil değiştiriyo masaj krem önerdiler ama hala aynı nasıl bi iğne yada krem kullanmalıyım psikolojimi bozdu yardımcı olurmusunuz teşekürler…

 89. nur dedi ki:

  Merhaba 🙂 Burun ucunda irileşme sözkonusu ve yaşım ilerledikçe irileşme devam edecek çünkü babama benziyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz ayrıca fiyat konusundada çok sevinirim.

 90. aynur dedi ki:

  doktor bey,bende deviasyon var zor nefes alıyorum.burnumun görüntüsünde sorun yok ama deviasyon olmuşken estetik olmak istiyorum.ama ben panik atak hastasıyım.kafam sorularla dolu.anesteziden korkuyorum sonra enfeksiyon kapmaktan.amelyat sonrası yine nefes alamamak burnumun görüntüsünü begenmemen daha bir sürü soru.ama videolarınızı izledim ve çok güven veren bi yüzünüz var size güvendim.bide ben antalyada oturyorum.istanbulda anlaşmalı oldugunuz otel varmı.kusura bakmayın sorularla kafanızı şişirdim.

 91. küpeli dedi ki:

  Sevgili Teoman Bey, bundan yaklaşık 2 sene önce nefes alma problemimden dolayı burnumdaki kemiği aldırdım ve estetik yaptırdım ancak çok mennun kalmadığım söylenemez bunun sebebi burnumun sol uç tarafının daha farklı olması, sanki şişliği hiç inmedi gibi ve sol burun kapakçığım sağa göre daha geniş, öğrenmek istediğim bu durumun düzeltilme imkanı var mı? Düzeltilebilirse nasıl bir işlem uygulanacak yani yeniden ameliyat mı gerekir? Sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim 🙂

 92. arhan dedi ki:

  merhaba acaba ameliyat nerede yapılıyor, ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim.

 93. deforme dedi ki:

  benim uzun ve kemerli bir burnum var bundan üç sene öncede başımdan bir olay geçip burnum komple sağ tarafa doğru yamuldu sizden tek isteğim beni bilgilendirmeniiz ve böyle bir burun için tahmini bir fiyat vermeniz saygılar….

 94. mesut dedi ki:

  teoman bey merhaba burun eğriliği ve kepçe kulak estetiği ile ilgili yaklsık 1 aydır arastırma yapıorum takribi eylül sonu ameliyat olmak istiyorum daha önceden bakırköy incirli de bulunan ent hastanesinde kontrol oldum burnumda eğrilikten ziyade nefes alma problemimde olduğunu belirttim ve bu 2 ameliyatın detaylarını öğrendim suan da maliyetleri karsılastırıorum tabiki beni muayne etmeden bana fiyat vermeniz zor ama ben sizden ortalama maliyeti ile bu ameliyatlardan sonra ne gibi bir zorrlukla karsılasabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi çalısmalar

 95. merve dedi ki:

  Merhaba,benim yüzümde ve vücudum çok sayıda ben var.. Özellikle burnumun ucundaki benden kozmetik olarak rahatsızlık duyuyorum..kabarık ben dedğil,normal küçük bir ben..Alınabilirmi ve alınırsa iz kalırmı?Teşekkür ederim..

 96. Sibel dedi ki:

  Merhabalar,Mini burun estetiği benim için ideal görünüyor çünkü burnum küçük çok hafif eğrilik var deviasyon ameliyatı oldum ve sonrasında sanki burnum hafif düştü.. fiyat olarak bilgilendirirseniz ayrıca çok sevinirim.teşekkürler..

 97. ozqe dedi ki:

  ben 7 ay once lokal anestesı ıle burun amelıyatı oldum.burnumun kıvrımı vardı ve bu törpülendı.aynı zmnda kuccukken basketbol oynarken aldıgım darbeden dolayı nefes alamama problemım vardı.ben hala nefes alamadıgım taraftan tam anlamıyla nefes alamadıgımı dusunuyorum.sımdı 2.defa amelıyat olmayı dusunuyorum.törpülenen kısım tam anlamıyla duzelmedı.hala egrılık var ve dıkıs atılan yerde ufak et parcalrı var.sanırım dıkıs atılırken araya sıkışmış gıbı..bundan cok rahatsz oluyorum.ılk amelıyatta cesur olmama ragmen suan bıraz tedırgınım.tekrardan ıstedgım gbı olmazsa dıye…

 98. özlem dedi ki:

  burun ucumu kaldırdığımda parmağımla kemiğin gittiğini görüyorum fakat burun deliklerim büyüyor o zamanda minirinplastiye uygun olduğunu düşünüyorum burnumun fakat ücretle ilgili bi bilgi alabilirmiyim

 99. gultug dedi ki:

  ben yurt disinda yasiyorum 2 yil once meme kaldirma ameliyati gecirdim ve arti silikon taktirdim ama simdi goguslerimde yine sarkma var neden acaba bu normalmi yoksa yapilan mudahelede bir yanlislikmi var .sizce ben tekrar ameliyat olsam ayni sey birdaha tekrarlarmi? bu arada silikonu yuvarlak olarak konustum ama bana damla seklinde ameliyat sirasinda onu uygun gormusler buda normalmi?

 100. nur dedi ki:

  ben vandayım burun ameliyatı olmak istiyorum ne kadar süre önce muayene olmam lazım öğretmenim zaman ayarlamam lazım ve ücret maksimum ne kadar olur

 101. murat dedi ki:

  merhabalar . Ben burun estetiği olmak istiyorum . Fakat ne derece düzelme olur emin olmak istedim . Muayenehanenize gelmeden resimle falan bilgi almam mümkün mü acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim . iyi günler …

 102. fikriye dedi ki:

  benım burnum ve dudagımın arasında colcukluktan kalma bbır dıkıs var ve bu benı gercekten rahatsız edıyo onu yok etmek mumkunmu?aynada gormek ıstemıyorum artık kendımı yaklasık ne kadar olur malıyetı

 103. burcu dedi ki:

  yüzümde yanak kısımlarındaki yağ dokusu eridi tamamen yağ nakli yapıldı fakat tekrar bi erime oldu 2. kez ameliyat olsam sorun ortadan kalkar mı? ve burun estetiği de olmak istiyorum fiyatlar nasıl? sizi görmeden fiyat veremem demezsiniz umarım. teşekkürler….

 104. Kamil dedi ki:

  Sayın Teoman bey, Videonuzu izledim ve benim sormak istediğim şey,benim burnumda hem şekil bozukluğu hemde kemik eğriliği sonucunda nefes alma sorunlarım var.Acaba tek bir ameliyatta burnumun şekil bozukluğundan ve nefes alma probleminden kurtulabilirmiyim ? Ve bu iki ameliyat eğerki aynı anda olabiliyosa fiyatlandırmasını öğrenebilirmiyim. Şimdiden çok teşşekkür ederim.

 105. emrah dedi ki:

  mrb, bişey sormak istiyorum burundan deviasyon ameliyatı olmam gerekiyormuş ben aynı zamanda burun ucunu biraz kaldırtmak istiyorum bu işlem aynı operasyon sırasında olurmu yoksa ayrı ayrı zamanlardamı olmak zorunda yani deviasyon ve estetik birlikte olurmu

 106. bedriye dedi ki:

  Merhaba, Sitenizi inceledim. Burun ucu düşüklüğü veya yaşla düşme ihtimalini nasıl düzeltiyorsunuz? Veya bu nasıl bir operasyondur ? İyileşme süreci nasıldır ? Teşekkürler

 107. nergis dedi ki:

  Burun ameliyatının fiyatı nedir? Çok palı bir ameliyatmıdır?

 108. kubra dedi ki:

  mrb teoman bey , ben burun esteiği yaptırmak istiyorum kemikli bir burna sahibim bunun düzltilmesini cok istiyorum ama fiyat da önemli benim için, bilgilendirirseniz cok sevinirim, simdiden tesekkürler.

 109. erdi dedi ki:

  merhaba doktor bey.20 yaşındayım.kendimi bildim bileli ağzımdan nefes alırım we gece yatarken ağzım açık uyurum.nedeni de burnumdan kaynaklanıo.15 yasımda kbb gittim bana burun kemiğimin yamuk olduğunu we bu nefes almamı engellediini söledi.dolayısıyla ameliyat olmamı söledi.ayrıca burnum kambur şekilde duruyo cok kötü bir görüntüsü war.acaba tek ameliyat ta hem nefes alma hemde sorunumu hemde burnuma güzel we doğal bir şekil wermeniz mümkün mü ? bana hala kemik gelişimimim bitmediğini we ameliyat olamayacağımı söyleyen var.acaba bu yaşımda(20)ameliyat olamazmıyım ? bıktım artık bu durumdan düzelsin istiyorum.. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

 110. süleyman dedi ki:

  hocam ıyı akşamlar ınternetten sızı ızleyebılme fırsatım oldu benım burnumda tıkanıklık ve nefeste problem var bu sorunların gıderılebılmesı yanında burun seklım içinde estetık yapmayı dusunuyorum sızden fıyat alabılırmıyım aynı zamanda amelıyattan sonra kaç gun içerısınde şişlık ve morarmalar kaybolarak yasama donerım sızınle göruşmek için irtibata nasıl gecebılırım cevap verırısenız sevınırım.iyi akşamlar…

 111. gokce dedi ki:

  merhaba doktor bey, ben minirinoplasti ameliyatı olmak istiyorum fakat ailem fiat konusunda endişelendikleri için sürekli erteliyorlar bense üniversiteden mezun olmadan önce ameliyat olmak istiyorum en makul ücret ne kadar öğrenebilirmiyim. şimdiden teşekkürler……

 112. peker dedi ki:

  iyi günler ben yaklaşşık 1.5 yıl önce kapalı estetik ameliyatı oldum doktorun dediğine göre kemik olan bölgede düzelme oldu fakat kıkırdak bölgesindeki egrilik aynen duruyor bunun ndüzelmesi mümkünmü

 113. aysegul dedi ki:

  merhabalar,kıkırdak eğriliğinden dolayı 15 gün önce burun ameliyatı geçirdim,morluklar geçti ama burnum çok şiş burun derim kalın ve yağlı.şekli fena değil ama bakışlarım çok değişti önceden bakışlarımı çok beğenirdim sizce bi karara varmalımıyım yoksa daha erkenmi?şişlikler burnumu eskisinden daha kötü gösteriyor sizce en erken ne zaman geçer?cevap yazarsanız çok sevinirim.BAŞARILAR

 114. dilek dedi ki:

  merhaba, burun orta duvarındaki eğrilik için yapılacak rinoplasti ameliyatının ücreti aşağı yukarı ne kadardır,yazabilirseniz sevinirim. tşkler…

 115. serhat dedi ki:

  Hocam rinoplasti ve revizyon hakkındaki yorumlarınızı okudum ne yalan söyleyim içime sindi bakış açınız. Hocam sözü uzatmadan sorunumu yazmak istiyorum. Bundan bir yıl önce burun ameliyatı oldum ve malesef ki ameliyatı yapan doktor istediğim gibi bir operasyon yapmadı ve kendisi revizyon, törpü falan diyorsada ben artık ona karşı ön yargılıyım ve ona özelikle belirtmeme rağmen kendi bildiği ameliyatı yapmış olmasına kızmışım.

  sorunum burun üst tarafında kırık olmasından kaynaklı kambur ve nefes sorunu iken, o sağolsun hiç sevmediğim ve özeliklede belirtmeme rağmen burun deliklerimi görünür yapmış. yapmakla kalmadı en nefret ettiğim şekil olan yandan bakınca burun iç eti-kemiği gözükmeside var bir tarafta. burun ucunuda 95 derece kaldırmış. onu 85 veya 90 yapması kafidi. anlayacagınız burun kanatlarım yukarda ve karşıdan bakıncada burun içi gözüküyor ve birazda törpülenecek yer var.

  tabiki tüm bunları anlatmak ile görmek farklı şeyler.

  hocam sizinle bu konuda görüşmek isterim. gerek durum analizi ve gerekse olması gerekecek operasyon konusunda.

  saygılarım

 116. erkan dedi ki:

  merhaba hocam nasılsınız? ben burnumdan 6 sefer operasyon geçirdim.. ve çok fazla şikayetim var şu anda burdaki doktorlara artık güvenmiyorum açıkçası, ama su an hiçbir sosyal güvencem yok sizin muyanehanenizde ameliyat olduğum takdirde ortalama bi revizyona ne kadar ücret öderim bilgilendirir misiniz?

 117. banu dedi ki:

  Hocam benim septum deviasyonum mevcut,ve bu son bir yildir nefes almamda da gucluge sebep oluyor.opere olmaya karar verdim fakat iznimin agustos ayinda olup yara iyilesmesi zorlasir mi ? opere sonrasinda hani anlattiginiz burun sırtinda dusme vs .komplikasyonlar beni korkutuyor.
  tampon kullanmiyorum cogunlukla demissiniz.bu harika bence.
  islemi yaptiginiz yer neresi acaba ?
  ucret konusu nasil oluyor ogrenmem mumkun mu ?
  simdiden ilginize tesekkur ederim.iyi calismalar

 118. emre dedi ki:

  burun ucu aşağı doğru düşük özellikle gülerken belirgin olarak ortaya çıkıyor. burnumu kaldırma ve haliyle burun deliklerimi ufaltmak istiyorum. yeriniz nerede ve bana kaç paraya mal olur. saygılarımla

 119. sibel dedi ki:

  Ben Almanya Köln sehrinden ikamet ediyorum. Kliginize internet araciligi ile ulastim. Haziran in 16. sinda burun estetigi icin Türkiye´ye gelmek istiyorum.
  Ekte yandan ve prifilden cekilmis fotograflarimi yolluyorum. Burun kalinligi icin ne tür opersasyon yapilmasi gerekiyor? Ben daha önce kick box sporu ile ugrastim ve burun kemigimde saga dogru bir kayma olustu. Dogal bir burun görünümü olmasini istiyorum. Yan profilden cok fazla müdahale edilmesi gerektigini düsünmüyorum. Bunun icin yaklasik bir fiyat bilgisi verilmesini arz ederim. ve mümkünse ekteki yolladigim fotograflardan bilgisayar ile düzeltilmis örnek yallarmisiniz

 120. ebru dedi ki:

  Merhaba, Ben yaklaşık 2 sene önce burun estetiği olmuştum. İlk zamanlardan sonuçtan çok memnundum ama sonradan burnum sağa doğru kaymaya başladı. Hafif sağa doğru olan bir burnum var şuan. Bunun bir çözümü var mı acaba? İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 121. aydogan dedi ki:

  Hocam merhaba. Burun estetiği düşünüyorum. Burnum 16-17 yaşımdayken kırılmıştı, 26 yaşıma geldim ne ameliyat oldum, ne de kötü görüntüsünü değiştirecek estetik ameliyata cesaret edebildim. Mümkünse sizden bir randevu alıp neler yapabileceğimiz ve ne kadara yapabileceğimiz konusunda bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar…

 122. betül dedi ki:

  burun estetiği yaptırmak istiyorum fakat yaşım ilerledikten sonra herhangi bi sorun çıkarır mı merak ediyorum. Bir de burnumdaki problem sol tarafa daha dönük olması halledilebilr mi ?

 123. ozdem dedi ki:

  burun estetğiğ olmak istiyorum fakat çalışıyorum ameliyattan sonra 7.gün işime gittiğimde morluklar olurmu

 124. gulsah dedi ki:

  Merhaba doktor bey,uyurken nefes alamıyorum yani ağzı açık yatıyorum.doktora gittim kemiği kırmamız lazım dedi.bi de benim burnum kemerli.hafif törpü istiyorum.ama her doktora güvenilmiyo maalesef.hatayın ilçesindeyim,hatay ve adanada ancak yaptırabilirim.tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?ne olur yardımcı olun.

 125. ezel dedi ki:

  ben 7 ay önce burun estetiği oldum ama burnumun ucunu hiç beğenmiyorum kalkık duruyo ama burun sırtı düz bu benim çaprazdan bakınca feminist görünüm sağlıyo acaba burun ucu estetiği ile kurtarabilirmiyiz lütfen cvp yazın gerçekten çok sinirime gidiyo şimdiden teşekkürler…

 126. pelin dedi ki:

  merhaba.burnumu beyenmiyorum.üst tarafında biraz çıkıntı var.yan profilden bakınca çok belli oluyor.daha güzel ve estetik bi burnum olsun istiyorum.ve bunun maliyetini öğrenmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

 127. mehmet dedi ki:

  estetik hakkinda bilgilendirilmek istiyorum ve tedavi olmak istiyorum

 128. ece dedi ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları tabiki yapılacak operasyona göre değişecektir fakat ortalama bir fiyat söylenebilirmi?bir de bu operasyonları hangi hastanelerde gerçekleştiriyorsunuz?şimdiden teşekkürler

 129. ali dedi ki:

  ben 2 ay önce başka bir doktorda amaliyat oldum burnumdan daha iyi hava gelmesi icin birde kemik düzeltmesi yapildi ,hava almam konusunda degisen bisey olmadi ,kemikmte tamamen düzeltilmedi .tekrar amaliyat olursam nasil olur ve ne kadar masraf gider

 130. hava dedi ki:

  Merhaba Dr Teoman, Ben burnumu hic begenmiyorum ve estetik olmayi dusunuyorum ama korkularim cok fazla bu yuzden elimden geldikce arastirmaya calisiyorum en iyi sekilde nasil olabilir diye. Burnumun orta kisminda cikinti var onun duzelmesini istiyorum…bu konuda sizede bir kac sorum var : Burnumun cikintisini aldiginizda burnumun uc kisminada birsey yapacakmisiniz? ve bu ameliyat ne kadar tutar? Saygilarimla

 131. pınar dedi ki:

  burun estetiği ameliyatından sonra göz altlarımda sarkma oldu gözlerimde kirpik dibinde kepeklenme oluyor bu yüzden çok sık ve uzun süreli arpacık çıkıyor göz altı ameliyatı olursam kirpiklerime zarar verirmi

 132. hakan dedi ki:

  fiyat aralığını öğrenmek istiyorum

 133. tugce dedi ki:

  merhaba ben ameliyat olmak istiyorum..fikir edinmek için resim gönderirseniz sevinirim…Teşekkürler

 134. fatma dedi ki:

  burnumda kemik var ve büyük görünüyor yüzüme yakışak bi görünüm isteiyorum fakat fiyat konusunu vede sağlık karnesi geçiyormu acaba

 135. nuray dedi ki:

  merhabalar benim sıkıntım 10 yıl önce bisikletten düştüm ve burnunum kırık olduğunu daha yeni farketti doktorlar düştüğüm esnada hastane kırık olduğuna dair her hangi bir bilgi vermedi.burnumun sağ tarafından nefes alamadığımdan gece ağzım açık uyuyorum ve bu durum beni çok rahatsız ediyor estetik istemiyorum çünkü burun yapımın çok rahatsız edici bir görünümü yok ameliyat gerekirse tahminen ne kadar a malum olur not:son doktora gittiğimde burun kıkırdağımın kırık olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler.

 136. dilek dedi ki:

  Merhabalar Ben 2. kez burun ameliyatı geçirmek zorundayım.Daha önce burun içerisindeki kemik probleminden dolayı 1 kez ameliyat oldum.Şu an tekrarladı problem ve yeniden ameliyat olmak istiyorum..Sizden ortalama bir burun estetigi ameliyatı fiyatı ve yanaklara uygulanan yag dolgusunuda ortalam fiyatı hakkında bilgi istiyorum.Birde muyene ücretiniz hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

 137. halil dedi ki:

  merhabalar sn. hocam okurda bana dönerde yardımcı olursanız şimdiden teşekür ederim Benin iki sorunum var birincisi göbek ve mide üzeri sağ karın boşlugumdan sırta doğru şişlikler misketlerden ufak lar ama sırtıma doğru kayan şilik misketen büyük bunlar nedir 2 Cİ SORUM =Burnumun icerisinde kemik var bu bana nefes almamı engeliyor aldırmak istiyorum ama burun bölgesinin uyuşturulmadığını söylüyorlar cok mu zordur ve benim burnum hic calışmıyor diyecek kadar burnumdan nefes alamıyorum şimdiye kadar calışmayan burunum calışırmı vereceğiniz bilgiler icin teşekür ederim

 138. turgut dedi ki:

  burunum yüzestediğini bozduğunu düşünüyorum.estetik riskleri nelerdir.kaç günde normale dönerim.maliyet olarak nekadara mal olur teşekkürler

 139. yunus dedi ki:

  meraba doktor bey.ben daha önce başka bir doktorda burnumdan kemik aldırdım nefes alamıyordum ameliyat oldum yine alamıyorum baya oldu olalı ameliyat şimdi tıkanık vede burnum baya büyük düzeltmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 140. esmer dedi ki:

  merhaba hocam ben 3 sene önce burun estetiği oldum ne varki hiç beklediğim gibi olmadı burnumun üstünde yara izi var artı çukurluk var ne yapa bilirim şimdiden teşekürlerimi sunarım

 141. nevin dedi ki:

  burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

 142. Hülya dedi ki:

  Merhaba, Bir arkadaşım vasıtasıyla isminizi duydum. Sizi çok methetti. Sorum şu; 2. sınıftan beri gözlük taktığım için burnumun başlaıdığı yer girintili. Oraya kıkırdak vb. yerleştirilebiliryormu? Ücerti nedir? Şİmdiden ilginize teşekkür ederim.

 143. nurbanu dedi ki:

  Buyuk bir buruna sahibim ayrica deliklerdede buyukluk var.Yurt disinda yasiyorum mart ayinda gelmeyi planliyorum Turkiyeye, ameliyat olmak icin.Burun estetigi fiyatlarinizi ogrenebilirmiyim.

 144. senal dedi ki:

  burnum 16 yaşındayken alttan aldığım bi darbe sonucu kıkırdaksağa ve sola yayıldı burunda hafif one düşme oldu acaba buna estetik mi lazım yoksa küçükbi operasyonla hallormu nefes almakta bazen zor oluyor

 145. betül dedi ki:

  burnumu yaptırmak ıstıyorum nedenını bılmıyorum ama goruntusu hosuma gıtmıyor.gecen sene dr gıttıgım zaman burnumun ıcınde kemık olduugnu soyledı suan olmazsam bıle ılerde amelıyat olmam gerektıgını soyledı. sızce bu amelıtın ucretı nekadardır? ben dogu akdenız unıv ıng dıl ve edb 3sınıf ogrencısıyım. dogu akdenız unıv sabancı kız yurdunda da asıstanlık yapmaktayım. burun estetık parası calıstıgım asıstanlık yurdunda bırktırmeye calısyorum ve bundan dolayı ucretı ogrenmek ıstıyorum. tsk ederım ıyı gunlerr.

 146. necati dedi ki:

  ameliyatın maliyeti nedir?özel sağlık sigortası kapsamında ameliyat yapılabilirmi?anestezi lokalmi genelmi

 147. ferhat dedi ki:

  mrb. burun küçültme ne kadar sürede yapılıyor , zaman taburcu ediliyor.. ve ne karda masraf gidiyor. öğrenebilirmiyim.. tşkler ii günler…

 148. süleyman dedi ki:

  merhaba benim burnum çok büyük ben aşırı derecede rahatsız oluyorum estetik ameliyetı olmay düşünüyorum ama kararsızım beni aydınlatırsanız çok memnun olurum ücret hakkında da bilgi almak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 149. neşe dedi ki:

  burun ameliyatından sonra yapılan burun düşme kayna gibi durumları şekil bozukluğu kaynama gibi sonuçlar oluyomu bide ücreti nedir ameliyatların

 150. hakan dedi ki:

  bu konu hakkında ücret ameliyat tehlikeleri hakında bilgi almak istiom

 151. sibel dedi ki:

  ben sadece burun ucunun düzeltilmesini istiyorum yani mini rinoplasti benim için çok uygun.ortalama fiyat yazmanızı istiyorum.

 152. ramazan dedi ki:

  SAYIN HOCAM. 2010 YILINDA 3 KERE BURNUMDAN KBB YE AMELİYAT OLDUM.ÜÇ AMELİYATIMDA ÇOK AMA ÇOK KÖTÜ GEÇTİ.NEFES ALMAKTA ÇOOK ZORLUK ÇEKİYORUM VE BU ZORLUK İŞTE ÇALIŞMAMI ÇOK ENGELLİYOR.ÇOK TEZ YORULUYORUM.PATRONUMUN GÖZÜNE BATIYORUM.SSK LI OLARAK ÇALIŞIYORUM.AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞU ZAMANLARDA.SSK NIN BU AMELİYATIMA BİR FAYDASI OLURMU BİRDE ÜÇ AMELİTTAN SONRA PLASTİK CERRAHİNİN YAPACAĞI AMELİYAT NEKADAR BAŞARILI OLUR.SSK KARŞILAMAZSA AMELİYAT MASRAFIM NEKADARA MAL OLUR. CEVABINIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.İLGİLENİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA

 153. yasemin dedi ki:

  merhaba, ben burnumu beğenmiyorum,yaptırmak istiyorum fakat çok korkuyorum.Ameliyat videosu izledim ve korkum daha da arttı.Ameliyatsız burun estetiği hakkında önerileriniz var mıdır?sanırım kalıcı bir çözüm değil bi süre sonra eski halini alıyormuş.

 154. saniye dedi ki:

  ben kamuda çalışıyorum.Burnumun ucu biraz öne dopru ve biraz kemerli ,küçültmek ve osarkıktan kurtulmak istiyorum,estetik olursam ne kadar sürede o bantlardan kurtulurum,izin problemim olduğu için benim açımdan sorun oluyor, beni kimsenin öyle görmesini istemiyorum,bir de buralarda kimler güvenebilirim,kime ameliyat olabilirim güvenmiyorum,sizde ücretin ne olduğunu öğrenmem mümkün mü,ne kadar zamanda tamponlaar vs.kalkar,bir sorunum daha var vajina estetiği yapıyormusunuz dudaklarda sarkıklık var benim çocuk yok fakat düşünüyorum etkisi olurmu,birde vajina daraltma diye birşey var onu önerir misiniz bunlar için ücret hakkında bigi verirseniiz çok sevinirim,oraya geldiğimde zorluk yaşamak istemem, uzak ve masraflı olması sebebiyle. İyi çalışmalar

 155. suko dedi ki:

  burun estetik ameliyatlarinin ortalama ucretini ve antalyada yaptirabilecegim yerler

 156. hande dedi ki:

  merhaba ben daha önce biri estetik olmak üzere 2 kez burun ameliyatı geçirdim.Ameliyattan 6 ay sonra burnumun ucunda küçük bir şişlik/çıkıntı oluştur.Doktoruma güvenemiyorum.Tekrar ameliyat olmam gerekir mi yoksa ameliyatsız bir çözümü olabilir mi?resim göndersem zaman ayırabilir misiniz?teşekkürler.

 157. TUBA dedi ki:

  BURUN UCUMUN FAZLA ETLİ OLMASINDAN ŞİKAYETÇİYİM. ÖN PROFİLDEN BAKILDIĞINDA BURNUN BAŞLANGIÇ YERİ İLE UÇ NOKTASI BİR GİTTİKÇE GENİŞLEYEN BİR ÜÇGEN GÖRÜNTÜSÜ VERİYOR.BURUN UZUNLUĞUNDAN MEMNUNUM. YÜZ YÜZE KONUŞMADAN KESİN BİR CEVAP ALAMAYACAĞIMI BİLİYORUM. ANCAK YİNEDE TEDAVİ SÜRESİ VE ÜCRETİ HAKKINDA YAKLAŞIK BİR DEĞER SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.

 158. çiğdem dedi ki:

  fiyatını öğrenmek istiyorum

 159. semra dedi ki:

  teoman dogan sıze muayene olmak ıstıyorum ama calıstıgım ıcın ızın surem en fazla bır hafta olabılır bunuda degerlendırmenızı ıstıyorum..ucret ne kadar olur..tesekkurler..

 160. maja dedi ki:

  Merhaba, Ben bu yaz burun estetigi olmak ve silikon taktirmak istiyorum bu iki operasyon icin ortalama fiyat bilgisine ihtiyacim var,bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.

 161. fulya dedi ki:

  eylül ayında burnumla ilgili estetik operasyon geçirdim.Ameliyatımı yapan doktor bir estetik cerrahisi değil, KBBcıydı.Ameliyattan hiçbir şekilde memnun kalmadım.Sonucun istediğim gibi olmamasının yanı sıra burnumun üstünde, iki kaşımın arasında çizgi şeklinde derimde bir boğum oluştu.Şeklinde de burun deliklerimde gözle görülür bir farklılık, eşitsizlik var.Şuanda ne yapmam gerekiyor.Tekrar ameliyat olmalımıyım.Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

 162. ayşe dedi ki:

  ayrıca burun estetiği ve diğer estetik çeşitleri için fiyat listesi istiyorum… şimdiden teşekkürler… iyi çalışmalar

 163. feyzanur dedi ki:

  burun estetiğini ssk ilede yapıyor musunuz.

 164. ayhan dedi ki:

  teoman bey merhaba.ben sadece sizden fiyat konusunda bilgi almak istiyorum.geçenlerde bi hastaneye gittim çok pahalı bi fiyat söylediler ve peşin vermem imkansız.sizin fiyatınız nedir.ve taksitlendirme yapıyomusun.cvp bekliyorum teşekkürler

 165. ay_fer dedi ki:

  merhabalar, ben burun estetiği hk.bilgi almak isterim.şehir dışından geleceğimden kaç gün orda kalmam gerekiyor ve bana yaklaşık ne kadara mal olur ödemeleri nasıl alıyorsunuz bu konu hk.bilgi verirseniz sevinirim syg

 166. zeki dedi ki:

  burun ucunu küçültmek ve az kaldırmak istiyorum nasıl olacak…kemik falan kırılıyor diyolar ve ortalama maliyet ameliyat süresi ….

 167. furkan dedi ki:

  bu ameliyat kesin çözümmü ve maliyeti nedir burnumu hiç begenmiyorum lütfen bana yardımcı olun

 168. ayhan dedi ki:

  slm.sayın hocam benim en çok korktuğum estetikten sonra görünümümün çok farklı olaçağı ve daha sonra tekrar estetik yaptırma gibi bir sorunla karşılaşırmıyım bu burnumun çok bozuk olması beni aşırı derecede sıkıyor piskojikmen rahatsız oluyorum wede çok çok özür dileyerek bana maliyeti ne olur taksitlendirme gibi bir durum olabilirmi lütfen bana bu konuda yardımcı olun.en kısa zamanda haber bekliyorum.

 169. armağan dedi ki:

  hocam ben 3 yıl önce trafik kazası sonucu i.üninersitesi kbb poli sevk edildim yüzümde 5 yerde kesi ve burunda da kırık var dı 1 ameliyat kbb de oldum olmadı burnum ve kesiler plastik cerrah ali gürlek e sevk edildim 2 kez de o ameliyat etti kulak arkasından parça aldı 3 ay sonra gel dedi gittiğimde burnum kanatlar genişlemiş ortası çökmüş berbat bir şekilde idi iyi dedi gönderdi ben de ssk hastanesi plastik cerrah tanına gittim o burun kanatlarını dıştan kesti daralltı ama iz kaldı 1. si 2.si ortası çukur ve nefes alma problamli sürekli hasta oluyorum tekrar gittim 5. ameliyat olmaz dedi olursa sakat olursun dedi doğrumu acaba yanıt bekliyorum teşekkürler

 170. serpil dedi ki:

  küçükken geçirdiğim. Kaza sonucu burnumda biraz şekil bozukluğu var dikiş izleri var. tekrar düzeltile bilir mi. Bunun maliyeti ne kadar öğrene bilirmiyim

 171. dilek dedi ki:

  bu operasyonun ücreti ne kadardır.sigortadan yararlanma olanağı varmıdır.

 172. esra dedi ki:

  Teoman bey ben yaklaşık 2 ay önce burun ameliyatı oldum kemerli ve ucu oldukça düşük bir burum şeklim vardı bilgisayarda yapılan çalışmalar sonrasında bana uygun şekil karar kılınarak ameliyat oldum ancak şuan şişlikler geçmiş olmasına rağmen hala hafif bir kemer ve burnumun ucunda düşüklük var zamanla geçer diye düşündüm ama mantık kabul etmiyor kendi kendine kalkamaz sanıyorum.ne yapmam gerektiği yada 2.bir ameliyat sizce gerekiyormu gerekiyorsa yine aynı acılar çekilicekmi ve ve kesin sonuç olabilir mi?Lütfen bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim o kadar acıdan sonra güzel olucak ümidiyle yaptıklarım karşısında şuan hayal kırıklığı yaşıyorum.Cevap verirsen çok memnun olurum.İlginize şimdiden çok teşekkürler

 173. reva dedi ki:

  ben hem mini burun estetiği hemde liposuction için fiyatları aşağı yukarı öğrensem. ve hazır gelsem hem çalışıyorum hemde izmir\’deym 🙁

 174. suheyda dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,ben burun estetiği yaptırmak istiyorum uzun zamandır da araştırma yapıyorum bununla ilgili olarak.Burnumda eğrilik dolayısıyla nefes alamama sorunu ve kemik var.İşim dolayısıyla telefonla irtibat kuruyorum müşterilerimle ameliyat sonrası kaç günde işime geri dönebilirim? Hangi hastanelerde çalışıyorsunuz ve operasyon ücreti ortalama ne kadardır? Bu konularda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 175. Baris dedi ki:

  selamlar, kısaca problemi açıklamaya çalışayım; burnumun genel görünüşüden rahatsızım ve bu sorunu istetik bi ameliyatla gidermeyi planlıyorum, bunun yanında gözaltında aşırı bir morluk ve torbalaşma oluştuğu için bu yenilenme çerçevinde ikisini aynı anda yaptırmayı düşünüyorum. bu şekilde çifte operasyon mümkünmüdür, ve peşin ödemede bunun fiyatı nedir ve bütün bunları yaptıktan sonra işimden ne kadar izin almalıyım? bu konularda beni bilgilendirirseniz zaman planlaması yapıp sizinle en kısa zamanda temasa geçmeyi planlıyorum, teşekkürler

 176. mine dedi ki:

  Merhaba Teoman bey,
  Ben burun estetigi olmayı düsünüyorum daha önce cesaret edememiştim fakat burnumdaki kemik eğriliğinden kaynaklanan tıkanıklık nedeniyle ameliyat olmam kaçınılmaz hale geldiği için (çünkü burnumdaki tıkanıklık boğazıma etki ediyor) ikisini birden yaptırmamım daha uygun olacağını düşündüm. İnternet sitenizde burun estetiği hakkında paylaştığınız bilgileri okudum. Bu nedenle sorum daha çok fiyatlarla ilgili. Yeni mezun oldum, çalışmaya başlamadan önce bu ameliyatı olmak istiyorum fakat masrafları ailem karşılayacağı için- İzmir’de oturduğumu da göz önünde bulundurursak- fiyat hakkında bilgi edinip muayeneye gelmem çok daha uygun olucak benim için. Şimdiden teşekkür ederim. Görüşmek umuduyla,
  Sevgiler,

 177. gülüfer dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey, Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Ücretin yaklaşık ne kadar olduğunu bildirmeniz rica olunur? İyi çalışmalar

 178. serpil dedi ki:

  İyi gıunler hocam..ben yaklasık 10 ay once bir burun ameliyatı gecirdim..Burnumda kemik cok hafif kemik egriligi olmasına ragmen ameliyat oncesi cok iyi nefes alabiliyordum zaten yapılan ameliyatta sadece estetik dıs gorunum amaclıydı..Burnumda hafif bir kemer vardı o ameliyatla duzeltildi..su an burnum cok dogal kemer alınmıs gorenler ben soylemesem ameliyat bile oldugumu anlamıyor ayrıcada yuzumun ifadesi hic degismedi ben bile yandan bakınca biraz farkı anlıyorum fakat gelgelim ameliyat oldugumdan bu yana nefes alamıyorum..nefes alırken burun kanatlarım yapısıyor surekli yanaklarımı geriye dogru cekiyorum ayrıcada burun deliklerimin icine baktıgımda hava yolunu etler kapamıs durumda..doktorumla gorustum revizyon ameliyatı onerdi ; etleri askıya alacagını boylece daha rahat nefes alacagımı soyledi..Benim kafama pek yatmadı cunki , internetten de arastırdım ayrıcada kbb.uzmanı bir profosorlede gorustum aynen oda benim gibi dusunuyor yani; benim sorunum dıs valv sorunu sanırım bu durumda , burun kanatlarına kıkırdak eklenmesi gerekiyor ..burun etlerini kucultmede de radyofrekans yontemi uygulanıyor..burnumda mevcut olan egrilik icin ameliyat oncesi nefesimde bir sorun olmadıgı icin , revizyon ameliyatındada duzeltirmem gerekmedigini dusunuyorum..Siz ne dusunuyorsunuz hocam benim su anda hangi islemleri yaptırmam gerekiyor..ayrıca yine kendi doktorumamı revizyon ameliyatı yaptırmamı onerirsiniz yoksa bu iste uzman KBB doktoruna gitmemi mi tavsiye edersiniz…Eger bana bir yol gosterirseniz cok sevinirim cunki nefes problemini bir an once halletmessem eger ameliyat sonrası nefes sorununun yol actıgı bronsit astım hastalıgım dahada ilerleyecek cunki akcigerlerimde yeterince nefes alamamaktan buzusme ve nefes darlıgı meydana geldi onun icinde ayrıca tedavi goruyorum…yardımcı olursanız cok sevinirim…İyi calısmalar

 179. gönül dedi ki:

  merhaba,ben burun ameliyatı olmak istiyorum.bunun için ,daha önceden yapmış olduğunuz burun ameliyat resimlerini göndermenizi rica ediyorum…

 180. murat dedi ki:

  bu ameliyatın malıyeninin nekadar olduğunu öğrenmek istiyorum ve uygunsa burnumun estetık görünümünü değiştirmek istiyorum lütfen cevap yazın

 181. onur dedi ki:

  doktor bey benim oldukça büyük kemrli bir burnum var farklı açılardanda bakılınca eğiklik gözüküyor ben estetik olmak istiyorum bu yaz ama korkularım var ya daha kötü bir sorunla karşılaşırsam ya nefes alma proplemim ortaya çıkarsa bir de aşırı ağrı kanama şişlik olmasından korkuyorum . sizce böyle bir burunla estetik olduktan sonra güzel ve sağlıklı buruna kavuşabilirmiyim not: kemerin yüksekliği 2 cm beni aydınlatırsanız sevinirm teşekkürler.

 182. bilgin dedi ki:

  Degerli Doktor Teoman Ben su anda ingilterede yasiyorum ama burun ameliyati icin turkiyeye gelmeyi dusunuyorum. Sizin web sitenizi okudum ve kullandiginiz prosedurlerden baya memnun kaldim. benim problemim zaman. Ben istanbula Temmuzun basinda gelmeyi dusunuyorum fakat isten sadece iki hafta tatil alabiliyorum. Bilmek istedigim sey, ameliyattan once ne hazirliklar yapmamiz gerek? Yani eger cumartesi sabahi gelirsem mesela, en tez ameliyata ne gun girebilirim? Bir de burun ameliyatin fiyatini ogrenebilirmiyim? Tesekkurler

 183. umut dedi ki:

  nasıl bir operasyon geçirmem gerekiyor, bu operasyon beni ne kadar hastanede tutar, ayrıca ssk bu operasyonu karşılarmı? cevap verirseniz sevinirim

 184. aysel dedi ki:

  sayın doktorum bu sesime kulak verceğinize inanıyorum nolur bana yardımcı olun..:!psikolojim çok kötü:(nolur doktor bey bana ulaşın sizinle konuşmak istiyorumm bana ulaşın nolurr.. tşk ederim

 185. duygu dedi ki:

  burun estetıgının fıyatı ortalama nedır maıl adresıme gonderrsenız sevınırım…

 186. hakan dedi ki:

  Oncelikle gercekten bilgilendirici bir web siteniz var.burnumun yapisinda bana gore 3 sorun var:1.kemerli bir yapi 2.egri ve 3.burnumun ucu asagiya dogru sarkik.sunu sormak istiyorum eger estetik yaptirirsam kesinlikle kemerli yapisinin korunmasini istiyorum cunku daha sert bir kemik oldugu icin daha fazla sislik ve daha gec iyilesecegini dusunuyorum bunun disinda egrilik ve sarkiklik icin ameliyat olursam yuzumun fazla sismeyecegini ve daha hizli iyilesecegini dusunuyorum.dusuncemde haklimiyim ve sizce estetik acidan basarili bir sonuc olurmu?

 187. dilsad dedi ki:

  Sayin Doktor Dogan, Bu ameliyati bir plastik cerrahmi yada KBB uzmanimi yapmalimi diye 2 senedir ugrasiyorum.Benim sorunum, nefes alamamak,ve doktorlarin soyledigi kadariyla Konka var ve devasyon,kikirdak dusmesi sag kulakta cokme bile varmis.ameliyat olurken burnumuda estetik yaptiriyim diyorum,ama KKb uzmaninami yoksa plastic ceh..mi? .size nasil gelebilirim.simdiden tesekkur ederim.

 188. pınar dedi ki:

  burun estetiği ameliyatından sonra göz altlarımda sarkma oldu gözlerimde kirpik dibinde kepeklenme oluyor bu yüzden çok sık ve uzun süreli arpacık çıkıyor göz altı ameliyatı olursam kirpiklerime zarar verirmi

 189. hakan dedi ki:

  fiyat aralığını öğrenmek istiyorum

 190. ismail dedi ki:

  İYİ GÜNLER BEN ESTETİK AMELİYATI OLMAK İSTİYORUM. BU AMELİYATIN YAKLAŞIK OLARAK ÜCRETİNİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

 191. sezer dedi ki:

  bursada uygun bir tavsiye ettiğiniz doktor ve en uygun fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler başarılar dilerim.

 192. serdar dedi ki:

  küçükken yüzüüstü ağaçtan düştüm.burnumun ucundan geriye doğru 1 cm lik veya 1,5 cm lik bir iz var.herhangi bir şekilde dikiş atılmamış düşerken sivri küçük bir taş girmişti. acaba bu iz tamamen yok edilebilir mi? plastik cerrahinin bu konud geldiği nokta nedir? lütfen cevabınızı bekliyom

 193. hatice dedi ki:

  Merhaba, Ufakken bisikletten düstükten sonra burnumda hafif bir eziklik oluşmaya baslamiş bunu çok sonraları farkettik. Sadece sag yan kısımda.. içe dogru ezik duruyor bir çukur gibi.. Acaba ne yapılar estetiğe mi girer cerrahi operasyon olarak da duzeltilebilir mi?

 194. erkan dedi ki:

  hocam benim burnum büyük ve kemerli… aslında ben estetik olmak istemiyorum …ama artık beni rahatsız ettiğin farkkettim…nefes darlığı çekiyorum….çok çabuk kanıyo..ve çok çabuk kir topluyor…daha önce çocukken burnumdan et parçası alınmıştı ..bu estetiğe engel sayılırmı….(şimdiden teşekkür ederim hocam)

 195. ismail dedi ki:

  amaliyat masrafı ne kadar çıkar ve ben çok fakir bir insanım bana fon destek olmazmı

 196. ahmet dedi ki:

  Teoman bey iyi günler ben burun estetiği ameliyatı ile ilgili bazı sorular soracağım.1. sorum öğrenci olduğum için burun estetği ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum.ben kendimi rahat hissetmiyorum arkadaşlarım arasında alay konusu oldum lütfen bana yardımcı olun param kısıtlı olduğu için ameliyat olamıyorum bana bir yol gösterin sizden rica ediyorum kendinize iyi bakın hoşçakalın

 197. pelin dedi ki:

  benim burnumun ucu çok büyük küçültmek istiyorum çabuk cvp alırsam sevinirim şimdiden tşkürler

 198. Filiz dedi ki:

  benim sorunum çenemin uzun olması bununla orantılı olarakta burnumda biraz sivri kalıyor.daha yuvarlak bi çeneye sahip olmam mümkün mü?ayrıca bunula birlikte burun estetiğide yaptırmam gerektiğini düşünüyorum.dişlerimede gülüş estetiği yaptırmayı düşünüyorum.böyle bir durumda bu işlemlerin sıralamsı nasıl olmalı?böyle bir dizi estetik muhadele ne kadar zamanımı alır?maliyetler hakkında da bilgi verirseniz sevinir.Teşekkürler..

 199. elif dedi ki:

  burnumda kemik eğriliği var(hump) ancak 10 yıl kadar önce vücudumdaki bir yara iyileşirken iz kaldı,keloid adı verilen bu durumdan dolayı burun ameliyatı konusunda endişelerim var;ya iz kalırsa,çünkü boynumda bir yara(iyileşme izi)mevcut..o zaman doktorum çok dikkatli olmam gerektiğini,özellikle yüzümü korumamı,sezeryan vb.ameliyatlar sonrasında mutlaka iz kalacağını söylemişti..bu durumda ne yapmalıyım?

 200. rabia dedi ki:

  MERHABA.SIZE BI SORUM OLUCAK.BEN YAKIN BIR ZAMANDA AMELIYAT OLUCAM AMA HALA TEREDDUTTEYIM.DOKTORUM AMELIYAT IZLERININ BURNUN HER IKI YANINDAN GOZLERE YAKIN UST TARAFTAN 2 MMBUYUKLUGUNDE IZ YAPARAK KIRACAGINI SOLUYOR.SIZ BU YONTEMDEN BAHSEMIYORSUNUZ.NE YAPMALIYIM.ISVICREDE YASIYORUM VE HIC BIR TURK CERRAHI BOLE BIR YONTEMDEN BAHSETMIYOR.YARDIMCI OLURSANIR COK SEVINIRIM.FIYAT BELIRLEME IMKANINIZ VARSA RICA EDIYORUM SOLEYINIZ.SIMDIDEN COK TSKLER

 201. ilhami dedi ki:

  burnuma darbe aldım su an bı egrılık soz konusu estetık yaptırmak ve duzeltmek ıstıyorum malıyetını ogrenebılırmıyım

 202. sevim dedi ki:

  3 kez deviasyon opere geçirdim. kemer yerine basen kemiğim var septum yerine silikon nakledildi fakat hem kabuklaşma ve kuruma oluyor hemde sık sık iltihaplı geiz akıntısı oluyor. Çok fazla antibiyotik kullanıyorum. Fileb çevrildi fakat tutmadı görüntü olarakda iyi değil ne yapılabilir?.

 203. nilüfer dedi ki:

  merhabe sayın teoman bey öncelikle burun estetiği hakkında sorum olacak benim burnum 14 yaşında bir kaza sonucu kırklık olmuş sanırım. farkında degildim ama şimdi bariz belli olmaya başladı burun deliklerimin biri küçük biri büyük ve tek burun deliğinden nefes alıyorum benim sorunum esttetiğemi giriyor yani kulakburunbogaz bölümü de bu soruna cözüm getirirmi ve özellikle sormak istediğim bu egrilik orantılı bir şekilde hiç estetik olmamış dogallıgı ile yapılırmı ve ücreti hakkında bilği almak istiyorum. diğer sorum ise gögüs estetiği ile ilğili aslında ben gögüslerimin küçük olmasından şikayetçi degilim. benim rahatsız oldugum göğüs kafesi ve dekolte olan kısmımda kemikler çok belirgin o görüntüden hoşlanmıyorum çok zayıf ama kilo aldıgım vakit maalesef hiç bir etki olmuyor tahta gibi bir görüntü benim istediğim o kemikleri doldurcak yani kemiklerin görüntüsünü yok edecek bir estetik var mı ben bu kemik görüntüsü yüzünden gögüs estetiği düşünüyordum fakat bununlada çözüm olmuycak o kemikler yine görünücek degişmiycek bu konuda ne yapmalıyım ve varsa çözümü ücretini ögrenmek istiyorum

 204. mustfaa dedi ki:

  iyi günler bu on dakikalık işleem ilgimi çekti ben sadece burun ucunu biraz kaldırmak istiyorum burnumbüyük değil ama uç kısmının hafif aşağı olması rahatsız ediyor nekadara mal olur .öğretmenim sigortanın yararı olurmu teşekkürler

 205. Gülcan dedi ki:

  burnumdaki kemiği aldırmak istiyorum (ameliyat ücreti vs. öğrenirsem sevinirim.

 206. YAĞMUR dedi ki:

  ii çalışmalar benim sorunum burnumun büyüklüğü ve bu konuda estetik düşünüyorum.çevremden tehlikeli lafları duyunca birazda bu konuda çekiniyorum.bu konuda aydınlatrsanız çok sevinirim.

 207. ümit dedi ki:

  ameliyat fiyat miktarında bir bilgi alabilirmiyim tşk.

 208. figen dedi ki:

  mrb..benim burnumda ufak bi eğrilik war,onu düzellttirmek istiorum..fiyatı hakında bilgi vereblrseniz çok sewinirim 🙂

 209. aysel dedi ki:

  sayın doktorum bu sesime kulak verceğinize inanıyorum nolur bana yardımcı olun..:!psikolojim çok kötü:(nolur doktor bey bana ulaşın sizinle konuşmak istiyorumm bana ulaşın nolurr.. tşk ederim

 210. Naciye dedi ki:

  Burun estetik fiyatını ogrenebilirmiyim

 211. betül dedi ki:

  merhaba teoman bey.öncelikle sitenizi çok beğendiğimi ifade etmek isterim.teoman bey 1,5 sene önce burnumdaki kemik eğriliği nedeniyle ameliyat oldum.iki üç ay önce birşey burnumda küçük bir kemik çıkıntısı farkettim küçük ama yinede beni rahatsız ediyo.sitenizde böyle bir durumda törpülediğinizi söylemişsiniz.peki böyle bir durumda yine tampon kullanılıyormu?hemen hastaneden çıkarıyormusunuz?burunda yine şişlikler meydana geliyor mu?aynı doktoruma mı ameliyat olmam gerekir yoksa başka bir doktora gitsem daha mı sağlıklı olur?maliyeti nedir?sorularımı cvp landırırsanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkür ederim hoşçakalın.

 212. bennu dedi ki:

  ben 3 yıl önce bademciklerimden yaşadığım sorunlar sebebiyle doktorumun tavsiyesi ile burnumdan ameliyat oldum fakat sadece kemik alındı estetik müdahale yapılmadı gerek yokmuş.fakat ameliyat sonrası burun ucumda çok hafif sağa kayma oldu ve ameliyat sonrası geniz akıntılarım başladı her gece burun tıkanıklığı çekiyorum ve ağzımdam nefes alıyorum.buna bağlı olarakta boğazlarımda kızarmalar vs.oluyo ne yapmalıyım şimdiden teşekkürederim.

 213. fuat dedi ki:

  bir burun estetik ameliyatının bize ortalama maliyeti ne kadardır?bilgilendirirseniz çok sevinirim

 214. ecem dedi ki:

  Burnum küçük ve kemerli.Estetik olmak istiyorum.Size resmimi göndersem bana uygun burunu çizip yollarmısınız ?Birde maliyetini merak ediyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.saygılarımla…

 215. egemen dedi ki:

  ben ameliyat olmak istiyorum yanlız işlerinizi biraz daha yakından görmek ve fikr edinmek istiyorum teşekkürler

 216. mehtap dedi ki:

  bu cerrahı mudalenın ortalama malıyetını ogrenmek ıstıyorum ona gore daha sonra randevu alıp ayrıntıları konusmak ıstıyorum sehır dısından gelecegım ıcın benı azda olsa bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler

 217. altan dedi ki:

  doktor abi umarım bu mesajımı cevaplayıp benı sevındırırsın.sorunum burnum.bı kız sevdım oda bana once gıt burnunu yaptır oyle gel deyıp benle alay etdı.abı arkamdan dalga etdı senı sevmem dedı.abi bu amelıyat cok mu pahalıdır.ben amelıyat olup bu kızı aleme rezıl etmek ıstıyorum.bana yardım edermısın.bu mesajımı okurken kendını bu garıp kardesının yerıne koyarak cevap yaz abii.senı allah emanet edıyorum .saygılarımla

 218. serkan dedi ki:

  selam teoman bey ben istanbul üniversitesinde işletme ögrenciyim. ilerdede amacım iyi bir yönetici olmak. burnumda küçük bir operasyonla büyük ve kemikli olan burnumu küçültmek istiorum. ve ilerdede bunun bana artıları olacagına inanan biriyim. benim tek sorunum bu işlemin mailyeti her yerde ayrı bir sey söylenior acaba bu işlemin sizdeki maliyeti nedir. iyi günler

 219. onur dedi ki:

  burnumun büyük olduğuna inanıorum vede bana yakışmıo bana yardımcı olursanız sevinirim birde fiyat konusunda

 220. adnan dedi ki:

  trafik kazası sonrası yüzde ve burunda full-ticnes greftleryapıldı(5 yıl önce),burundaki greft alanında harita şeklinde renklenme,diğergreft yerlerinde(sol yanakta 3x2cm ve sol alında 2x2cm) ise seviye farkı vesakal kaybı(sol yanak)ile grftte tüylenme(sol alın) şikayetim mevcut.cerrahi ve veya lazer veya medikal tedavi açısından tarafınızdandeğerlendirilmem ve bilgilendirilmem dileğiyle… saygılarımı sunarım.

 221. lütfü dedi ki:

  hocam sizinle görüşmek ve bilgi almak istiyorum sizi yakından takip ediyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 222. nese dedi ki:

  Mini rinoplasti fiyatini ogrenmek istiyorum.

 223. hanifi dedi ki:

  ii gunler ıkı yıl once gecırdıgım kaza yuzunden burnumunsol delıgın ustu yarıldı .dıkiş atıltı ama izi belırgın bı sekılde goruluyor burnum eskı halını alabılırmı ne yapmam gereklı bilgilendırırsenız sevınırım ii calısmalar

 224. esin dedi ki:

  merhaba.benim burun yapım kemerli ve bu beni çok rahatsız ediyor. estetik açıdan görünüşü hoş değil. internette burun ameliyatıyla ilgili araştırmalar yaptım ama ameliyat sözü bile beni tedirgin ediyor acaba .. iyi bir sonuç alabilirmiyim nasıl olacak?bana bu konuda bilgi verirseniz sevirim ayrıca maliyetide önemli. tşkl .

 225. recai dedi ki:

  hocam merhaba.ben ankarada yaşıyorum.yaklaşık iki ay önce ******* hastahanesinde burun ameliyatı oldum.sürekli ameliyat ve burun estetiği hakkında araştırma yaptığım için biliyorumki burun ucunda düşüklük vardı,kıkırdak dokusu bozuktu ve sağ burun deliğimde kemik vardı.ameliyatım düşünüldüğünün aksine 1-1,5 saat değil 4.45 dk sürdü.çok zorlu bir ameliyattı.şu an burnumdan memnun değilim.açık ameliyat yapıldı.burnumun altından kestikleri yer apaçık ortada.burunucu düşüklüğünden şikayetçiydim şimdi daha fazla ve elimle baktığımda ve nefes alırken rahat anlıyorumki kıkırdak dokusu eğri ve şekilsiz.zaten dışarıdanda net anlaşılıyor eğrilik.son zamanlarda kemiğin bitip kıkırdağın başladığı orta kısımda müthiş morluk ve düşme var.yardımcı olursanız ve bilği verirseniz size ulaşırım.artık kime güveneceğimizi şaşırdık

 226. abdullah dedi ki:

  burundan nefes alma sorunum var.gece uyurken sürekli ağzım açık uyumak zorundayım.aynı zamanda estetik olarakta bir operasyon yaptırmak niyetindeyim. bu ikisi tek bir operasyonda çözülebilir mi?ancak benim önceliğim nefes alma sorunumdur.ayrıca böyle bir operasyonun bana çok genel de olsa hangi fiyat aralığında bir maliyete geleceğini öğrenmek istiyorum.bütçemin bunu karşılayıp karşılamayacağı hususunda fikir sahibi olmak açısından.tabi ki muayene olmadan bu netleşmese de genel bir fikrim olması çok iyi olacaktır. saygılar sunarım.

 227. lütfü dedi ki:

  hocam sizinle görüşmek ve bilgi almak istiyorum sizi yakından takip ediyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 228. serçin dedi ki:

  daha once estetık amelıyat oldum onceki burnum egrı dıe olmustum halada ole cıktıı alcıdan sonra ve ststıklı gıbı durmuoo moralım bozuk yardımcı olabılırmısınz

 229. sezgin dedi ki:

  doktor bey benim burnumda nefes al ma ve egrilik yani kemer problemi var ve ben 5 yıldır bu egrilikten çok rahatsız oluyorum ve bu soruna paralel olarak kendime olan özgüvenimi kaybediyorum aynanın karşısına her geçtigimde bu kemerin yüzünden aynanın karşısında sıkıntı yaşıyorum ben yeşil gözlü ve tıpkı tarkana benzeyen bir gencim ama bu egrilik beni çok sıkıyor psikolojimi etkiliyor ne yapmama gerekiyor lütfen ayrdımcı olun saygılarımla

 230. yasemin dedi ki:

  ben amaliyat olmak istiyorumm teyzem orada oturuyor eğer mümkünse oluyorsa amaliyatımınn olacağı ben amaliyat olmak istiyorum lütfen kısa bir zamanda bana bir haber iletinn

 231. nimet dedi ki:

  burun kemigim genis yane kemerli ve basik (biraz afrika burnuna benziyor).Karnimda yirtiklar ve catlaklar var,sarkiklik yok. meme kücültme ve toparlamaBu üc problemimi ameliyatla düzeltmek istiyorum. özelikleburunla ilgili komplikasyonlari ögrenmek istiyorum.simdiden vereceginiz cevaplar icin tesekkürler.

 232. Sibel dedi ki:

  Ya ben bişey sorabilir miyim ? ben burun ameliyatı oldum ama burun deliklerimin biri bariz küçük ve ısrarla yapmasını istediğim halde doktorum olmaz dedi, bu kadar oluyor dedi, daha çok ısrar ettim sadece kanatlarla oynadı ve hala belirgin bir küçüklük var. Madem buyutemiysun o zaman diğerini kucult dedim olmaz falan diyip başından attı böyle birşey mümkün mü yoksa gerçekten olmaz mı bilgilendirirseniz sevinirim çünkü ameliyattan önce deliklerimde bir asimetri yoktu

 233. selim dedi ki:

  İyi günler Teoman bey ben biraz bilgi almak istiyorum burnum küçük yaşta kırılmıştı bi doktor faciası yaşadım iki ameliyat sonucunda burnum bu hale geldi burnumun sol tarafından koyulan gref dışarı çıktı öğrenmek istediğim burnum düzelme ihtimali nedir ve masrafı nekadar olur teşekkürler

 234. pasa mahmet dedi ki:

  Teoman bey merhaba. 2 kez burun ameliyatı geçirdim. İlk ameliyatımda kbbcinin “içe katlama” tekniğiyle burun ucuma eklemiş olduğu kıkırdakları ikinci ameliyatımı yapan plastik cerrah içe katlanarak eklendiği için çok çıkartamadığını söyledi burun ucum hala şiş. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir hangi teknikle eklenmiş olursa olsun kıkırdaklar çıkartılıp burun ucu inceltilir mi?

 235. Emel dedi ki:

  İyi akşamlar ben daha önce rinoplasti oldum fakat memnun kalmadım farklı bir doktor arayışına girdim.operasyon resimlerinize baktım ve hemen yazmak istedim.nefeste de biraz zorluk yaşıyorum.sadece burun ucunun düzeltilmesini istiyorum bunun için güzel bir fiyat almak istiyorum.sadece ucunu düzeltme işlemini ne karara yapıyorsunuz?

 236. ali dedi ki:

  Merhaba teoman bey.yaptığınız burunları çok beğeniyorum.gözü kapalı emanet edilebilecek sayılı doktorlarimizdansiniz.ankara da yaşıyorum.estetik ameliyatı olmayı çok istiyorum ama şu anda maddi yönden imkanım yok.o yüzden burun için aşağı doğru kalktığı zaman problem ortadan kalkıyor gibi.burun ucu ameliyatlarının ücretleri ne kadar oluyor.imkanlarim doğrultusunda uygun oluyorsa gelmek istiyorum.rica etsem bilgi verirmisiniz

 237. Sevcan dedi ki:

  Merhaba teoman hocam
  Burnumdan çoook şikayetçiyim burun deliklerim aşırı geniş bu beni çok rahatsız ediyor. 1 sene önce küçültme ameliyatı yaptırdım ama sanki daha çok büyüdü gibi geldi hiç beğenmedim bir fark görmedim küçülme adına.. Üstelik sol delikte dikiş tutmadı tekrardan gitmek istemiyorum aynı yere 🙁 hem küçülsün hemde estetik oldugu belli olmasın istiyorum. Size göstermek isterim kontrole gelmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 238. betül dedi ki:

  Merhabalar teoman bey. Ben kayseriden yaziyorum . Profilinizi inceledikten sonra yaptiginiz is ve cikardiginiz sonuclari cok cok begendim. Adim Betul 25 yasindayim. Ben sorunum burunu da gectim (çene) cenemin yapisi bozuk. Yüzum sanki iki ayri insan ve bu durumdan cok rahatsizlik duyorum? .Bana yardimci olacaginizi umud ediyorum. Umarim sizden cvp alabilirim.

 239. duygu dedi ki:

  Merhabalar teoman bey bir sorum olacaktı size bu yağ enjeksiyonuyla ilgili.kafamin arkasinda sonradan oluşan bir basıklık var hatta kafamın arkasi dümdüz ve çok ciddi problem yaratıyor .o bölgeye yağ enjeksiyonu mümkünmüdür yapılıyor mu ?

 240. burak dedi ki:

  Hocam iyi aksamlar ben Ankarada oturuyorum 20 yil once burun ameliyati ile kemigim alindi ancak burun ucumda baya ilerleyen yasdan oturu sanirim dusme var gibi. Birde bazen burnum aktiginda hissetmiyorum. Kis aylarinda da yogun bir iltahap kokusu hissediyorum. Ancak bu ameliyatin maliyetini merak ediyorum Sgk var faydasi olurmu bilmiyorum:) yardimci olursaniz sevinirim.

 241. cansu dedi ki:

  Teoman Bey merhaba, sizden randevu almistim, gununu unuttugum icin muayenehaneyi aradim fakat surekli yanlis numara cevirdiniz diye uyari aliyorum. Kontrol ettirmenizde fayda var. size ulasamiyor olabilir potansiyel musterileriniz. Sizden ricam beni aramalarini soylerseniz cok memnun olurum. Randevu gunu ve saati hakkinda tekrar gorusmek istiyorum

 242. ezgi dedi ki:

  Hocam merhabalar, gözaltıma mikro yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum. Perşembe-cuma günleri İstanbul’da olacağım muayenehanenizde görüşme şansımız olur mu? Web sayfanızda verilen numaradan (0212 219 67 19) ulaşamadım. Randevu verebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

 243. Defne dedi ki:

  merhaba teoman bey danışmak istediğim bir konu var yardimci olursaniz çok sevinirim.Ben Ankara’da yaşıyorum daha önce bir burun ameliyatı oldum su an cok doğal durmasina ragmen uzun olmasi cokmelerden kaynakli nefes alamamam beni rahatsiz ediyor.Turkiye’de arastirdigim ve calismalariniza baktigim kadarıyla bu alanın başını çekiyor ve cok güven veriyorsunuz inanilmaz isler yapiyorsunuz.daha önce burun ameliyat fiyatlarinizi ogrendigim için istanbula gelip yaptirmak benim için cok maliyetli olacak.sizin ankara’da benzer teknikle calisiyoruz seklinde yonlendirme yapacaginiz bir doktor var mi varsa yardimci olursaniz cok sevinecegim çünkü bu kararsizlikla birkaç yil daha bekleyip ne olursa olsun size yaptirmayi düşünüyorum.calismalarinizi cok begendigimi tekrar soyleyerek iyi günler dilerim 🙂

 244. sevtap dedi ki:

  Merhaba teoman bey ben samsundan yaziyorum univ ogrencisiyim ne zamandir arastiriyorum burnumu yaptircam fotograf atiyorum rica etsem fiyat olsun ameliyat hakkinda olsun bilgi verebilir misiniz kasim gibi istanbula gelicem cunku ona gore kendimi ayarlamam lazim

 245. gökmen dedi ki:

  Merhaba ben ameliyat sonrası sigara kullanılmaması gerekiyor diye bişey duydum ve rouccutane adlı ilacı kullanıyorum ameliyat olsam Bi sakıncası olur mu bu ilacın ve ya bırakmam gerekir mi

 246. ferit dedi ki:

  Sizinle gorusmek istiyorum ama oncesinde sorularim var. cevap verirseniz sevinirim. Size fotograflarda gonderecegim. Yeniden ameliyat olmam icin sizin istediginiz ucret nedir? Brinci ameliyattan daha kolay mi gecer duzeltme ameliyatlari ve fazla eksilttigi kemik yeniden ameliyatla duzeltildiginde mesela bundan 20 sene sonra sorun yasarmiyim?

 247. osman dedi ki:

  Merhaba Teoman bey,

  Size burdan ulasabilmek guzel. Ben bir burun ameliyati gecirdim haziran da 1 yil olacak fakat basarisiz bir ameliyatti. Doktor yeniden ameliyat edebilecegini soyluyor ama ben biraz guvensizlestim kendisine karsi. Cunku burnumun sag tarafindaki kemik daha az eksik oldugunu soyledi ve burun ucum saga sola egdigimde basimi, yamuluyor. Ve burun ucum sebebiyle nefesimdede sorunlar olustu ki hic yoktu bende. Burun ucu eskisine gore daha buyuk ve guldugumde daha da buyuyor

 248. nihal dedi ki:

  Hocam iyi günler ben burun kırık olduğu ve şekil bozukluğu olduğu için ameliyat oldum 8nci gündeyim alç çıktı fakat burnun üst tarafî karga burun gibi birşey oldu, önceden yoktu böyle? Bu törpülemeden dolayı ödem veya şişlik olabilirmi? Ve olası revizyon operasyonu için nekadar beklemeliyim? Çünkü eger düzelmezse size geleceğim revizyon için.

 249. ferhat dedi ki:

  Merhaba Teoman bey size bir sey danismak istiyorum. Iki tane estetik cerrahla gorustum ve burun estetigi yaptirmaya karar verdim. Ancak benden bt cektirmemi istediler. bt sonuclarimi gorunce yuz kemiklerin cok sert ameliyattan sonra kemiklerin kaynamasi sorun olabilir diyerek beni korkuttular ve vazgectim. yuz kemiklerinin cok sert olmasi burun estetigine engel mi diye size sormak istedim.

 250. nigar dedi ki:

  Merhaba!paylaşımlarınizda direkt dm atabilecegimizi yazdığınız için ben de atmak istedim. İnşallah o kadar mesaj arasında benimkini de okursunuz. Küçüklüğüm KBB doktorlarında muayeneyle geçti. Basit bi ameliyat geçirdim 10 sene önce geniz eti ameliyatı . Fakat burun egriligimi yıllar sonra başka bi kbb doktoru fark etti. Az bi eğrilik olduğunu çok sorun olmadığını ve 17 yaşından sonra gitmemi söylediler. Tabi çevremde bu ameliyatı olanlar çok ağrılı bi işlem olduğu için endişe duydum açıkçası. Fakat nefes almada biraz sıkıntı yasiyorim genelde ağzı açık uyudugumu fark ettim. Güvenilir bi yerde yaptırmak isterim bu konuda en doğru adres gibi hissettim sizi. Yardımcı olursanız sevinirim ?

 251. sinem dedi ki:

  Merhaba Teoman bey. Kusura bakmayın lütfen rahatsız ediyorum size bir sorum olacak. Kulak burun boğaz doktoruna gittim burnumun sol tarafında kemik varmış nefes alma problemi oluyor. Siz estetik ameliyat yaparken bu rahatsızlıklarıda tedavi ediyormusunuz

 252. sebnem dedi ki:

  Teoman bey merhaba , burun ameliyatı için fiyat alacaktım , profilim de burunum da kemer yok ama önden sanki asimetrik görünüyor.

 253. ipek dedi ki:

  Sayın Op.Dr.Teoman Dogan bey.biz bu amelyatı kardeşim ile birlilkte olmayı düşünüyoruz.onunda burnunda eğilme var.bende eğiklik yada çok byük bir burun yok ondada öyle.çene ile birlikte olmayı düşünüyorum bu ameliyatı.ikimizde öğrenciyiz ve ailemiz pek taraftar değil kendi bütçemizle yaptırmak istiyoruz.o yüzden bize makul olan fiyatı söylerseniz sevinirim.başka hastane de olma olasılığı yok sanırım o yüzden sizin hastanenizde olacağız.bize fiyatta birşey söylerseniz gelmek istiyoruz.biz kocaeli gebzede oturuyoruz.bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.işlerinizde başarılar diler saygılarımı sunarım

 254. yasemin dedi ki:

  9 ay evvel burun estetigi ameliyati olmustum simdi hizma takmak istiyorum burnumu deldirecegim tehlikesi olurmu diye soracaktim tesekkürler..

 255. Vacip dedi ki:

  merhaba teoman bey ben 19 yasindayim . size bi sorum olacakti . tek burun ucu nu kaldirmak mümkün mü eger mümkünse ortalama ücreti ne kadardir. geri yazarsaniz beni sevindirirsiniz .hoscakalin TESEKKÜRLER

 256. Fatma dedi ki:

  Merhaba, nasilsiniz? Umarim iyisinizdir.
  Ben çok iyiyim, burnum süper oldu…herkez çok beyendi! Dediginiz gibi oldu gerçekten, ben söyledikten sonra; aahhh evet..simdi söyleyince anladim, diye tepkiler geldi. Ama hemen anlayan olmadi. 😉 Çok memnunum gerçekten, tekrar ellerinize saglik!
  Size 1 veya 2 hafta içinde resmimi yollayacam…suan fotografim yok, ama en kisa zamanda yapmaya çalisacagim.

  Suan baska bir problemimiz var….Ablam Sibel, hatirlamiyorum hiç, ondan bahsettimmi oradayken?
  Bundan 2 Yil önce bir burun ameliyati geçirdi, estetik o da….ama hiç memnun kalmadi! Ve simdiye kadar hiç cesareti yoktu birdaha yaptirmaya, düzeltmeye!
  Beni görünce, nerdeyse aglayacakti…o kadar cok beyendi ki burnumu, çok sevindi benim adima. Dediki; acaba benim resimlerimi Dr. dogan bey’e yollasan, bakip bir çagresini bulurmu diye sordu. Bende hemen simdi yolluyorum, bu resimlere bir göz atsaniz çok seviniriz.

 257. imren dedi ki:

  11 yil once burun estetigi gecirdim burnumun ucuna silikon takildi zamanla sekil bozukluguna ugradi tekrar estetik olmak istiyorum bunun icin ne yapmaliyim

 258. ipek dedi ki:

  burun ve çene estetiği hakkında daha geniş bilgi istiyorum. fiyat konusunda da bilgilendirmenizi istiyorum. iyi çalışmalar.

 259. makbule dedi ki:

  burun ameliyati sonra burna konulan tamponlarin çikisi en acisiz nasil yapilabilir..? çok acidigi söyleniyor

 260. serpil dedi ki:

  burun estetigi kaça yapiliyor

 261. senem dedi ki:

  Mrb..nette surf yaparken buldum web adresinizi.. burno botox yapiliyor mu,etkisi ne kadar suruyor ve fiyatu nedir acaba..burun ucu kaldirma dedikleri operasyondan yapiyor musunuz..ben sadece burum ucumu biraz kaldirmak istiyorum o kadar..o bir ameliyat mi ve fiyati ne kdr acaba..simdiden tesekkur ederim..

 262. Filiz dedi ki:

  burun estetiginin ücretini ögrenebilrmiyim

 263. onder dedi ki:

  burun estetik hakkinda bilgiayrica fiyat temmuz agustos aylari arasi olmali adres olarak neresi

 264. Kubilay dedi ki:

  ben burun esetigi olmak istiyorum ama estetik ameliyattan bir süre sonra burunda çökmeler oluyormus bu beni ameliyat olma konusunda oldugunca çeliskiye düsürüyor bu çökme hakkinda bilgiverebilirmisiniz birde ameliyatin maddi giderini ögrenebilirmiyim saygilarimla

 265. Hüseyin dedi ki:

  İyi günler.
  Öncelikle sitenizde verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederm.
  Benm sorunum bende uzun süredir mevcut olan burun polipleri ve kısmi kemik kayması.Belli aralklarla ve bazen sağ bazen sol burun deliğimin tıkanmasına yol açan anladğm kadarıyla bu polipler.Bir kaç kez doktora gittim.Spreyle geçici tedaviler uyguladm.Fakat kalıcı çözüm olmadı.Ameliyat olmalı mıyım ve olmadğım takdrde ne gibi sorunlarla karşılaşırım?
  İkinci olarak yaklaşk 6 sene önce aldğm bir darbe sonucu burnumun sol tarafında sert bir şişkinlik meydana geldi.Bunun tedavisi için estetik ameliyatı mı yaptrmalıyım.Şayet öyleyse poliplere yaplcak operasyonda bu da beraber çözümlenebilir mi?
  Ameliyatların masrafları hakkında da somut bilgiler verebilirseniz sevinirim.
  İyi günler…

 266. adem dedi ki:

  burun kucultme burun ucu yukariya kaldrma ve fiyat nekadar

 267. diler dedi ki:

  burun estetiği operasyonu ne kadara mal olur?

 268. helin dedi ki:

  ben burun estetiği olmak istiyorum hafifbir köprü var ve ucunu kaldıttırmak istiyorum petek dincöz burnu yani.dudak asmayla birlikte bana ortalama nekaADAR A MAL OLUR.LÜTFEN ORTALAMA BİSEY YAZARSANIZ SEVİNİRİM OLMASSA BEN RESİM YOLLARIM SİZE YADA MSN YE EKLEYİN

 269. erdal dedi ki:

  merhabalar ben sizden ortalama bir burun estetiği fiyatı almak istiyordum.
  şimdiden teşekkürler

 270. songul dedi ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Burun yapım beni ÇOK MUTSUZ ediyor.
  Kendi imkanlarımla estetik yaptırmak ve bu konuda pozitif düşüncelere sahip olmak istiyorum. Sizin gibi alanında başarılı doktorla bu mutluluğu yaşamak istiyorum. Ancak kendi imkanlarımla bu değişikliği sağlayacağım için fiyatın ne olduğunu öğrenmek istiyorum. 23 yaşımdayım,Güzel Sanatlar Heykel bölümüne hazırlanıyorum. Hukuk bürosunda call center olarak çalışıyorum. Çok yüksek gelirim yok. Bana nasıl ve ne şekilde yardımcı olabilirsiniz. Umarım beni anlarsınız ve bana YARDIMCI olursunuz. Lütfen maili trajik öykü gibi okumayın ben sadece imkanlarım çerçevesinde olup-olamayacağını öğrenmek istiyorum. Değerlendirmenizi rica ederim.

 271. serter dedi ki:

  iyi akşamlar hocam burun estetiği hakkında istediğim tüm bilgiler mevcut ama böyle bir operasyonun ücreti basit olarak nedir acaba??

 272. kadir dedi ki:

  MERHABA ben 18 yaşında bir erkeğim ve suratımdan hiç memnun değilim tamamıyle suratımı değiştirmek istiyorum yani burun amalyatı yüzün rengini yenileme elmacık kemikleri falan size şu sorum olacak acaba 18 yaşındamı yoksa 24 yaşında mı amalyat olmak sağlığa dağa faydalı sizden istediğim cevap ya evet yada hayır başka bir cevap istemiyorum zaten şimdi hiç paramda yok öğrenciyim

 273. leyla dedi ki:

  Geçen sene burun estetiği yaptırmak istemiştim. Bir türlü olmadı.
  Şu anda herşey dahil burun esteği ameliyatı ücreti kabaca da olsa nedir öğrenebilirmiyim.
  Bana bugün yanıt verebilirseniz sevinirim. Çünkü yarın İstanbula geleceğim ve buna göre randevu almak istiyorum.
  Teşekkürler

 274. Ceren dedi ki:

  Benim burnumda dikkatli bakıldığında çok göze çarpmacak şekilde hafif bie eğrilik var.Ameliyat olmak istiyorum ama sadece kemiğin düzelmesini istiyorum herhangi bir törpüleme yapılabiliyormu acaba? Ama inceltmek,kaldırmak gibi bir isteğim hiç yok.Büyük bir ameliyat gerekirmi yoksa çok basit bir işlemdir,mini operasyon diye tabir ettiğiniz 15,20 dk.lık biz ufak operasyonla olur diyebilirmisiniz.

 275. ayşegül dedi ki:

  Doktor bey ben öğretmenim ve estetik ameliyatın maliyetini öğrenmek istiyorum.daha önce Samsun’da KKB doktoruna gittim (kemerli burun estetiği için), maliyetin emekli sandığı tarafından bir kısmının karşılanması için tedavi tam olarak estetik şeklinde belirtilmeyecekti. Bu konu hakkında ne önerirsiniz? Ödeme şeklini nasıl planlayabilirim? teşekkürler…

 276. Nur dedi ki:

  Burnumun yüz hatlarıma göre büyük olduğunu düşünüyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Bu konuda bir operasyon için birkaç bilgi edinmek istedim. Süreç nasıl ilerliyor, başka bir sağlık sorununa sebeb olur mu, yüz hatlarıma göre önceden bi tasarım görmem mümkün olabiliyor mu, ne kadar sürede işimi geri dönebilirim, belli dönemlerde tekrar müdahale gerektirir mi ve tabi ücretlendirmesi nasıl ?

  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 277. evren dedi ki:

  merhabalar.1.sorum rinoplasti dediğiniz burun estetiğinin bana ortalama ne kadara maal olacağı 2.si ameliyata sn.dr.teoman bey bizzat kendisimi giriyor. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

 278. selim dedi ki:

  merhaba doktor bey ben selim fırat üniversitesi tıp fakültesinde okuyorum.ben burun estetiği yaptırmak istiyorum.benim burnum biraz fazla uzun ve eğri bu sorunlar düzeltilerbilir mi.ama asıl sorum estetik burun ameliyatı ne kadara yapılıyo türk lirası üzerinden mi yoksa dövüz mü??hocam bu ameliyat için kaç gün istanbulda kalmalıyım bikaç günde bitermi operasyon öncesi ve sonrası süreç.hocam çok teşekkür ederim.saygılarımla

 279. Ayşe dedi ki:

  Burun estetiği konusunda merak ettiklerimi siteniz aracılığı ile öğrendim,sormak istediğim bu işlemin ücreti ve fotoğraf yollarsam daha sağlıklı bir bilgiye ulaşır mıyım?

 280. ceren dedi ki:

  merhaba teoman bey.burun estetiği hakkında:sizinle görüşmemizden sonra burnumun görünüşü hakkında kesin bir izlenime ve karara varabilirmiyim.burun estetiğinin maliyetini öğrenmek istiyorum.teşekkürler.

 281. sibel dedi ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum fakat ücretin ne kadar olduğunu merak ediyorum. biliyorum fiyat tan daha önemli şeyler var ama maddiyatı bilirsem hayal kurup kurmamaya karar verebilirim. Burnumun görüntüsü beni rahatsız ediyor hele insanlarda bunu dile getirince kendimi daha da çok kapatıyorum. Normalde dışa dönük biriyim ama anladığım kadarı ile bu burun insanın psikolojisini bile bozabiliyormuş.Henüz delirmedim merak etmeyin :)ilgiliniz için teşekkür ederim.

 282. çiğdem dedi ki:

  burun estetiği zararlımı? yani kıkırdakta işlem yapılınca hissizlik yada öncekinden daha farklı bir duyum oluşacakmıdır?

 283. tuna dedi ki:

  BURUN ESTETİĞİNİN FİYATLARINI VE ÖDEME KOŞULLARINI MAİL ADRESİME YOLLAYABİLİR MİSİNİZ

 284. lale dedi ki:

  ben 2 defa burun estetigi geçirdim yalniz simdi nefes alamiyorum tekrar ameliyat olmam lazim yalniz artik çok korkuyorum çünkü burnumda önceki doktor biraz sorunlar açmis burun içinde delik açmis doktor hatasi deniliyor birde burununu çok daraltigi için nefes almakta zorluk çekiyorum birde burnunu tekrar genisletmek için kikirdakla genisletilmesi gerekiyormus. yalniz burun içindeki kikirdaklari eski doktorum hepsini almis baska bir doktor söylüyor ban kulaktan kikirdak alip burunu genislebielcegini söyledi ama ben içimde güvensizlik ve korktugum için 2 seneden beri bekliyorum. ama artik nefes alamadigim içi agizdan aldigim için çok zorlaniyorum ve çok bas agrisi yapiyor. simdiden ilginize tesekkür ediyorum. Birde bana bu ameliyat finans olarak ne kadara çikar. saygilarimla

 285. lale dedi ki:

  birde ameliyat hatali burun estetiklerini yapiyormusunuz.bana 1 den fazla ameliyatlarin bana zarari varmi gerçi burnun distan çok kötü degil ama içi berbatmis ve benim sorunun nefes alamamak ve bunun getirdigi olumsuzluklar var

 286. sinem dedi ki:

  bana göre burun deliklerim normalden biraz daha büyük ameliyat yaparken burun deliklerini küçültüyormusunuz bende haziran civari estetik yaptirmak istiyorum ve ortalama fiyat alabilirmiyim burun estetigi için

 287. Ersen dedi ki:

  slm ben ersen..burun estetik amileyati olmak istiyorum..ama zaman olarak askerlik süresini sectim..izin süresinde bu ameliyati olmak istiyorum..askerlik süresince bir sakinca olurmu?birde ortalama fiyatlari verebilirmiydiniz?

 288. tolga dedi ki:

  burun estetigi fiyati ve masraflar

 289. Seda dedi ki:

  Burun estetigi yaptirmak istiyorum.Burnumda sadece bir kemik var bunun disinda boyundan ve önden görünüsünden memnunum.Açikcasi duyduklarim pek iç açici degil.Lokal anestezi mi yoksa genel anesteziylemi uygulaniyor.Bu yüzden dogru bilgiyi sizden almak isterim.Tesekkürler..

 290. gülsüm dedi ki:

  burun estetigi muayene ve ameliyat ücreti hakkinda bilgi almak istiyorum.simdiden tesekkürler…

 291. Hicran dedi ki:

  etli yumusak kemiksiz bir burnum var. burun ucu estetigi olmak istiyorum bana maddi olarak ne kadara mal olur selamlar

 292. tuncay dedi ki:

  resimlerimde yüzüm hep uzun gözüküyor,çene törpüleme yoluyla bu sorun halledilemezse nasil bir yolla halledilebilir.iyi çalismalar

 293. alev dedi ki:

  ben burun ve gögüs ameliyati olmak istiyorum .ikisini ayni zamanda olmam da bi sakinca var mi ve ücretleriniz nekadar..cvp verirseniz memnun olurum subat ayinda ameliyat olmayi düsünüyorum

 294. Murat dedi ki:

  Problemim bundan iki yil önce elmacik kemigim kirildi GATA’da tedavi gördüm fakat bazi sikayetlerim var sol göz alt kapagimda hissizlik olustu ve kapatamiyorum buda benim için problem olusturuyor bu konuyla ilgili neler yapilabilir bunu ögrenmek istiyorum ve ayrica burun kemigi düzelttirmek istiyorum birde burnumun üstünde küçük bir iz kaldi buda geçebilirmi bunu ögrenmek istiyorum ve tabikide fiyatlarini

 295. Fusun dedi ki:

  Merhaba, bundan 6 yil kadar once burnumdaki tikaniklik sebebiyle,kbb uzmanimin tavsiyesi ile ameliyat oldum,ayni operasyon sirasinda burnumun uzerindeki kemikte torpulendi.Ilk etapta fena gorunmedi ancak zaman icinde burnum onden bakildiginda cok geniz gorunmesinin yani sira sanki ortadan itibaren enine bir cizgiyle ayrilmis gibi ve sanki o bolum bana ait degil gibi gorunuyor. Burnumda cok ciddi bir oynama olmadi,kaldirma falan yapilmadi,inceltilmedi de ama su an bana cok itici gorunuyor.Sebep ne olabilir bu cizginin olusmasina ve tek duzeltme yolu ikinci bir operasyon mudur? tesekkur ederim

 296. Belgin dedi ki:

  Merhaba, Iki bayan kardesler 12 ayda estetik yaptirmak istiyorlar. Biri burun: ust tarafindaki cikik kemigi aldirmak, gogus buyultme/silikon ve dudak buyultme/yag istiyor. Ablasi Burnunu kucultmek istiyor. Bunlarin fiyatlarini ogrene bilirmiyim? Birde bu ameliyat icin kac gun klinikte kalmalilar ve ameliyattan sonra ne zaman ucus yapa bilirler. Cunki duyduklarimiza gore ilk 3 hafta ucus yasakmis. Bu dogrumu? Selamlar

 297. kübra dedi ki:

  ben burun estetigi yaptrmak istiyrm ama okulumda var estetign yazin olmadigni duydum kisinda okulum var..kisacasi estetik yazin olmaz mi??

 298. Çigdem dedi ki:

  1- Burun estetigi operasyonu ameliyatlarinin yaklasik ücret araligi(muayene ve hastane masraflari dahil) ne kadar tutabilmektedir? 2- Su ana kadar yaptiginiz burun estetigi operasyonlarina iliskin fotograflari gönderebilir misiniz? 3- Operasyondan sonra ortalama hastalar ne zaman islerine dönebilmektedirler? simdiden tesekkürler

 299. leyla dedi ki:

  burun ameliyatı ve diş ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorum sizden.burun ameliyatı yaptırsam nekadar vaktimi alır.diş ameliyatı yaptırsam kaç güne iyileşirim. şimdiden teşekkürler.

 300. uğur dedi ki:

  burun estetiği ameliyatı ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir