İnstagram Sayfası

Burun Estetiği

TEO TEKNİĞİ

Burun estetiği teknik olarak çok çok zor ve karışık bir ameliyat. Benim ne olup bittiğini anlamam 10 senemi aldı. Bilmeyen bir insanın anlaması gerçekten çok zor. Ben yine de ne yaptığımı özetlemeye çalışacağım, umarım becerebilirim.

Önce klasik ameliyatı anlatayım. Ben de bunu yıllarca yaptım. Kötülemek falan istemiyorum, sadece daha iyisini arıyoruz.

KLASİK RİNOPLASTİ:

Açık ya da kapalı yapılabilir, yapılan iş hemen hiç değişmez.

Cerrahın ilk iş burun ucunu ve sırtını oluşturan kemik ve kıkırdakları şöyle güzelce bir ciltten ayırmak ve önüne koymak olur. Açık teknik ise hemen her şeyi görüp dokunabilir. Burun ucu ve burun sırtı birbirinden tamamen ayrı iki yapı haline gelir.

Daha sonra burun sırtını oluşturan kemik alınır. Nasıl alındığının inanın hiç bir önemi yok, törpüleyebilirsiniz, keski çekiçle çat çut çıkarabilir ya da çok modern ultrasonik ya da mikro testereler ile kesip çıkarabilirsiniz. Ama sonuçta o kemik oradan çıkar. Çıkan kemiğin olduğu yerde de dev bir delik kalır. Bu bir evin çatısını uçurmak gibidir. Kemiği almak 3-4 dakika sürer ama o açık çatıyı onarmak ameliyatın yarı zamanını alacaktır. Çatıyı onarmak için yan duvarları da alttan kesmek ve içeri doğru çökertmek gerekir. Bu da genellikle yetmez ve çatıya ince uzun kıkırdak destekler konur. Her şey birbirine dikilir ve burun sırtı tamamlanmış olur.

Sıra burun ucuna gelir. Burun ucundaki kıkırdaklar burun sırtında kendilerini destekleyen bütün yumuşak doku bağlarından da ayrılmış olduğu için genellikle bütün güçlerini de kaybetmiş olurlar. Bir çok yöntem var ama genel olarak yapılan şey bu zayıf kıkırdakları ek kıkırdaklar ile güçlendirmek ve şekillendirmektir.

Bu iş te bitince burun açıldığı gibi kapatılır. İçeri mecburen bir tampon gerekir.  Sağda solda lıkır lıkır oynayan kemikler de akıllarına esip başka yerlere gitmesinler diye alçı konulur.

Sıkılmadıysanız devam:

İdeal olan kapalı yapmak. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

TEO TEKNİĞİ:

İdeal olan kapalı yapmak. Ne kadar az kesi o kadar iyi. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

Benim yaptığım iki şey farklı.

Bir kere burunda hiç bir şeyi birbirinden ayırmıyorum. Klasik teknikte cerrahın ilk yaptığı iş dediğim ciltten ayırma, yani “disseksiyon”u yapmıyorum. Cilt ve yumuşak dokular burnu bir bütün olarak tutuyor ve benim ameliyatımın bütün farkı bu bütünlük. Örneğin ben burun sırtını oluşturan kemiği görmüyorum, hatta ona elimi sürmüyorum.

Burun kemeri: Yaptığım “dorsumpreservationrhinoplasty” diye bir ameliyat tekniğinin biraz bana uyarlanmış hali.

İlk önce burnun tüm kemik yapısını klasik teknikte olduğu gibi yanlardan ve yukarıdan kesiyorum. Bunun için ince uçlu bir mikro el testeresini kullanıyorum. Kesilen kemik yapı elimde hareketli hale geliyor, sağa sola sallayabiliyorum. İkinci aşama burun orta hattını oluşturan kıkırdaktan bir kaç milimetre çıkartarak bu hareketli kemik yapıyı aşağıya doğru burun boşluğuna bastırmak.

İstediğim seviyeye gelince bir dikiş ile bütün burun sırtını bu posizyonda sabitliyorum. Kemik yapı bir bütün olarak aşağı girip sabitlenince artık sağa sola da oynayamıyor ve alçı koymak ta gereksiz hale geliyor.

Burun ucu: On senedir çok değiştirmediğim yer burası. Ama yeni tekniğimde tüm yumuşak doku bağları sağlam kaldığı için hem işim çok daha kolaylaştı hem de sonuçlarımı çok daha beğeniyorum.

Ameliyat öncesi elim ile burun ucuna vereceğim şekle karar veriyorum ve yeni burun ucu noktasını belirliyorum (fotoğraflarımda gördüğünüz mavi noktalar bunlar). Bu noktalar çok önemli, bütün ameliyat planım bu noktalara göre olacak.

Ameliyatta yaptığım sadece görmek istediğim bir hatta burun ucu kıkırdaklarını ciltten ayırmak ve dikişler ile şekil vermek. Zayıf gördüğüm yerler varsa bir kaçilave koymak. Yani yaptığım şey kıkırdakları başka kıkırdaklarla güçlendirmekten çok dikişler ile şekillerini ve açılarını değiştirerek statik güçlerini arttırmak.

Tabii anlatamadığım çok ayrıntı var ama sonuçta bir çok yeri ellenmemiş, sadece hamur gibi şekli değiştirilmiş bir burun ortaya çıkıyor. Ameliyat süresi genellikle 1-2 saat, tampon ya da alçı gerekmiyor.

Tekniğe de “TheEnblockOsteochondropalsty: TEO” dedim. O kadar da olsun değil mi?

“Burun Estetiği” için 1.573 cevap

 1. Aygüneş dedi ki:

  Merhabalar Teoman Bey

  Bundan yaklaşık 6 7 yıl öncesinde ufak bir kaza geçirdim ve burnuma aldığım darbe sonucunda bir miktar çıkıntı oluştu. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Lise son sınıf öğrencisiyim ve açıkçası üniversiteye bu burun ile başlamak istemiyorum. Sizce yarıyıl tatili ya da yaz tatilinde ameliyat olsam normale döner mi? Ve ücreti nasıl olur? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

 2. Ezgi dedi ki:

  İyi günler Teoman bey ben siteden videoları ve makaleleri inceledim. Burun estetiği yaptırmak istiyorum yüzüme önden bakıldığında bir sıkıntı yok fakat yandan bakıldığında bir kemer var. Ben şehir dışından geleceğim kaç gün İstanbul’da kalmam gerekecek, aynı zamanda öğrenciyim ve maliyetini öğrenmek istiyorum, son olarak migrenim var ona bir etkisi olur mu ?
  Teşekkür ederim..

 3. merve dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,

  Burun kemiğimde yamukluk olduğu söylendi vesikalık fotoğrafta da burun deliklerim oldukça yamuk. Burnumun ucu karşıdan bakılınca geniş görünüyor. Biraz da kemerim var. Bu ameliyatın fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 4. oğuzhan dedi ki:

  Hocam merhaba iyi akşamlar nasılsınız,size sormak istediğim birkac detay var. Ben 1 yıl önce burun ameliyatı oldum ama rinoplasti ameliyatı değil nefes alma sorunum vardı bununla birlikte burun ucumu da biraz kaldırabileceğini söyledi ben de kabul ettim ilk 3-4 ay problem yoktu fakat 4.aydan itibaren burnumda eğrilik ve burun ucumda düşüklük meydana geldi sizi takip ediyorum hastalarınız oldukça memnun,revizyon rinoplasti ameliyatlarında burnun tekrar eğrilmesi ve burun ucu düşüklüğü olabilir mi ?
  TEO tektiğinden bahsediyorsunuz tekniğiniz nedir nasıl yapıyorsunuz ? Fiyatlar nedir ve revizyon kapalı mı açık mı yapılır? Teşekkürler

 5. gulcin dedi ki:

  Burun ucumdaki top görüntüden burun delıklerımdekı yamukluktan şikayetçıyım . burun ucumdakı top gulunce dahada buyuyor ve şişiyor bu nedenle neredeyse hiç gülmüyorum.Burnumun daha ince ve az daha kalkık olmasını istiyorum . Ön profıl benım için çok onemlı amelıyat sonrası yuzumun onden goruntusu n goruntum nasıl olacak . ve bu işlemlerin bana maliyeti ne olur bir fotoğraf ve fıyat çalışması yapmanızı rica edeceğim.

  Burnumumun yandan çok aşırı sıvrı uzun ve kalkık olmasını istemiyorum. Ucundaki top goruntu gıtsın mutlu ve huzurlu olarak doya doya gulebıleyım istiyorum artık. Gulduruğumde yayılmasın. daha dar olsun istiyorum Yardımlarınızı beklemekteyim

 6. ilayda dedi ki:

  Merhaba Teoman bey ben burun estetiği yapmak istiyorum çok sorunlu bir burnum olduğunu düşünmüyorum tabi ki sizin görmeniz lazım bana ortalama bir fiyat verebilir misiniz tabi ki muayene etmeniz lazım ama ortalama bir fiyat söylerseniz cidden çok iyi olur

 7. Bahar dedi ki:

  Iyi Akşamlar sayin Hocam,

  Ben Almanyada yasiyorum ve bu Ayin 28 den itibaren 3 günlügüne Istanbulda bulunacağim.
  Sizden bir ortalama Burun Estetik fiyat bilgisi almak ve o Tahrilerde bir görüsme imkanimizin olmasi mümkünmüdür bilgisi almak istiyorum. Aslinda burnumu cok Seviyorum (önden bakinca) sadece yandan bakinca kücük ve hafif bir kemik cikintisi var ve burnumu havaya kaldirdigimda daha rahat nefes alabiliyorum.

  Cevabiniz icin simdiden cok Teşekür ederim.

 8. busra dedi ki:

  Merhabalar burun ameliyatı olmak istiyorum. tahmini bi fiyat bilgisi alabilir miyim. Tesekkur ederim
  İyi çalışmalar

 9. denizhan dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey. Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenciyim. Sağ burun deliğim tıkalı olduğu için ağzımdan nefes alıyorum ve bu da benim sürekli bademciklerimde sorun yaratıp,hasta olmama sebep oluyor ve uyku düzenim de bozuluyor.Spor yaparken de nefes sorunu yaşıyorum.Ayrıca burnumun kemik yapısının da düzgün olmadığını düşünüyorum. Gittiğim doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama bu tarz bir operasyonun kbb alanına mı yoksa plastik cerrahi alanına mı girdiğini bilmiyorum. Konuyla ilgili bilgilerinizi rica ederim ve bu konuda yapmam gerekenlerle ilgili olarak beni,size uygun en kısa zamanda, yönlendirebilirseniz çok sevinirim. İlginiz için teşekkür ederim.

 10. bahar dedi ki:

  Merhaba, bugun burun ameliyatı olalı 16. günüm anak burun ucumun ameliyat göncesinden büyük görünmesi beni çok kaygılandırıyor. Bu normal bi durum mu ve eger düzelmezse burun ucu estetiği için ne kadar süre beklemem gerek? ilginize teşekkür ederim. İyi çalışmlar..

 11. eda dedi ki:

  merhaba ben 17 yasındayım ve seneye yazın burun ameliyatı olacağım ama daha 18 ime yeni girmiş oluyorum sizce ameliyat için biraz daha beklemeliyim?

 12. sevda dedi ki:

  mrb ben 6 ay kadar önce burun ameliyatı oldum ve doktoruma kalkık olmasını istediğimi sölemiştim fakat gayet doğal ve kalkık olmayan bir burun yaptı .bunun için yapılacak burun kaldırma operasyonunun fiyat aralığı nedir?cevaplandırırsanız sevinirim

 13. fatma dedi ki:

  Teoman Bey, burnumda küçükte olsa beni rahatsız eden bir çıkıntı var. Ucuda hafif aşağıda. Bunun için ameliyat olmak istiyorum ve doğal bir burun istiyorum. Antalya\’dan bunun için geleceğim ama resim üzerinde sizin burnum için yorumunuzu görmek ve aşağı yukarı bir fiyat almak isterim ki İstanbul\’a hazırlıklı geleyim. Sizden bilgi bekliyorum. Kolay gelsin

 14. havva dedi ki:

  Burnumun şeklinden rahatsızım ve de kemik eğriliği problemi var.İstanbul dışında oturduğumuz için muayeneye gelmeden önce ameliyatla ilgili ortalama fiyat bilgisi alabilmem mümkün müdür acaba?öğrenci olmam okullar açılmadan ameliyat olmak istiyorum.bilgilendirirseniz çok memnun olurum.teşekkürler..

 15. sibel dedi ki:

  Merhaba, uzun süredir olmak istediğim iki ameliyat var. İlki göğüs büyütme.. 1 yıl önce anne oldum. Göğüslerim çok küçük ve doğum sonrası büyüme ihtimali olacağını düşünmüştüm,olmadı… Tekrar bir çocuk sahibi olmayı düşünmekle birlikte, emzirmeye engel olmayacağını duyduğum için ameliyat olabileceğimi düşünüyorum. Doğal olması ve herhangi bir his kaybı yaşamamak benim için en önemli faktörler. PİP veya mentor markalı ve istediğim özellikleri sağlayabilecek protezlerle bu ameliyat ne kadara mal olur? Operasyon için en uygun dönem ne zamandır? Çalışıyor olmam ve bir taraftan bebek olması sebebiyle şu aşamada karşılıklı görüşemiyoruz. Cevabınıza göre karşılıklı da görüşebilmeyi umut ediyorum. Diğer konu ise burun operasyonu. Kronikleşmiş bir sinüzitim var ve aynı zamanda felaket bir deviasyon ve konkalarda da problem. bu konuda çok dr fikri aldım ama hep ikna olamadığım ve korkudan ameliyattan kaçtım. Ama çok rahatsızlık yaşıyorum,hep hastayım.. Artık bu konuda da gözümü karartacağım. Aynı anda sinüzit ve diğer rahatsızlıklarımı giderecek bir ameliyat olacağım sanırım. Bu ameliyat sırasında burnumun üst bölümündeki burun kanatlarımın da daralmasını istiyorum.Böyle bir ameliyata KBB dr.u ile birlikte giriyor musunuz? maaliyeti nedir? Ne zaman yaptırmalıyım? Son olarak, ameliyatlarınızı hangi hastanede yapıyorsunuz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

 16. esra dedi ki:

  Merhabalar. Burun estetiği konusunda bir süredir doktor ve fiyat araştırması yapıyorum. Sitenizi inceledim ve yapılan açıklamalar daha samimi geldi. Burnumun büyüklüğünden dolayı hep şikayetçiydim fakat geçtiğimiz kış itibariyle gittikçe artan nefes alma problemi yaşıyorum ve bu yaz bu şikayetim oldukça arttı.Sonradan oluştuğu için burun şekliyle alakalı olabilr mi bilmiyorum. Burun estetği için fiyat sorulmasına pek olumlu bakılmayacağını tahmin ediyorum fakat en azından şunu öğrenmek istiyorum taksitlendirme yapıyor musunuz? Ne yazık ki bu konu da üzerinde durmam gereken bir konu. Teşekkür ederim

 17. Nuran dedi ki:

  Teoman bey ben almanyada yasiyom her zaman gelemiyom ikizbebeklerim var ama burnumdanda sikayetciyim burun kemer isterdim bir haftaligina annemi görmeye gelecem lütfen birseyler yapin

 18. özlem dedi ki:

  İyi Günler Dr. Teoman Doğan

  Sizden Burun Ameliyatı için gereken bilgileri almak isterim, rica etsem bilmem gerekenleri söyliyebilirmisiniz.

  Size şimdiden Teşekür ediyorum.

  Saygılarımla

 19. Berkay dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,
  Ben Berkay 17 yaşındayım ve burun estetiği yaptırmak istiyorum kesin olarak. Kliniğinizden randevu alıp sizinle yüz yüze görüşmek isterdim fakat Ankara’da yaşıyorum. İnstagram üzerinden sizi takip ediyorum ve yaptığınız ameliyatları çok güzel buluyorum. Merak ettiğim bir konu var; estetik için belirli bir fiyatınız var mı? Var ise fiyat nedir? Yoksa kişiden kişiye değişiyor mu? Umarım mailimi görürsünüz ve geri dönüş yaparsınız. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi günler.

 20. Serdal dedi ki:

  Sihirli ellere sahip degerli hocam,

  ben bu yaziyi size almanyadan iletiyorum ve su an egitimimi üniversite son sinif ekonomi bölümünde sürdürmekteyim.
  Bir kac senedir burnumla ilgili solunum yollarinda problemler yasiyorum. Bu sebepten dolayi almanyada muayene amacli gittigim KBB doktorlarin – burun tikanikligin septum deviasyondan dolayi oldugunu ve fonksiyonel acidan ameliyatin gerekli oldugunu belgelediler.

  Uzun süren arastirmalarin sonunda egitim seviyenizden etkilenerek ve burun estetigine yönelik aciklamalarinizida göze alarak en dogru secim olarak sizde ameliyat olmaya karar kildim.

  Bu ameliyatta fonksiyonel olmakla birlikte birde estetik acidan bir operasyon amacliyorum.

  Burnumda ki estetik acidan var olan en büyük sorun burun kemiginin egriligi, asimetrik olmasi ve kemerin olmasi. Ayrica burun kemiginin sag bölümün (sol bölümünle kiyaslandigi zaman) daha inik, daha ezilmis bir sekilde olmasi. Bu durum ciddi psikolojik sorunlarin olusmasiyla birlikte, toplum icinde kendime olan güvenim gün gectikce yok olmakta. Yüz ifademde gözle görülür simetrik bir görünüm beni mutlu edecektir, ayrica burun ucunu natürel görünme özelligi ile kaldirmamizda mümkün.

  Bir diger sorum ise kulaklari kücültme calismalari yapip yapmamaniz? Eger bu tür kulak operasyonlari da mümkünse, kulaklarimi kücültmek isterim.

  Uzun lafin kisasi burnumun yüzüme yakisacak ideal sekilini sizin takdirinize birakiyorum, sonucta sahatin sahibi sizsiniz.

  Almanyadan yasadigim icin operasyonla ilgili bir kac sorum var…

  – Ilk randevu/muayene ve ameliyat tarihi ne zaman olur?
  – Muayene ile ameliyatin arasinda ne kadar bir süre var?
  – Operasyonun esnasinda nelerin yapilacagi ve toplam (ögrenci ?) maliyeti?
  – Ne kadar süre istanbul da kalmam gerekecek?

  Bana bu konularda yardimci olabilirseniz ve yolladigim resimlerin üzerinden operasyon sonrasi düsündügünüz sonucu yollayabilirseniz size cok minettar kalirim.

  Teklifiniz icin simdiden tesekkür ederim ve bana döneceginiz umuduyla, basarilariniza basari katmanizi diliyorum.

 21. Emre dedi ki:

  Ciddi anlamda nefes ve koku alma problemi yaşıyorum. 13 yıl önce nefes alma sorunu sebebiyle burun ameliyatı olmuştum ancak başarılı olmadı. Burun orta duvarı fazla inceltildiği için bir yöne doğru kamburluk oluştu burun içerisinde. Aynı zamanda orta duvarda delik de bulunmaktadır. Burnumun içinde devamlı kabuk oluşmaktadır.
  Bu sebeplerle burun ameliyatı olmak istiyorum.
  Nefes alma probleminin çözümü ile birlikte burun ve çevresinin görünümünün de değişmesini istiyorum. Burun ile birlikte göz çevresi ve alına da dolgu yaparak ve kaş formunu düzleştirerek yüzümdeki yorgun ifadenin azalmasını istiyorum.
  Kendi becerim doğrultusunda hayal ettiğim burun ve çevre görünümünü photoshopta oluşturmaya çalıştım. Aşağıda ilk hali ve öneri halinin görsellerini bulabilirsiniz. Bir çok insan gibi burnumu küçültmek değil de büyültmek ve ön görünümden burun sırtının keskin ve daha kalın gözükmesini istiyorum.
  Böyle bir değişim mümkün müdür, bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.

 22. kadir dedi ki:

  Ben burun estetigi olmaya karar verdim ama fiyatlandirmada pesinmi yoksa taksit yapiyomusuniz ?

 23. Eda dedi ki:

  Merhaba, ben ortalama burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istiyorum rica etsem bilgi verirmisiniz?

 24. Kuzey dedi ki:

  Hocam merhaba. Ben daha önce burun kıkırdagimin eğri olmasindan dolayi bir kez ameliyat oldum fakat burnum doğuştan kemikten yamuk kırılma vs. Olmadı ve sanırım kuş gagası burnu diyorsunuz o şekilde burun kemerimden itibaren ehrilik mevcut estetik olmayi planliyorum fakat fiyat, ne kadar olumlu sonuc alındığı ve nasıl bir operasyon geçirildiği hakkinda bilgim yok. Karabukte yasiyorum yalnizca ameliyat için istanbula gelebilirim arkadaşlarım sizi onerdiler kesinlikte estetigi dusunuyorum fakat yaklasik bir bilgi verirseniz kendimi ve butcemi onun dogrultusunda ayarlamam gerekli simdiden tesekkur ederim şuanki burnumun halini fotograf olarak gonderiyorum iyi gunler dilerim.

 25. Esra dedi ki:

  Merhaba Teoman bey estetik burun operasyonu fiyati ogrenrbilirmym

 26. burun ucu ücretleri dedi ki:

  Merhabalar burnum ile ilgili bir sorum olacaktı sadece burnumun ucun kaldırtmak istiyorum da ücretler nedir

 27. Ismail dedi ki:

  Hocam benim burnumda kemik eğriliği var burnum çok yamuk duruyor yüz estetiğimi bozuyor nefes almamı çok zorlaştırıyor hatta nefes alamıyorum geceleri burnumdan ameliyat olmak istiyorum fakat 16 yaşındayım bu mümkünmü ?

 28. Orkun dedi ki:

  Doktor Bey Merhaba, Ben burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. Nefes almamda da sorun var. size burun ameliyatı olmam için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor ?

 29. Serra dedi ki:

  merhabalar Teoman bey 🙂 instagramdan da yazmıştım fiyat sormuştum..ancak burdan iletişimin daha kolay olacağını düşündüm. amerikan hastanesi gibi bir hastanede ameliyat yaptığınıza göre sanırım bayağı uçuk bir fiyat söyleyeceksiniz 🙂 benim burnumda deviasyon var ve genel olarak şeklindende memnun değilim. alerjim zamanlarımda da beni mahvediyor. yaptırmak istiyorum ve nasıl bir işlem uygularsınız o konu hakkında bilgi almak istiyorum. ilginize şimdiden teşekkürler..

 30. Ayhan dedi ki:

  Sayın hocam ben 37 yaşındayım ve burnumun ucunu hafifçe kaldırdığımda çok daha iyi nefes aldığımı fark ettim afaki de olsa bu operasyon için ne kadar bütçe ayırmak gerekir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim

 31. hale dedi ki:

  Merhaba Teoman bey burnumu estetik yapmak istiyorum ve fiyatını öğrenmek istedim.

 32. Meryem dedi ki:

  Merhaba, Almanya’dan size bir sorum olacak burun estetiği hakkındayda.
  Gelecek ay Türkiye gelip burnumu yaptırmak istiyorum başta nekadar orda kalmam lazım ve fıyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen sağolun.
  Cevabınızı bekliyorum sağolun.

 33. Esenlik dedi ki:

  merhaba fiyatlarınızı öğrenebilir miyim acaba iyi günler teşekkürler şimdiden.

 34. Şerife dedi ki:

  İyi günler hocam benim burun eğriliği var burun tıkanıklığı yaşıyorum dış görünüşü de burnum yüzüme göre büyük ikisi beraber olsun istiyorum bana maliyeti ne olur istanbulda yaşıyorum

 35. Hakan dedi ki:

  öncelikle kendim ile ilgili duruma aciklik getireyim ben burnumdan rahatzlik duyuyorum ve burun estetigi icin ameliyat yaptirtmak istiyorum yanliz yurt disinda oldugum icin prosüdür -uygun zaman – nasil bir yol izlememiz gerektigi ve ücret konusunda bana geri dönüs yaparsaniz cok memnun kalirim.

  simdiden tesekkürler saygilar kolayliklar diliyorum

 36. Anil dedi ki:

  Benim burnumun ucunda eğrilik var burun deliğimin birisi biraz kapalı ameliyat olmak istiyorum sizin yeriniz tam olarak nerede

 37. Feride dedi ki:

  Merhaba sayin Dr.Teoman bey,
  Internet üzerinden sizin sayfanizla tanistim ve icimde evet kendimi güvenipte emanet edecegim Dr. u buldum hissene kapildim. Ablamla birlikte burun estetigi olmak istiyoruz. Üc hafta gibi bir süre tatilimiz olucak acaba bu süre yeterlimidir? Birde fiyatlariniz hakkinda bilgi alabilir miyim?
  Cok tessekkür ederim ve basarilarinizin devamini dilerim!

 38. Serhat dedi ki:

  hocam merhaba ben fiyat öğrenmek istiyordum burun estetiğimi ve göz altı torbası ameliyatı ı fiyatları ne kadar gerçi görmem lazım demişsiniz videolarda burnumda kemer yok sadece etli burnum ve birde göz altı torbası ameliyatı olmak istiyorum. ikisi kaça olur :)) iyigünler hocam kolay gelsin.

 39. Nazlı dedi ki:

  Selamlar hocam nasılsınız biz iki bayan arkadaşız benim burun ucumun düşük ve uzun arkadaşımın kemerli ve sivri estetik olmak istiyoruz deliler gibi doktor araştırıyoruz bir doktoru tercih etmiştik fakat daha önce ameliyat olan arkadaşımızın memnuniyetsiz lileri varmış sizi tavsiye etti ve oda tekrar size yaptırmak istiyor. Hastane ve Fiyatlar konusunda bilgi verebilir misiniz yanlışlıklar olup tekrar ikinci bir ameliyat riskini göze alamayabiliriz.Yardımcı olabilirseniz bize çok seviniriz sevgiler selamlar

 40. Fidan dedi ki:

  Merhaba. Ban siza foto gondarsam bana yardimci olarmisiz? Ban bakudan yazirim. Cok tashakkur

 41. Berkay dedi ki:

  Merhaba. Yaşım 19 burnumda kemer var estetik ameliyat olmak istiyorum. Babamın burnu benimkisinden daha kemerli ve benim burnum ona çekmiş. Şu am estetik olursam ileride kemerim büyür mi yani sıkıntı olur mu ameliyattan sonra büyüme olur mu kemerde ?

 42. Hatice dedi ki:

  Teoman bey gerçekten çok başarılı burun amaliyatlarınız fiyat ne kadardan başlıyor bende düşünüyorum ama çok maliyetlimi burnunun resmini gönderen bir fiyat çıkarirmısinz

 43. hasan dedi ki:

  Kizim 1999 dogumlu. Burun ameliyati gerekiyor. 18 yasinda olur denildi daha once bize. Ayrica ucret ne kadar dir.

 44. Pelin dedi ki:

  Ben burun estetiği olmak istiyorum bununla beraber dudağa yağ enjeksiyonu ve gülüş tasarımı yaptırmak istiyorum.Ayrıca bacaklarımın arasında boşluk var buraya ve kalçama da yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum.Sormak istediğim tüm bunları yaptıracak olursam ameliyatlar arasında ne kadar bir süre olmalı yani toplam kaç ayda her şeyi yapmış oluruz?Ve çok merak ettiğim bir şey daha var resim görmek istiyorum özellikle dudağa yağ enjeksiyonu ve kalçaya yağ enjeksiyonu yaptığınız hasta resimlerinizi çok merak ediyorum bunları görmem mümkün mü acaba?

 45. onur dedi ki:

  burnumda kemer var onu aldırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi almak istiyorum ve taksit seçenekleriniz oluyor mu ?ayrıca burnumun ucunda biraz düşüklük var kendim aynada burnumu biraz kaldırdıgım da sanki kemer de cok dıkkat cekmıyormus gibi gözüküyor bana yani sadece burun ucu kaldırılarak da düzgün bir görüntüye ulasılabilir mi? ve sadece burun ucu kaldırma operasyonunun fiyatı ne kadar? şimdidien çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

 46. tuhana dedi ki:

  merhaba..ben 17 yaşımda burun estetik ameliyatı geçirdim..olumlu sonuç alamadım burnumda halan daha belirgin bi kemer var..tekrar burun estetik ameliyatı olmak istiyorum..doğal bi görünümde küçük kemersiz bi burun hayalim..ikinci estetik ameliyatında başarılı sonuç elde edilmesinin olasılığını merak ediyorum ..şuanki fiyatlar hakkında da bilgi verebilirseniz mutlu olurum..iyi çalışmalar…

 47. gözde dedi ki:

  merhabalar,18 yaşındayım, geçen sene gittiğim kbb doktorum burun kemiklerimde fazlasıyla kırık olduğunu ve bunların bende baş ağrısı yaptığını söyledi. burnumdaki kırık kemikleri düzelttirmek ve bu işlemin yanında birazda estetik yaptırmak yani kemeri aldırmak biraz kaldırtmak istiyorum. tüm bunların ortalama maliyetini öğrenmek istiyorum ve ameliyattan sonra rahat nefes alıp verebilirmiyim ? aynı zamanda ileri düzeyde olmasada astım hastasıyım yani burnum hayatımda çok önemli…şimdiden teşekkürler

 48. hakan dedi ki:

  merhaba. benim küçükken geçirdiğim kaza sonucu burun deliklerimin ortasındaki kemikte sağa doğru bir kayma oluştu. sol gözüm biraz daha çukur gibi duruyo.Haliyle daha küçük görünüyo. burnumun yanlış kaynamış olması gözlerim arasındaki boyut farkına neden olabailir mi?Teşekkürler

 49. evrim dedi ki:

  burun estetiği olmak istiyorum fakat daha önce gittigim doktor benimki gibi bir burun için işlerin biraz zor olacagını birden cok işlem gerekecegini söylemişti.ben devlet memuruyum cok fazla iznim yok ayrıca maddi durumumda müthiş degil,bu ameliyatın bana ne kadar zaman ve paraya mal olacagını bilmek istiyorum,tabi bunun için önce burnumu görmek isteyebilirsiniz,eger cevap verirseniz birkaç resim yollayabilirim,fakat izin alıp kliniğinize gelmem için elimde kesin bir bilgi olması gerekiyor.saygılar,iyi çalışmalar

 50. Göksel dedi ki:

  merhabalar..Benim şikayetim burnumdan. burnum sağa doğru hafif yamuk, burnumun ucu aşağıya bakıyor ve kemerli bi yapıya sahip ayrcıa sağ burnumda da et var…bu sorunlar tek bir ameliyatla giderilebilr mi ? çok acı çekermiyim ? tüm bu işlermlerin fiyatı nedir ? cevap verirseniz sevinirim teşekkürler…

 51. büşra dedi ki:

  nefes almamda problem olduğu için kbb uzmanına ameliyat oldum,fakat ameliyattan sonra burnum düştü…burnumdaki birçok kırkırdak alınmış..bu durum ciddi psikolojik sorunların oluşmasına sebep oldu..2.kez ameliyatı tavsiye edermisiniz?burun ameliyatının yaklaşık fiyatınıda söyleyebilirmisiniz?

 52. saliha dedi ki:

  burnumda kemik eğriliği var ayrıca sağ burun deliğinden zor nefes alıyorum ameliyatla nefes problemimde geçermi?ve ameliyat ücreti ne kadar tutar

 53. ceren dedi ki:

  merhabalar doktor bey. bilgi edinmek için bir çok doktorun sitesine girdim va okudum sayfalarını ama gerçekten sizin eğiitiminiz ve bilginizden etkilenmemek mümkün değil bana o anlamda fazlasıyla güven verdi.en öncelikli olması gereken sanırım bu doktorumza güven… burun estetiği olmak çok istiyorum senelerdir korkumdan olamadım tampon korkusu ve acı ama artuk bunlar yavaş yavaş rafa kalktı gibi yeni tamponlar daha acısız.ben size kontrole gelmek istiyorum ama şu bilgiyide bilmek istiyorum ortalama bi burun estetiği kaça mal olur.durumu çok iyi olan biri değilim polis memuru biriyim netice itibari ile beni çok aşar bi fiyaymı mrk ediorum.tabikide uçuz olmadığını biliorum devlettede yaptırmak istemiorum güvenemiorum.

 54. ÖMER dedi ki:

  SAYIN DOĞAN burnumda doğuştan eğrilik vardı fakat çok fazla belirgin değil di ben şu an askerlik yapıyorum asker arkadaşlarımdan biri tartışma esnasında silahla burnuma vurdu burnum kırıldı üzerinde açık yara vardı dikiş atıldı kırık içinde filmler alçılar vs. olayın üstünden 1 ay geçti yara da dikişte yok ama burnumun eğriliği iyice meydana çıktı ben bu durumdan çok rahatsızım 3 aya kadar askerliğim bitecek nasıl bişey yapabiliriz bilgi almak istedim TEŞEKKÜR EDERİM

 55. Ebru dedi ki:

  Ben üniversite öğrencisiyim. Hemen hemen 1 yıldır sitenizde dolanıp duruyorum. Çok kaliteli bir imajınız var. Burun estetiği olmak istiyorum. Ama fiyatlarınızın uçuk olmasından da çok korkuyorum. Nasıl belirliyorsunuz ? Muayene ücretiniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

 56. hüseyin dedi ki:

  kemiğe dokunmadan burnun uc kısmını düzeltmek fiyatı nedir.emekli biriyim taksitlendirme yapılırmı. teşekkürler

 57. nihan dedi ki:

  bu ameliyatin maliyeti nedir?

 58. nurcan dedi ki:

  mrb.ben dada önce burun amaliyatı oldum ama sadece burnumun tıkalı olmasıydı sürekli grip oluyodum ve nefes almada çok zorlanıyodum özellikle gece.amaliyat olduktan sonra biraz düzeldi tabi ama eğriliği gitmedi 4 sene oldu ve sanki tekrar o sorunları yaşıyorum amaliyat olduktan sonra 1 sene burnum kendine gelemedi.şimdi ben tekrar amaliyat olmak istiyorum hem bu sorunumun giderilmesi hemde burnumun düzeltilmesini istiyorum nasıl bir amlliyat gerkli ne ne kadar:?teşekkürler

 59. Sevda dedi ki:

  merhaba teoman bey,burnumla ilgili problemler var bu nedenle ameliyat olmak istiyorum araştırma yaparken adınızı çok duydum ve size ameliyat olan birisiyle görüştüm ve bu nedenle sizden bilgi almaya karar verdim. Ben normalde istanbul sarıyerliyim fakat kısa bir süre önce mardin kızıltepeye öğretmen olarak atandım. Bu nedenle ameliyat için yarı yıl tatilini düşünüyorum. o tarihlerde yani 22 ocak\’ın hemen sonrası sizinle gelip görüşmem için uygunmudur.ayrıca ameliyat ücretinin ortalama ne kadara geldiğini de öğrenmek istiyorum ona göre kendimi hazırlamak istiyorum tabiki benim imkanlarıma uyarsa.açıkcası uzakta çalıştığım için öyle herzaman gelip ameliyat olma şansım yok. bende hem nefes problemi var tıkanma oluyor hemde burnumun şeklinde. size verdiğim bilgiler doğrultusunda beni aydınlatabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

 60. Ali Naki yıldırım dedi ki:

  merhaba doktor bey.
  Ben 4 veya 5 yıl önce burun kemiğimde yamukluk sebebiyle estetik operasyon geçirdim. Kemik düzeltilirken aynı zamanda biraz burun şeklimin düzeltilmesini istedim. Fakat şuan burnumun üst kısmı oldukça kavisli ( yandan bakınca c gibi duruyor içe doğru ) ve burun ucuma çok müdahale etmediği için burnumun ucu top gibi ve çok büyük kaldı. Bu görüntü beni oldukça rahatsız ediyor. Burun ucunu düzelterek veya gerekliyse eğer kemik kısmını dolguyla yükselterek bu görüntü değiştirilebilir mi? Ben 2. kez operasyon geçirmekten korkuyorum çünkü. Bu durum sürekli devam etsin istemiyorum.Ayrıca aynada baktıgımda yıne yamukluk görunuyor.hem cilt hemde burun estetiği hakkında Bir fiyat tarifenizi öğrenebilir miyim? Cevaplarsanız memnun olurum. Sevgiler

 61. sadik dedi ki:

  Merabalar dogan bey benim problemim her iki burun deligininde tikali olmasi sebebiyle yillardir siddetli nefes alamama sorunu yasiyorum ayni zamanda burnumun seklindende rahatsizim yani bi revizyona ihtiyac var bu ameliyatin bana masrafi ne kadar olur önümüzdeki hafta istanbula gelicem eger uygunsa ameliyat olmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim saygilar

 62. cem dedi ki:

  Teoman bey ameliyat olmak istiyorum. Burnumun şekli iyi olmamakla birlikte nefes alışım da çok berbat bir durumda. hatta burun deliklerimden birisi devamlı kapalı ve diğeri de yüzde 20 ile çalışıyor diyebilirim. aslında burun şeklimin dramatik bir şekilde değişmesi taraftarı değilim fakat yine de nefes hazır ameliyat olacakken biraz düzelttirmek istiyorum.

 63. Adem dedi ki:

  Merhaba,

  ben burnumu düzeltirmek niyetindeyim. Fakat burunkemigine dokunmadan dogal bir netice alinabilirmi? Ameliyat ne tutar? ( hersey icinde olsun; Almanya Düsseldorfdan gelecegim)

  Teklifiniz icin simdiden tesekkür ederim

 64. Şenay dedi ki:

  Merhaba Burun estetiği yaptırmak istiyorum. Ücreti ile ilgili bilgi alabilirmiyim? Ayrıca ssk\’dan yararlanabilme olanağım varmı?

 65. filiz dedi ki:

  Burun ameliyatı olmak istiyorum ve ameliyatımla ilgili öneri ve fikirlerinizi alıp ,daha önceki ameliyatlarınızdan örnekler görebileceğim bir ön görüşme yapmamız mümkün mü?Muayenenizde ücret alınıyor mu?
  Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

 66. nur dedi ki:

  estetik ücretleri taksitlendirme olabiliyor mu

 67. Seda dedi ki:

  Sevgili Dr. Teoman Doğan, benim bir kaç seneden beri burnumda bir kaç sorunlarım var. Burnumdaki nefes darlığı yani burun septumum yamuk ve kokanlar büyük olduğundan dolayı çok kötü zorluklar yaşıyorum nefes alırken. Ayni şekilde de burnum sekilinden de memnun değilim. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz, size çok minnettar kalırım

 68. Necla dedi ki:

  Merhaba,

  Uzun zamandır burnumu yaptırmayı düşünüyorum ve özellikle sizin çok başarılı olduğunuzu duydum.

  Ben Hollanda’da yaşıyorum ve burnumu düzelttirmek istiyorum. Solunum problemim bildiğim kadarıyla yok.

  İstanbul’a çok sık gelmiyorum. Çok yoğun bir programınız olduğunu bildiğim için şimdiden randevu almak istiyorum. İlk tarih ne zaman olur? Muayene ve ameliyat arasında ne kadar uzun bir süre var? Ve elbette burun estetiğinin maliyetini merak ediyorum.

  Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 69. Cansu dedi ki:

  Benim burnumda kemer, genişlik gibi şikayetlerimden dolayı, estetik ameliyatı olmak istiyorum.. Bir tanidiğimin sizi tavsiyesi üzerine mail yazmak istedim..
  maliyeti yaklasik ne kadardir ?
  cevabinizi en kisa zamanda bekliyorum, teşekkür ederim…

 70. neslihan dedi ki:

  merhaba. geçrdiğim burun estetiği sorası burnum yüzüme göre büyük, sırtı yüksek,uzun ve kanadının biri daha yukarıda oldu.dolayısı ile kalkık da görünmüyor. 6 ay önce ameliyat oldum. şimdi revizyon yaptırmak istiyorum. kavisli ve daha küçük bir burun istiyorum.ameliyat öncesi bir sıkıntım yok şekli dışında. şuanda da sıkıntım yok. sadece şeklini beğenmiyorum. bunun için minumum 6 ay geçmesi gerektiğini söylemişlerdi. 3. revizyonu gerektirmiyecek kafamdaki burun şekline en yakını yapabilecek bir dr. arayışındayım. fiyat ve görüşmek için irtibata geçerseniz sevinirim.

 71. Sinem dedi ki:

  Merhabalar hocam bi konuda bana yardımcı olursanız sevinirim ben 1 bucuk ay önce başka bir estetik cerrahi doktoruna ameliyat oldum burnum şekline alışamadım acaba burun şeklini kaçıncı Ayda belli eder yani bazı arkadaşlarım erken diyor ama benim içim rahat etmiyor hocam düzelir mi lütfen yardımcı olun hocam

 72. Gokhan dedi ki:

  Burun ameliyat-ı olmak istiyorum, Fransa’da yaşıyorum, fiyatları Öğrenmek istiyorum ve ne zaman görüşebiliriz.

 73. ezgi dedi ki:

  Merhaba,

  Burun estetigi olmak istiyorum? Burnum uzun ve yere bakio, sivri burunlu buyuk delikli. Piezo teknigiyle mi ameliyatiniz? Fiyat alabilrmiyim. Ben istanbulda degilim, kac gun kalmak lazim istanbulda,

 74. eser dedi ki:

  benim burun kemigimde biraz yamukluk var ve sadece düzeltilmesi için fiyatını öğrenebilir miyim? Şimdiden Teşşekkür ederim. Saygılarımla.

 75. büşra dedi ki:

  merhaba doktor bey.
  Ben 2 yıl önce burun kemiğimde yamukluk sebebiyle estetik operasyon geçirdim. Kemik düzeltilirken aynı zamanda biraz burun şeklimin düzeltilmesini istedim. Fakat şuan burnumun üst kısmı oldukça kavisli ( yandan bakınca c gibi duruyor içe doğru ) ve burun ucuma çok müdahale etmediği için burnumun ucu top gibi ve çok büyük kaldı. Bu görüntü beni oldukça rahatsız ediyor. Burun ucunu düzelterek veya gerekliyse eğer kemik kısmını dolguyla yükselterek bu görüntü değiştirilebilir mi? Ben 2. kez operasyon geçirmekten korkuyorum çünkü. Bu durum sürekli devam etsin istemiyorum. Bir de fiyat tarifenizi öğrenebilir miyim? Cevaplarsanız memnun olurum. Sevgiler.

 76. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Mail adresinize cevap iletilmiştir.

 77. sezer dedi ki:

  Sihirli ellere sahip değerli hocam selamlar 😉

  Bu göz altı operasyonlarını ne kadar ücretle yapıyorsunuz bunu da öğrenmek istiyorum sizden. Burun ve göz altındaki izlerimden kurtulmak istiyorum. En kısa zamanda da randevumu alıyorum lutfen bu konuda da bana son olarak bir cevap verirmisiniz.

  Teşekkürler

 78. elif dedi ki:

  Merhaba hocam ben burnumu yaptırmak istiyorum kemik eğrilmesi ve et var sadece onları yaptırırken küçük bi düzeltme istiyorum Kasım Aralık Ayı gibi düşünüyorum acaba belirli bir fiyat söyleye bilirmisiniz

 79. Zehra dedi ki:

  Merhaba iyi günler..
  Burun estetiği olmak istiyorum ve ameliyatlarınızı müthiş derecede başarılı buluyorum etrafımdaki insanlara göre normal olsada burnumun ucundan ve kemerinden memnun değilim bursada oturuyorum ancak fiyatınızı çok merak ediyorum bu konuda bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim hoşçakalın ?

 80. enes dedi ki:

  Merhaba burnumda eğrilik ve kemer var. Nefes alma problemi de yaşıyorum. Konyadan ameliyat için gelmeyi düşünüyorum en yakın hangi tarihte ameliyat olabilirim ve fiyatlar ortalama olarak nedir? Üniversite öğrencisiyim.

 81. Murat dedi ki:

  Sa benim burunda devalüasyon var. Ameliyat olmak istiyorum yaşım 22 Ben Bi fiyat almak istiyorum

 82. Şirin dedi ki:

  merhaba, ön görüşmeler ücretli mi ? nedir ücreti? ayrıca burun ameliyatının ücreti nedir? ve hangi hastanelerde ameliyatlar gerçekleşiyor? şimdiden teşekkür ederim.

 83. Melis dedi ki:

  Merhabalar,

  Uzun zamandır burun ameliyatı olmayı planlıyorum ancak hiçbir zaman emin olup ,güvenip olamadım. Şu an Adana’da çalışmaktayım. Bayram öncesi izin alıp ameliyat olmayı ve bayram tatili ile birleştirip işime geri dönmeyi planlıyorum. Öncelikle ameliyatı nerede yaptığınızı, en kısa zamanda ne zaman yapabileceğinizi ve ne kadar süre sonra uçak yolculuğu yapabileceğimi öğrenmek isterim.

  Aynı zamanda çektirdiğim tomografide içeride bir deformasyon olduğu görüldü; günlük hayatımı çok etkilemese de arada nefes almada zorluk çıkartıyor. Ameliyatım sırasında hem içeriden düzeltme hem estetik gerekiyor.

  Fiyat teklifinizi iletmenizi ve bilgilendirmenizi rica ederim.

 84. Canan dedi ki:

  Merhaba, ben yurtdishinda kaliyorum ve burnumu düzeltmek istiyorum. Kac gün türkiyede kalmam gerekir? Ortalama fiyatlariniz nekadar?
  Tesekür ederim

 85. Oktay dedi ki:

  Merhaba Dr. Teoman bey.. burun ameliyati hakkinda sormak istedigim bir soru var zaman ayirirsaniz cok sevinirim. Benim burnum eğri ameliyat olmak istiyorum ve alerjik rinitim var ameliyat olmama engel olabilcek bu durum mu bu lutfen cevap yazarsanız çok sevinirim

 86. mesut dedi ki:

  Iyi gunler ben burun estetigi olmak istiyorum fiyatlari nekadar acaba

 87. deniz dedi ki:

  Merhabalar,

  Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. Burnum biraz kemerli.
  Daha önceden bir ameliyat geçirmedim, solunum problemim yok.
  30 yaşında erkeğim.
  Fiyat hakkında bilgi rica edecektim..
  İyi Günler….

 88. bugra dedi ki:

  Fitat listenizi ogrenmek istiyorum.

 89. suheda dedi ki:

  Merhabalar,

  Benim bir sorum olacakti, burun estetigi yaptirmak istiyorum, ama sadece ucunu istiyorum ucunu hafif kaldirince bile buyuk bir degisiklik oluyor. Instagraminizda bir resim gordum burun ucuna bir destek konulmus cok begendim. Ben Hollandada yasiyorum ve tr e gelince insallah yaptirmak istiyorum. Bana bilgi verebilirmisiniz. Ameliyatin kendisi ( burun ucu icin) fiyatlat ve geri ucakla ucus yapmam mumkun olacakmi.

 90. Merve dedi ki:

  Merhaba,

  burun estetigi yaptirmak istiyorum. Doktor beyin instagramda paylastigi resimleri gördüm.
  Gercekten cok begendim. Fiyatlarini ögrenmek istiyorum.
  Burnumda kemer var, ayrica ucunda egrilik var.

  Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

  Tesekkürler,

 91. berna dedi ki:

  merhabalar. sizim sayfanızda ve genel rinoplasti resimlerinde inceledim burun ameliyatı denince akla profil görünümüyle burun geliyor. benim profilimle iligli bir sorunum yok. evet burnumda kemer var ama beni rahatsıx etmiyor. eden cephe görünmü. kemiğim çok geniş ve gülünce kanatlar yayılıyor. bununla ilgili ameliyat münkünmü acaba ve münkünse ücreti nedir öğrenebilirmiyim? kolaylıklar dilerim.

 92. mehmet dedi ki:

  Teoman bey merhabalar;

  Burnum yüzüme yakışacak ideal şeklini sizin takdirinize bırakıyorum. Sanat’ın sahibi sizsiniz.
  Ne ne kadar yapılacaksa sizin takdirinizde.
  Aklıma gelen şuanki sorularım şunlar;
  Yapacağınız operasyon için uygun gördüğünüz bir zaman/ay var mı ?
  Operasyon sonrasında kilo almak/vermek, olumlu ya da olumsuz etkiler mi görüntüsünü ?
  Şuanki haline göre tek operasyonda biter mi ?
  Ne/neler yapacaksınız ?
  Ortalama randevu tarihi nedir ?
  Ücret konusunda da bilgilendirmenizi rica ederim, en azından kesin değilse de tahmini bütçe öğrenmek istiyorum.
  Ne kadar süre İstanbul’da kalacağım ? (Kontroller için falan)
  Yanıtlarsanız şimiden teşekkür ederim.
  Başarılarınıza başarı katmanız dileğiyle.

 93. ugur dedi ki:

  Teoman Bey merhaba,

  Isminizi Google da arama yaparken tesadufen buldum ve hasta goruslerinin neredeyse tamaminin olumlu oldugunu gozlemledim. Ben 29 yasindayim ve Kanada da yasamaktayim. Yillardir nefes problemim var Subat ayinda buradaki doktorum ameliyet olmam gerektigini soyledi. Ayrica burnumda kirik varmis ki bu zamana kadar ne bir darbe aldim nede bununla ilgili bir bilgim vardi. Ayrica gulerken burun ucum cok asagi dusuyor bu konuyu da halledebilecegini soyledi. Acikcasi ben sekil konusunda da cok mutlu degilim fakat Doktor burun kirigi duzeltilince ve gulerken asagi dusen burun halledildiginde burnumun yuzume gore uygun oldugunu soyledi.

  Fakat burada bu tip ameliyatlar icin verilen tarih oldukca ileride oluyor. Bana yaklasik 1 yil sonraya gun verildi. Sizden ricam bana genel anlamda operasyon ve fiyat bilgisi vermeniz. Eger sartlar uygun olursa Turkiye ye gelip size ameliyat olmayi dusunuyorum.

 94. ismai dedi ki:

  Merhabalar
  Burnum biraz eğri ameliyat düşünüyorum ama öğrenciyim kendi imkanlarımca olmak istiyorum
  Size resim gönderebilirim ,ne kadar fiyat çıkar öğrenebilir miyim?

  İyi günler 🙂

 95. bora dedi ki:

  Merhaba hocam, burun ameliyatini kaca yapiyorsunuz?

  Saygilarimla

 96. Yıldız dedi ki:

  Merhabalar burun estetigi ameliyati icin fiyatları öğrenebilir miyim acaba? Yardımcı olursanız cok sevinirim

 97. Metin dedi ki:

  Sayin Dr. Teoman Dogan

  Ben ve arkadasim burun estetigi yaptirmak istiyoruz. Bu konuda genel ve ekonomik bilgi almak istiyoruz.

  Bize döneceginiz umuduyla iyi günler diliyoruz.

 98. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Burun estetiği ameliyat ortalama fiyat alabilirmiyim?

 99. Gamze dedi ki:

  Merhaba burun estetiği ameliyatı olsam ücreti ne kadar olur

 100. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba Teoman bey yakın zamanda
  size gelmeyi planlıyorum önce burdan danışmak istedim.Burnumda sağa doğru bi eğiklik var.Biraz da büyük.Bir de alt dudağım ile çenem arasında çukurluk var hoş görünmüyor dolgu gibi bişey düşünüyorum.Ayrı ayrı fiyat alabilir miyim?

 101. aziz dedi ki:

  Merhaba teoman bey,
  Ben 5 yıl önce ameliyat oldum.küçükken düşmüştüm.kemik aldilar.ama ameliyattan sonra burnumun bir tarafı çökük kaldı.resmimi atsam fiyat verseniz,bir de iyileşme sürem nasıl olur bana bilgi verebilirmisiniz?

 102. sirine dedi ki:

  Iyi günler
  Yazin Burun estetigi yapmak istiyorum. Fiyat hakkinda bilgi almak istiyorum. Ameliyat ne kadar sürüyor?

 103. sevgul dedi ki:

  Merhabalar, ben burun estetigi ; meme büyütme ve yağ aldırma ( popo estetigi )opersayonları hakkında bilgi almak istiyorum. Ilk sorum şu bu ameliyatları hep birlikte bir defada kombine yapmak mümkün mü ? Olmuyorsa bütün bu operasyonların arasından ne kadar bir vakit geçmesi gerekiyor ? yani yurtdisindan gelen hasta için kaç gün kalmak gerekiyor. Ayrica bütün bu operasyonlar için muayene olmadan bir ortalama fiyat bilgisi almak mümkün mü ? Simdiden tesekurler

 104. irem dedi ki:

  Merhaba bu hafta icinde muayene olmaya gelecegim. Burun estetigi yaptiracagim ve yanaktan bichat yag dokusunu aldiracagim. Ikisi icin fiyat ortalamasi hakkinda bilgi alabilirmiyim?

 105. Mina dedi ki:

  Merhaba Teoman bey, burun estetigi olmayi dusunuyorum. Beni rahatsiz eden ozellikle burnumun profilden goruntusu. Ancak estetik sonrasi onden goruntumun cok degismesini istemiyorum. Burnumda kemer var buna bagli burnumun ucu da dusuk duruyor. Estetik sonrasi bariz bir farklilik olur mu?

 106. Serpil dedi ki:

  ben size Almanyadan ulasiyorum.Sizi Tv’de gördüm ve anladiklarinizi Cook begendim.
  28 yasindayim ve gidikce burnumdan rahatsizlaniyorum.Burnum Cok etli unun Icin kücültürmek istiyorum.
  Almanyadan bir estetik doktora danismisdim ama memnun kalmadin onun Icin size danisiyorum insallah yardimci olabilirsiniz.
  Sizden Fiyat bakimini ve nasil organizasion yapildigni ögrenmek istiyorum.
  Size resim gönderiyorum burnumla ilgili daha iyi yorum yapabilmeniz Icin.
  Sizden cevap alabilirsem cok memnun kalirim ve iyi günler dilerim.

 107. elif dedi ki:

  Merhaba
  Size 28 haziranda muayene olmuştum. Burun estetiği ve çene ve alın yağ enjeksiyonu şeklinde konuşmuştuk. İki şey sormak istiyorum. Yağ enjeksiyonu daha sonra da yaptırılabilir mi ve sizden her iki tasarımı da alma şansım var mı. Yada alın yada çeneden birini önerir miydiniz yoksa en iyisi her ikisinin de olması mı olacak. Teşekkürler Teoman bey görüşmek üzere

 108. elif dedi ki:

  Merhabalar, 5-6 senedir oyunculukla ilgileniyorum ve iyi bir burun estetisyeni ariyoruz. Benim icin gercekten cok dogal ve kisiye ozel olmasi onemli. Detayli bilgi alabilir miyim? Gerekirse bayram donusune bir randevu almak ve yuzyuze konusmak isterim. Iyi caismalar.

 109. hülya dedi ki:

  Merhaba Dr Teoman Dogan Bey,

  ben Almanyadan geliyorum ve Burun estetigi olmayi düsünüyorum uzun zamandir. Malesef korkularim var sonrasinda estetik olduktan sonra dogal ve yüzüm ile uyumlu bir burun olmamassindan. Burun sirtima bir dokunus ile burun form daha zarif yüzüme göre biraz daha yumusak gözükecegini düsünüyorum ve burun kanatlarim icinde yuvarlak sekilde yapip veya cok az kaldirma /daraltma gibi düsüncem var. Gülümseyince fazla genisliyor o yüzden genellde resimlerde dislerimi gözükecek sekilde gülümseyi sevmiyorum daha büyük ve genis duruyor ozaman burnum.
  Ama kararsizim halen daha o yüzden sizinde fikrinizi bilmek isterim Doktor Bey cünkü sizde kücük dokunuslar ile hastanin isteklerini dogal sekil ile gerceklestirmeye deger veriyorsunuz gördügüm kadariyla.

 110. Büsra dedi ki:

  Merhabalar,

  arkadaslarim sizde burun ameliyati oldula ve sizin calismanizdan cok menun kaldilar. Ben yaklasik 9 sene önce (18 yasimda) burun ameliyati gecirdim, baslarda memnun kaldim yanliz zamanla eski halini almaya basladi. Bu nedenle tekrar ameliyat olmak istiyorum, bayadir doktorlari arastiriyorum ikinci ameliyatim olacagi icin haliyle cok tedirginim. Arkadaslarimin tavsiyesi üzeri ve youtubda izledigim videolar ve calismalarinizin resimleri sonucu ameliyatimi sizde yaptirma karari aldim. Bu nedenle bir takim bilgi almak istiyorum. Kasim ayinda yaklasik 2 hafta istanbuldayim. 1.5 -2 hafta yeterlimidir acaba bütün sürec icin? Görüsme icin randevu alabilirmiyim? Görüsmeden hemen sonra ameliyat icin randevu veriyormusunuz veya ameliyat randevusunuda önceden almam gerekiyormu? Fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  Cevabiniz icin simdiden tesekkürler, mesajinizi bekliyorum.

 111. Ece dedi ki:

  Merhaba

  Sizi instagramda buldum burnum estetik ameliyati yaptirmak istiyorum.

  Termin icin muaynanenizi mi aramam gerekiyor?

  Ve bir sorum olucak ben almanyada yasiyorum ameliyatdan sonra iyilesme nekadar zaman alir nekadar türkiyede kalmaliyim

  Sindiden tsk ederim

 112. ahmet dedi ki:

  Merhaba Teoman bey. Burnumda eğrilik ve burun ucunda düşüklük var. Tabi bu benim anlayabildiğim kadarıyla. Ayrıca nefes alma problemi yaşıyorum. Estetikle birlikte bu durumun da düzelmesini istiyorum. Daha önce nefes alma zorluğu yüzünden KBB uzmanı tarafından ameliyat edildim ancak bu estetik değildi. 23 yaşındayım Bursa’da ikamet ediyorum. Sitenizi inceledim videolarınızı izledim en ufak olumsuz bir şeye rastlamadım. Ancak fiyat konusunda hiçbir fikrim yok. Muayene olmak ve aşağı yukarı bir fiyat almak istiyorum. Yardımcı olmanızı ümid ederek iyi günler dilerim.

 113. olcay dedi ki:

  Teoman bey benim bi kac sorum var.
  Burun amaliyati olmak istiyorum
  Yanliz ben hollandada yasiyorum
  Sizden ricam bu konu hakkinda bana yardimci olabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor.
  01-09-2016 tarihde istanbula tatile geliyorum
  Ama vazla zamanim yok mesala gorusmeye geldigimde ertesi gun amaliyat olabilirmiyim
  Veya yenikden randuvu yapim tekrar gelmemmi gerekiyor kac gun orda kalmam lazim birde ucret hakkinda bilgi verirseniz sevinirim

 114. Arzu dedi ki:

  Merhabalar,

  Rinoplasti ve Septoplasti yaptırmak istiyorum. Nefes alma sorunlarım var çünkü. Ücretler konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim. Ayrıca yaz dönemi bitmeden önce ameliyat olmayı düşünüyorum ve bu nedenle müsaitlik durumunu öğrenmek istiyorum.

  Teşekkürler

 115. zehra dedi ki:

  Merhaba Teoman bey, gerçekten çok samimi bir kişiliğe sahipsiniz. Bu mesleğinize de yansımış. Ben 16 yaşındayım ve burnumun büyüklüğüyle ilgili ciddi sıkıntılar çekiyorum. Psikolojik olarak çok etkileniyorum. Bazen sırf burnum yüzümden dışarı bile çıkmadığım oluyor. Bunun için en ideal yaş nedir? 18 yaşı en uygun yaş olarak söyleniyor söyleniyor 2sene de bekleyebilirim. Ve de ücretleriniz nasıl? Gerçekten teşekküler. Dünyanın en güzel şeyini yapıyorsunuz. Bir hayatı kurtarıyorsunuz.

 116. Ayshan dedi ki:

  Merhaba, Teoman bey. Ben 2011 yilinda burunmu size yaptirdim Azerbaycanda, Avrasiya klinikasinda.
  Size minnettarim, o kadar basarili bir ish cikardiniz ki, burunumla beraber hayatim guzellesti.
  Yakin bir arkadasim burun ameliyyati yaptirmak istiyor, bana sizi sordu, ama galiba artik Bakuye gelmiyorsunuz ameliyyat icin, hastenin sitesinde baktium, adinizi goremedim.
  Eger burada calisiyorsaniz, lutfen hastanenin adi ve geldiyiniztarihleri yazarmisiniz?

 117. Alev dedi ki:

  Merhaba,

  Estetik anlaminda cok hos bir burun görüntüsüne sahip degilim, ayrica koku algim eksik olup cok iyi nefes alamiyorum. Daha güzel bir görünümün yanisira burun fonksiyonlarininda düzelecegini ümit edip ameliyat olmak istiyorum. Ayrica gögüslerimi büyütmek istiyorum.Kombine ameliyatlar mümkünmü?

  Almanyada yasiyorum ve randevu süreci, ameliyat ve sonrasi süreclerine dair, ücret, transfer otel vs. konularinda fiyat bilgisi almak istiyorum.

  Tesekkürler iyi calismalar

 118. emre dedi ki:

  Teoman bey merhaba,

  Burun revizyon operasyonu için sizinle görüşmek isterim, ben de bir meslektaşınız olarak bir şey rica etmek istiyorum mümkünse.

  30 Ağustos için randevu alabildim, daha erken bir tarih için minnettar olurum.

  Teşekkürler

 119. eylül naz dedi ki:

  Hocam merhabalar;

  Burun estetiği olmak istiyorum ve en doğru adresin siz olduğunuzu düşünüyorum çok araştırdım sizin hakkınızdaki övgüler başarınız belli ve sizinle bu konuda görüşmek istiyorum, aslında bu zamana kadar beklememin sebebi korkmam ” DAHA KÖTÜ OLMASINDAN”. Güven veren birisiniz bu yüzdende estetik olmak istiyorum. Burnum hafif eğri ve büyük.

  Burdan fiyatınızı öğrenebilirmiyim bilmiyorum ama bunu örenmek isterim, fiyat aralıklarınız cazip gelirse en kısa zamanda bana özgüven sorunu yaşatan bu sorundan kurtulmak istiyorum ALLAH’ın izniyle.

 120. Melis dedi ki:

  Mrb teoman bey benim burnum kemerli ve guldugumde burnumun ucunda dusme oluyor yuz ifadem degismeden burnumu duzeltmk istyrm yalniz mardinde otrdugum icin bir kerede gelip ameliyat olup donmek istyrm. Bunun icin uygun tarih ne zamndir sizin icin ve ameliyat oncesi bilgisayar programinda asagi yukari burnumun alacagi sekli gorebilir miyim simdiden tesekurler.

 121. saniye dedi ki:

  Merhaba Dr. Teoman DOGAN,

  Sizden cok acil Burun estetiginiz hakinda fiyat ve bilgi almak istiyorum.

  Burnum da 10 -12 yaslarinda kapi carpmasi sonucu egrlik/kirik var.
  Ve sanirim burun icinde kemik buyumesi de vardi.

  Bugun yapilan alerji testlerine hicbirseye alercim cikmadi (ameliyat a hazirlik)
  Boy:175
  Kilo:58
  Bilindik bir rahatsizligim yok
  Horlama, bas agrsi, burundan nefes alma guclugu haricinde..

  3 yil once Epurali normal dogum sorunsuz bir gecirdim
  Kucuk bir kizim 3 yasinda) ve calistigim icin mumkun olan en kisa surede ameliyatin olup buraya donmem gerekiyor.(Grafik tasarim ve muasebe)

  Bana sunucaginiz;
  Fiyat?
  Tedavi suresi ( sadece ameliyat icin gelebilirim tekrar kontrole gelmem zora sakabilir is durumu)?
  Benim icin en uygun ameliyat yonemi?
  Ekte profil ve onden fotoùmu da gonderiyorum

  Ayrica Gogus buyutme ameliyati da olmak istiyorum
  goguslerim hem cok kucuk hem de dogumdan sonra biraz sarkti sanki.
  iki ameliyati ayni gun olmam mumkunmu?
  eger olabiliyorsam Turkiye de kalmam gereken sure.
  iki ameliyatini fiyati ne kadar?
  eger yanitiniz olumluysa ve gerekliyse gogus fotografimi cekip gonderebilirim.

 122. eylül dedi ki:

  Merhabalar Teoman bey,

  Burun estetiği hakkında tahmini bir fiyat almak istiyorum da. Kardeşimin bu konuda cok isteği ve hevesi var. Ben de bu konuda ona yardımcı olmak istiyorum. Nedir, nasıl olur araştırdım ancak ücretlendirme hakkında ne yazık ki pek fikir sahibi olmam mümkün olamadı.Ancak her koşulda ortak nokta bu ameliyatın gerçekten işinde iyi olan biri tarafından yapılması gerektiği, o yüzden ben de size ulaştım.

  Bildiğim kadarıyla cok özel bir istekte yok sadece standart ve muhtemelen sanırım hafif kalkık bir burna sahip olmak istediğimizi varsayarsak böyle bir operasyonun bize maliyeti yaklaşık olarak ne olur acaba ?

  İlginiz için teşekkür ederim, iyi günler.

 123. hidayet dedi ki:

  Merhabalar doktor bey.. uzun yillardir burnumun seklinden rahatsizim,bir turlu cesaret edemiyordum taki sizi bulana kadar.. kliniginizi aradim ancak ekim ayina kadar randevu veremediklerini soylediler, cok uzuldum cunku benim icin onemli bir dugun var yakinda ve ben bu sekilde gitmek istemiyorum…size instagramdan mesaj yazdim ama ulasamadim, enazindan bir gorusme ayarlayamazmiyiz lutfen..sevgiler

 124. Ozan dedi ki:

  Hocam iyi akşamlar. Burun kemeri estetiği için ortalama ne kadarlık bir fiyat söyleyebilirsiniz?

 125. Esmer dedi ki:

  Iyi aksamlar Teoman bey nasilsiniz ? Umarim iyisinizdir… ? Sizi arastirmalarim sonucunda buldum ve cok sevindim … Ben burun ameliyati düsünüyorum … Hem nefes sorunum var , kemik egriligim var … Burda almanyada raporum var yani … Hemde estetik acidan bu ameliyati düsünüyorum … Burnumun üst kismi düz degil … Burnum yüzüme Göre cok genis ve büyük … Gülünce dahada cok genisliyo … Bide burun ucum düsük … Bunlar Beni rahatsiz Eden Faktörler … Burda almanyada bircok doktora gittim … Ama cilt derimin cok kalin oldugunu ve bunun zor bir ameliyat oldugunu belirttiler … Dogru mudur ?

 126. Güney dedi ki:

  Teoman bey merhaba aslinda daha once bir arkadasim burun ameliyati on gorusme icin gelmistim ve mem kucultme.ameliyati ile.ilgili de gelmisken bilgi vermistiniz simdi stockholme yasiyorum ve sorum su ameliyat ve toparlanma sureci icin istanbulda ne kadae zamana ihtiyacim var? Cevabiniz icin tskler kolayliklar dilerim

 127. Sena dedi ki:

  Bende burnumu yaptirmak isyiyorum fiyat alabilirmiyim ?

 128. Özlem dedi ki:

  Merhaba bende burun ameliyati olmak istiyorum. Bunun isin cok arastiriyorum. Acaba istedigim burnu yapabilir mii. Guvenilir mi. Hangi doktoru tercih yapmaliym. Bende koca kemikli ve etli sisko bir burnum var. Toplum isine girmekten utaniyorum burnum alay konusui. Istedigim burnu bana verebilecek doktor ariyorum. Ücret ne kadar. En yakin ne zaman ameliyat gunu veriyorsunuz.

 129. Tarana Mammadova dedi ki:

  Merhaba Teoman bey.Ben daha önce burnumdan bir kere ameliyat oldum. Şimdi nefes almamda hiç bir sorun yok.Fakat istemediğim halde doktorum burnuma kavis vermiş ve burnum profilden kavisli ve dik duruyor.Buda beni psikolojik olarak rahatsız ediyor.Şimdi burnum da çok yapay bir görüntü var. Doktor bey bu gibi durumlarda siz revizyon ameliyatı yapıyormusunız? Böyle bir durumda ikinci ameliyatı doğru buluyormusunuz? Yoksa ikinci bir ameliyat şansi daha da azaltır? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.Önceden teşekkür ederim

 130. Ruken dedi ki:

  Merhaba ben ameliyat fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim

 131. EsenGül dedi ki:

  Teoman bey merhaba, internet siteniz üzerinden, ameliyatlarınıza yönelik açıklamalarınızı dikkatle ve zevkle dinledim. Ben de burun ameliyatım için araştırma içindeyim. Mümkünse (kemik eğriliği) burun ameliyatı ücretini öğrenmek isterim. İlginiz için teşekkür ederim.

 132. Murat dedi ki:

  Merhaba hocam, Burun estetiği Devlet hastahanesinde yapılır mı ? Yapılırsa ücreti ne kadardır? veya siz yapıyosanız ücret ne kadar bilgi almak istiyorummm.

 133. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Cevaplarınız mail adresinize iletilmiştir.

 134. Ebru Sarı dedi ki:

  Doktor bey ınstegram dan da ulaşmaya calıscam ama nolur bana bi cevap verıro mısınınz gerekirse size bı foto atatyıö burnunun nolur yardım edın

  Facebook size ulaşabilmek için açtım netten araştırdım sizi çok ovuyorlar lütfen bana yardım edin

  Doktor bey instagram dan da yazdım size bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 135. Berivan dedi ki:

  Merhaba ben burun estetik fiyatlarınızı öğrenebilir miyim

 136. Ebru dedi ki:

  İyi günler teoman bey yan profil kemerli bi burna sahibim buda görüntü olarak rahatsız edici nefes almakla ilgili bi problemim yok ameliyat olmaktan gerçekten korkan biri olarak kimseye güvenemedim uzun zamandır ameliyatlarinizi takip ediyorum insana güven veren bir kişiliğiniz var yaptiginiz ameliyatlardaki başarı tartışılmaz fiyat aralığınız nedir tam bilemiyorum bi mağazada kasiyer olarak çalışıyorum fiyat araliğinda yardimci olursaniz duacınız olurum iyi aksamlar

 137. Ahmet Yakup dedi ki:

  Meraba TeomanBey. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama çok canımı sıkan bi konuda size danışmak istedim.Çok araştırdım ve estetikte en iyilerden biri olduğunuzu öğrendim bu yüzden rahatsız ediyorum sizi. Ben istanbul silivride oturuyorum. Bugün birkaç arkadaş eğlenmek için aquaparka gittik kaydıraktan arka arkaya kayalım dedik bi arkadasimiz da bayan oldugu icin en arkaya koyduk zarar gormesin diye ama duserken burnunu benim kafama sert bi şekilde carpti ve kanamaya basladi. Oradan birisi doktormuş şansımıza baktı ve kırık yok ama çatlak var dedi hemen özel bi hastaneye götürdük buradaki. Tomografi çektiler ve kırıldığını ama kayma olmadığını bu yüzden operasyona bile gerek olamayacağını soylediler. Yani kırılmış ama kayma yokmuş ve görünürde de yamulma yok sadece morarma ve biraz şişlik var. Pansuman yapıp gönderdiler ve bir iki gün sonra gelin durumuna göre karar veririz dediler. Arkadaşım da güzelliğine önem veren bi insandır yani kafaya takar boyle seyleri o yüzden ben de cok üzülüyorum ona. Size sormak istediğim anlattiklarim kadariyla nasil yorumlarsiniz yani biliyorum gormeden bisey diyemessiniz ama genede yardimci olursaniz cok sevinirim sonradan bişey çikarmi veya burnunda bi sıkıntı olur mu? Umarım en kisa sürede yanitlarsiniz saygılarımla.

 138. Alperen dedi ki:

  İyi günler hocam erkek burun ameliyatlarınız hakkında fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 139. Gözde dedi ki:

  Hocam Merhabalar,
  3.5 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnum daha öncesinde ucu düşük, sola kayık, yamuktu .
  Şimdi ise ilk 1ay burnumda ödem vardı şişlikten rahatsız değildim. Fakat 2 aydır burnumun sol üst kısmında çok fazla bir seviyede şişlik var. Ve soldan bakıldığında bir sorun yok. Ama sağdan bakıldığında kavisli duruyor. Önden yamukmuş gibi duruyor. Aynaya her baktığımda psikolojim altüst oluyor. Doktoruma gittiğimde normal olduğunu belirtti. Sizce geçici birşey mi?

 140. Nezire dedi ki:

  Ben Kibris’dan size ulaşmak istiyorum. Burnumla ilgili çok ciddi sıkıntılarım var. Dövüş sporcusu olduğum için burnum kırıldı ve ameliyat oldum ama malum kibrista ki imkanlarlarla pek başarılı olmadı ve artık zor nefes alıyorum. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz. Size nasıl ulaşabilirim. Saygılar

 141. Eyup dedi ki:

  Hayırlı geceler hocam . ben danimarka dan yazıyorum. Burnum dan şikayetim var nefes ve estetik olmam lazım. Ama bir türlü cesaretimi toparlamiyorum. Aklımda hep ya amilayatan sonra daha kötü görünür kurgusu var. Yakın zamanda aistanbula gelmeyi düşünüyorum. Ama emin olmak istiyorum sonuçtan.

 142. Zeynep dedi ki:

  Teoman Bey iyi geceler..Bu saatte rahatsız ettim kusura bakmayın ama açıkçası biraz dertliyim…?
  Bir yıl önce kadar bir burun ameliyatı olmuştum fakat çok doğaldı,aşırı…Neyse fakat bununla kalmadık aynı ameliyatla kendi yağımdan dolgu yaptırdım bir hafta sonra dolgum apse gibi iç taraftan yağ dokusu şeklinde çıktı,bir hafta içinde genel anestezi işe onu da aldık…Benimi aldırdım,izi hala geçmedi…1ay kadar önce yine bir rinoplasti oldum,zira kemiğim ve sol tarafımda Kocaman bir kıkırdak kalmıştı…Peki bitti mi dersiniz hayır,çünkü burun ucumda bir ufak sıkıntı var burun deşiklerim orantılı değil ve kıkırdak az da olsa kalmış…İnanın sıtkım sıyrıldı bu ameliyattan fakat bir burun ucu operasyonu yaptırmak istiyorum yine bir yıl beklemem gerekir mi?
  Kendi doktorum da aslında alanımda bilinen biriydi fakat ne yaptırdıysam hep bir sorun oluştu…Ben bir medya çalışanıyım,o zaman da aslında çok araştırmadan,tamamen bir tavsiye üzerine gittim fakat bu son olsun diye sizinle bu durumu inşallah sonlandırmak istiyorum,beni bilgilendirir misiniz bu konuda? En kısa zamanda ne zamana yaptırabilirim ve aşağı yukarı burun ucu operasyon fiyatınız nedir?
  Teşekkürler,anlayışınız için şimdiden

 143. umit dedi ki:

  merhaba benim sorunum burnum şöyleki burnum yüzüme göre sag tarafa dogru kayık ve beni rahatsız ediyor nefes almamdada sorn oluyor 18 yasımda bir kez devlet hastanesinde ameliyat olmustum burun kıkırdagı burun deliklerimn sol tarafından görünebiliyordu sadece onu aldı ama başka hiç bi etki göremedim estetik ameliyat olmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisinz tskrlr.

 144. özgür dedi ki:

  merhaba Güncel burun estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum ve ilk muayeneye ücret alıyor musunuz belirtmenizi rica ederim . saygılarımla

 145. Yasin dedi ki:

  Selam hocam iyi çalışmalar. Burun estetiği bende düşünüyorum. Sizden bilgi almak istiyorum dönüş. Yaparsaniz cok memnun olurum iyi çalışmalar

 146. Burçin dedi ki:

  muayene ve burun estetiği fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.

 147. zeynep dedi ki:

  merhaba doğuştan tavşan dudak olarak doğdum bebeklikde ameliyat olmusum, gecen yıllarda tekrar ameliyat oldum göze batan görünüşvardı güzel degildi fakat suankı hali bıle dıkkat cekıyor dudagımın sol tarafı normal ınsanlardakı dudak gorunumunde değil ancak sağ tarafım iyi.. estetik ile görünümünü düzeltmek istiyorum ? siz bunu başarabilirmisiniz ?

 148. Neşe dedi ki:

  Merhaba Teoman bey, ben küçükken yaklaşık 5 6 yaşlarında burnuma darbe almıştım. Burnumda sağa doğru bir yamulma mevcut ayrıca burnumun sol tarafından sağ tarafına kıyasla daha az nefes alabiliyorum. Özellikle yatarken sağ tarafıma dönüp yatınca nefes almakta zorlanabiliyorum. Çoğu zaman da burnum sanki ağırlık yapıyormuş gibi hissediyorum. Estetik ameliyat olma gibi bir düşünce içerisindeyim fakat ameliyat beni biraz korkutuyor. Ayrıca fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılarımla… 🙂

 149. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

 150. Fatih dedi ki:

  Merhaba burnum kemerli ve gözlük kullanamıyorum acaba siz hangi tür operasyon yapıyorsunuz açıkmı yoksa kapalımı ve size resim gönderebilirmiyim?

 151. elif dedi ki:

  Merhaba…Ben burun ucumu mini operasyon yaptırmak istiyorum,yani burun ucumun kalkmasını istiyorum.daha önce ameliyat oldum 7 ay oldu.hatta 2. operasyonda yaptırdım istediğim sonucu alamadığım için.ama artık kesin çözüm arıyorum.10 dakikalık bir operasyon olduğunu söylüyorsunuz kalıcı olurmu peki düşme söz konusu olabilirmi ve bunun bana maliyeti ne kadar olur,yardımcı olursanız çok sevinirim.iyi günler dilerim…

 152. AlevBirdir dedi ki:

  Merhaba Teoman bey,
  ben 4 ay önce başka bir doktora burnumdan ameliyat oldum ama cok pismanim. burnum cok kötü oldu cok kücük ve kalkik suratima hic yakismadi. Aynada kendime bakamiyorum piskolojim cok bozuldu.
  lütfen bana yardimci olun cok caresizim ne yapacagimi bilmiyorum.
  ben eski burnumu geri istiyorum… bu mümkünmü acaba?

 153. Pelin dedi ki:

  Teoman bey calışmalarınızı uzun suredir sosyal medyada takip ediyorum ve çok beğeniyorum.ben Samsun’da ıkamet ediyorum burnumdan 20 yıl arayla iki defa ameliyat oldum fakat gerek sağlık gerekse estetik acıdan ıstediğim neticeyi alamadım .Bir çok dra gittim fakat yaşadıklarımdan dolayı güven duyamıyorum ben sizden yardım istiyorum.bir sekilde muayene olmak istiyorum bana ne önerirsiniz ?

 154. Öznur Seven dedi ki:

  Merhabalar. Burun estetiği fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

 155. samet dedi ki:

  ya burnum da basit ameliyatlık bir durum var acaba ücretlendirme ne fiyatlarda olur

 156. Songul dedi ki:

  Merhabalar hocam benim burnumda dogustan gelen bi sorundan dolayi ufakken bi ameliyat gecirmisim kitle alinmis suan dikis izi var ve kemik olusumu tam deil acaba duzelme imkani varmidir bana bi cevap verrbilirmisiniz

 157. Nurdan dedi ki:

  Merhabalar sosyal medyadaki paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyoruz ve çok beğeniyorum. Bende ameliyat olmak istiyorum ama biraz tedirginim ameliyat sonrasındaki komplikasyonlardan dolayı. Ama sizin paylaşımlarınızı gördükten sonra biraz cesaretlendim , aşırı şişme ve morluk hiç olmamış yapılan ameliyatlarda. Sizden burun ameliyatı için ortalama bir fiyat istesem. Hazırlığımı da ona göre yapsam 🙂 teşekkürler

 158. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir. Sorularınızın cevabı mail adresinize iletilmiştir.

 159. Aysegul dedi ki:

  Sayin Dogan, Benim cocuklugumdan beri burunum ile sorunum var. Cocukken bir kac kez burnuma darbe yedim ve cogu kez de dustum. Burnumda zaten hafif bi egiklik var. Burnumdan rahat nefes alamiyorum. Yaklasik 2.5 yil once hastaneye basvurdum, maalesef fazla ilgilenmediler rontgen dahi cekmediler. Sonunda doktorum deviasyon ameliyatina karar verdi (sceptum correcticum galiba). Dis gorunusumde herhangi birsey degismedi. Ama ameliyatin sonucu cok feciydi. Gozlerimden, kulagimdan kanlar geldi, ve kan kustum. Kan durmak bilmedi. Doktorlar bile sasirdi, neden olabilicegini bilemediler. Ameliyattan sonra kulak zarimin yirtildigini ogrendim. Benim size olan sorum su, burnumda feci bir agri hissediyorum, zaman zaman yogunlasiyor. Sanki burnumun kemigi adeta bir demir parcaymis gibi agirlik yapiyor. Ozellikle geceleri parmaklarimla burnumun ucunu havaya kaldiriyorum daha iyi nefes alabilmek icin. Daralmis gibi hissediyorum kendimi. Sizce bu durumda ne yapmaliyim? Tekrar ameliyat bir ihtimal olabilir mi? Saygilarimla

 160. melek dedi ki:

  cene ucu protezınde medporu tercıh ettiğinizi okudum fakat kemıklestiği icin aksi bi durumda enfeksiyon vs.cıkarması zor hatta imkansız deniyor silikon da uzun vadede kemiği eritiyormus bu durum da hangi porotezi tercih etmeli ayrıca meme buyutme ve burun(revizyon)düşünmekteyim protez konusunda biraz aydınlatırsanız görüşmeye gelmek istiyorum

 161. sema dedi ki:

  merhaba doktor bey…ben 160 cm boyunda 85 kiloyum ve liposuction yaptırmak istiyorum..ama vücut yapım ve kilom buna uygunmu biraz fikir olmak istiyorum görmesenizde..kilom kalça,basen,ve bacaklarımda genel olarak daha fazla..bu durumda liposuction yaptırmam ne kadar doğru ve yaptırsam sonuç olarak ne beklentim olmalı..ayrıca kilo vermeye çalışmama ragmen burda zayıflama etkisi yavas oluyor ve bu beni etkiliyor..liposuction için bu durmum size göre ne kadar uygun..ve fiyat olarak ne kadar düşünmeliyim..teşşekkür ederim..

 162. Gökçe dedi ki:

  ben 18 yaşıma bastığımda estetik olucam burnumda bir dikiş izi var bunun tedavisinde iyi ir şekil alacağına nasıl karar verilir bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum yanıtlarsanız sevinirim…

 163. gül dedi ki:

  ben viyanadan yaziyorum, sitenize tesadüfen girdim, burun estetigi yaptirmak istiyorum ve iyi bir cerrah ariyorum. birtürlü karar veremedim, biraz zor bir karar buralardan karar vermek cok daha zor. öteyandan maliyetinide soracaktim, mayis ayinda ben esim cocugumla beraber istanbulda olacagiz. maliyeti 3000 euroya kadar mümkün, bu konuda yardim ve bilgi verirseniz sevinirim

 164. Erkut dedi ki:

  Öncelikle merhaba ıyı gunler benım söyle bır sorunum var efendım burnumun ust kemık yamuk ve bu burun ucuna kadar gelıyor söyle tarıf edeyım daha rahat anlamanız ıcın anlımdan baslangıcdan burun ucuna kadar sola yatık gelıyor sankı burnumu tutmus sola dogru kökden bükmüsüm gıbı ( aynı su sımgeye benzıyor dıye bılırım ( sol tarafa dogru yatmıs gıbı sankı yanı kı öylede gözukuyor acaba bunu estetıkle duzeltme sansım varmı cok uzuluyorum gercekten cevabınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler… saygılar

 165. ayca dedi ki:

  meme büyütme ve burun estetiği Ben ikisini de yaptırmak istiyorum ama korkularım var. korkularımı yenmeye başladım ve şimdi fiyet araştırması yapıyorum bana fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

 166. Hülya dedi ki:

  merhaba, burnumda düzeltilmesi gereken bir kemik var, öncelikle estetik fiyatlarını öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

 167. Mert dedi ki:

  Merhabalar, Burun estetiği için muayene olmak istiyorum. Haftsonu mümkün olabilir mi? Vizite ve operasyonlarla ilgili olarak ücretlendirmeniz konusunda bilgi almam da mümkün mü? Teşekkürler

 168. Gizem dedi ki:

  Merhaba acaba fiyatları nedir

 169. nihal dedi ki:

  Aslında burnumdan memnunum ancak burnumun ucundaki kıkırdak çok yuvarlak.Onun törpülenmisini istiyorum.
  Tabi ki sorum biraz farazi olacak ancak
  1-Muayne/keşif ücretiniz nedir?
  2-Böyle bir operasyon kaça mal olur?
  3-İyileşme süreci nedir?
  Saygılarımla

 170. rüya dedi ki:

  Benim şöyle bir sorunum var ve rahatsız oluyorum bu konuda burun kemiğim düzgün fakat burun yan taraf genişliği var bununla ilgili bir op.geçirmek istiyorum.
  Bana fiyat konusunda nasıl yardımcı olabilir siniz?

 171. esra dedi ki:

  küçükken düşmüştüm 2 kere burnumda ciddi anlamda 2 yerden kırık gibi yamulma oldu. ve şimdi agzımı kapatıp nefes alınca nefes almakta zorluk çekiyorum gece yüz üstü yatarken nefes alamadığıma uyanıyorum doktor a gittim burun kapakçıkların buyuk onlar küçültülür ama yamukluğla alakalı olmadığını söyledi ve ameliyat olmana gerek yok dedi zaten ameliyat olmaktanda korkuyorum ama bu şekildede olmuyor ne yapmam gerekiyor ? bide düştükten sonra öncekine göre şimdi burnum daha büyük estetıkte olmak istiyorum bana önerileriniz nedir ? teşekkür ediyorum.. iyi çalışmalar dilkiyorum

 172. serap dedi ki:

  merhabalar..benim sorum kas kaldirmayla ilgili,,burda bir cok bilgiyi zaten okudum fakat ücretini merak etmekteyim,,bilgilendirirseniz,,cok tesekkür ederim..birde adresinizi…saygilar,,

 173. fidan dedi ki:

  Merhabalar, ben burun ve gogus ameliyati yaptimayi dusunuyorum fakat bazi cekincelerim var. Calistigim icin izin sorunum oldugundan iyilesme surecinin uzun olmamasi gerekiyor. Aslinda bir cok kisi burnumu yaptirmamami soylemesine ragmen ben yaptirirsam daha mutlu olucagimi dusunuyorum. Gogus icinse zaten ihtiyacim var. Size yuzumun fotografini ekte gonderiyorum istegim uygulama ve iyilesme sureci hakkinda bilgi vermenizdir. Burnumun gulunce yayilmasini ve ucunun dusuklugunun duzelmesini istiyorum. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

 174. Gozde Tutmez dedi ki:

  merhaba 19 yaşındayım ve burnumun kemikli yapısından oldukça rahatsızım.bu yıl marmara üniversitesinde eğitimime devam edeceğim ve size muayene olmak istiyorum mümkünse.fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim?

 175. erkan dedi ki:

  merhabalar. Hem estetik hem de sağlık amaclı amelıyat olmam gerekıyor. Burun ameliyatı için fiyat aralığı alabiilir miym? Muayene ucretı alıyor musunuz?

 176. Jale dedi ki:

  Burun estetigin fiyati nekadar? Kac gun istanbulda kalmam lazim? Hastalarinizi havaalanindan aliyormusunuz? Ameliyattan sonra kalabilecegim yeri siz ayarliyormusunuz? Belki ekimde istanbula gelecegim ozaman dr.la randevu yapip bir takim seyleri konusmak isterim bunun icin ucret aliniyormu eger aliniyorsa nekadar aliniyor? Sorularim cevaplarsaniz cok memnun olurum.

 177. Ceren dedi ki:

  Merhaba,

  doğrusu şu yaşıma kadar kendimle barışık sayılırdım, aklımın bir köşesinde olup asla su yüzüne çıkarmadığım bir konudur bu.
  ancak sizin söyleşiniz beni çok etkiledi.Sanırım, eğer ömrünüz var ise, ömrünüzün geri kalanında sizinle birlikte var olacak bir parçanızın değişikliği kolay değil.
  Sadete gelecek olursam;
  nasıl bir yol haritası belirlerim bilemiyorum ama bir yerden başlamak lazım, bir bütçe çalışması ile işe başlayabilirim.
  Fiyat aralığı var mıdır? -vardır mutlaka,
  mini rinoplastiğe nasıl karar veriyorsunuz?Belki burun ondan fazlasına ihtiyaç duyuyor..
  Ben örneğin çok fazla değişiklik istemiyorum,en fazla, aa pek bir güzelleşmişsiniz deyip, bakıp geçsinler 🙂
  ben de, ne güzel, gülünce ifadem değişmiyor, yine güller açıyorum deyivermeliyim..
  siz ne dersiniz?

  Saygılar

 178. emel dedi ki:

  merhaba teoman bey, anlasildigi uzere almanyada yasiyorum ve sizin hastaniz olmak istiyorum. ocak ayinda meme büyütme operasyonu olmayi düsünüyorum bunun icin ne yapmam gerekiyor? Yurdisindan gelen hastalariniza ne gibi imkanlar sunuyorsunuz?(konaklama) kac gun istanbulda kalmam gerekiyor? birde ücret hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim….

 179. dilara dedi ki:

  Merhaba. Burun ucumun gülerken aşağı doğru inmesinden nefret ediyorum 🙂 Nefes almak yada kemik gibi bir problemim yok. Tek sorun; uç kısmı! Fiyat ve nasıl olduğu konusunda bir cevap istiyorum. Teşekkür ediyorum.

 180. bilge dedi ki:

  merhabalar..burun ameliyatı minumum ve maximum fiyatınızı öğrenmek istiyorum..iyi çalışmalar.

 181. bilge dedi ki:

  burun estetiği yaptırmak istiyorum ancak muayenehanelerde yanı özel yerlerde iyi sonuçlar alınmadığını duyuyorum heryerde…

 182. Emre dedi ki:

  merhabalar ben burun ve kepçe kulak estetiği olmak istiyorum. Bu 2 ameliyatı öncelik sırasına koymam gerekirse hangisinden başlamalıyız ve ameliyat aralığı kaç gün olmalı? birde sizden ricam burun ve kulak ameliyatının fiyatlarını bana gönderebilirmsnz ayrıca kredi kartı geçerli mi ? fiyatlarınızda indirimler yapabiliyormusnz ? bir süre istanbuldayım mailime erken cvp verebilirsenz sevinirm ?

 183. şahin dedi ki:

  burun estedigi olmak istiyorum istambul tuzlada oturuyorum . bnım burnum buyuk kalın yuzume uyugun bi buruna saıp olmak ıstıyorum bu uygunmudur sızce ? bılgı almak ısıtıorum bıde fıyat konusunda bılgılendırebılırmısınız . teşekkurler

 184. berna dedi ki:

  merhaba ben 14 yaşında ufak bir kazada burnuma ufak bir darbe aldım ve burnumda az bir çıkıntı oldu burnumdaki bu çıkıntı zaman zaman beni olumsuz etkiliyor.bu yüzden doğal görünümlü burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. bununla ilgili açıklamalarınızı okudum ve daha geniş kapsamlı iletişim için mailinizi bekliyorum. iyi çalışmalar…

 185. naci dedi ki:

  Hocam ben size birşey danışmak istiyorum.Ben burun estetiği olcam fakat kendi tasarladığım burunu yapabilirmisiniz ? luqiud dersleri aldığım için tasarım yapabiliyorum hani zaten kolay bir burun isticem resimlerden görürsünüz.Sizin hastanenizin tecrübelerinize güveniyorum eğer yapabilirim diyorsanız hemen kliniğinize gelip ameliyat gününü kararlaştıralım isterseniz,biraz acelem var çünkü hocam.Birde net bir fiyat vermiceğinizi biliyorum ama ortalama bir fiyat söylermisiniz,bu önemli benim için,en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.Saygılar diliyorum

 186. aynur dedi ki:

  Merhaba Dr.Teoman dogan türcem o kadar iyi degil ama ginede yazmaya calisacagim. ben burnumdan ve göz altimdan ameliyat olmak istiyorum. almanyada bir cok doktolara gitim ama bana inandirici gelmedi. mart 2016 de istanbula gelecegim 2 hafta tatilim var. sizinle görüsebilir miyim acaba istanbulda o kadar cok plastik cerrahi var kafam karisdi diye bilirim. bana yardimci olursaniz sevinirim

 187. hakan dedi ki:

  30 yasindayim. Benim burnumda nefes alma problemim var.Bununla beraber hafif yana egri ve kemerli.Alt çenemde yüzüme ufak ve geride(Asiri derecede degil).öncelikle çene protezi kalıcı olurmu? Medpor protezlerinin iyi oldugunu okudum birçok yerde.bu haberler dogrumudur yoksa baska bisey önerirmisiniz.benim için önemli olan kalici olmasi ve beni rahatsiz etmemesi (protez uçlarinin elime gelmemesi,kayma yapmamasi gibi)İşimden dolayi ameliyat için Ocak ayı gibi ameliyatı olabilirim 1 hafta isime dönmeme yeterli olur mu? Bu islemler için fiyat verirmisiniz? (tam net olmasada ortalama olsada olur) daha önce yaptiginiz erkek burun ,çene(çenede bayan resimleride olabilir)veya kombine çene burun(bayan resimleride olabilir) yaptiginiz ameliyat resimlerini yollarsaniz sevinirim Not:Isterseniz profilden çekmis oldugum bazi resimlerimi gönderebilirim Iyi Çalismalar

 188. sevda dedi ki:

  merhaba ben burnumdan 3 kez ameliyat oldum doğustan bieğrilik vardı ama sonuç vahim ne eğriliği düzeldi ne sekli güzel oldu cok kötü durumdayım yine ameliyat olmak istiyorum ameliyat fiyatlarını öğrenmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim metinizi cok duydum mesajıma cevap verirseniz cok mutlu olurum saygılar

 189. Rasim dedi ki:

  teoman bey öncelikle şikayetim şu nefes almakta zorluk cekiyorum önden bakıldığında kıkırdak kemiğim sola doğru kaymış bi şekilde ondan kaynaklandığını düşünüyorum birde burnumun şekli kambur ve hafif sola doğru yamuk estetik ameliyatı olmayı düşünüyorum maliyeti nekadar olur veya muayene ettikten sonramı fiyat biçiliyor? birde pazar günleri çalışıyormusunuz? eğer muayene etmemiz şart derseniz pazar günü ola bilirmi?

 190. burcin dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,
  Ben burun ucu estetiği olmak istiyorum. burnumun sağ tarafında ailemden gelen genetik bir yamukluk var. daha çok bir çökme gibi. bu durum burun kemiğimde beni rahatsız etmiyor fakat burnumun uç kısmındaki kıkırdak yapıda çok belirginleşiyor ve burun deliklerim arasında bariz bir fark oluşturuyor. sadece bu yamukluğun giderilmesini istiyorum ve ifademi değiştirmeyecek küçük bir operasyon geçirmek istiorum. bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. bu arada daha önce hiç operasyon geçirmedim ve yaşım 29. şimdiden çok teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar

 191. tugce dedi ki:

  merhaba teoman bey:) ben 2013 agustos ayında burun estetiği oldum..ancak istediğim gibi olmadı.burun deliklerimden biri büyük ve burun ucumda bir tarafın kıkırdagı belirgin diger taraf biraz çökük gibi..2.kez ameliyat olmak daha kötü bir sonuç verir mi?bir de dudak asma operasyonu yapıyor musunuz? 🙂 iyi günler 🙂

 192. SERVET dedi ki:

  Burun estetiği hakkında bilgi almak istiyorum.

 193. zeynep dedi ki:

  Burun estetigi icin segreterinizle randevu yaptim. Eylül 2016 . Yanliz o tarihde geldigimde zamanim cok kisitli simdiden size yan ve on prifil fotografimi gondermek istiyorum , beni fiyat konusunda bilgilendirirseniz cok memnun plurum.

 194. zehra dedi ki:

  burnuma estetik yaptırmak istiyorum bu konuyla ilgili sizinle görusmek istiyorum

 195. Şahin dedi ki:

  İyi çalışmalar, Burnumda doğum sırasında kaynaklanan deformasyon sonucu oluşmuş kemik eğriliği var ama burun deliklerimde şekil bozukluğu yok eğrilik sağa doğru burun kemiğinde mevcut ve dahası çoğuzaman nefes almada problemde yaşıyorum.En kısa sürede ameliyat olmayı düşünüyorum iyileşme süreci ve fiyat konusunda detaylı bir bilgi verebilirseniz sevinirim.

 196. sema dedi ki:

  merhaba, burun estetiği yapmayı düşnüüyorum burnumu yüzüme göre büyük buluyorum dolayısıyla burun estetiği fiyat aralığınız nedir bunu ögrenmem mümkünmüdür acaba? İyi Günler

 197. gul dedi ki:

  Selamlar Teoman Bey, 21 aralikta sizinle randevum var ve Almanya´dan sadece bu ameliyat icin gelecegim. ucak biletimin dönüs tarihini ayarlayabilmem icin önce size danismak istedim. -21 görüsme, 22 ameliyat oldugumu baz alirsak dönüs tarihim en erken ne zaman olabilir? -emzirme sonrasi kücülen gögüslerime dolgu ve büyültme yaptirirsam, tam olmasada bana hemen hemen yakin bir fiyat söyleyebilirseniz hazirlikli gelmis olurum. -son olarak ameliyati hangi hastanede yapiyorsunuz ona göre otel ayarlayacagim cok tesekkür ediyor ve güzel bir gün diliyorum

 198. zeyneb dedi ki:

  2014 yılında burnuma aldığım bir darbeyle burnum yamuldu. Görüntüsünü pek dikkate almamış olsam da, dahası ameliyattan korkmam sebebiyle nefes almamın zorlanmasına kadar beklemiş oldum. Şimdi ise burnumun hafifte olsa tanıklığın gideilerek nefes almamın düzelmesini diliyorum. Bunun için beni muayene eder msnz lutfen?

 199. Mine gülşah dedi ki:

  merhaba ben 6 sene önce burnumdan hem kemık egrılıgı hemde estetik oldum .Fakat su an yıne bır nefes almada zorluk yasıyorum burnumdakı konkalar buyumus ve kemık egrılıgı tekrarlamıs durumda bende ıkıncı bir amiyat düşünmeye basladım fakat ıkıncı amılıyatta basarı yüzdesi düşük oldugunu söledi doktorum biraz korktum aytınlatıcı bir cevap alabilirsem sizden cok memnun olucam tesekkurler.

 200. SEYDA dedi ki:

  MERHABA. NEFES ALAMAMA PROBLEMİ İLE DOKTORA GİTTİM. AYLARDIR BURUN SPREYİ KULLANIYORUM. ÇEKİLEN TOMOGROFİ SONRASI İKİ MAKSİLLER SİNÜSTE MUKOZAL KALINLAŞMA, İKİ MAKSİLLONAZAL PASAJ DARLIĞI, NAZAL SEPTUM DEVİYEDİR ŞEKLİNDE BİR RAPOR VERİLDİ. BU AMELİYATLARLA BİRLİKTE ESTETİK AMELİYAT YAPILABİLİR Mİ VE ÜCRETİNİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM. İSTANBUL\’A GELMEKLE VE KALMAKLA İLGİLİ BİR PROBLEMİM YOK. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR

 201. burcu dedi ki:

  burnumdaki kemerden dolayı hafif eğiklik var , bu operasyonun ücreti hangi fiyat aralıklarında? uygunsa ameliyat için randevu almak istiyorum.İyi günler dilerim.

 202. ufuk dedi ki:

  Mrb burun estetigi olmak istiyorum daha önce burnum kırıldı nefes almakta bazen zorlanıyorum birde fiyat konusu var butcemi ona göre ayarlamalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

 203. yusuf dedi ki:

  4 ve 5 uzmanlık alanındaki doktarlara gittik leke karardı ve yayıldı bize denilen estetiklikten cıkıp plastige girdigi icin ek olursa dikiş izi kalır peki benim güzel kızıma nasıl bir yol bulunacak sizin calıştıgınız hastaneyi aradım size ulaşamadım 11 yaşında dikiş izi zamanla gidermi merak ettim lütfen kısa sürede cevabınızı bekliyorum ne yapacagımızı bilemez hale geldik saygılarla

 204. ceren dedi ki:

  Bu sene içerisinde burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.Yüzüme göre büyük bir burnum var.Daha önce burun kemiğimi çatlatmıştım.Acaba bu bir sorun yaratır mı.Ayrıca fiyat konusunda bilgi alabilirsem çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler ,Iyı çalışmalar

 205. emel dedi ki:

  Merhaba, Adım Emel.23 yaşındayım. Benim sorunum, burnumun sağ tarafından nefes alamamak..nedeni sanırım geniz eti veya kemikten dolayı(9-10 yaşlarında geniz etini aldırmıştım ama tekrar oluşacağını söylemişlerdi.) bununla ilgili ne yapılabilir ? estetik gerekli midir? Estetik olursa maliyeti ne kadar olur..yapay bir burun istemediğim için devlet hastanelerine güvenmediğim için maddi anlamdan ertelemek zorunda kaldım..ama nefes açısından git gide zorlandığım için bir an önce ameliyat olmak istiyorum.. Muayene ve ortalama ameliyat(nefes problemi ve estetik)ücretini öğrenebilir miyim? Bunu en başta mail ile sormak istedim çünkü beni aşan bir rakamsa sizin vaktinizi almak istemedim. Teşekkürler.

 206. Gül dedi ki:

  Selamlar Teoman Bey, 21 aralikta sizinle randevum var ve Almanya´dan sadece bu ameliyat icin gelecegim. ucak biletimin dönüs tarihini ayarlayabilmem icin önce size danismak istedim. -21 görüsme, 22 ameliyat oldugumu baz alirsak dönüs tarihim en erken ne zaman olabilir? -emzirme sonrasi kücülen gögüslerime dolgu ve büyültme yaptirirsam, tam olmasada bana hemen hemen yakin bir fiyat söyleyebilirseniz hazirlikli gelmis olurum. -son olarak ameliyati hangi hastanede yapiyorsunuz ona göre otel ayarlayacagim cok tesekkür ediyor ve güzel bir gün diliyorum

 207. LEVENT dedi ki:

  selamlar doktor bey en kısa zamanda rinoplasti ameliyatı olmak istiyorum. çok kişiden tavsiye alarak size ulaşmak istedim. cep telinizi bulamadım.. araştırmalarıma göre erkek burunlarında başarılı bir doktor olduğunuzu öğrendim. ücret hakkında bilgi alırsam sevinirim. iyi günler dilerim.

 208. nurgul dedi ki:

  merhaba DR.Teoman bey burun ameliyati fiyati ne kadar simdiden tsk ederim

 209. gamze dedi ki:

  merhaba. ben burun estetiği yaptırmak istiyorum yıllardır. ama ancak şimdi cesaretimi toplaya bildim. fakat bu kez de şöyle bi engele takıldım. işten estetik ameliyat diye izin alamam. bankacıyım ve özel tatil iznimi ameliyata harcamak istemiyorum. böyle bir istekte bulunan oldumu bilemiyorum ama eğer doktorlarınız bana bu konuda yardımcı olabilirse(benim için izin almalarını tabiki istemiyorum 🙂 bi sağlık bahanesi öne sürülebilir mesela ama ben bulamıyorum) en kısa zamanda hastanenizde bu operasyonu gerçekleştirmek istiyorum. iyi çalışmalar…

 210. saniye dedi ki:

  bayramdan önce burun estetiği yaptırmak istiyorum sonuçlarınız ve istetiğiniz miktar benim için önemli öğrenci olduğum için fiyatının ne kadar olduğunu ve ödeme şeklinin nasıl olduğunu öğrenebilirmiyim hepsini peşinmi ödüyoruz bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok tşk ederim

 211. kelebek dedi ki:

  meraba ben burun estetiği olmak istiyorum kemerli bi burnum var ameliyat fiyatını öğrenebilirmiyim..

 212. melahat dedi ki:

  slm melahat ben benim sadece burun ucumda sorn var biraz kaldırılırsa daha iyi olcak gibi..fiyatı ne kadar olur öğrenebilirmiyim…

 213. haydar dedi ki:

  burun estetigi fiyatlarini ögrenmek istiyorum ve yurtdisindan gelen hastalar icin konaklama ve nekadar süre önce randevü gereklidir tsklr

 214. özlem dedi ki:

  fiyat bilgisi almak istiyorum

 215. Bilge dedi ki:

  risk; rahatlık hissiyat vs ve fiyat????

 216. soner dedi ki:

  merabalar hocam ben estetik burun ameliyatı olmak istiyorum öğrenciyim fiyat aralığınızı öğrene bilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar..!

 217. ozgur dedi ki:

  Burun ameliyatının fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

 218. suat dedi ki:

  selam burn kemigi egril digi icin sag burun geligi kapali devamli kontrole gittigim kbb doktorum mecburi ameliyat soyluyor ben de bu amliyatla birlikte estetik yapmasini istedim cok sorun cikardi biraz nette arastirma yaptim sizi herkes cok met ediyor size yazmaya karar verdim burun kemigi ve estetik ayni anda ameliyat olurmu olur ise ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz cok sevinirim bide ist pek tanimiyorum eger amelyat olmaya karar verirsem yardimci olurmusunuz simdiden tesekkurler

 219. evren dedi ki:

  öğretmenim ve şubat ayında sömestr tatilinde burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum 1-ne kadar sürede iyileşebilirim 2-bu ameliyatın maliyeti ortalama bana ne kadar mal olacaktır.. şimdiden tesekkür ederim iyi çalısmalar dilerim..

 220. Cihan dedi ki:

  Merhaba, mümkünse burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum.

 221. sevim dedi ki:

  ii günler benim burnumun ucu kemerli ve ameliyat olmayı düşünüyorum fiyatlar naıl onu öğrenmek istiyorum

 222. taner dedi ki:

  iyi gunler teoman bey, burun estetıgıyle ilgili bir kac sorum olacaktı. oncelıkle daha evvel yapmıs oldugunuz burun amelıyatlarının oncesı ve sonrası resımlerını gondermenız acaba mumkun mu? ve burun estetıgı konusundakı fıyat politikanızı ogrenebilir miyim. ortalama malıyet hakkında fikir verırsenız sevınırım. kolaylıklar dilerim

 223. hasret dedi ki:

  Merhaba ben burun estetik fiyattini ogrenmek istiyordum???

 224. ufuk dedi ki:

  büyük bir burnum var nasıl küçülür ve ne kadara ameliyat gerçekleşiyor

 225. sebnem dedi ki:

  Merhaba, ben yakın zamanda burnumdan estetik operasyon geçirmeyi planlıyorum, açıkçası bu istek yeni oluştuğu için çok fazla bu alana hakim değilim sadece internetten edindiğim bilgilerle bir soru sormak istiyordum. Ücret skalaları gördüğüm kadarıyla çok değişkenlik gösteriyor. Burnumda kendi gözlemlediğim kadarıyla Teoman Bey\’in mini olarak tabir ettiği kücük müdahaleler yeterli olacak.Çok hafif bir kemik ve sdc birkac mm lik oynama gerektiricek düşüklük sayılamayacak bir burun ucum var. Sizin fiyat aralığınızı ve muayenelerin gerçekleştiği hastaneyi öğrenebilirsem çok sevinirim. İyi günler.

 226. fehime dedi ki:

  iyi akşamlar Teoman bey.bende burun düşüklüğü var ve bundan dolayı cok rahatsız oluyorum..mini rinoplasti nin bana uygun olduğunu düşünüyorum.ben sivas ta öğrenciyim fakat istanbulda yasıyorum.tabi görmeden söylemek mümkün değildir ama yaklasık bir fiyat aralığı alabilirsem cok sevinirim…selam ve saygılarımla

 227. aysegul dedi ki:

  iyi günler benim sorum aynı anda hem burun hemde ğöğüs ettetik ameliyatı yaptırılabilirmi ,bide doktorumuz hangi hastanede ameliyatlarını gerçekleştiriyor acaba teşekkür ederim

 228. fatmanur dedi ki:

  iyi aksamlar teoman bey.. Ben bu amelyati uzun zamandir dusunuyorum ve arastiyorum ve en kisa zamanda yaptirmak istiyorum bayram dolayisiyla ulasamiyorum size en yakin zamnda randevu almam mumkunmudur acaba? cunku ameliyatida erkenden yaptirmak istiyorum ben ogrenciyim ve universiteler acilmadan yaptirmak istiyorum bu konu hakkindada eger bana bilgi verebilirseniz cok sevinirim
  Iyi bayramlar

 229. ilkim dedi ki:

  merhaba ben ilkim mehtap , 2009 yılında burun estetiği oldum ama beğenmedım , burnumun oturmasını bekledım,burun ucumu beğenmıyorum bunun için revızyon işlemı yaptırmak istıyorum,,muayane ücretı nedır?ne kadara yaptırabılırım ,,buarada ben üniv.öğrencısıyım . fıyatın makul olmasını arz ederım ,, saygılarımla..

 230. cem dedi ki:

  yüzdekı kılcal damar büyümesi ve burun eğriliği ile ilgili estetık yapıyor muusnuz

 231. sinem dedi ki:

  burun ameliyatı olmak istiyorum ama korkularım çok. Fiyat önemli bir etken ama iyi sonuç en önemlisi. burnumun sağ tarafında çoook az bir deviasyonda var ama derdim rinoplasti. SSK ya tabi çalışanım.Yardım ve bilgi rica ediyorum

 232. osman dedi ki:

  merhabalar burun estetık amelıyatı olmayı dusunuyorum fakat sekıl olarak cok rahatsız degılım sadece burun ucu amelıyatı ıstıyorum fakat mersınde kalıyorum amelıyat oncesı oraya gelıpde bi ön gorusme sansım yok amelıyat sonrası olusacak sekil, yapılacak işlem ,fıyat vs konularda nasıl ıletısım kurabılırız tesekkurler saygılar

 233. gozde dedi ki:

  burun ameliyatları için bir fiyat istiyorum sizden… birde randevu verebilirseniz görüşmek isterim. tesekkür ederim simdiden …

 234. meltem dedi ki:

  iyi günler. burnumda yamukluk ve kemik var. yanlız ödeme konusunda yardımcı olabilirseniz kesinlikle estetik operasyon düşünüyorum. herhangi bir taksitlendirme uygun mudur? iyi çalışmalar.

 235. Tuba dedi ki:

  Merhaba, Ben Amsterdam\’a yasayan, 24 yasinda bir ogrencim. Ben burnumun on kismindan cok rahatsiz oluyorum. Fazla bir degisim yapilmadan, dogal duran bir burun istiyorum. Yanliz bunun icin burun estetigi ameliyetin fiyatini ogrenmek istiyorum. Beni bu konu hakkinda bilgilenirirseniz cok sevinirim. Tskler.

 236. behiye dedi ki:

  burun ucu ameliyatı düşünmekteyim…ameliyat ücreti ve ameliyatın uygunluğu konusunda muayene ücreti nedir?

 237. nitem dedi ki:

  merhaba, ben burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüyorum.hakkınızda internet üzerinden bilgi edindim ama fiyatlar hakkında da fikir edinmek istiyorum.Görmeden bir fiyat belirtemeseniz bile ortalama en az/fazla gibi bir ortalama fiyat alabilirsem memnun olurum. iyi çalışmalar.

 238. asya dedi ki:

  Merhaba, ben burun ameliyati olmak istiyorum ve sizden bilgiler almak istiyorum. Fiyatini ve hazirliklarini bana mail olarak iletir misiniz. Ayrica dis ülkeden gelecegim. tesekkürler

 239. songul dedi ki:

  meraba, ben burnumdan ve goyuslerımden amalıyat olmak ıstıyorum burnum genıs ve cırkın hıssettırdıgı bır gonusu var,goguslerım ıkı cocuk dogurdukdan yanı anne sutunu kestıkden sogra sarkık ve cırkın bır gorunumu oldu,artı sag goyusum sol goyusumden daha sarkık duruyor ve fark cok acık sekılde bellı oluyor,bunlar ıcın nasıl amalıyatlar gerekıyor ne kadar zaman gerekıyor basarı sonucları ne kadar bılmek ıstıyorum.bır cok kısı farklı seyler soyluyor gerek tv programlarında gerek ınternet uzerındekı yazılarında ben henuz hıc bır estetık amalıyat olmadım bır kere olup tam olmasını ıstıyorum.en onemlı konulardan bırısıde ucretler olması cok yuksek mıktarda fıyatlar ıstenıyor ogrenmek ıstedıgım bunlar hakkında detaylı bılgı edınmek oncelıkle.ınternette bır cok kısının yazısından sızı tavsıye etmesı uzere bu maılı yazmıya karar verdım tesekkurler

 240. hakan dedi ki:

  Hocam 2017 yılında size burun estetiği olmak istiyorum.. Bu süreçte para biriktiriyorum ve 2017 yılında 18 yaşında olacağım bana 18 yaşında ameliyat olabileceğimi söylemiştiniz. Sizi çok seviyorum hocam başarılarınızı instagram sayfanızdan takip ediyorum. İsmim hakan… İzmirde tanışmıştık hocam sörf yaparken selamlar.

 241. umut dedi ki:

  iyi günler hocam benim burnumda et var ve onu aldırmak ıstıyorum ayrıca burun estetiği de yaptırmak istiyorum bu ameliyat ne kadara mal olur bana mail olarak donersenız sevınırım ıyı gunler

 242. mustafa dedi ki:

  byrundan kemik aldırdım amaliyatla hafif erilik var onu düzel tirmek istiyorun

 243. Destina dedi ki:

  merhaba teoman bey,
  öncelikle üstün basarilarinizin devamini diliyorum ve devaminin gelebilmesi icin vaktinizi calmamak adina kisaca anlatmaya calisiyorum.
  yaklasik 5 yil önce berbat bir burun ameliyati gecirdim.et alinmasi ve törpüleme yapildi ama yüzüm komple degisti dudak acisida orantili degil.arastirmalarima göre, kaburgadan kikirdak alinmasi,veya burun ucuyla oynanmasi, dudak acisinin ayarlanabilmesi, ve yanaklara doku kokteyli veya yag enjeksiyonu gerekiyor sanirim.anlayacaginiz cok mutsuzum!resimlerime bakarak tam olarak neler yapabileceginizi,ne kadar zaman ayirmam gerektigini ve( malesef en önemlisi) uygun fiyatini belirtebilirmisiniz?simdiden degerli vaktinizi ayirdiginiz icin tesekkürler….

 244. gözde dedi ki:

  merhaba teoman bey,ben burun estetiği için sizden fiyat öğrenmek istiyorum.biliyorum yapılcak işleme göre değişebilir ama ortalama bi fiyat öğrenebilirsem sevinirim.ankarada yaşıyorum 24 yaşındayım.umarım mailime geri dönersiniz.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.iyi günler

 245. suzan dedi ki:

  Merabalar teoman bey nasılsınız? Ben istanbul dışında yaşamaktayım.Bi takım operasyonlar düşünüyorum bunlar sırasıyla;

  1. Estetik Burun Ameliyatı
  2. Göz Çekikliği
  3. Yanakların ve Dudak Dolgunlaştırılması Kalıcı
  4. Kaşların kaldırılması ve kalınlaştırılması ( bilmiyorum tabi bunu yapıyomusunuz.)
  5. Alt Çenenin Belirginleştirilmesi
  6. Kırışıklıkların Giderilmesi (göz,ağız çevresi,alın)
  7. Kulak Kıkırdağının Alınması
  8. Yanak Gamzesi
  9. El üstündeki yara izinin giderilmesi

  İşyerimden izin alıp gelicem teoman bey bu yüzden konaklamamıda ayarlamam gerekicek ve bu operasyonların maddi boyutu önemli bana ne kadara mal olucak ve tam anlamıyla ne kadar bi sürede iyileşebilirim.
  tabiki öncelikle muayeneye gelmem gerek ancak dediğim gibi il dışında olduğum için bikerede gelip bunları yaptırıp geri dönmem gerek.belki yardımcı olabilir diye 4 tane fotoğraf gönderiyorum size. En azından nasıl bi yüze yapacağınızı görmüş olursunuz. Umarım yardımcı olursunuz bana.İyi çalışmalar.

 246. nagihan dedi ki:

  Merhaba,

  Burun ucu estetiği ile ilgili ortalama maliyet nedir? bilgi verirseniz sevinirim.

  sagılarımla.

 247. Caglar dedi ki:

  İlk olarak burnumun formundaki bir kaç şekil bozukluğu ve nefes alma sorunu beni bu konuya iten faktörlerden. Sizinde bildiğiniz gibi her insan güzel ya da yakışıklı görünmek, sosyal ortamlarda rahatça hareket edebilmek ister. Güzel giysiler giyinip, saçımı tarayıp aynanın karşısına geçtiğimde ister istemez gözüm burnuma kayıyor ve buda beni psikolojik olarak çok etkiliyor. Bilmiyorum, belki de çok abartıyorumdur dışarıdaki insanlara göre. Ama önemli olanda başta benim kendimi iyi hissetmem. Bunun da çaresi burun estetiği ameliyatı bu vesileyle size bu sorunumu yazma gereği duydum. Sizden ricam bana bu konuda birazcık bilgi vermeniz. Yani bu ameliyatın riskleri neler, ne kadar süre zarfında iyileşir. yakın zamanda bu ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum. Sizi daha kısadan bilgilendirmek için farklı açılardan çekilmiş fotograf yolluyorum.
  Bir de bu ameliyatla ilgili ortalama bir fiyat söylemeniz mümkün mü acaba ?
  Şimdiden teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

 248. elif dedi ki:

  merhablar benm burnum buyuk ve etlı kalın derılı zor amelytmn zor gecıcegnı soluyor butun doktrlar .muayne ucretnz vrmıdr vrsa nedr ucretı teskkrler

 249. Muhammet dedi ki:

  Selamlar..Ben burnumdan estetik ameliyat olmayı düşünüyorum, sıkıntım şudur:
  1- Burun deliklerini ayıran ortadaki bölüm aşağı doğru biraz sarkmış durumda bunun
  düzleştirilmesi 2- tam karşıdan bakıldığında burnumun ucu bir kenara doğru hafif eğik.
  bunun doğrultulması.
  bu iki sorunu ayrı ayrı değerlendirerek estetiğe uygun olup olmadığım ve
  ameliyatlaın fiyatı konusunda bilgi verirmisiniz…

 250. mehtap dedi ki:

  merhaba;
  kemerli ve birazda büyük bir buruna sahibim yaklaşık 18 yaşımdan bu yana hep ameliyat olmayı düşündüm fakat parayı bulsam zamanım olmadı zamanı bulsam param fakat çok şükür şimdi tam zamanı ama bu seferde arkadaşlarımı yaşadıgı kötü tecrubeler ürpertti beni desteğinizi bekliyorum.
  iyi çalışmalar fiyatta ortalama olarak paylaşırsaız sevinirim.

 251. ali dedi ki:

  hocam öncelikle merhabalar..benm burnumun ust kemik dokusunda cok azbi egrılık var.ayrıca horlama ve nefes alma problemlerıde yasıyorum ara sıra…arastırmalarıma göre septum deviasyon,yontemı bana gore gözukuyo ama bu mını rinoplastının de ne oldunu pek anlayanadım.kısacası burnumun ust dokuusnun küçük bi mudahaleye ıhtıyacı var benı bılgılendırırsenız sevınırım cunku hemen bunu tedavı ettırmem gerekıyo saygılar…

 252. seda dedi ki:

  merhaba benim burnumda kemer var ve burnumun ucunda düşüklük var yaklaşık ameliyat fiyatı hangi aralıkta olur muayene ücretiniz ne kadar teşekkürler

 253. doğa dedi ki:

  merhaba, 28 yaşında bir beyim, nefes almakta zorluk çekiyorum özellikle uyumaya çalışırken, bunu da burnumun sağ tarafa yatık olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, sormak istediğim tedavinin maliyeti ve ne kadar faydalı olacağı. geri dönüş yaparsanız memnun olurum teşekkürler doğa.

 254. omer dedi ki:

  sayım hocam benim burun ucumda genişlik var.ben sadece bunu düzelttirmek istiyorum.acaba bana maliyeti nasıl olur.teşekkür ederim.

 255. elif dedi ki:

  merhablar benm burnum buyuk ve etlı kalın derılı zor amelytmn zor gecıcegnı soluyor butun doktrlar .muayne ucretnz vrmıdr vrsa nedr ucretı teskkrler

 256. meltem dedi ki:

  Sayin Dr. Dogan, ben 03.08.2016 tarihinde Istanbulatatile gelecegim. Benim sorum o tarihlerde acik misiniz? Ben burun ve cene implanti olmak istiyorum, Acaba Bir Hafta yeterli olurmu ameliyat icin ( Iki kucük cocugum var 2 ve 4) bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

 257. gülşen dedi ki:

  merhabalar teoman bey herkes gibi adınızı çok duydum burnumdan çok şikayetçiyim sağ ve sol profilim çok farklı bu yüzden işinin ehli biriyle görüşmek istiyorum ama ücretlerinizin çok yüksek olduğunuz duydum ücretler hakkında bilgi alabilirmiyim ve öğrenciye indirim yapıyormusunuz:)

 258. elif dedi ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. teşekkürler

 259. fatme dedi ki:

  Yanaklarım biraz sarkık, burnum kemerli olduğu için yüzüm her zaman yorgun ve solgun görünüyor bunu yağ enjeksiyonu ya da doku kokteyli ile düzeltmek istiyorum fakat işlemden sonra doğal olmayan bir sonuçla karşılaşmak ve çevremdekilerin bunu farketmesini istemiyorum. bu mümkün mü? ayrıca işlemden aşağı yukarı ne kadar sonra yüzüm hedeflenen görüntüye kavuşur? bilgilendirirseniz sevinirim.

 260. burcu dedi ki:

  Burnumun iç kısmı s şeklinde ve et var nefes almakta zorlanıyorum bu yüzden ameliyat olmam gerekiyor olmuşkende burnumun üst kısmındaki kemeri törpületmek istiyorum. böyle bir ameliyatı estetik uzmanınamı yoksa kulak burun boğaz doktorunamı yaptırmalıyım danışmak istedim.

 261. cem dedi ki:

  burnumun boyutu normal, sadece profilden bakıldığında sivri ve düşük görünüyor, törpüleme ile sadece burnun uç kısmını normalleştirebilir misiniz? başka bir müdahale istemiyorum, fiyat hakkında bilgi sahibi olursam sevinirim. tşk.

 262. basak dedi ki:

  Merhaba, ben Almanyadan Basak Yaman. 21 yasindayim ve ögrenciyim. Burnumdan hic ama hiccc memnun degilim ve karar aldim subatta estetik ameliyati icin Istanbula gelmek istiyorum. Dr. Teoman Dogan benim simdilik favorim ve fiyatiniz uygun olursa benim icin size gelmeyi düsünüyorum. Hic burun ameliyati olmadim ve nefes alma zorluklarimda yok. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkürler.

 263. Guler dedi ki:

  Burun estetigi Fiyatlariniz hakkinda bilgi almak istiyorum mail adresime ulasirsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkur ediyorum ..

 264. buket dedi ki:

  Teoman bey merhabalar,ben burun ameliyatlarını hangi hastanede yaptığınızı öğrenmek istiyorum ve toplam maliyetiyle ilgili bilgi almak istiyorum.

 265. Hatice dedi ki:

  Doktor bey benim burnumun ucu düşük.Zaten babamda karadenizli. Ama çok kötü değil. Burnumdan estetik ameliyat olmak istiyorum.Burnumun doğal halini kaybetmeden, burnumun delikleri büyümeden, alnım ve çenemle orantılı daha doğal hafif kalkık ve nefes almam da sorun yaratmıycak bir burun estetiği yaptırmak istiyorum. küçük kondurulmuş gibi burunları beğenmiyorum.Bana fiyat ve teknik hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

 266. yildiz dedi ki:

  Sayın Doğan, Burun ucu, macslift ve kepçe kulak operasyonlarının birlikte yapıldığında ve ayrı ayrı yapıldığında fiyatını(-larını) mümkünse öğrenmek istiyorum. Hastane masrafı ve diğer masraflar dahil fiyat veremiyorsanız, hastane yatış ve diğer masfarlar için fiyat aralığı vermeniz mümkün müdür? Teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

 267. zafer dedi ki:

  burnumda eğrilik burun kemiğinde ayrıca alın bölgemde sol gözümün üstü çukur bu yüzden kaşımçarpık ORTALAMA BİR BURUN AMELİYATI FİYATI NEKADARDIR?

 268. Filiz dedi ki:

  Slm,ben yurtdisinda yasiyorum Türkiyede oldugum taktirde burun estetiyi ile ilgili muayne ve ameliyat icin randevuyu kac günde alabilirim. Türkiyede cok fazla kalma imkanim yok. saygilar,

 269. seda dedi ki:

  Sevgili Dr. teoman dogan, benim bir kac senden beri burnumda bir kac sorunlarim var. Burnumdaki nefes darligi yani burun septumum yamuk ve kokanlar büyük oldugundan dolayi cok kötü zorluklar yasiyorum nefes alirken. Ayni sekildede burnum sekilinden de memnun degilim. Bana bu konuda yardimci ola bilirseniz, size cok minnetarim.

 270. feray dedi ki:

  Merhabalar teoman bey, benim maruzatım burnumda hafıf bı egrılık var yanı daha cok ben söyleyınce farkedıyolar.nefes almamda sorun yok ama ilerde sorun olucagını düşünuyorum.bu yuzden bu eğriliği düzeltmek ve mümkünatı olabılıyorsa hafıf törpületmeyı düşünüyorum.Tabiki sizin görüş ve önerilerinizi dıkkate alarak..bu konuda ve ortalama ücreti hakkında tarafıma kısa bilgi gecmenizi çok rica ederim.İyi çalışmalar

 271. ercan dedi ki:

  Dr. Bey merhaba. 25 yaşında bir bankacıyım.burnumun içinde et parçası var 14 yaşındayken düşünce oluştu ve burnumun içinde eğriliğede sebep oldu bu düşme.burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum.uzun araştırmalarım sonucu sizin isminize ulaştım.ayrıca sol üst kaşımda kaşımla gözüm arasında 5 yaşından kalma 2cm dikiş izi var onuda estetik ameliyat yaptırmak istiyorum.isterseniz resimde yollayabilirim.ayrıca ortalama bir fiyat öğrenmem mümkünmüdür dr bey.ilginize şimdiden teşekkür ederim

 272. suleyman dedi ki:

  mrb doktor bey benim sorunum burnum bi kaç sene önce kırıldı ve kendi kendine kaynadı ben futbolcuyum ve yaptırmaya fırsatım olmadı şimdi yaptırmak istiyorum ama ameliyat sonrası nekadar idman yapmaman gerekiyor? çok uzun bir zaman alırmı acaba ?

 273. ayşegül dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey, Sizi burun estetiğini araştırırken buldum tabi diğer bulduklarımdan da bahsedeyim fotoğrafını yolluyorsun ve şu meşhur ideal burnu photoshoplayıp mailine yolluyorlar:)size rastgeldiğimde ise olay estetik bi operasyonu araştırmaktan çok neşeli bir makaleyi okuma işine döndü. estetik üzerine yazdığınız şeyleri keyifle okuyorum,ironik diliniz çoğu yerde gülümsememe neden oluyor.eleştirinizdeki ince zeka,içtenlik ve işini en iyi şekilde yapmış olmanın özgüveni sizi takdire şayan yapıyor. şuan atanamamış bir öğretmen olmamdan ötürü her ne kadar şimdilik bu isteğimi ertelesem de yazdan beri takip ettiğim siteniz üzerinden takdirlerimi ertelemek istemedim. Hoşçakalın 🙂

 274. nesli dedi ki:

  burnum kemerli ve sola doğru eğri tedavisi var mı varsa ücret ne kadar olur?

 275. elif dedi ki:

  merhaba.burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. teşekkürler

 276. basak dedi ki:

  Merhaba, ben Almanyadan Basak Yaman. 21 yasindayim ve ögrenciyim. Burnumdan hic ama hiccc memnun degilim ve karar aldim subatta estetik ameliyati icin Istanbula gelmek istiyorum. Dr. Teoman Dogan benim simdilik favorim ve fiyatiniz uygun olursa benim icin size gelmeyi düsünüyorum. Hic burun ameliyati olmadim ve nefes alma zorluklarimda yok. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkürler.

 277. esra dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey, benim burun estetiğiyle ilgili aklımda birkaç soru var.Ben burnumun genişliğinden çok şikayetçiyim geniş büyük gözükmesine sebep oluyor ve biraz hafif burun kemigim cıkık bu yasta ne kadar dogru bilmiyorum ama cok takıntı yaptım.Acaba bunun ameliyatı zor mu? Nasıl bir islem gerekiyor,yaşım bunun için küçük mü ve illa sekil degisikligi yapılıyor mu?

 278. nurcan dedi ki:

  merhaba,ben kemerli bir buruna sahibim.ameliyatla ilgili bildiklerim; burun kemiklerini kırarak veya kırmadan yapılan ameliyatlar varmış.acaba benim gibi
  kemerli bir burun torpulenerek duzeltilebilirmi.teşekkür ederim.

 279. ozturk dedi ki:

  Ben istanbul da hemşireyim burun estetiği olmak istiyorum. Öncelikle istirahat olayları nasıl oluyor ve ameliyatın ortalama ne kadar? Bide ben bi sizle görüşüp fikrinizi almak istiyorum.

 280. miray dedi ki:

  merhaba;burun kemiğimin eğri olmasından ve bir deliğin kapalı olmasından dolayı nefes alma problemi çekmekteyim. hem sağlık açısından hem de burnumun kemerli olmasından dolayı esteik burun ameliyatı olmak istiyorum. 1-öncelikle ameliyat nerede yapılmakta 2-ameliyata kbb dr u giriyor mu 3-şehir dışından geleceğimiz için konaklama yeriniz var mı 4-iyileşme süresi ne kadar 5-tampon kullanılıyor mu 6-ücret hakkında detaylı bilgilendirilirsem benim için çok iyi olur.. en kısa zaman da dönüş yapılırsa çok sevinirim.. saygılarımla miray tapar

 281. deniz dedi ki:

  merhabalar hocam. hocam benim yüzümle ilgili sorunlarım var. yardımcı olur musunuz? size resmimi göndersem bakar msınız? teşekkürler

 282. sevda dedi ki:

  Burnumun şeklinden rahatsızlık duyuyorum ameliyat olmak istiyorum öqrenciyim maddi durumumuz yetersiz yardımcı oLmanızı qerekli yerlere yönlendirmenizi istiyorum teşekkür ederim

 283. sercan dedi ki:

  merhaba doktor bey benim burnumda hump dedıgımız cıkıntı mevcut ve burun kanatlarım bıraz genıs.bu ıkı sorunu duzeltmede tahminen ne kadarlık bir maliyeti olabılır?fiyat olarak teşekkürler

 284. ozlem dedi ki:

  Hocam Merhabalar, ben burun ameliyatı olmak istiyorum.Ancak sizinde bahsettiğiniz gibi bilgi karmaşası var ve ben çok istekli olmama rağmen kafam karıştı.Araştırdığım kadarıyla sizinle ilgili olumlu yazılar gördüm kişisel olarakta fikir edinmek ve ameliyat olmak istiyorum.Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 285. derya dedi ki:

  iyi çalışmalar teoman bey antalyada yaşıyorum birkez sigortada sigortanın doktoruna ameliyat oldum burun ameliyatı şimdi dışardan bakıldığnda ters v şeklinde gölge bariz belli oluyor.şuan sigortasızm ve işsiz fakat size ameliyat olmak isterim ücret iiçn bilgi almak istiyrm.

 286. makbule dedi ki:

  Merhabalar, Burun ameliyatı için muayene ve asıl ameliyat ücretleriniz (alt ve üst sınır) hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler..

 287. handan dedi ki:

  fiyat aralığınız benim bütcemi aşıyor mu merak ettim . çünkü iyi bir uzmanla çalışmak beni böyle önemli bir ameliyatta güvende hissetmem tabiki paradan daha kıymetli hayatımın geri kalan kararını siz estetik uzmanlarına bırakacağım. şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

 288. huriye dedi ki:

  merhabalar ben 22 tane ameliyat geçirdim yüzün sağ tarafında yanak içerisinde burun kokune uzanan hemanjiom vardı 26 eylülde son ameliyatımı oldum ameliyata dayalı yüzümde çökmeler oldu sosyal yaşantım bitti çalışamıyorum aslında doktor bey benim hikayam çok uzun şikayetimse yanakta çökme ve burunda şekil bozukluğu 2 tanede burun operasyonu geçirdim doktora gitmeye korkuyorum tekrar kötü ellerde ameliyat olmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum ….saygılarımla

 289. bekir dedi ki:

  merhaba teoman bey.İlk olarak burdan yazısmak ıstedım bende doktorum.daha sonra sızı tekrar arıyıcam ama emın olmak ıstedım.Benım 9 yasında bır yegenım var ve yakın zamanda yanık dolayısıyla yuzunde tek yanakta 2. derece yanık olustu ve bunun için gorusmek istedım.Bu yegenımın yuz estetiğini yaparmısınız.suan yogun bakımda ama genel durumu ıyı yakında cıkarırız ve gerekırse hemen getırırız.Yanlış anlaşılmasını istemem ama para konusunda hiç bir problem olmaz ne dersenınz o olur.buna emın olun ama bizim için onemlı bır durum saygılarımla. en yakın zamanda donmenızı rıca ederim.

 290. yağmur dedi ki:

  10 yıl önce gecirdigim trafik kazası sonrası nefes alma zorluğu çkiyorum daha önce böyle bir sorunum varmıydı tam bilmiyorum.ücretini öğrenmek istiyorum

 291. ercin dedi ki:

  Merhabalar.1 ay içinde burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum,bir yan etkisi oluyor mu acaba,Fiyat konusunda bilgiyi nasıl veriyorsunuz?Teşekkürler…

 292. çınar dedi ki:

  merhaba.. ben burun estetiği hakında hem bilgi hemde fiyat öğrenmek istiyorum.sevgilerle

 293. gül dedi ki:

  Sn. Teoman Doğan; Ben çocukluğumdan beri geniz eti problemi nedeniyle burundan nefes alamıyorum ve artık doğru nefes alabilmek için ameliyat olmaktan kaçamayacağımı anladım. Ayrıca burnumun ucundaki büyüklüğü de bu ameliyatla küçülttürmek istiyorum. Ayrıca 1.5 yıl önceki hamileliğimde bebeğimin iri olmasından dolayı karnımda fıtık oluştu bu fıtığı ve yine bu dönemde meydana gelen karın kaslarımdaki ayrılmayı da düzelttirmek istiyorum. Bu ameliyatları aynı anda olabilir miyim. Çünkü iki kez ameliyat olmak istemiyorum. Risk artar mı ne tür riskler yaşayabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 294. onur dedi ki:

  Merhaba burun estetiği ameliyatı olmayı istiyorum fiyatını söyleyip yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler.

 295. seda dedi ki:

  Sevgili Dr. teoman dogan, benim bir kac senden beri burnumda bir kac sorunlarim var. Burnumdaki nefes darligi yani burun septumum yamuk ve kokanlar büyük oldugundan dolayi cok kötü zorluklar yasiyorum nefes alirken. Ayni sekildede burnum sekilinden de memnun degilim. Bana bu konuda yardimci ola bilirseniz, size cok minnetarim.

 296. ömer dedi ki:

  6 ay öncesi estetik burn ameliyatı oldum.burnumun ilk 4 ay şekli çok güzeldi,malesef son 2 aydır eski şekline döndü.çok rahatsısız.ikinci ameliyatn maliyeti nedir?ve iyileşme süresi uzun sürer mi?

 297. Oezlem dedi ki:

  Iyi günler

  Ben isvicreden yaziyorum ve burun esetetigi yaptirmak istiyorum.

  Muayene olmak sizin klinikda nekadar??

  Nisan ayinda türkiyeye gelirsem gelip buruma verebilceniz sekili görmek isterim.

  Tesekkürler

 298. Ulvi dedi ki:

  merhaba..ne zamanadek Azerbaycandasiniz doktor? ne zamandir burnumu ameliyyat etdirmek istiyorum..ama guvene bileceyim doktor bulamiyorum..sizi gordum..bu ameliyyati size yapdirmak istiyorum..cvb.nizi bekliyor olacagim..

 299. handan dedi ki:

  fiyat aralığınız benim bütcemi aşıyor mu merak ettim . çünkü iyi bir uzmanla çalışmak beni böyle önemli bir ameliyatta güvende hissetmem tabiki paradan daha kıymetli hayatımın geri kalan kararını siz estetik uzmanlarına bırakacağım. şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

 300. semra dedi ki:

  merhaba, adim semra aydin, 27 yasinsayim ve hollandada kaliyorum. arkadasim gecen sene burun ve gogus ameliyati gecirdi. sizden cok memnun kaldi. arkadasimin sayesinde size ulasabildim. ben 74 kilo verdim ve su anda goguslerime gogus diyemiyorum. hic bir sekilde gogus kalmadi. 29 aralik turkiyede olacagim. randevu yapmak istiyorum. sevgilerimle semra aydin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir