İnstagram Sayfası

Burun Estetiği

TEO TEKNİĞİ

Burun estetiği teknik olarak çok çok zor ve karışık bir ameliyat. Benim ne olup bittiğini anlamam 10 senemi aldı. Bilmeyen bir insanın anlaması gerçekten çok zor. Ben yine de ne yaptığımı özetlemeye çalışacağım, umarım becerebilirim.

Önce klasik ameliyatı anlatayım. Ben de bunu yıllarca yaptım. Kötülemek falan istemiyorum, sadece daha iyisini arıyoruz.

KLASİK RİNOPLASTİ:

Açık ya da kapalı yapılabilir, yapılan iş hemen hiç değişmez.

Cerrahın ilk iş burun ucunu ve sırtını oluşturan kemik ve kıkırdakları şöyle güzelce bir ciltten ayırmak ve önüne koymak olur. Açık teknik ise hemen her şeyi görüp dokunabilir. Burun ucu ve burun sırtı birbirinden tamamen ayrı iki yapı haline gelir.

Daha sonra burun sırtını oluşturan kemik alınır. Nasıl alındığının inanın hiç bir önemi yok, törpüleyebilirsiniz, keski çekiçle çat çut çıkarabilir ya da çok modern ultrasonik ya da mikro testereler ile kesip çıkarabilirsiniz. Ama sonuçta o kemik oradan çıkar. Çıkan kemiğin olduğu yerde de dev bir delik kalır. Bu bir evin çatısını uçurmak gibidir. Kemiği almak 3-4 dakika sürer ama o açık çatıyı onarmak ameliyatın yarı zamanını alacaktır. Çatıyı onarmak için yan duvarları da alttan kesmek ve içeri doğru çökertmek gerekir. Bu da genellikle yetmez ve çatıya ince uzun kıkırdak destekler konur. Her şey birbirine dikilir ve burun sırtı tamamlanmış olur.

Sıra burun ucuna gelir. Burun ucundaki kıkırdaklar burun sırtında kendilerini destekleyen bütün yumuşak doku bağlarından da ayrılmış olduğu için genellikle bütün güçlerini de kaybetmiş olurlar. Bir çok yöntem var ama genel olarak yapılan şey bu zayıf kıkırdakları ek kıkırdaklar ile güçlendirmek ve şekillendirmektir.

Bu iş te bitince burun açıldığı gibi kapatılır. İçeri mecburen bir tampon gerekir.  Sağda solda lıkır lıkır oynayan kemikler de akıllarına esip başka yerlere gitmesinler diye alçı konulur.

Sıkılmadıysanız devam:

İdeal olan kapalı yapmak. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

TEO TEKNİĞİ:

İdeal olan kapalı yapmak. Ne kadar az kesi o kadar iyi. Ama TEO tekniği açık ta yapılabilir, pek bir farkı da yok.

Benim yaptığım iki şey farklı.

Bir kere burunda hiç bir şeyi birbirinden ayırmıyorum. Klasik teknikte cerrahın ilk yaptığı iş dediğim ciltten ayırma, yani “disseksiyon”u yapmıyorum. Cilt ve yumuşak dokular burnu bir bütün olarak tutuyor ve benim ameliyatımın bütün farkı bu bütünlük. Örneğin ben burun sırtını oluşturan kemiği görmüyorum, hatta ona elimi sürmüyorum.

Burun kemeri: Yaptığım “dorsumpreservationrhinoplasty” diye bir ameliyat tekniğinin biraz bana uyarlanmış hali.

İlk önce burnun tüm kemik yapısını klasik teknikte olduğu gibi yanlardan ve yukarıdan kesiyorum. Bunun için ince uçlu bir mikro el testeresini kullanıyorum. Kesilen kemik yapı elimde hareketli hale geliyor, sağa sola sallayabiliyorum. İkinci aşama burun orta hattını oluşturan kıkırdaktan bir kaç milimetre çıkartarak bu hareketli kemik yapıyı aşağıya doğru burun boşluğuna bastırmak.

İstediğim seviyeye gelince bir dikiş ile bütün burun sırtını bu posizyonda sabitliyorum. Kemik yapı bir bütün olarak aşağı girip sabitlenince artık sağa sola da oynayamıyor ve alçı koymak ta gereksiz hale geliyor.

Burun ucu: On senedir çok değiştirmediğim yer burası. Ama yeni tekniğimde tüm yumuşak doku bağları sağlam kaldığı için hem işim çok daha kolaylaştı hem de sonuçlarımı çok daha beğeniyorum.

Ameliyat öncesi elim ile burun ucuna vereceğim şekle karar veriyorum ve yeni burun ucu noktasını belirliyorum (fotoğraflarımda gördüğünüz mavi noktalar bunlar). Bu noktalar çok önemli, bütün ameliyat planım bu noktalara göre olacak.

Ameliyatta yaptığım sadece görmek istediğim bir hatta burun ucu kıkırdaklarını ciltten ayırmak ve dikişler ile şekil vermek. Zayıf gördüğüm yerler varsa bir kaçilave koymak. Yani yaptığım şey kıkırdakları başka kıkırdaklarla güçlendirmekten çok dikişler ile şekillerini ve açılarını değiştirerek statik güçlerini arttırmak.

Tabii anlatamadığım çok ayrıntı var ama sonuçta bir çok yeri ellenmemiş, sadece hamur gibi şekli değiştirilmiş bir burun ortaya çıkıyor. Ameliyat süresi genellikle 1-2 saat, tampon ya da alçı gerekmiyor.

Tekniğe de “TheEnblockOsteochondropalsty: TEO” dedim. O kadar da olsun değil mi?

“Burun Estetiği” için 1.573 cevap

 1. mine dedi ki:

  burnumdan nefes alamiyorum kemik egriligi var estetikte olmak istiyorum fiyatlariniz nekadar acaba

 2. murat dedi ki:

  merhaba teoman bey,benim burnum kemerli ve hafif sağa dogru eğri sol kemiğin üstünde çıkık var bu durumda benim ön plandan düzgün fakat yan profillerden cok kötü bir görünümde oldugumu düşünüyorum,ben öyle kalkık burun felan istmiyorum doğal görünümlü ma her boyutanda düzgün bir burun olsun istiyorum … boğaz içi tıp merkezinde görev yapıyorsunuz sanırım yardımcı olabilirmisiniz bana ….tşk

 3. Muhammed dedi ki:

  Merhaba,
  Burun ucu estetiği yaptırmak isityorum.bu konuda yardımcı olabilrimisiniz. Teşekkürler…

 4. Engin dedi ki:

  Burnumdan dolayı nefes darlığı yaşamaktayım ve aynı zamanda burnumun şekil bozukluğundan kaynaklı rahatsızlığım söz konusudur. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

 5. taylan dedi ki:

  Burnum hafif eğri burun ucunu kaldırma bana farklı bır goruntu kazandırıyor yınede sızınle gorusmek ve sızınde onayınız almak ısterım

 6. Bengü dedi ki:

  Mini burun estetiği kaç yaş aralığında yapılıyor ?

 7. yeşim dedi ki:

  merhaba, burun estetiği ortalama ameliyat ücretleri hakkında ortalama fiyat alabilir miyim?

 8. Ecenur dedi ki:

  Burun estetiği için fiyat bilgisi alabilir miyim? Ayrıca muayene tarihi ve yazın ameliyat olmak için ortalama tarihler verebilir misiniz?

 9. ihsan dedi ki:

  iyi çalışmalar.işlerimi yoluna koyduğum zaman gelip size sekonder rhinoplasthy ameliyatı ve çene ucu implantı ameliyatı olmak istiyorum.merak ettiğim ise çene ucundan ayrı,alt çene mandibula açı bölgesi implantı da uyguladığınız hiç kişi var mı?(oscar ramirez’in bu bölge için de hazırladığı medporları olduğunu biliyorum,siz uyguluyor musunuz?)Bir de bu ameliyatlar için aşağı yukarı bir fiyat verebilirseniz çok memnun olurum.

 10. hacer dedi ki:

  iyi akşamlar. benim burun kemiğimde eğrilik var bunun ötesinde burun deliklerim çok küçük nefes almakta zorluk çekiyorum. Burnumun ucunu da çok az kaldırtmak istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.

 11. hacer dedi ki:

  Ben burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istiyorum.Ve eğer mümkünse öncesi ve sonrası ile bir kaç çalışanızın resmini gönderebilirseniz sevinirim..

 12. Müge dedi ki:

  Merhaba Teoman bey, ben ve arkadaşım ekim ayında konuda belirttiğim alanlarda operasyonlar düşünüyoruz. yaptığım araştırmada sizin referansınız çok. ben özellikle meme silikon konusunda çok endişeliyim.yaptığınız bu 2 operasyon ile ilgili ameleyatlarda öncesi ve sonrası fotoğraflarından birkaçını mail atabilirmisiniz? fikir edinmem için. teşekkür ederim.

 13. elif dedi ki:

  bu ameliyatta burun ucu yukarı doğru mu çektiriliyor,yoksa yerinde mi kaldırılıyor?

 14. esin dedi ki:

  merhaba,
  sitenizi ve açıklamalarınızı çok beğendim.
  ameliyatlarınızı nerede yapıyorsunuz ve verebilirseniz fitayını öğrenmek istedim.
  teşekkürler

 15. Mesut dedi ki:

  Burnum önden bakıldığında hafif sağa eğimli görünmekte ve ayrıca sağ yanağımda alt çene ile elmacık kemiği arasındaki olan kısımda hafif bir batıklık mevcut. Bu durum kalıcı olarak bir çözüme kavuşturulabilir mi? Akademik personellere acaba bir ücret indiriminiz var mı? Bu ameliyatlar için ortalama ne kadar ücret gerekli. Bilgi verirseniz duruma göre izine çıkıp görüşmeye gelmek istiyorum. Ön bilgi edinebilirsem eğer sizinle görüşmek istiyorum tekrar. İyi çalışmalar diliyorum.

 16. behiye dedi ki:

  Merhaba Teoman bey,sizi severek ilgi ile instegramm dan takip ediyorum. Ben burun ve liposuction ameliyatlari ve fiyati hakkinda bilgi almak istiyorum.

 17. devrim dedi ki:

  Merhaba,
  Burun ucu estetiği ortalama fiyatı hakkında bilgi almam mümkün olabilir mi? Net fiyat vermeniz mümkün olmaz biliyorum ama fikir vermesi açısından ortalama fiyat ya da fiyat aralığını öğrenmek istiyorum. Bir de istanbul dışından gelen hastalariniza 2 gün içinde muayene ameliyat yapabiliyor musunuz, yoksa iki kez gidip gelmem gerekir mi?
  Saygılarımla,

 18. emre dedi ki:

  Merhabalar Burun estetiği ameliyatların fiyatları nedir. Muayene olmak için ücret alınıyor mu ? kredi kartına taksit var mı ?

 19. Tomurcuk dedi ki:

  Merhaba,

  Burun ve cene ameliyati yaptirmayi dusunuyorum. Asagidaki konularda bilgi vermenizi rica ederim.

  1. Danisma Seansi-
  Istanbul disinda yasiyorum, skype uzerinden danisma yapmak mumkun mu? Danisma esnasinda planlanan tasarim ile ilgili bir calisma gosteriliyor mu?
  2. Ameliyat Sonrasi Kontrol Araliklari-
  Ameliyat sonrasi hangi araliklar ile kontrol’e gelmek gerekiyor? Ameliyat sonrasi kac gun icinde uzun mesafe uculabilir? Burun ve cene icin ayri belirtmenizi rica ederim.
  3. Fiyat Bilgisi-
  Burun ve cene ameliyati icin ortalama ne kadar butce ayrilmasi uygun olur? Iki ameliyat icin ayri fiyat bildirmenizi rica ederim.

  Tesekkur ederim.

 20. adnan dedi ki:

  Merhaba doktor Doğan
  adım Adnan Evren Yaşım 45 uzun yıllardır burnundan çektiğim problemlerini size başvuruda bulunuyorum burnumu hem küçültüp hem de ortadaki burun kemiğini düzeltmek istiyorum Ben size bir kaç resim ileteceğim lütfen bakınız bana da geri dönüş yapın
  Ekmek fırını çalışıyorum çoğunlukla gece çalışıyorum eğer Beni ararsanız ablam bakabilir telefonuna

 21. mihriban dedi ki:

  mrb ben burun estetiği olmak istiyorum.Burun estetiği ücretlerini öğrenmek istiyorum

 22. şükran dedi ki:

  burun estetiği yaptırmak istiyorum.istediğim burun şekli olabılır mı diye endişelerim var ve burun estetiğinde fiyatlar standart mıdır?ve ne kadardır? teşekkürler iyi günler..

 23. elif dedi ki:

  iple burun estetiği kalıcılığı ortalama kaç yıldır ? maliyeti ne kadardır ?

 24. hilal dedi ki:

  Merhaba, Ailemden iki kişi farklı doktorlara burun estetiği yaptırdı, biri bu operasyonu iki kere yaşamak zorunda kaldı. diğerinin burun estetiği olalı bir hafta oldu henüz çok yeni. bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum sitenizi inceledim benim isteğim daha minik ve düzgün duran bir burun ama anladığım kadarı ile siz yaptığınız operasyonları böyle değerlendirmiyorsunuz fazla olan parçaları alıp düzeltmeler yapıyorum şeklinde bir yorumunuz var. gittiğim muayelerde de diğer meslek taşlarınızdan bu tarz yorumlar aldım. bunun aksi mümkün değil midir?

 25. ayhan dedi ki:

  merhana teoman bey.ben yalovada yaşayan bir öğretmenim.burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum.hem hacimce büyük ve eğri bir burnum var.zannediyorum küçükken burun kemiği kırılmıs olduğu için.nerede yaptıracağımı ve hangi özelliklere sahip bir estetik cerraha yaptırmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.yalovadaki özel uzmanlar hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum.devlet hastenesi yada özel hastane çok farkeder mi?estetik cerrahın rütbesinin operator doktor yada profesor olması çok önemli mi.yada bazı cerrahların isminin önünde operator dahi yazmıyo bu dezavantaj mı .nasıl bir cerraha yaptırmalıyım?cerrahın özgeçmişine baktığımda nelere dikkat etmeliyim.cerrahın iyi bir cerrah olduğunu nasıl anlarım?siz muayenehaneniz nerede öğrenebilir miyim? saygılar çok teşekkür ederim…

 26. serap dedi ki:

  sitenize internette araştırma yaparken rastladım benim üst dudağımla burun arası mesafem çok uzun bu yüzden üst dişlerim hiç gözükmüyor bu yüzden dudak estetiği hakkında sizden bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

 27. emel dedi ki:

  merhaba burun estetik ameliyatlarınız ne kadardan başlıyor taksilendirme olanağı varmı.ayrıca muayene ücretli mi..geri dönüş yaparsanız sevinirim.iyi çalışmalar…

 28. Ragima Aliyeva dedi ki:

  Salam doktor.Siz Azerbaycana gelirsiz?

 29. Hazal dedi ki:

  Teoman Bey merhaba uzun süredir instagramdan rahatsız ediyordum fiyat vs ile ilgili. Güvenirlik açısından buradan yazıyorum Ocak gibi muayene için gelmek istiyorum ancak lütfen fiyatı eski fiyattan anlaşalım ?

 30. Dilek dedi ki:

  Merhaba hocam. Benim burnum uzun olduğu için estetik olmayı düşünüyorum fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim? Şimdiden teşekkürler

 31. Belgin dedi ki:

  Caglismarinizi cok begendim mailde atmistim size 4 ocakta istanbulda olcagim görüsmemiz mümkün olurmu acaba hocam.. bende burnunu yaptiginiz kizlar gibi sizle resim cekinmek istiyorum ? size resimlerimi yolluyorum….

 32. Elvin dedi ki:

  Beni burun estetiği ile ilgili bilgilendirmenizi rica ediyorum.Burnumda şekil bozukluğu ile birlikte nefes almamı engelleyen bir sorunda var.Ve mümkünse yaptığınız estetik müdahaleleri görmekte istiyorum.Fiyat konusunda da bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum.

 33. elif dedi ki:

  iple burun estetiği kalıcılığı için bir doktorla görüştüm 20 yıllık garanti verebilirim dedi.bunun doğruluğu ne kadardır ?

 34. fatmagül dedi ki:

  Teoman Bey, benim alt çenem geride. Çenemi büyütmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?Hakkınızda çene estetiği ile ilgili olumlu duyumlar aldım. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

 35. Sümeyye dedi ki:

  Merhabalar ben burun ameliyatı ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 36. leyla dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,
  Ben estetik fiyatlarınızı ögrenebilir miyim? Hem burun hem gögüs

 37. evren dedi ki:

  Teoman Bey selamlar,
  Sizden durumum ile ilgili bir on bilgi almak istiyorum. Estetik bir kaygi gutmeden ciddi bir sekilde nefes alma zorlugu cektigim icin bir suredir burnum ile ilgili operasyon olmak istiyorum. Kisaca ozet gecersem daha once burun ameliyati icin gun almis fakat ameliyat gunu dudagimda ucuk cikmasi dolayisiyla ameliyat olamamistim. Amerika da imaket etmekteyim ve daha sonraki gelisimde halledebilirmiyim diye kuzenimin calistigi izmir deki bir ozel hastane de muayene oldugum doktor ismini suan hatirlayamiyorum, durumumum cok ozel oldugunu ve kesinlikle isini cok iyi bilen birisinin yapmasi gerektigini ve cok titiz davranmam gerektigi konusunda beni bilgilendirdi. Ozel olan kismi ise su benim burnumum yanlarinda olmasi gereken kemik kikirdak yapisi hic gelismemis.Burnumun yanlarina dokundugunuzda hic bir doku mevcut degil. Burnun catisi diye tabir edilen 3 lu sac ayaginin yanlari hic yok.Hatta olasi bir darbede geri kalan catinin da cok ince olmasindan oturu beyin sivisinin bosalabilecegi ve menenjit riskinin varligindan bahsetti. Bu nedenle beni izmir de prof dr Fazil Apaydin’a yonlendirdi. Kendisi de yaptigi muayenede burnun yan catisinin tamamen coktugunu ve kaburgadan alinacak kikirdak dokusuyla bunun tekrardan desteklenmesi gerektigini belirtti. Ben bir uzman gorusu daha almak istiyorum. Size ilk ameliyat gunumde aldigim Mr sonuclarimi ve fotografimi paylasmak istiyorum. Beni ameliyat sureci,rehabilitasyon ve ucret konusunda bilgiendirirseniz cok sevinirim. Ne zorlukta bir operasyondur ?Muhtemelen ocak gibi gelmeyi dusunuyorum. aklimdaki tek soru suan icin su .. Kikirdaktan alinan parca ile burun catisi desteklendiginde burnun yanlari ne sertlikte olucak. ornegin esimin ki resmen kemik dokusu gibi sert.
  Simdiden ilginiz icin cok tesekkur ederim

 38. Arzu dedi ki:

  Merhabalar Teoman bey. Ben yurt disindayim sizi instagramdan takip ediyorum inanilmaz basarili yaptiginiz burun estetikleri. Benim sorum sizden randevu aldigimiz takdirde ameliyat icin ne kadar zaman sizinle irtibat halinde kalmamiz gerek yani ben 1 ayligina Turkiye ye gelmis olsam bu ameliyat icin yeterli bir zaman mi??? Tesekkur ederim

 39. Kezban dedi ki:

  Merhaba,

  Ben Hollandadan Kezban, 23 yasindayim ve burun estetigi yaptirmak istiyorum. Instagram hesabinizda kalin burun estetik fotraflarini bulamadim. Kalin burnum oldugu icin estetik yaptirmak istiyorum. Yalniz bir kalin burun estegi bide sonrasini gormek isterdim.

  Fiyatinida ogrenebilirmiyim?

 40. Hamide dedi ki:

  Teoman bey merhaba. Ismim hamide. instagram hesabinizdan da mesaj attim ama bir de burdan yazmak istedim. Burun estetigi icin bir cok doktor arastirdim instagramdan.en cok icime sinen sizin paylastiginiz fotograflar oldu.hafif kemerli cok buyuk olmayan ve ucu da hafif düşük bir burnum var. Nefes problemin oldugu icin daha cok ameliyat olmak istiyorum.cunku sol tarafta kirik da varmis.ameliyat zorunlu demisti gorustugum kbb doktoru.ameliyat madem zorunlu yapmisken burnumu da duzeltmek istedim.sizin youtube daki videolarinizi da izledim konusmalariniz cok rahatlatti.ancak doktordan sonraki onemli konu da fiyat.sizden ameliyat fiyati konusunda bilgi alabilir miyim.biliyorum hastayi gormeden fiyat vermek zor ama asagi yukari bir cevap verirseniz sevinirim. Iyi calismalar…

 41. Sevinç dedi ki:

  Merhabalar Teoman Bey,

  Ben sizi yurtdisindan rahatsiz ediyorum. Hakkinizdaki olumlu yorumlardan dolayida tercihim siz oldunuz. Daha once burun estetigi gecirdim ancak kesinlikle memnun kalmadim, ayni zamanda karin germe ve goguslerimin kucuklugunden dolayida gogus buyutme ameliyatlarini olmak istiyorum. Acaba 3 ameliyati ayni anda olmam mumkun mu? Ve fiyat bilgiside verirseniz cok sevinirim

 42. Elif dedi ki:

  Teoman bey merhaba. Daha önce sizle instagram üzerinden konusmustuk. Tekrar ordan mesaj attım ama galiba henüz okumadınız. Ben opera sanatcısıyım. İzmirde yasıorum Sekreterinizle önümüzdeki hafta gelmek için konustum ama dolu oldugunuzu söyledi. Temsillerime göre bi ameliyat tarihi belirlemem bayaga zor oluyor. Yılbasında alcım çıkmış izmire dönebilecegim şekilde yani sanıyorum ki (6 gün sonra alcıyı cıkardıgınızı düşünerek) 24 aralık a kadar burun amelitayı olabilme şansım var mı ? Bi boşlugunuz olurmu bu zaman diliminde acaba ?

 43. Özge dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey ben burun ameliyatiyla ilgili bilgi almak istiyorum internet sitenizdeki numaranizi aradim ama ulasilamiyor bilgi alabilecegim baska bir numara var midir acaba?

 44. hasret dedi ki:

  Merhabalar,

  Bütce planlamam tahminimden biraz uzun sürdü.

  Size dair okudugum yorumlar bende yogun bir güven duygusu yaratti. Ameliyatlari sizin gerceklestirmenizi cok isterim. Fakat bütcem 22.000 TL’ dir. Bu fiyat üzerinde anlasmamiz mümkün olabilirse, büyük bir dilegimi gerceklestirmemde yardimci olmus olursunuz.

  Olumlu dönüsünüzü ümit eder simdiden ilginiz icin tesekkür ederim.

  Tesekkürler

 45. Gökhan dedi ki:

  ben Burun Estetigi yapdirmak istiyorum , Almanyada bir Amaliyet yaptirdim malesef memnun kalmadim. Detayli bilgiler icin sevinirim

 46. Fatma dedi ki:

  Merhaba,

  Ben Fatma. Sizinle onceden kontaga gecmistim burun ameliyati hakkinda. Instagram dan mesaj attim ama henuz gorulmedi. Ben martin son haftasi 2 haftaligina gelmeyi dusunuyorum. Uygunsaniz sizinde musait oldugunuz tarihe ameliyat gunu almak istiyorum .

  Tesekkurler.

 47. Kiyak dedi ki:

  Hocam size fotolarimda yolluyorum…
  Instragramdaki profilinzdeki bayanlar gibi bende sizinle foto cekinmek isterim 🙂

  Sevgilerle

 48. Levent dedi ki:

  Selamlar sayin Teoman Bey

  Benim sorum burun ameliyat ucreti Ne kadar ? Set fiyat varmi ?
  Tesekkurler

 49. Ömer dedi ki:

  Hocam merhabalar, ben önümüzdeki yaz tatilinde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatlar mutlaka değişim gösterir fakat ortalama bir fiyat söyleyebilir misiniz? Ayrıca ameliyat İstanbul’da mı yapılıyor ve ameliyat sonrası kaç gün İstanbul ‘da bulunmam gereklidir.( Kontrol vs. için.)
  Teşekkürler

 50. erkan dedi ki:

  Kemerli bir burnum var.bi kaza geçirdim.burnumda düzeltne yaptırmak istiyorum.maddi olarak ne kadar bi fiyat olur bunu yaptırmak.istanbuldayım.teşekkürler.

 51. ertekin dedi ki:

  Teoman Bey Selamlar

  Burnumda hafif bir kemer bulunmakta, estetik ameliyatı olmak istiyorum. Randevu alıp muayeneye gelmek istiyorum ancak gelmeden önce iki taraf icin zaman kaybı olmaması adına ortalama fiyat almak isterim.

 52. Burak dedi ki:

  Merhaba Benim burnum kemerli estetik amaliyatı olsam en düşük ve en fazla oranda fiyatlar ne kadar acaba
  Teşekkür ederim

 53. Servet dedi ki:

  Merhaba hocam ben kuzey kıbrısda yaşıyorum videoLarızı qördüm youtube da ve etkiLendim hassasiyetLe anLattıkLarınıza ben 2012 de askerdeyken nefes darLıqı şikayetiyLe hastaneye qittim ve ameLiyat oLmam qerektiqini söyLedi doktor ameLiyat oLmaya karar verdim burun estetiqi yaptıLar 4 parça kıkırdak qibi bişey çıkardıLar ameLiyattan çıktıktan sonra burnumda Lateks eLdivenLerin parmak kısımLarı vardı burnumun içinde bezLe doLduruLmuştu sanırım doktor çıkardıktan sonra çok rahatLadım çok qüzeL nefes aLmaya başLadım ve bana tuzLu su serumu verdiLer enjektörLe herqün burnumun içini temizLememi söyLediLer yaptım hepsini ama şimdi durum çok kötü nerdeyse qeceLeri hiç nefes aLamıyorum tıkanıyor aqzımdan nefes aLıyorum ameLiyatı yapan doktora uLaşamadım 4 sene qeçti ne yapmam qerekiyor sizce tekrardan ameLiyat oLmak zorundamıyım eqer tekrar ameLiyat oLmak qerekiyorsa sizim yanınıza qeLmeyi düşünüyorum bana bu konuda yardımcı oLma şansınız nedir ve ne kadar ücret ödemem qerekiyor ve kaç qün istanbuL da kaLmam qerekiyor ?

 54. Yagmur dedi ki:

  Mrb sayin teoman bey,

  Burun ve meme ameliyatin fiyatini söylermisiniz.
  Subat istanbula gelmek istiyorum.

  Iyi günler

 55. Hıdır dedi ki:

  Slm hocam benim ameliyat olmam lazım fiyat çok önemli benim için

 56. can dedi ki:

  burun estedigi olmak istiyorum istambul tuzlada oturuyorum . bnım burnum buyuk kalın yuzume uyugun bi buruna saıp olmak ıstıyorum bu uygunmudur sızce ? bılgı almak ısıtıorum bıde fıyat konusunda bılgılendırebılırmısınız . teşekkurler

 57. berna dedi ki:

  merhaba ben 14 yaşında ufak bir kazada burnuma ufak bir darbe aldım ve burnumda az bir çıkıntı oldu burnumdaki bu çıkıntı zaman zaman beni olumsuz etkiliyor.bu yüzden doğal görünümlü burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. bununla ilgili açıklamalarınızı okudum ve daha geniş kapsamlı iletişim için mailinizi bekliyorum. iyi çalışmalar…

 58. dilan dedi ki:

  Hocam ben size birşey danışmak istiyorum.Ben burun estetiği olcam fakat kendi tasarladığım burunu yapabilirmisiniz ? luqiud dersleri aldığım için tasarım yapabiliyorum hani zaten kolay bir burun isticem resimlerden görürsünüz.Sizin hastanenizin tecrübelerinize güveniyorum eğer yapabilirim diyorsanız hemen kliniğinize gelip ameliyat gününü kararlaştıralım isterseniz,biraz acelem var çünkü hocam.Birde net bir fiyat vermiceğinizi biliyorum ama ortalama bir fiyat söylermisiniz,bu önemli benim için,en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.Saygılar diliyorum

 59. zehra dedi ki:

  burnuma estetik yaptırmak istiyorum bu konuyla ilgili sizinle görusmek istiyorum

 60. sema dedi ki:

  merhaba, burun estetiği yapmayı düşnüüyorum burnumu yüzüme göre büyük buluyorum dolayısıyla burun estetiği fiyat aralığınız nedir bunu ögrenmem mümkünmüdür acaba? İyi Günler

 61. ceren dedi ki:

  Bu sene içerisinde burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.Yüzüme göre büyük bir burnum var.Daha önce burun kemiğimi çatlatmıştım.Acaba bu bir sorun yaratır mı.Ayrıca fiyat

 62. HANDE dedi ki:

  burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum.birkaç doktora gittim.bir tanesi kapalı teknikle yapacağını diğer 2si ise açarak yapılacağını söyledi.kücük bir burnum var.ucu geniş değil kaldırılması kolay olabilir ancak humpım var sizin ayna karşısında kendimizin yapabileceği teknikleri denedim ve sanki basit bir işlemle hump ortadan kalkmayacak gibi geldi bana. kapalı teknik benim sorunumu gidermeye yeterli olur mu sizce? ikinci olarak kapalı acık teknik arasındaki ücret farkı fazla mı olur? teşekkür ederim

 63. sinem dedi ki:

  iyi günler doktor bey.yamuk bir burnum var ve nefes alma sorunu yaşıyorum.yamuk oluşu zor anlaşılıyor fakat fotoğraflardan rahatsızlık duyuyorum.şimdiye kadar estetik kaygısı yaşadığımdan dolayı ameliyat korkum oluştu.etrafta çökmüş.tornacıdan çıkmış ve burun delikleri alnında gördüğüm ameliyatlardan sonra. Nette okuduğum yorumlar sonrasında size gelmeyi düşünüyorum fakat amerikan hastanesinde çalıştığınızı okudum doğrusu sigorta şirketleri tarafından bile birçok uygulamada kapsam dışı bırakılan pahalılığıyla ün salmış olan bu hastane masrafları konusunda beni endişelendiriyor.sizden belkide çok saçma olsada muayne bile olmadan aşağı yukarı bir fiyat istesem,rica etsem acaba verebilimisiniz.sağlıkda pazarlık olmaz fakat bu bilgi en azında maddi açıdan kendimizi hazırlamamızı sağlar diye düşünüyorum.yazım için özürdilerim.iyi çalışmalar..

 64. Ahmet dedi ki:

  iyi çalışmalar ben burun estetiği ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim.

 65. gülcan dedi ki:

  teoman bey merhabalar konu baslıgındanda anlasıldıgı gıbı burun ucu estetıgı yaptırmak ıstıyorum ama asla iple asma yontemı falan ıstemıyorum,konuyla ılgılı olarak klınıgınıze gelmek ısterım,ılk muayenelerde ucret alıyormusunuz alıyorsanız nedir ogrenmek ısterım iyi çalışmalar

 66. gökhan dedi ki:

  Burun yüzde insan en çok ifade eden organ burnu yaşıma gore çok büyük ve burun estetiği olmak isitiyorum bunun bana maliyeti ne olur ve olduktan sonra büyük sıkıntılar yaşarmıyım ?

 67. Ebru dedi ki:

  4 ay önce burun estetiği oldum burnumun ucunda tümsek gibi birşey vardı ikinci ameliyatı 2 hafta önce oldum torpulenicek dedi doktor ama yapmadı suan hala aynı tümsek var burun ucunda bu nasıl giderilebilir yardımcı olursanız sevinirim

 68. redife dedi ki:

  Öncelikle merhaba..Ben burun esteği olmak istiyorum ve araştırmalarım sonucunda bi kaç dr.arasında muayne olup karar alma aşamasındayım.Öğrenmek istediğim bilgi almak ve birebir teoman beyle görüşmek istediğimizde muayne ücreti alıyormusunuz ve muayne ücretini örenebilirmiyim mümkünse.Şimdiden teşekkürler..

 69. Erkek dedi ki:

  Merhaba size bir sorum olacaktı mümkünse. 18 yaşından gün almış bir erkek burun ucu estetiği olabilir mi acaba ? Teşekkürler.

 70. oguzhan dedi ki:

  Merahabalar

  Ben moskovadan yasıyorum. Mumkun olan en kısa surede rinoplasit operasyonu yaptırmak istiyorum. Bunun için en yakın hangi tarihe randevu verebilirsiniz? Ayrıca tüm operasyon surecelerini tamamlayıp olye donmem gerek moskovaya , bu yuzden ne zaman oraya gelmem ve kac gun turkıyede kalmam gerekli ve de ameliyat ücreti ne kadar ? Bu konular hakkında bilgi vermenizi rica ederim. Birde , erkek rinoplasti hastalarınızın uzun donem sonuclarını gosteren ait foto paylasırmısınız.

  Iyı calısmalar

 71. meral dedi ki:

  Burun estetiği ve liplift uygulaması yaptırmak istiyorum…fiyat ve teknik açıklama almam mümkün mü?

 72. Tuğba dedi ki:

  Teoman bey merhaba,

  Burun kenarlarından ağız kenarlara uzanan çizgiler için JUVEDERM dolgu hakkında bilgi alabilir miyim? Bu uygulamanın fiyatı nedir?

 73. Burak dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey ,

  Öncelikle, geçen hafta ailem tarafından öngörülüp gittiğim Medical Park Bahçelievler hastanesinden muayene oldum. Tomografim çekildi. Burun duvarlarımda bana göre sola doğru yamukluk olduğu ve sağ tarafta da yuvarlak burun eti olduğuna saptandı. Bunların basit bir ameliyatla yapılabileceğini söyledi doktor bey. Ardından ben düşünme sürecine geçtim. Sizi epeydir takip ediyorum. Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Ben ameliyat olacaksam, burnumun sadece 1 kez işlem görmesini ve ömür boyu sağlıklı nefes alması yönünde düşünüyorum. Sizden sadece fiyat almak istiyorum. Elimde tomografi görüntüleri ve raporlarım mevcut. Mapfre özel sigortasına da sahibim. Sizden randevu alabilirsem kısa bi’ inceleme sonucunda zaten bu işin ehli olduğunuz için direk sonuca varabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir