İnstagram Sayfası

Jinekomasti

Yapısal olarak aslında erkek memesinin kadın memesinden büyük bir farkı yok. Erkek memesinin küçük olmasının tek sebebi erkek vücudunda yeterli miktarda kadınlık hormonu olmamasıdır.

Ancak bazı durumlarda erkek memesi kendiliğinden büyümeye başlıyor ve neredeyse bir kadın memesi şekli alıyor. Bu bir hastalık ve tıpta “jinekomasti” olarak adlandırılıyor.

JİNEKOMASTİNİN SEBEBİ NEDİR?

Jinekomastinin birçok nedeni olabilir. Bazı hastalıklar, örneğin siroz gibi ağır karaciğer bozuklukları, bazı ilaçlar, örneğin bir zamanlar çok kullanılan bir mide ilacı (cimetidin) jinekomasti yapabilir. Ancak jinekomasti vakalarının büyük çoğunda hiçbir sebep bulunmamaktadır. Yani bu hastalık büyük bir oranda hiçbir sebep olmadan kendiliğinden ortaya çıkar.

Vücut geliştirme sporcularının büyük bir kısmında da jinekomasti görülüyor. Bunun sebebi uyarıcı olarak kullandıkları yüksek miktarda erkeklik hormonu. Erkeklik hormonu vücutta kullanıldıktan sonra yok edilirken ortaya kadınlık hormonuna benzeyen bir ara madde çıkıyor ve bu da yüksek miktarlarda olunca göğüslerin büyümesine neden oluyor. Türkiye’de en sık kullanılan ilaçlar primabolan, sustanon ve anapolan. Özellikle anapolan ciddi şekilde jinekomasti yapıyor ama hem çok etkili hem de hap olarak alınabildiği için bu sporcular tarafından tercih ediliyor. .

AMELİYATSIZ ÇÖZÜMLER OLABİLİR Mİ?

Maalesef. Jinekomasti bir kere oluştuğunda büyüyen meme dokusunun alınması gerekir. Hormonsal tedaviler ile gerilemesi beklenen bir şey değil.

AMELİYAT:

İki tür ameliyat yapılıyor.
Eğer büyüyen meme bezi yumuşak ve yağlı ise sadece liposuction, yan, yağ alma ameliyatı yeterli olabiliyor. Ama sert ve büyük jinekomastilerin açık teknik ile çıkarılması gerekiyor. Ancak bu izli bir ameliyat değil. Meme ucunun altında, deir ile renkli kısmın birleşme hattında yarım daire şeklinde bir kesik yapılıyor ve meme bezi buradan çıkarılıyor. Gerekiyorsa liposuction da yapılıyor.
Bu küçük sayılabilecek bir ameliyat. Ortalama bir saat sürüyor, ağrılı bir ameliyat değil. Hastanede yatmak gerekmiyor. Pansumanlar iki güm sonra çıkarılıyor ve üçüncü gün yıkanılabiliniyor. Dördüncü gün işinize dönebilirsiniz.

KİMLER BU AMELİYATI OLMALI:

Ben jinekomastisi olan bütün erkekler için bu ameliyatı öneririm. Bu bir erkek için katlanılması zor bir durum ve özellikle gençlerde psikolojik problemler yaratıyor.

KOMPLİKASYONLAR VE ÇIKABİLECEK SORUNLAR:

Bu tür ameliyatlarda ciddi bir kanama olması olasılığı neredeyse yok. Kanama memenin bir kenarında kan birikmesi yani “hematom” şeklinde olabilir. Doktorunuz sizi yeniden ameliyathaneye alarak bu birikmeyi temizlemek ve kanamayı, eğer devam ediyorsa, durdurmak isteyebilir..
Aynı şekilde ameliyattan sonra beşinci gün civarında tek taraflı bir şişlik enfeksiyon habercisi olabilir. Yine çözüm enfeksiyonun temizlenmesi ve tabii antibiyotik tedavisi olacaktır.

Asimetri bu ameliyattan sonra karşılaşılabilecek sorunlar arasında. Nadir de olsa ciddi asimetrilerde bir rötuş ameliyatı gerekebilir.

İPUÇLARI:

• Ameliyat öncesi mutlaka bazı tahliller yaparak altta yatan bir sebep olup olmadığını araştırmak gerekiyor.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SİZİ NELER BEKLER:

Bu büyüklük ve zorluk olarak küçük denebilecek bir ameliyat. Ağrılı bir ameliyat değil. Genellikle hastalar aynı gün taburcu olabiliyorlar ve 3–4 gün sonra işlerine dönebiliyorlar.

İlk gece nispeten sıkıntılı geçebilir. Genellikle ağızdan alınacak basit bir ağrı kesici yeterli olur. Bu ameliyat ciddi morarmanın ve şişliklerin beklenmediği bir girişimdir.

Çalışıyorsanız bu ameliyat için 4 gününüzü ayırmanız yetecektir.

AMELİYATIN KARNESİ:

Anestezi şekli: Lokal anestezi yeterli olur.

Ameliyat nerede yapılmalı: Bir hastanede ve ameliyathanede.

Ameliyat süresi: 1 saat.

Hastanede yatış süresi: Aynı gün taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir.Özellikle ilk bir kaç gün kol hareketlerinde hafif ağrı olur. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: 5–10 gün arasında, orta derecede.

Dren: Düşük bir ihtimalle drenler kullanmak gerekir. Drenler ertesi gün alınır.

Pansuman: 2–3 günde tamamen çıkarılıyor.

Dikişler: Genellikle alınacak dikiş olmuyor..

Ne zaman işe dönülebilir: 3–4 gün.

Araba kullanmak: 3–4 dört gün sonra, özellikle kol hareketlerindeki hassasiyet azaldığında araba kullanılabilir.

Günlük hayata dönüş: Ameliyattan sonraki bir kaç gün kol hareketlerinde hafif ağrı olur. Bu memenin üzerinde bulunduğu göğüs kaslarının hareketleri ile oluşan ağrıdır.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra koşuya başlanabilir. Kolların kullanıldığı fitness, tenis gibi sporlara 4 hafta sonra başlanabilir.

Son şekil: İlk zamanlarda oluşan sertlikler üçüncü aydan sonra geçer.

 

Erkeklerde göğüste yağlanma (jinekomasti) nedir ?

 

 
 

Jinekomasti nasıl tedavi edilir ?

 

 
 

Ameliyattan sonra jinekomasti tekrar eder mi ?

 

“Jinekomasti” için 112 cevap

 1. ramazan dedi ki:

  jinekomasti ameliyat ücreti ne kadar bilgi verebilir misiniz

 2. uğur dedi ki:

  Merhabalar; Ben liposuction ile jinekomasti ameliyatı olmayı düşünüyorum.Bu konuda iyileşme süreci,fiyat gibi konularda bilgi alabilirmiyim Teşekkürler

 3. korhan dedi ki:

  mrb jinokomasti ameliyatının ücretini öğrene bilirmiyim herşey dahil .

 4. TURAN dedi ki:

  Hocam ergenlik döneminden beri jinekomasti diye adlandırdığınız sorunum var.8 yıl önce doktora gitttim göğüs küçültmenin olacağını ancak meme ucunun (yani kahverengi komple bölge) şekillenmeyeceğini ve şişliğinin alınamadığı söylendi.Ben uc kısımların şiş görüntüsünde kurtulmak istiyorum.Yani şişik bir görüntü değilde büzüşmüş olmasını istiyorum.Göğüs büyüklüğü çok önemli değil yeter ki uclar normal görünüme girsin.

 5. Çağatay dedi ki:

  Hocam öncelikle iyi günler. 20 yaşındayım. Göğüslerim normalden büyük gibi geliyor bana. Kilomda var. Sebebi buda olabilir tabi. 1.86 boy 102 kiloyum. Son 2 haftadır yürüyüş , koşma vb. sporları yapıyorum. Sporlara devamda edicem. Ancak bunun göğüslerimin küçülmesine bir faydası olur mu ? Yada ameliyat olsam ücreti ne olur ? Cevabınızı bekliyorum

 6. Sarper dedi ki:

  Merhaba, Liposuction ile jinekomasti operasyonunun yaklaşık toplam maliyeti hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

 7. Anıl dedi ki:

  Teoman bey merhaba, Olası jinekomasti operasyonum ile ilgili bir kaç konuda sizden yardım alabilirsem sevinirim. 14-15 yaşımdan beri hem zayıf hem kilolu olduğum dönemlerde rahatsız edici derecede bir meme büyüklüğü problemi yaşıyorum. Kilo konusunu özellikle açtım çünkü bu ameliyatın kilo ile bir ilintisi olup olmadığı hakkında yönlendirmenize ihtiyacım var. 25 yaşındayım. 1.80 boyunda ve 100 kiloyum. Haliyle tek sorunum göğüs değil göbek bölgemdede oldukça yağ var Ancak 80 kilo olduğum dönemdede bu problemden müzdariptim. Mümkün olursa bu göğüs problemimden kurtulmayı planlıyorum. İnternette incelediğim resimlerden genel olarak biraz daha fazla bir büyüklüğe sahip göğüslerimin içinde hafif sert yağ dokusu hissediyorum elle bastırdığımda. Bu bağlamda sadece yağ alma yöntemimi yoksa doku alma yöntemimi sizde daha sağlıklı olur. Problemli bölge sadece yuvarlak bir göğüs kısmı değil, daha büyük bir bölge gibi. Öyleki Yarı belimin üzerinde olan bu aşırı yağlanmadan dolayı oturduğumda bir kat oluşuyor ve bu bölge kırmızı iz şeklinde her daim rahatsızlık veriyor. Bankacıyım ve işe erken dönmekte tabiiki benim için önemli. Olası bir ameliyatı nerede hangi hastanede gerçekleştiriyorsunuz acaba? Size çizdiğim senaryo için yaklaşık bir ücret verebilir misiniz? Herhangi bir şekilde ödemenin taksitlendirilmesi mümkün olabiliyormudur? İşimden dolayı hem SSK güvencem hem de özel sağlık sigortam var. Bir şekilde bunlardan birinden faydalanmamız sizce söz konusu olabilir mi? Sizi işinizden çok fazla alıkoymadan kısa kısa bir kaç yanıt alabilirsem çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

 8. Erkan dedi ki:

  kliniğinizde jinekomasti operasyonun toplam maliyet aralığı nedir? bilgilendirirseniz memnun olurumç şimdiden teşekkür ederim.

 9. ümit dedi ki:

  Merhaba 23 yaşındayım uzun süredir jinekomasti sorunum var bu işlemden sonra bidaha tekrar etme ihtimali varmıdır ve bi orantısızlık olurmu son sorum ameliyat ucreti ne kadar yani klinikten çıkarken ne kadar ödeyeceğim .. sorularıma mail yoluyla cevap verirseniz sevinirim iyi calışmalar şimdiden teşekkürler..

 10. mert dedi ki:

  merhaba 22 yaşında üniversite öğrencisiyim 4 aydır spor yapıorm göğüslermden şikayetçi değilim faka göğüs uçlarım çok şişiyor soğukta falan iniyor bu durumdan kurtulmak istiyorum yazın çok problem oluyor bnm için tişört giydiğimde rahaasz oluyorum tedavisi varmıdırr? tedavisi varsa ücreti ne kadar tutar öğrenmek istiyorum

 11. hüseyin dedi ki:

  hocam merhabalar. sitenizi inceledim size bi konu hakkında sorum olucaktı. hocam bende jinekomasti hastalığı varmı göğsüm normal fazla şişkinliği yok ama meme uçlarım çok çıkıyo herzaman, bazen bıçakla kesip atasım geliyo ne yapmalıyım bu tam olarak nedir? ameliytat olmama gerek varmı? bide hocam ne kadara malolur ameliyat? şimdiden saolun hocam

 12. hakan dedi ki:

  Hocam bugün olduğum muayene neticesinde 3.evre jinekomasti olduğumu öğrendim. Ameliyatın çözüm olamayacağı gibi bir izlenim edindim. Müsait olduğunuz bir zaman muayene olmak ve fikrinizi almak isterim. saygılarımla

 13. ali dedi ki:

  ben sorunum gögüs büyümesi 2005 yılında bel fıtıgı ameliyatı oldum ve ondan gögüslerde büyüme oluştu ve şu an görüntü rahatsızlık veriyor ama spor ve ekzersiz yapmadım faydası olurmu yoksa ameliyat olmam daha uygunmu kaç günümü alır ve ücreti nedir selam

 14. olcay dedi ki:

  Merhaba,

  Jinekomasti amelyati ucreti hakkinda bilgi almam mumkun mudur? 20 gun icinde bu ameliyati olmayi dusunuyorum.bilgi verirseniz sevinirim.resimlerimi de maile ekledim.

  İyi gunler dilerim.

 15. bora dedi ki:

  merhabalar.18 yaşındayım ve jinekomati hastalığım var.ameliyat olmak istiyorum.sadece liposuction ile halledilebilecek gibi fazla büyüklük yok.Tahmini Fİyat söylerseniz sevinirim.iyi çalışmalar

 16. yağız dedi ki:

  Merhaba,
  Jınekomastı hakkında bır sorum olucak sıze. Benım sorunum sadece meme ucunda buyukluk “puffy nipple” denılen turden bır rahatsızlık yanı fazla bır yag kılo sorunum yok. Sıze sorum acaba bununda çaresi yine jınekomastı ıle aynı turden bır amelıyat mı yoksa farklı bır uygulama mı yapılıyor? İyileşme zamanı daha farklı mı olur? Fiyat bılgısıde ayrıca verebılırsenız sevınırım.

 17. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben 27 yaşındayım ve yıllardır meme boyutumun normal olmadığını düşünüyorum kiom 85 fakat zayıf olduğumda bile meme boyutu orantısız geliyor bana.zayıf olduğumda bile sadece göğsümde fazlalık vardı. bu ameliyatın riskleri varmı ve her yaşta olabilirmiyim, ameliyattan sonra kilo alırsam tekrar etme olasılığı varmı birde maliyeti ne kadar bu ameliyatın. bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler…

 18. cem dedi ki:

  fiyat ve sgk gecerlimi

 19. levent dedi ki:

  Hocam Merhaba, Ben kendi çapımda küçük bir araştırma yapmaktayım aslında bunun için yanınıza gelmek isterdim ama bir karar süreci içerisindeyim ve bu aralar çok yoğuna çalışmaktayı, Merak ettiğim ve bilgilenmek istediğim konu ise jinekomasti, burun estetiği operasyonları sizin hakkınızda bir araştırma yaptım güvenebiliceğimi düşünüyorum bunlar dışında yüzümde bir mercimek büyüklüğünde bir ben var bunu aldırmak istiyorum sırtımdada 4 – 5 adet et beni mevcut bu operasyonlar hakkında biraz beni aydınlatabilir aynı zamanda ücret hakkındada ortalama bir fikir verebilirseniz kendimi buna göre hazırlamak istiyorum şimdiden sabırsızla cevabınızı bekliyorum.

 20. necip dedi ki:

  SORUNUMLA İLGİLİ BANA DÖNÜŞ YAPTIĞINIZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM.
  İŞİM GEREĞİ ŞEHİR DIŞINA SEYAHATLERİMİN OLMASI NEDENİYLE BU DURUMA TAM ANLAMIYLA ZAMAN AYIRAMIYORUM.BU NEDENLE MUAYENE OLMAYA GELEMEMEKTEYİM.
  FAKAT BİR FİKİR VEREBİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK BİR KAÇ RESİM GÖNDERMEK İSTERİM.TŞK EDERİM.

 21. erkan dedi ki:

  gögüslerim büyük nasıl yardimcı olabilirsiniz

 22. burak dedi ki:

  Sayin Dr. Teoman Dogan, size Almanya´dan yaziyorum. Bu yaz Istanbul´da tatilde liposuction ameliyati olmayi düsünüyorum. Yaklasik 100 kiloyum, 1.80 boyum var. Karnim genisligi 108 cm. Bu yüzden karin bölgemdeki yaglari aldirmayi düsünüyorum. Sizin hakkinizda burda epey olumlu konusuluyor.kendim arastirdiktan da sonra ve sizi uzman.tv´de de izledikten sonra, sizin deneyimli bir doktor oldugunuza inaniyorum.Kendim de Almanya´da doktora ögrencisiyim. Size birkac sorum olacak: 1. Tatil günlerim sinirli oldugu icin cok iyi planlamam gerekiyor ameliyati. Istanbul´da tatilim 16. – 29. Augustos 2010 arasi. Eger sizde ameliyat olmaya karar verip, sizde kabul ederseniz, tüm ameliyatlari siz mi yapiyorsunuz?Bu günlerde siz Istanbul´da olacak misiniz? 2. Randevu sistemi hakkinda: Sizin ne kadar yogun oldugunuzu tahmin edebiliyorum. Fakat benim muayene olmamla, ameliyat olmamin arasinda fazla bir zaman gecmemesi gerekiyor cünkü günlerim kisitli. Örnegin simdiden muayene ve ameliyat icin benim tatil günlerimin icinde bir zaman belirlemek mükün mü? 3. Bana böyle bir ameliyatin maliyati ne kadar olacagini bildirebilirseniz memnun olurum. Size bu konuda fotoraf cekip göndermemde yarar var mi? Tesekkürler. Saygilarimla

 23. Fatih dedi ki:

  ben 26 yaşında,175 boy,79 kiloda,herhangi bir sağlık problemi olmayan,sigarayı yeni bırakmış,araştırdığım kadarıyla jinekomasti sıkıntısı olan biriyim.aslında çok ciddi bir sıkıntı gibi gözükmüyor ama ben denize girerken veya t-shirt giyerken rahat edemiyorum.araştırdığım kadarıyla first degree diye tanımlanıyor,deri büyümesi olmayan sadece büyüyen göğüs dokusu. bu işlemi haziran ayının ortasında kesin yaptırıcam ve şuanda araştırma yapıyorumi,size de bir kaç sorum olucak. 1.en önemlisi işime en kısa ne zaman dönebilirim,ben dişhekimiyim,işimi kol ve ellerimle yapıyorum,ağrı yaşamadan en kısa kaç günde işime dönerim? 2.amelyatı sedasyon ve lokal anestezi ile yapılmasını istiyorum,sizcede uygun mudur? 3.tabi fiyat araştırması da yapıyorum,bu işlem nerede,en düşük ne kadara mal olacak,bende hekimim son fiyatınızı verirseniz sevinirim? bu mesajı okuyup ilgilendiğiniz için teşekkür ederim, size bu mesajı bilgi almak için ve vaktinizi boşuna almak için yazmadım zaten yeterince araştırdım.bu işlemi haziran ortasında yıllık iznimde kesin yaptırıcam oyüzden tam cevap veririseniz sevinirim.

 24. bülent dedi ki:

  jinekomasti ameliyat fiyatın öğreneilirmiyim ve taksitlendirme yapıyormusunuz sigortam var bundan faydalanabiliyormuyum ilgilenirseniz sevinirim iyi çalışmalar

 25. İsmail dedi ki:

  sayın hocam temmuz 1997 dogumlu oğlumda jınekomastı var burada unıversite prof.una muayeneye gittik kıloya baglı oldugunu soylediler tahlıllerden sonra, kendısı 80 kılo ve 1,64.cm boyunda meme uclarıda bıraz büyük bu ergenlığe baglı bırseymıdır duzelebılırmı yoksa cerrahi bir durum soz konusu olabılırmı cerrahı gerekırse kac yasında olmalı ılgınıze sımdıden tesekkurler

 26. Ali dedi ki:

  Selam ben Almanyada yasiyorum 24 yasindayim ve Benim Gögüslerimde son 9 yildir büyme problemim var mesela sol gögsüm sagdakinden azcik daha büyük ,yazlari yüzme havuzuna gitmiyorum veya dar t-shirtler giymiyorum cümkü utaniyorum , 17 yasimda 120 kg dum ama su an 181cm boyum 97kg dayim ama 83kg´a kadar düstügmde bile gögüslerim hic kücülme olmadi hep ayni sorun vardi yani Ameliyatin Fiyati asaga yukari Nekadar acaba??

 27. Ömer dedi ki:

  İyi günler teoman bey.Ben de de jinekomasti sorunu var gerçekten katlanılması çok zor bir durum.Yaşm 21 74 kiloyum 182 cm boyum var spor da yapıyorum ama sorunun hala ortadan kalkmadığını görünce bunun bir çözüm olmayacağını anladım.Ben öğrenciyim babamın emekli sandığı sigortasından yaralanabiliyorum bu dertten bir an önce nasıl kurtulabilirim.Suya girdiğimde yada üşüdümde meme uçları normal bir hal alıyor ama sonra tekrar eski haline dönüyor.Çok fazla bir serttlik yok.Sanırım bir yağ kitlesi var.Daha önce hiç ameliyat olmadım.Dolayısıyla endişelerim de yok değil.Antalya da oturuyorum acaba akdeniz üniversitesinin hastahanesinden yararlanabilirmiyim ne yapmam gerekiyor bu dertten artık kurtulmak istiyorum lütfen yardımcı olun.Teşekkürler.

 28. Orçun dedi ki:

  Merhaba, Yaklasik 2 yil once jinekomasti ameliyati oldum. Fakat ameliyattan sonra kesimin yapildigi yerde ve gogusun belli basli bolgelerinde cokuklukler oldu. Doktor bunun gogus duvarina yapisan bolgeler oldugunu ve bu konunun lokal anestezi ile basit sekilde giderilecegini soyledi. Bu konuda fikirlerinizi ogrenebilirmiyim? Tesekkurler

 29. Ozan dedi ki:

  Merhaba Teoman bey benim birinci seviye jinekomasti sorunum var. Sizin bu rahatsızlığın tedavisi konusunda çok başarılı olduğunuzu küçük bir araştırma ile Antalya’dan bile öğrendim. Çok abes olacağının farkındayım lakin iş yoğunluğum yüzünden sadece ameliyata yakın bir süre içinde İstanbul’a gelebileceğim eğer mümükünse sizden bu ameliyatın maliyetini öğrenmek istiyorum. saygılar

 30. Yiğit dedi ki:

  Merhaba, Jinekomasti sorunum var. Bununla ilgili olarak cerrahi operasyon gecirmem gerekiyor. Buradaki doktorum gogus dokusunun alinacagini, liposuction yapilacagini ve fazla derinin cikarilacagini soyluyor. Hem maliyetlerinden dolayi hemde daha guvenli hissettigimden dolayi Turkiye\’de ameliyat olmak istiyorum bu operasyon icin ne kadar Turkiye\’de kalmam gerekir ve yaklasik olarak bana maliyeti ne olur. Belki muhayene etmeden bilgi vermeniz zor ama yaklasik da olsa karar vermeden once bilgi almak istiyorum. Tesekkurler

 31. mehmet dedi ki:

  İyi çalışmalar dilerim. Ben yıllardır bu hastalığın psikolojik sorunlarını yaşamaktayım. Düzenli olarak spor yapmama rağmen gögüslerimde irilik var. Ameliyat için gerekli bilgileri okudum, fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

 32. Barış dedi ki:

  Jinekomasti tedavisi yapıyormusunuz?? Eğer yapıyorsanız ücretiyle ilgili bilgi alma şansım var mı şimdiden teşekkürler..

 33. Hüseyin dedi ki:

  Merhabalar teoman bey ismim Hüseyin 18 yaşına 30 Kasım’da geleceğim size danışmak istediğim konu jinekomasti bu konu hakkında çok araştırdım ve düşündü psikolojik olarak da çok sıkıntılar yaşadım ve bu rahatsızlıktan kurtulmak istiyor bu hastalıkta alanında bilgili ve başarılı biri olduğunuzu YouTube GoogleVe Instagram gibi yerlerden gördüm bu ameliyat hakkında fiyat almak istiyorum teşekkürler

 34. soner dedi ki:

  Hocam mail adresinizi sitenizden . Jinokomasti sorunum var . Bununla ilgili operasyon ve fiyat arastirmasi yapiyorum. Gerekirse size fotograf da gonderebilriim. Fiyatlarda kilonun veya buyuklugun etkisi oluyormu diye de sormak istiyorum.
  Telefon numaram alta vardir. İlesime ordan gecmek isterseniz su anda whatsapp uzerinden sadece gorusebiliriz. Bilginize

  Saygilarimla

 35. Cenk dedi ki:

  Doktor bey iyi günler acaba ameliyat fiyatı ne kadar tutar ?

 36. Mahmut dedi ki:

  Hocam bn askerim bn devlet hastanesinde estetik plastik cerrahi jinokomasti ameliyatı ücretsiz olabilir miyim ki

 37. orhanbabuccu dedi ki:

  Merhaba, Kilo fazlalığı sebebiyle özellikle gögüslerimde yağlanmalar oldu ve çok can sıkıcı olmaya başladı bu durumu sporla halledemedim o bölgedeki yağlardan kurtulabilirmiyim.

 38. tayfun dedi ki:

  meme boyutumdan rahatsızım ayrıca sıvrı duruyoor kollarım yanda iken doktora gitmeyı dusununmek dogru mudur yoksa sporla erıtılırmı kahve rengı bolgeyı kucultmek mumkun mu

 39. Emrah dedi ki:

  merhaba sayın hocam ben 24 yaşındayım yaklaşık 4 yıl önce filan sigarayı bırakmıştım aşırı (14) kilodan sonra vucudumda inanılmaz iğrençlikte şekil bozukluğu oluştu midem çok yukarda göbeğim sivri ve göğüslerim koltuk altıma çok yakın olmakla birlikte yukardan ve aşağdan basık ve sivriler olması gereken yerden aşağda yani sarkıklar bana yardım edin lütfen tshirt ün içine bu sıcakta atlet giymekten ve insanların dalga geçmesinden birkerede yerini bulup sıkmasından çok sıkıldım not:boy 1,80 kilo:87

 40. Veysel dedi ki:

  Merhaba sayin doktor benim bi kaç sorum olucak ben bir ay sonra Jinekomasti ameliyati olucam doktorum tum gereken tetkitleri yapti,3 cm eninde 5 cm genisliginde glandlari iki gogus kismindan alicak suanki halinden daha iyi olucak dedi yaglanma var dedi ona bisey yapamiyorum dedi,ameliyattan sonra liposuction yapmami tavsiye ediyormusunuz bu sorularima cevap verirseniz beni cok mutlu edersiniz. Saygi ve Sevgilerimle

 41. emrah dedi ki:

  bende jinekomasti var ama çok sıkıntılanıyorum bu rahatsızlıktan ben kısıtlı bir bütçe ayırabildim çünkü kocaelide öğrenciyim ne kadar daha gerekli ?ltfen yardım

 42. cihat dedi ki:

  telefonda gogus problemimi anlattim.
  Daha iyi bilgi icin gogus fotograflarimi mesaja ekledim.
  Benim gogus yaglarimdan kurtulmam ve diklesmesi icin hangi tedavi yontemi uygun olur.
  Cevabinizi bekliyorum.

 43. mehmet dedi ki:

  bu ameliyatın maliyeti ve ödeme şekillerinde yapabileceğiniz kolaylıklar hakkında bilgi almak istiyorum. saygılarımla…

 44. murat dedi ki:

  kliniginizde jinekomasti ameliyatinin ucretini merak ediyorum.. ayrica bagkur kapsaminda ucret degisir mi

 45. mesut dedi ki:

  SELEMLAR YAŞIM 22 NEREDEYSE 16 17 YAŞ(MDAN BERİ MEME BUYUMESİ GERCEKLESİYOR ONCELERDE COK KUCUKDU DIKKATE ALMADIM ASIRI KILO ALIMIM OLDU ONA BAGLADM AMA ZAMAN GECTIKCE BUYUMEYE BASLADI BENDEDE SORUN VE TAKINTI HALINE GELDİ ASKERE GİDDİGİM XZAMAN KILO VERECEGİMİ BİLDİGİM ICIN DUSER DEDIM AMA KILO VRDIGIM ZAMANDA COK DAHA BELIRGIN HALE GELDI COK KOTU BI GORUNUM USTUME BI CEKET GIYMEDEN DISARRI CIKAMIYORUM utanç vericii.. yardımlarınız beklıyoruım saygılarımla…

 46. fedai dedi ki:

  Hocam fiyat alabilirmiyim

 47. Burak dedi ki:

  Ben burak 23 yaşındayım 95 kiloyum 183 boyum var şuan askerdeyim az kaldı bitmesine ve jinekomasti için liposuction olmak istiyorum. Hastaneye gittim ultrason çektiler meme dokusu olmadığı için yağ dokusu olduğu için özel hastanede olmam gerekiyormuş. Fiyat alabilirmiyim. Tezkereye az kaldı.

 48. mustafa dedi ki:

  Jinekomasti ve Liposuction (göbek ve yan yağları) şikayetim nedeniyle bilgi almak istiyorum, çoktandır aklımda ama bir türlü cesaret edemiyorum. Düzenli spor yapıyporum ama göğüs ve göbek bölgesinin yağları maalesef gitmiyor. Sizlerin de yorumunu almak ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

 49. yusuf dedi ki:

  merhabalar hocam ben 4. sınıf tıp ögrencisiyim gerçi artık 5 oldum ama bu benim işime yaramıyo çünkü bende jinekomasti var bunun çözümünü kendi hocalarıma sormaya bile utanıyorum. size daha öncede mail atmıştım bi gel görüşelim demiştiniz cesareti topladım ama parayı toplayamadım malum tıp okumak pahalı iş acaba bi muayene ücretini söylesenizde bende ona göre parayı toplasam da bu iki hafta içinde yanınıza gelsem olurmu? sadece muayene yeterli olur şimdilik:) artık mezun olunca ameliyata gelirim nasipse. saygılarımla şimdiden teşekkürler

 50. Erman dedi ki:

  Merhabalar hocam. Ben üniversiteden mezun olduktan sonra polisliğe başvurmak istiyorum. Kilom ve boyum yerinde fakat meme büyümesi olduğu için çok üzülüyorum. Bu ameliyatı da şiddetle olmak istiyorum. Öğrenmek istediğim ve tedirgin olduğum konu ameliyattan sonra polisliğe engel olucak bir iz kalırmı veya bu ameliyatı olmak polisliğe sağlık açısından sizce engel olurmu? Şimdiden çok teşekkür ediyorum Saygılarımla.

 51. Saygın dedi ki:

  Teoman Bey merhaba. Bende jinekomasti var. Bir suredir tedavi
  yontemlerini arastiriyorum. Vaserliposelection ilgimi cekti. Tabii
  glandular olmamasi kaydiyla oldukca basarili sonuclar alinmis. Acaba
  siz vaser kullaniyor musunuz? Ameliyatta ne gibi surecler izleniyor ?
  Simdiden tesekkur ederim.

 52. ece dedi ki:

  Eşim şu an 93kg. 1.85boyunda.Bölgesel olarak sadece bel,göbek ve göğüs bölgesinde fazla kilosu var. Daha öncesinde rejim ve spor yaparak 10kg vermişti. Şu an sporu bıraktı. Yediklerine de dikkat etmiyor.Bu sebeple verdiği kiloları geri aldı. Böyle bir durumda, siz lipo yöntemini tavsiye eder misiniz? Ameliyat sonrası,bu şekilde hayat tarzına devam ederse, gene verdiği kiloları alır mı?

 53. savaş dedi ki:

  iyi günler. Ergenlik döneminde meme büyümesi normal diye biliyorum. benim sorum ergenlikte meme nasıl büyümüşse öyle kaldı.şuanda büyük bir sert kütle var. kilom 82 boyum 170cm anlayacağınız biraz kiloluyum. acaba bu durum normalmi. kilo veririsem düzelirmi.

 54. sercan dedi ki:

  istanbulda üniversite öğrencisiyim. İsminizi jinekomasti.net sayesinde buldum, kişisel sitenizde iletişim bilginizden size ulaşmak istedim ve jinekomasti ameliyatı hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Bu ameliyat ın sürecini az çok biliyorm. Benim sizden öğrenmek istediğim ameliyat oncesi muayene nasıl olmakta, yani randevu almak istesem istediğim tarihte alabilir miyim mesela 1 ay sonrasına? Ayrıca ameliyat sonrası aynı gun taburcu olabilyor muyuz yoksa bir kaç gün hastahanede kalmamız gerekiyor mu? Son olarak da ameliyat ücreti hakkında bilgi almak istiyorum mümkünse. Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

 55. mehmet dedi ki:

  dr. bey daha öncede yazmıştım size ama cevap gelmedi!tekrar izah edeyim ben size. askerden yeni geldim yıllardır sporla uğraşıyorum fakat lise zamanında ani kilo kaybından dolayı göğüs kısmındaki yağları eritemedim sadece spor yaptığım dönemler şekil alıyor fakat yağlar erimiyor.bugüne kadar herhangi sıkıntı çekmedim çok takmıyordum fakat askerde bir doktorun yağ bezesi varsa aldır,ilerde zararlı olabilir demesi üzerine araştırma yaptım sizi buldum!sorum ameliyat sonrası herhangi bir iz kalıp kalmayacağı ve fiyat konusunda bilgim yok ayrıca bu ameliyatlarda sigort geçerli olurmu!şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim iyi günler

 56. mehmet dedi ki:

  Merhaba,

  Sitenizden konu ile alakalı bilgileri okudum teşekkür ederim. İki sorum var:

  1- Erkeklerde jinekomasti ameliyatlarının yaklaşık ücretleri nekadar? Aralık verebilirsiniz.
  2- Bu ameliyatların sağlık sigortası kapsamında yapılması mümkün mü?

 57. NURETTİN dedi ki:

  Merhaba hocam. Benim de sorunum jinekomasti ve bilateral jinekomasti.. Ameliyat olmayı düşünüyorum ama bu ameliyat sadece liposuction ile mi oluyor yoksa meme dokusunun da alınması gerekiyor mu? Bir de bu ameliyattan sonra tekrarlama ihtimali var mı? Bu ameliyat bana ne kadara mal olur? Ameliyattan sonra fazla deri kaldığını öğrendim, o derinin zamanla yaşımın genç olmasından dolayı toparlama ihtimali var mı? Yani estetik problem yaratır mı benim için? Teşekkürler, cevabınızı bekliyorum…

 58. Soner dedi ki:

  Jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum fakat çekincelerim var iz kalmasi tekrar etme durumu yaptirmazsam kanser olma korkusu mevcut

  Ve ücret konusu 4 5 6 Bin arası fiyatlar söylüyorlar ama tatmin olmadım bilgi verirseniz şükranlarımı sunarım tez zamanda bıçağınızın altına mecburen yatarım iyi gunler hocam

 59. Bahadır dedi ki:

  İyi Çalışmalar Doktor Bey 20 yaşında bir genç erkeğim fakat yıllardır göğüs uçlarımdaki irilik geçmedi biraz kiloluyum fakat kilo verdiğimde de sorun gitmemişti. Jinekomasti ameliyatı ücreti nedir? Nerelerde yaptırabilirim? Gerçekten sosyal yaşantımı çok etkiliyor bu sorun yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

 60. fatih dedi ki:

  Benim jinekomasti sorunum var. Önceden çok aşırı kiloluydum yaklaşık 45 kg verdim birazını tekrar aldım. Hala kilo vermek istiyorum, jinekomasti yaptırırsam kilo verdikten sonra tekrar bir estetik ameliyat yaptırmam gerekir mi? sarkma tekrar oluşur mu ?

 61. ozan dedi ki:

  benim mememin arkadaşlarıma göre daha büyük, yağlı olduğunu gördüm ve jinekomasti ameliyatını öğrendim ameliyat nasıl oluyor, bunun ameliyatsız kesin sonuç veren bir tedavisi var mı ve ameliyat sonrası nasıl izler kalıyor lütfen yardımcı olun

 62. serkan dedi ki:

  ben 25 yaşındayım boyum 172 kilom 85 fazla iri yapılı değilim çok fazla yağ oranım var özellikle göğüslerim gittikçe büyüyor sanki çok rahatsız oluyorum bir şey giyemiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen bilgilendirir misiniz ? yağlarımı mı aldırayım göğüsleri mi küçülteyim bilmiyorum şimdiden teşekkürler saygılar…

 63. ibrahim dedi ki:

  merhaba hocam öncelikle bizlere bu şekilde hizmet verdiginiz için tşk ederim . benim sorunum , meme ucunda şişlik var yaklaşık 1,5-2 cm kadar göğüslerim ise kilodan dolayı biraz yağlı duruyor . memeucu elledigim sıktıgım zaman şişligi iniyor soguk birşeyle temas ettigi zamanda iniyor .tişört giydigim zamandada göğüslerim sivri duruyor . yardımlarınız için tşk ederim

 64. gokmen dedi ki:

  hocam benim problemim diğer hastalarınkine nazaran daha farklı. benim meme ucum kadınlarınki kadar büyük ve sert. fakat memelerde büyüme ve yağlanma yok. bunun için lokal yoldan estetik operasyon geçirmem uygunmudur ve fiyatlandırma hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla.

 65. ibrahim dedi ki:

  mrb teoman bey meme ucum şiş duruyor ben bunun biraz araz internetten araştırmasını yaptım ama tam bilgiye ulaşamadım göğüsüm büyük degil meme ucum şiş duruyor sivri bir şekilde buda rahatsız verici bir udrum beni biraz aydınlatırsanız sevinirim , teşekkürler ingileriniz için

 66. mustafa dedi ki:

  Hocam benim meme uclarım normal bir erkegin meme ucundan büyük bu durum düzeltilebilirmi bu sıkıntıdan kurtulmama yardımcı olabilirmisiniz bu operasyonun maliyeti ne olur şimdiden teşekkürler kolay gelsin

 67. sinan dedi ki:

  Merhaba teoman bey ben 13 yaşımdan beri jinekomasti hastasıyım göğüslerim çok büyük ben bundan çok rahatsız oluyorum ben bu hastalıktan kurtulmak istiyorum ne olur yardım edin,amaliyat olmak istiyorum.Bu ameliyat bana kaç liraya maal olur.Ben asgari ücrete çalışıyorum taksitli ödeme olabilirmi neolur bana yardım edin??

 68. Ramazan dedi ki:

  Iyi gunler ben 23 yasinda bir gencim burnumdan ve gögsümden biraz sikayetlerim var burnumu biraz kücülttürmek istiyorum , sportif bir yapim var ama gögüs uclarim biraz buyuk internette videonuzu izledim anlattiklariniz ilgimi cekdi ucreti ne kadar olur bu konuda bilgi almak isterim ilgilenirseniz sevinirim ilginiz icin simdiden tesekkürler iyi calismalar dilerim.

 69. erkan dedi ki:

  teoman bey merabalar ben meme bolgemdeki yağlardan(gittiğim bir kontrolde meme dokusu oluşmuş olbilir dediler) brde baldır bölgemdeki vücuduma göre daha orantısız yağları aldırmak istiyorum fyat hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

 70. erhan dedi ki:

  Merhaba Sayın Hocam… Size bir konu hakkında danışmak istiyorum…Biliyorum bu mesajı size gönderiyorum fakat okuyacağınızı hiç sanmıyorum,işinizin yoğunluğundan dolayı ama inşallah okursunuz. Bende de jinekomasti rahatsızlığı var ameliyat olmayı o kadar çok istiyorum ki ama olamıyorum..Bu durum erkekler için korkunç bir durum…Ameliyat sırasında bağrışmalar oluyomuş öyle duydum doğru olup olmadığını size sormak istiyorum..lütfen cevaplayın…oluyor ya da olmuyor deseniz yeter..lütfen Hocam…iyi günler

 71. kenan dedi ki:

  Merhaba, Google\’den aradığım bir sorun ile ilgili sitenizi buldum. Sorunum şu ve sitenizdeki yazınız ile ilgili merak ettiğim şu ; 22 yaşındayım 1.80 boy 84kg ve biraz kilolu olduğumdan göğüs büyümesi değilde sol göğüs ucum normalden biraz daha büyük ve bu giydiğim çoğu elbisede beni rahatsız eden birşey. Eskiden zayıf olduğumdan bu sorun pek yoktu ama kilo alınca bu sorun çok belirgin olmaya başladı. Şimdi bu şekilde sadece göğüs ucu için ameliyat mı olmam gerekiyor bu ne şeklilde yapılması gerekiyor. Süresi,fiyatı ile ilgili bilmem gerekenleri öğrenmem mümkünmü acaba sizden ?

 72. erhan dedi ki:

  öncelikle tşkler bu site oluşumunda doktor bey benim sorunum ben özel bir hastanede jinekomasti ameliyatı gecirdim ama hala göğüs bölgesinde şişlik ve sanki yağları hiç alınmamış büyük duruyor bu gün ameliyatın 3 haftaya yakın oldu şu an psikolijim eskiye göre daha kötü bu şişkinlik normal midir teşekkürler.

 73. Gökhan dedi ki:

  merhaba doktor bey ergenliğimden beri yaşadığım bu sıkıntı artık çekilmez bir hal aldı.ben 2 hafta sonra istanbula ameliyat için gelmeyi düşünüyorum.tabi sizde muayenede uygun görürseniz.sizin izine ayrılma ya da başka bir özel durumunuz olabilir beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.ben şu an sigarayı bıraktım onun için biraz zaman geçmesini istiyorum.15 ağustos civarları benim için uygundur şayet o tarihlerde burdaysanız bana 12,13..hiç farketmez muayene için randevu da verebilirsiniz.cevabınızı bekleyeceğim.hoşçakalın

 74. Arif dedi ki:

  Hocam iyi günler. Benim problemim göğüslerimle ilgili. Bİraz büyükler ama fotoğraflardaki gibi değil. Problem meme uçlarında. Meme uçları belirgin değil yani meme uçları toplu değil dairesel biçimde yaygın ve dik. Fakat banyo yaparken veya spor yaparken normal şekline dönüyorlar. Özellikle soğuk su değer değmez meme uçları olması gerektiği gibi oluyor fakat banyo sonrasında anormal yapısına geri dönüyor. Boyum 184 cm Yaklaşık 88 kilo falan idim 1 sene öncesinde kilo vermem sonucunda 82 kiloya falan düştüm sebebi ani kilo verme olabilir mi? Bİrde en önemlisi Kasık fıtığı ameliyatı sonrasında enfeksiyon gelişti sağ testiste orşit meydana geldi tabii ki sonrasında atrofi. Üroloji uzmanına gittiğimde markerler falan tetkik edildi sonuçlar normal doopler usgde de kistik anlamda bir yapıyla karşılaşılmadı. Meme uçlarının bu anormal yapısıyla alakalı beni nasıl yönlendirebilir ve bilgilendirebilirsiniz. Cerrahi bir operasyona gerek var mı? Yoksa spor yaparak bu sronu halledebilir miyim? Biraz hantal bir yapıya sahibim spordan uzak.

 75. enis dedi ki:

  merhaba teoman bey. ben 21 yaşında 1,76 boy 80 kiloyum. memelerimde büyüme var .kilolu olduğumdan kaynaklandığını sanıyorum. çok bir büyüklükte yok aslında ama t-shirt giydiğimde göğüslerim belli oluyor. göğüs bölgemdeki t-shirt gergin duruyor. sizce bu bozukluk kilo verdiğimde düzelir mi yoksa operasyon gerektirir mi. 2. bir sorumda karın ve bel bölgesi için yağ aldırma imkanım var mı. cevaplarınız için şimdiden tşk. iyi çalışmalar.

 76. erkan dedi ki:

  Merhaba,

  benim uzun yıllardır çektiğim bir jinekomasti problemim var , daha önce doktor muayenesi ile tespit edilen 2.derece bir jinekomasti , hatta sağ taraf sol’dan az da olsa daha büyükmüş.. şu an evet biraz kiloluyum , 87 kg , boyum 1.78, 25 yaşındayım.. ancak , jinekomasti problemi ile ne t-shirt giyebiliyorum , ne de göğsümü gere gere oturabiliyorum , hatta kambur oturduğum bile söyleniyor..

  Jinekomasti ameliyatımı en kısa sürede olmayı düşünüyorum ancak değişik yerlerde farklı uygulamalar ve geniş yelpazede ücretler görüyorum, duyuyorum.. Sizin uygulamalarınızdaki prosedür ve ödeme konusunda bilginizi rica eder , iyi çalışmalar dilerim..

 77. İbrahim dedi ki:

  Jinekomasti ameliyatlarının fiyatlarını öğrenmek istiyorum.Teşekkürler.

 78. aras dedi ki:

  fiyat öğrenmek istiyorum

 79. kadir dedi ki:

  merhabalar hocam göğüslerimde biraz yağ ve biraz meme dokusu varmış. sanırım liposuction yeterli olacak. benim sorum hangi liposuctionu kullanıyorsunuz. genel anestezi almak istemiyorum. sanırım bu da mümkün? teşekkürler

 80. remzi dedi ki:

  Teoman bey merhaba,sorunum belirttigim gibi jinekomasti.meme ucu ve meme bolgem buyuk ve bu beni cok rahatsiz ediyor.umarim mailim size ulasir ve bana donus yaparsiniz.cunku benim acimdan cok rahatsiz edici bir durum.hakikaten insan pskolojisini bozacak kadar buyuk bi sorun.yardiminizi bekliyorum.simdiden tesekkur ederim,iyi gunler..

 81. İbrahim dedi ki:

  Slm hocam gögüsüm fazla yağlı ondan dolayı sarkık duruyor bayan gögüsü gibi bununla ilgili ne yapabiliriz

 82. fethi dedi ki:

  ben 18 yasındayım boyum 175 kilo 78 göğüslerim anormal derecede büyük tişört giyemiyorum denize giremiyorum çünkü utanıyorum lütfen bni bilgilendirin bu sorundan kurtulmak istiyorum

 83. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Bu biliyorsunuz bu jinekomasti denilen bir sorun. Aslında çok yaygındır, çok büyük oranda da bir sağlık sorunu teşkil etmez. Ama estetik olarak son derece rahatsız edicidir. Çözümü de ameliyattır.
  Sizin için gerekecek işlemin detayları için sizi görmeden, muayene etmeden net bir şey söylemem elbette zor.

  Şimdilik benim tarzım hakkında genel bilgiler vereyim, geldiğinizde çok daha detaylı bilgi veririm. Ben bu ameliyatta hem liposuction ile yağları alıyorum hem de içeride hala kalan meme bezlerini meme ucundan çıkartıyorum. Bu benim geliştirdiğim ve yayınladığım, dünyada kabul gören bir teknik. Bu şekilde yapıldığında ameliyat geride sorun yaratabilecek meme dokusu bırakmıyor ve hem alınan sonuç etkili oluyor hem de ileride tekrar aynı duruma gelmesi engelleniyor.

  Ameliyatlarım 1-1.5 saat sürüyor, ameliyattan 1-2 saat sonra hastaneden eve çıkabilir, ertesi sabah araba kullanabilir, işinize gidebilirsiniz. Ağrınız, alınacak bir dikişiniz, özel bir pansumanınız vs… olmayacak. Dren vs… kullanmıyorum. Size sadece basit bir korse takacağım, bunu bir hafta kadar takmanızı isteyeceğim. Yağları aldığım liposuction noktalarında ince bir bant olacak. Sonucu hemen son haline yakın görebileceksiniz. Kol hareketlerinde biraz hassasiyet olur ama gerçek anlamda bir ağrınız muhtemelen hiç olmayacak

 84. samet dedi ki:

  ben göğüs etrafımdaki yağları aldırarak göğüslerimin küçülmesini istiyorum yada bunun başka bi yolu varsa onu denemek istiyorum bilgi verirseniz teşekkür ederim.

 85. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Merhaba fiyat ve bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

 86. MAHMUT dedi ki:

  ıyı gunler muayne ıcın gun ve saat vede meme kucutme operasyonun fıatı maıl yollu ıle donersenız sevınırım ıyı calısmalar

 87. Özgür dedi ki:

  iyi günler 1 yıl önce jinekomasti muayenesi olmuştum, Teoman bey’e Amerikan hastanesinde ameliyat diye konuşmuştuk daha sonra vazgeçmiştim.
  Şuan tekrar düşünüyorum tekrar muayene olmam mı gerekiyor yoksa bilgilerim kendisinde mevcut mu ?

  iyi günler

 88. Op. Dr. Teoman Doğan dedi ki:

  Sorunuzun cevabı mail adresinize iletilmiştir.

 89. Selim dedi ki:

  Jinekomasti operasyonlarında boy ve kilonun önemi var mı ? Biraz kilolu biriyim acaba kilolarımı versem jinekomastiden kurtulabilirmiyim

 90. Caner dedi ki:

  Hocam merhaba biliyorum parasız bu operasyon olmaz ama size ben bu ameliyatı yaptırmak istiyorum eğer bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hatta yaz tatillerinde yanınızda bile çalışırım yeter ki bu ameliyatı olayım bana yardımcı olun.

 91. Nihat dedi ki:

  Jinekomasti ameliyatı ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim ?

 92. Volkan dedi ki:

  Hocam jinekomasti ameliyatı ile ilgili olarak videolarınızı izledim oldukça etkilendim bende liposuction ameliyatı ile jinekomasti olmak istiyorum. Bu operasyon bana uygun mu bilmiyorum resimleri gönderirsem bana bu konuda yardım edermisiniz

 93. Gökhan dedi ki:

  14 yaşıma daha yeni girdim ama göğüslerimde şişmeler var kadın göğüsü gibi oldular bu konudan dolayı çok utanıyorum arkadaşlarım dalga geçiyor ne yapabilirim. Bu konuda yardım istiyorum.

 94. deniz dedi ki:

  Hocam jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum kaç gün sonra işime dönebilirim ve fiyatlarla ilgili olarak bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 95. Ömer çap dedi ki:

  Doktor teoman bey jinekomasti alanındaki başarılarınızı çok duydum bana da bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum. Randevu tarihi verirseniz hemen gelip ameliyat olmak istiyorum.

 96. mehmet dedi ki:

  Hocam merhaba,

  Jinekomasti problemi yasiyorum sizinle gorusmek muayene olmak ve ameliyati planlamak istiyorum. Konu ile alakali desteginizi rica eder, iyi calismalar dilerim.

 97. cem dedi ki:

  Iyi günler,

  Jinekomasti ameliyati icin fiyat bilgisi almak istiyorum. Yaşim 28, boy 1.83 ve kilo 94.

  Selamlar,

 98. ugur dedi ki:

  Hocam merhablar kolay gelsin.benim bir sorum olacaktı jinekomasti hangi uzmanlık alanına girmektedir.Fiyatı ne kadardır

 99. Muhammed dedi ki:

  Hocam iyi aksamlar.Ben de sanirim meme buyumesi var.Bu yuzden psikolojik olarak kendimi bazen iyi hissetmiyorum. Rica etsem jinekomasti ucreti hakkinda bilgi verebilirmisiniz. Bir de ssk ile anlasmaniz var mi? Tesekkurler…

 100. murat dedi ki:

  İyi çalışmalar.
  Size resim gönderdim Resimlere göre Jinekomasti için ameliyat olmam gerekli mi ve fiyat bilgisi alabilir miyim…

 101. Senol dedi ki:

  Teoman hocam merhaba ben jinekomasti hastasıyım ameliyat olmak istiyorum ama bulgaristan da yaşıyorum istanbula gelsem beni ameliyata almanız mümkün mü acaba mümkünse bana kacamali olur ve nezaman uygunsunuz

 102. Eray dedi ki:

  Teoman abi ben mersin den Eray benim sismandm gobegim eridi ama göğüs lerim hale duruyor sosyal yasantimdan hicbir zevk almiorum denize havuza giremiorum bana yardımcı olabilir misin

 103. tuncay dedi ki:

  hocam merabalar benimde diger arkadaşlar gibi sorunum aynı benım ıkı gogusumde de yaglanma var fakat sol gogsum birazdaha buyuk sizinle nasıl ırtıbata gecebılırım bide bu amelııyatın malıyeti ortalama nedir ben acıl kurtulmak istiyorum bu sorunumdan yardımcı olursanız sevınırım hayırlı bayramlar

 104. emre dedi ki:

  .Çocukluk dönemimden kalan yağlar sebebi ile göğüs bölgelerim yağlı ancak yumuşak seviyede, sol taraf çok azda olsa biraz daha büyük. Yıllık iznimde bu ameliyatı olmak istiyorum. Yerinizi ve ameliyat fiyatınızı belirtirseniz çok sevinirim.

 105. timur dedi ki:

  Ben jinekomasti operasyonun ortalama ne kadar tuttuğunu ve operasyonlarınızı nerede yaptığınızı öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

 106. turgay dedi ki:

  Merhaba Ben 17 yaşındayım 4 aydan bu yana jinekomasti sorunum var. Doktora gittim hormon testi yaptırdım referans 3 ile 8 aralığında 3.0 çıktı. Bir ay sonra da bu rakam 4\’e çıktı. Sağ tarafımda küçük bi beze varken solda biraz daha fazla. Bu sorun düzelir mi, beklemeli miyim yoksa ameliyat mı olmalıyım. Eğer beklemeliysem kaç ayda düzelecek bir sorun ? Son olarak prolaktin değerim 12 çıktı. Bir ay önce de 14 idi. Referans (4-15) Şimdiden teşekkürler Teoman Bey, cevabınızı merakla bekliyorum.

 107. kemal dedi ki:

  merhaba hocam ben 25 yasında unıversıte ogrencısıyım. 18 yaslarında 120 kılo cıvarındayıdm.
  spor ve kosu ıle 95 kıloya kadar ındım ancak gogus kısmım fazla zayıflayamadı.Arastırdım ve ben de amelıyat olmak ıstıyorum.
  Fiyat hakkında bılgı almak ve amelıyat ettıgınız hastalarınız ozel degılse resımlerını gormek ıstıyorum… tesekkur ederım. ıstanbulluyum zaten muayene olmaya gelıcem tezımı bıtırdıgımde ınsallahh…

 108. özgür dedi ki:

  jinekomasti ve liposuction için randevü almak istiyorum, şuan tarih olarak emin değilim ama Teoman bey hangi günler müsaittir? iyi çalışmalar

 109. Ömer dedi ki:

  jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum hangi şegirdesiniz ve ne kadar maliyetim olurrr

 110. Muezzinoglu dedi ki:

  hocam iyi günler jinekomassi ameliyatı olmak istiyorum lütfen bana aşağı yukarı bi fiyat verin denemediğim yöntem kalmadı bitürlü küçültemiyorum,burdan yazdığım içinde kusura bakmayın 12 saat çalışıyorum eve gelir gelmez uyuyorum zar zor buldum sizide yardımcı olursanız inanın çok iyi olur saygılar..

 111. Erim dedi ki:

  hocam merhabalar, vücudum son senelerde yağlandı ve göğüslerimin büyümesi beni rahatsız ediyor. Jinekomasti mi yoksa sadece göğüs yağlanması mı olduğunu bilmiyorum. Ben sizden muayene ve sonrasında gerekirse ameliyat ücretini öğrenmek istiyorum teşekkür ederim.

 112. Omer dedi ki:

  hocam jinekomasti ile ilgili soru sorabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir