İnstagram Sayfası

Göğüs büyütme kimler için uygundur ?

“Göğüs büyütme kimler için uygundur ?” için 6 cevap

 1. Murat dedi ki:

  hocam kepçe kulak ameliyatı sonrası kulak son şeklinin ne zaman alır ve açılma riski ne zaman ortadan kalkar

 2. Sultan dedi ki:

  Merhaba Dr. Teoman Bey..

  Mayısda karın germe ameliyatı için görüşmüştük..
  Hala paramı toplarlamaya çalışıyorum eylüle kadar smile ifade simgesi Verdiğiniz fiyatın yarısını teklif eden iyi cerrahlar var ama ben sizi çok sevdim 0 güvendim bu çok önemli cerrah seçiminde.. son kuruşuna kadar helal olsun diyip sizin başarılı ellerinize teslim olmayı çok istiyorum umarım en kısa zamanda toparlarım.. frown ifade simgesi ama birdahakine kızınızı da görmek isterim smile ifade simgesi iyi tatiller diliyorum.. sevgiyle kalın

 3. Ramazan dedi ki:

  Sayın Dr. Teoman abi benim dişlerim çok seyrek bende bundan rahatsız oluyorum bunun tedavisi mümkün mü ve maliyeti nedir bu konuda bilgi alabilir miyim? Sık ve güzel dişlerim olsun istiyorum çünkü fotoğraf çekilirken dişlerimi gizlemekten çok sıkıldım

 4. Tuğçe dedi ki:

  Çatlaklarım ın çoğu yeni sadece 3 yıllık kalçamda var eğer bunlardan kurtulabilirsem çok mutlu olurum

 5. Tuğçe dedi ki:

  İyi günler doktor bey size bir sorum olacak ben 19 yaşındayım, kilo alıp vermeme rağmen vücudumda çatlaklar oluştu bunun için bana yardımcı olabilir misiniz?

 6. Özge dedi ki:

  Hocam iyi günler instagramdan ameliyat ettiğiniz hastaları gördüm öncelikle sizi tebrik ederim gerçekten dalında başarılı bir doktorsunuz.
  Hocam ben 16 yaşındayım, öğrenciyim bende burnumdan çok rahatsız oluyorum. Uzakta olduğum için sizinle yüzyüze görüşemiyorum o yüzden msj atmaya karar verdim 16 yaşımda ameliyat olabilir miyim? Ve fiyatını öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir