İnstagram Sayfası

Karın germe ameliyatı

Karın germe ameliyatı (Abdominoplasty) karın estetiği ve göbek estetiği ameliyatları içerisinde en etkili olanı demek doğru olur. Her hamilelik karın bölgesini deforme eder. Göbek estetiği de bozulur. İkinci, üçüncü doğumlarda, ikiz gebeliklerde ve çok kilo alınan hamileliklerde deformasyon iyice artar. Karın derisi bollaşır ve çatlar. Karın duvarını oluşturan bağ dokusu da gevşer ve karın duvarı öne doğru çıkıklaşır ve şişkinlik oluşur.

KARIN ESTETİĞİ VE KARIN GERME AMELİYATI

Karın germe ameliyatı hamilelik sonrasında kendi başınıza düzeltmenizin neredeyse imkânsız olduğu bütün bu sorunların hepsini bir seferde çözebilecek tek uygulama. Spor yaparak karın sarkıklığınızı ya da cilt tedavileri uygulayarak çatlaklarınızı ancak bir yere kadar düzeltebilirsiniz.

KARIN GERME AMELİYATI NASIL ETKİLER

Bu ameliyat hem karnınızdaki çatlak derileri yok edebilir, hem fazla yağlarınızı giderir hem de karın duvarınızı tekrar eski gerginliğine kavuşturur.
Hamilelikte bozulupta bu ameliyat ile düzeltilemeyecek neredeyse hiçbir şey yok gibi.

Buraya kadar olanlar iyi haberlerdi. Kötü haber ise bu ameliyatın bazı eksileri olmasıdır. Bir kere göbek deliğinizin üzerinde kalan çatlakların büyük kısmı bu ameliyat ile giderilemez. Ama bu çatlaklar gerginleşerek çok daha az belirgin hale gelirler. Bu ameliyat bikininizin içerisinde kalacak olsa da sezaryen izinin iki katı uzunlukta bir iz bırakır. Ayrıca karın germe ameliyatı bütün estetik ameliyatlar içerisinde en ağrılı olan, en geç ve zor iyileşeni.

HAMİLELİK SONRASINDA KARIN VE BEL BÖLGESİNDE OLUŞAN PROBLEMLER:

1. Karın kasları orta hattan kenara doğru kayarak bebeğe yer açmaya çalışıyorlar ama doğumdan sonra tam olarak eski konumlarına dönemiyorlar. Dolayısı ile karın duvarında bir esneklik ve öne doğru, sanki gaz varmış gibi, bir şişkinlik oluşuyor.

2. Ciltte, özellikle alt karında çatlaklar oluşuyor.

3. Bütün bunların üzerine hamilelikte alınan kilolar geliyor. Birçok anne doğumdan sonra eski kilosuna dönemiyor. Vücutta kalan bu fazla kilolar en çok karın bel ve üst bacaklarda birikiyor. Bu yağlanma sonucu sadece göbek deliği ve etrafında değil ve belde ve kasıklarda da sarkma, kırışıklık ve yağlanma gibi deformasyonlar görülüyor.

Çatlaklar: Doğum öncesi anne vücudunda birçok değişiklik olur. Bebek büyüdükçe annenin karın kasları gevşer ve zamanla açılmaya başlar. Karın derisi de genişleyerek gelişen bebeğe yer açmaya çalışır. Hamileliğin son aylarında gerginlik o kadar artar ki derinin içerisinde bulunan ve sağlamlığını sağlayan kolajen iplikçikleri yırtılmaya başlar. Özellikle karın alt tarafında görülen bu yırtıklar deri yüzeyinde çatlaklar olarak gözükür. İkiz bebek taşıyan ya da ikinci üçüncü hamileliğini yaşayan ya da hamilelikte kontrolsüz kilo alan annelerde bu çatlakların oluşma ihtimali de artar.

Aynı çatlakların aşırı kilo alıp veren insanlarda da oluşabileceğini de akılda tutmakta fayda var. Hatta bu tür cilt sarkmalarına ve bozukluklarına erkeklerde dahi rastlanabiliyor. Sonuçta deri kapasitesinin üzerinde gerilirse cilt elastik yapısını kaybedebiliyor ve çatlaklar oluşuyor.

AMELİYAT:

Bu ameliyatta sezaryen izi seviyesinden yanlara doğru bir hat üzerinden göbek deliğine kadar olan bir alandaki çatlamış ve sarkmış olan deri alınıyor. Göbek deliği yukarısında kalan deri gerilerek aşağıya indiriliyor. Göbek deliği de yeniden oluşturuluyor. Eğer gerekiyorsa karın etrafındaki fazla yağlar da liposuction ile alınıyor.

Gevşemiş karın kasları sıkılaştırılarak eski sertliklerine kavuşturuluyorlar. Bunun için fıtık ameliyatlarında kullanılana benzer bir dikiş tekniği kullanılıyor ve gevşek karın ön duvarı kasları kendi üzerine katlanarak hem daraltılıyor hem de sağlamlaştırılıyor.

YAĞ ALMA (LIPOSUCTION) BU AMELİYAT İLE BERABER YAPILABİLİR Mİ ?

Bu sorunun cevabı doktorunuzun kullanacağı teknikte. Klasik tekniklerde yağ alma bu ameliyat ile beraber yapılamaz. Ama son tekniklerde ameliyat daha basitleştirildiği için istenildiği kadar yağ da alınabilir. Bu konuda doktorunuza danışın.

AMELİYAT TEKNİĞİNDE EN SON GELİŞMELER:

Yıllarca bu ameliyat karın bölgesinin ortasını düzeltmek amacıyla uygulandı. Sadece sarkık ve çatlak deriler çıkarıldı ve yapılan iz en azda tutulmaya çalışılarak bel ve kasık bölgesi önemsenmedi.

Oysaki sadece karın ortasındaki bariz çatlaklar ve sarkma tedavi edilir ama daha az göze batan kasık ve bel tedavi edilmezse elde edilecek sonuçta tatmin edici olmaz. Son yıllarda yapılan en büyük yenilik bütün karın, bel ve kasıklara beraber değerlendiren ve hepsinde ortak olan problemi aynı anda düzelten tekniklerin ortaya çıkması oldu. Artık bu teknikler ile bel ve kasık bölgelerini de toparlamak ve hamilelik öncesinden bile daha iyi bir görüntü elde edebilmek mümkün. Birçok hasta bu ameliyattan sonra hamile kalmadan önceki hallerinden de düzgün bir karın ve bele sahip olabiliyorlar.

Yandaki resimleri bu gözle tekrar inceleyin. Elle yapılmış resimlerdeki gösterilen sonuç size abartılı gelmesin. İyi yapılırsa yeni teknikler bu kadar etkili olabiliyor.

AMELİYAT İÇİN EN DOĞRU ZAMAN:

Anneler için ideal zaman birinci yılın sonu. Bu sürede hem anne verebileceği kiloları vermiş oluyor hem de sarkıklığın ve çatlakların derecesi tam olarak ortaya çıkıyor. Bu ameliyat daha sonraki hamilelikler için bir problem de teşkil etmez. Ancak çok yakın bir tarihte yeni bir gebelik planlanıyorsa yine bu ameliyatı ertelemekte fayda var. Yeni bir hamilelikte yeni deformasyonlar oluşacağını göz önüne almak ve tedaviyi ikinci hamilelikten sonraya bırakmak daha doğru.
Eğer çatlakların sebebi hamilelik değil kilo alıp verme ise tedaviyi kilo verme sürecinin sonunda yapmakta fayda var. Böylece deformasyonun tamamını görmek ve tedavi etmek mümkün oluyor.

KOMPLİKASYONLAR VE ÇIKABİLECEK SORUNLAR:

Her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyat için de olası komplikasyonların başında, kanama ve enfeksiyon var.

Bu tür ameliyatlarda ciddi bir kanama olması olasılığı yok. Kanama dikişlerinizin altında kan birikmesi yani “hematom” şeklinde olabilir. Doktorunuz sizi yeniden ameliyathaneye alarak bu birikmeyi temizlemek ve kanamayı, eğer devam ediyorsa, durdurmak isteyebilir.

Aynı şekilde ameliyattan sonra beşinci gün civarında oluşan kızarıklık, ateş ve şişlik enfeksiyon habercisi olabilir. Yine çözüm enfeksiyonun temizlenmesi ve tabii antibiyotik tedavisi olacaktır.

Cilt kaybı, yine nadir olmasına rağmen görülebilecek komplikasyonlar arasındadır. Bu bir germe ameliyatı olduğu için deri katmanlarına yük biner ve derinin dolaşımı bozulabilir. Genellikle ameliyattan sonra sigara içen hastalarda gözükür. Deri siyah renkli sert bir şekil alır ve uzun süre pansuman yapılması gerekebilir. Bu süreyi kısaltmanın bir yolu da küçük bir müdahale ile ölü cildin temizlenmesidir. Aynı deri problemi göbek deliğinde de görülebilir. Bir müddet pansuman sonucunda bu tür problemler genellikle tahminlerin ötesinde iyi iyileşirler. Sakın bir şey olmaz diye sigaraya başlamayın. Ameliyattan sonraki ilk iki haftanın kritik olduğunu unutmayın.

Yara iyileşme problemleri genellikle ameliyatta kullanılan kalın dikişlerin yarattığı problemlerdir. Bir kaç günlük pansumandan sonra iyileşirler. Ama bu tür reaksiyonların ameliyattan aylar sonra bile ortaya çıkabileceğini bilin.

Asimetri yine bu ameliyattan sonra karşılaşılabilecek sorunlar arasında. Ciddi asimetrilerde bir rötuş ameliyatı gerekebilir. Kullanılan klasik tekniklerde yara izinin her iki ucunda deride potlar oluşabilir. Bunlar genellikle zaman ile değişmezler ve kalıcı olurlar. En iyi çözüm küçük bir müdahale ile bunların alınmasıdır. Ama bu yara izini bir kaç cm. uzatır.

SIK SORULAN SORULAR:

Hamilelik sırasında ne gibi önlemler alınabilir ?

Bu çatlakları ve sarkıklıkları önlemek her zaman mümkün olmasa da hamilelik öncesinde düzenli spor yapan ve hamilelik sırasında kilolarını kontrol edebilen anne adaylarında çok daha az rastlandığı da bir gerçek. Ama ne kadar dikkat edilirse edilsin derinin dayanma noktasının daima bir sınırı var ve bu sınır aşıldığında ciltte yırtıklar ve çatlaklar başlıyor.

Sadece yağ alma (liposuction) ile sorun giderilemez mi ?

Eğer deride çatlak yok ise ve sarkıklık minimalse sadece yağ alma yeterli olabilir. Genellikle az kilo alınmış ilk hamileliklerden sonra bu ameliyat uygun olur. Ama ikinci üçüncü hamileliklerden sonra, ikiz gebeliklerde ya da aşırı kilo alınan, yani 30 – 40 kg alınan hamileliklerden sonra sadece yağları almak derinin sarkmasına neden olur.

İzler sırta kadar devam etmeli mi ? daha kısa izli ameliyatlar olabiliyormuş ?

izinizin uzunluğu tamamen cilt sarkıklık ve fazlalığı ile orntılı. 30 derece öne eğilin kasıklarınızdaki fazlalığı canınızı biraz acıtacak kadar sıkıştırın. bu fazlalık ameliyatta alınmazsa ameliyatınız kötü sonuç verir. u fazlalık alınınca da arkaya doğru ne kadar gidilmesi gerektiği de belli olur. sizde anlayabilirsiniz. bu bir fazlalık çıkarma ameliyatı. sadece sezeryan izi içinde kalınırsa çıkacak fazlalık bir avuç kadar olur. arkaya dönerseniz bunun en az 10 katı fazlalık alırsınız, sonıçta onkatı iyi olur. bence bu ameliyatı ya tam olun, ya hiç olmayın. kısa tutulan abdominoplastiler kötü sonuç vermemekle kalmazlar aynı zamanda kesi sınırlarında “pot” lara sebep olurlar ve ikinci, üçüncü ameliyatları olmak zorunda kalırsınız. işin bence en kötü ve ironik kısmı kesiler bu potları alırken arkaya doğru uzar ve ilk başta itiraz ettiğiniz yere kadar gelirler. istelikte sizin estetik görüntünüze en küçük bir katkıları olmadığı için siz ameliyat sonucundan memnuniyetsiz olmaya devam edersiniz. bu iişin doğrusu en fazla miktarı ilk baştan planlayarak çıkarmak. bu sizi bir sprocu kadar ince belli ve dümdüz karınlı yapar, beliniz kasıklarınız gerilir. diğer alternatif kısa izli tekniklerde karın orta hattınızda gerginlik olur, yanlar aynen sarkık kalmaya devam eder.

Bu izler beni ne kadar rahatsız eder ?

Ameliyat izi bikini içerisinde kalıyor. Siz çıplakken ince beyaz bir çizgi olarak gözükecektir. Gerçekten sarkık, çatlaklar ile dolu bir karında bu izler kolaylık ile kabul edilebilir. Ama sadece karına şekil vermek için bu ameliyat önerilmez.

Bu ameliyattan sonra hamile kalabilir miyim ?

Evet. Bu ameliyat ne hamile kalmanıza engel olur ne de gebelik sırasında bir sıkıntı yaratır. Ama doğumdan sonra karnınız yine bir miktar gevşeyecektir.

Mini karın germe (mini abdominoplasti) nedir ?

Sadece göbek deliği altında kalan bölgenin gerilmesidir. Bel ve kasıklara etkisi olmaz, göbek deliğini düzeltmez. Ama yapılan kesik daha küçüktür, iyileşme daha hızlı olur. Özetle: mini ameliyat = mini sonuç. Bütün problemi sadece karın altıyla sınırlı olan nadir hastalara önerilir.

Daha önce karın germe ameliyatı oldum ve memnun değilim, yeni teknikler ile yeniden ameliyat olabilir miyim ?

Evet, olabilirsiniz ve çok iyi sonuç alabilirsiniz. Ama bu ikinci ameliyatınızda eğer yağlarınızı da aldırmak istiyorsanız ameliyat karın ve bel bölgesinden çok sınırlı yağ alınabileceğini bilin. Bu bölge daha önceki klasik teknik ile yapılan ameliyatta zeminden kaldırılmış olduğu için kan dolaşımı normalin altında kabul edilir ve yağ alma gibi yıpratıcı işlemler mümkün ise yapılmaz.

İPUÇLARI:

• Göbek deliğinizin üzerinde kalan çatlaklarınız yok olmayacak, sadece geriler daha iyi hale gelecekler. Derinizi gererseniz yaklaşık olarak nasıl gözükebileceklerini anlayabilirsiniz.

• Bu ameliyat ile karnınıza mükemmele yakın şekil verilebilir ama sezaryen izinin daha uzunu bir iz kalması kaçınılmazdır.

• Karnınız ne kadar sarkık ve yağlıysa kalacak olan ameliyat izi de o kadar uzun olacaktır.

• Ameliyattan aylar sonra dahi küçük apseler halinde dikiş problemleri yaşama olasılığınız var. Ama bunların genellikle basit pansumanlar ile bir haftada iyileştiğini de bilin.

• Bunun estetik cerrahi ameliyatları içerisinde hasta için en sıkıntılısı olduğunu unutmayın. Karın kaslarınızın orta hatta onarılması nedeniyle ameliyattan sonra günlerce “cenin” pozisyonunda yatmanız ve ayakta öne eğik durmanız gerekecek. En iyimser tahminle işinize bir hafta sonra dönebilirsiniz. Bunları baştan kabullenin.

• Ameliyat öncesi bağırsak temizliği yapmak, yani iki üş gün boyunca sadece sıvı gıda almak ve barsak temizleyici ilaçlar kullanmak ameliyat sırasında doktorunuzun karın kaslarınızın tam olarak onarabilmesine yardım eder. Bunu peşinen sakın reddetmeyin. Ameliyattan sonra da bir kaç gün sulu diyetinize devam edin, gaz yapıcı yiyeceklerden uzak durun.

• Bu ameliyatta amaç sadece sarkık karın bölgesini tedavi etmek değil, beli ve kasıkları da gençleştirmek olmalı. Bu konuda doktorunuzdan bilgi alın.

• Bu ameliyat ile beraber yağ alma (liposuction) da yapılabilir.

• Ameliyattan sonra sigara içmek cildinizde ciddi problemler yaratabilir. Sakın içmeyin. Bütün ameliyat planları sizin sigara içmeyeceğiniz varsayımı ile yapılır. Kuralları değiştirirseniz dengeleri bozabilirsiniz.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SİZİ NELER BEKLER:

Bu büyüklük ve zorluk olarak büyük bir ameliyat. Ağrılı bir ameliyat demek doğru olur. Hastalar genellikle ilk 3–4 gün ağrı hissederler ve karınlarının gergin olduğundan yakınırlar.

Ameliyattan sonra en az 2 gün, genellikle 4 gün tuvalet dışında yatak istirahat şart. Üstelik yatakta sere serpe yatmanızda mümkün değil, bu ilk günleri cenin pozisyonunda, öne eğik geçirmeniz gerekiyor. Ancak bu pozisyonda olduğunuzda dikişleriniz üzerindeki gerginlik hafifler ve rahat edersiniz. Dördüncü günden sonra her şey normale dönmeye başlar. 7- 9 gün arasında dümdüz durabilir ve yatabilirsiniz.

Ameliyat sonrası bir gün hastanede yatmanız gerekiyor. İşinize ancak bir hafta sonra dönebilirsiniz.

Yinede ağrı için ağızdan alınacak basit bir ağrı kesici yeterli olacaktır. Bu ameliyat ciddi morarmanın ve şişliklerin beklenmediği bir girişimdir.

Çalışıyorsanız bu ameliyat için bir haftanızı ayırmanız şart.

AMELİYATIN KARNESİ:

Anestezi şekli: Genel.

Ameliyat öncesi hazırlık: Bağırsak temizliği amacıyla iki gün sulu diyet, bazen müshil. Ameliyattan sonrada bir kaç gün sulu diyet.

Ameliyat nerede yapılmalı: Bir hastane ameliyathanesinde.

Ameliyat süresi: 3 saat.

Hastanede yatış süresi: Bir gece.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Estetik cerrahinin belik en sıkıntılı ameliyatı. İlk günlerde (2–4) sadece tuvalet için ayağa kalkılabilir. Yatakta “cenin” pozisyonunda yatmak, ayağa kalkınca belden öne eğik, “iki büklüm” durmak şart. İlk bir kaç gün hafif ağrı olur. Eğer cenin pozisyonu ve yatak istirahatına uyulursa ağrı en aza iner. Yine de ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: 3-6 gün arasında, orta derecede.

Pansuman: 5 günde tamamen çıkarılıyor.

Korse: Birinci haftada hafif bir karın korsesi takılıyor ve en az üç hafta taşınıyor.

Dikişler: Alınması gereken dikiş yok.

Ne zaman işe dönülebilir: En erken 7. gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 4 hafta sonra koşuya ve diğer hafif sporlara başlanabilir. Ağırlık kaldırmak için 5-6 hafta beklemeniz şart.

Son şekil: Genellikle bir iki ay göğüsler olduğundan %30 daha büyük dururlar. Bunun sebebi cerrahi şişliklerdir. Bunların geçmesi ve memenin tam şeklini alması üçüncü ay civarında olur.

 

#

 

Mini karın estetiği (abdominoplasti) nedir ?

 

 
 

Karın estetiği nasıl bir ameliyat ? kaç çeşidi var ?

 

 
 

Ben karın estetiği ameliyatını nasıl yapıyorum ?

 

 
 

Karın estetiği ameliyat günü ve sonrası neler yaşanır ?

 

 
 

Karın estetiği ameliyatı kimler için uygundur ?

 

 
 

Karın estetiği olası sorunlar ve komplikasyonlar ?

 

 
 

Karın estetiği liposuction ile beraber uygulanabilir mi ?

 

 
 

Sonucu beğenilmeyen karın estetiği ameliyatları ?

 

 

“Karın germe ameliyatı” için 73 cevap

 1. Fatma dedi ki:

  Merha degerli sayin hocam, ben TT&BBL yaptirmak istiyorum ayni anda? daha oncede ayni emaili gonderdim turkiyedeki hocalarima fakat hayir olmaz ikisi ayni anda dediler, uzuldum, ama benim arkadasim yaptirdi 5sene once ama ben ucamam 14saat uzun ucuslardan korkarim ben turkiyeye her zaman gelemem cunku im in london. Tesekkurler Saygilar

 2. hatice dedi ki:

  Merhaba Teoman doktor,

  Sizden karın germe hakkında bilgi almak istiyorum, ameliyat öncesi ve sonrası birde ameliyat ücreti. Karın resimleri ekte bulabilirsiniz.

  Sizden haber bekliyorum. İyi günler dilerim

 3. Hatice dedi ki:

  karın yağı aldırma ve gıdı aldırma ameliyatının ücretini öğrenmek istiyorum.teşekkürler

 4. Ayçin dedi ki:

  ben konuda basettiğim iki amleyatı aynı anda olma istiyorum 3 sene önce 1 dogum yaptım konu ile ilgili iki ameliyatı aynı anda oldugumda ne zaman işe aşlayabilirim ne kadar süre orda kalmam gerekiyr ayrıca fiyat nedir ve de hangi hastanede ameliyatlar yapılıyor bunları merak ediyorum.ayrıca sorma istediğim cok zayıf birisi deilim yani 90 kilo dayım 167 cnm boyum var bu ameliyatları olmadan önce kilo vermem sartmıdır?

 5. GÜLÜZAR dedi ki:

  Merhabalar Teoman Bey. 28 yaşında (tek) 30 yaşında (ikiz) gebelik yaşadım. 2 yıl ard arda olan doğumlarım gerçekleşti. kilolu bir bayan değilim ancak karnım yağlı sarkık. Ortalama ameliyat ücreti ne kadardır ? Sağlıcakla kalınız.

 6. Mine dedi ki:

  Teoman bey 360 derece karın germe ilgimi çekti.Daha önce bir ön görüşmem oldu,(ama çok kısa ve tatmin etmeyen bir görüşme oldu 20 dk.sürdü fotoğraf çekimi dahil,) karın germe için uygun bir adayım.Kilom 47 boy 1.58 karın çevrem 86cm.hiç karın çatlağım yok, doğum sonrası oldu.Öncesinde gayet ince belli biriydim.Doğum sonrası spor yaptım, zayıfladım ama sonuç değişmedi.Yaşam kalitem ve psikolojim bozuldu.Antalyada olmam ve bakıma muhtaç 3 yaşında çocuğum olması düşündürüyor.İyileşme süreci ve diğer konularda bilgi istiyorum.Ameliyat olsam kaç günde dönebilirim yaşadığım şehre.Bir de ameliyattan çok korkuyorum :), Cevaplıyacağınızı ümit ediyorum.Teşekkürler.

 7. Tuba dedi ki:

  Merhaba Teoman Bey,ilk olarak İşkule\’deki muayenehanenize gelmiş doğum sonrası özellikle karın/sırt bölgesine de yayılan yağlarımla ilgili konuşmuştum. Daha sonra özel sebeplerden gelemedim tekrar, ve bu sene size bir email yazdım fiyatları soran, hemen cevap verdiniz teşekkür ederim. Şubat ayı içinde sizinle tekrar görüşmek üzere geleceğim.Eritemediğim bu yağlar artık dayanılmaz hale geldi.Denemediğim yöntem(MLS,kavitasyon,diyetler..) kalmadı ve artık ameliyat dışı hiçbir yeniliğe güvenim de kalmadı. Ama maalesef sadece karın ve sırttaki yağlardan kurtulmak beni tamamen mutlu etmeyecek, bacaklarda da ciddi kalınlaşma var tabi(doğumda alınan 20kg bunlara sebep). Estetik açıdan herşeyi düzeltmekse maddi olarak beni zorlayacak tabi. Bahsettiğim bölgelere ameliyatlar peşpeşe yapılabilir mi? Karın germeden sonra bacaklara farklı bir yöntem uygulanıp incelme sağlanabilir mi?Ve tabi tüm bunların maliyeti nasıl olur-iyileşme süreci ve ameliyat sonrası dönem nasıl geçer? Kısa da olsa beni aydınlatır ve biraz da rahatlatabilirseniz sevinirim, artık bu ekstra yağlarla yaşamam beni çok fazla mutsuz ediyor. İşkulelere geldiğimde karın germeyi annenize uyguladığınızı söylediğinizden beri size ve yönteminize çok güvendim ve diğer tüm yöntemlere güvenimi tamamen kaybetmişken sizinle başlarsam sonuçtan tamamen memnun kalacağımı düşünüyorum. Formda boy/kilo yazacak yer yok ama ben 1,71 boyunda 87kg\’yum. Vücudumun istediğim şekle gelebilmesi mümkün değil mi? 38-40 beden arası benim için ideal olan (şu anda 42 beden giyiyorum). Sizden gelecek cevaba göre Şubat ayında ziyaretinize gelip görüşmek isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,

 8. Pınar dedi ki:

  merhaba , ben almanyada yasiyorum ve karin germe ameliyati yaptirmak istiyorum. cok arastirdim ve en iyi estetik cerahlarin arasindan sizi sectim videolarinizi izledim ve hemen size güvendim . benim birkac sorum olcak .kac gün istanbulda kalmaliyim ? ameliyat sonrasi hastanede kac gün kaliniyor? bide agrisi cok mu ? teyzem yaptirdi cok kötü diyor biraz korkuttu beni. benim iki cocugum var ameliyat sonrasi bakabilcemmi bide o var

 9. Bülent dedi ki:

  Karın bölgesinden yağ aldırmak istiyorum fiyat nedir Teşekkürler

 10. behzat dedi ki:

  Resimlerdende gorebeldiginiz gibi maalasef karin ve gogus kisimlarimdaki yaglanmadan kaynakli vucut gorunumumden hic memnun degilim. Sag capraz amaliyatimdan sonra ozellikle karnimin yan ve gogus kisimlarinda asiri yaglanma olustu. Spor ve diyet yapmama ragmen bu bolgedeki yaglari atmakta zorlaniyorum. Vidyolarinizdan izledigim kadari ile fiyat verme asamasinda gormeden herhangi bir rakam vermenizin mumkun olmadigini belirtiyorsunuz. Fotolari mail icerigine ekledim. Ben Londra’da ikamet etmekteyim bana en kisa zamanda ulasirsaniz cok memnun olurum. Isimden dolayi her an atlayip gelmem mumkun degil. Fakat bana gereken bilgileri verirseniz. Tarihi ve diger detaylari en kisa zaman icinde oturup konusabiliriz. Ayrica bu ameliyat ile cok fit bir vucuda sahip olmayi temenni ediyorum. En kisa zamanda cevabinizi bekliyorum. Ilginize ve alakaniza simdiden cok tesekkur ederim.

 11. ilayda dedi ki:

  Merhaba ben 20 yaşındayım henüz 38 günlük tüp mideliyim ilerleyen zamanlarda karın germe ve göğüs estetiği düşünüyorum fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

 12. cansel dedi ki:

  doğumdan ve kilo kaybından sonra karın bölgemde sarkma ve çatlaklar var nasıl yardımcı olursunuz ne yaptırmam gerekli fiyat bilgisi verebilirmisiniz saygılar .

 13. YağMur dedi ki:

  Merhaba doktor bey, ben bilgi almak isiyorum ve fiyat, cünkü seneye karnimi gerdirmek istiyorum ve gögüslerimi yag enjeksyon ile büyütmek istiyorum, cogu kadin gibi dogumdan sonra cok kilo aldim, sezeryan ile dogum yaptim ve kilo verdim. Boyum 175 ve 73 kiloyum. Haliyle bütcemi ayarlamak üzere fiyat almam sart. Gögüse yag enjete bile olmuyor ise aquafilling ile düsünüyorum cünkü zilikonu pek istemiyorum. Yurt disindan geldigim icin konaklama ucakta var. Saygilarla

 14. Suzan dedi ki:

  Mrh teoman bey, sizinle görüsmem lazim, karin rekonstruktions aneliyati yapiyormusunuz ?

 15. Selma dedi ki:

  Karin .sirt. kisaca liposuction ve gerdirme yapiyormusunuz? Tesekürler simdiden

 16. Elin dedi ki:

  Hayırlı sabahlar, sizden bir kac bilgi almak istiyoruz esimle birlikte, lipo ve germe icin, watsappınız varsa oraya resim yollayabilirmiyiz fiyat bilgisi almak icin ve düsünceniz! Tesekürler

 17. Şebnem dedi ki:

  Merhaba doğum yaptim ve karin bolgemdeki yaglarla ilgili problemim var (66 kilo ve 1.69 boy yas 30).Sezeryan ile bir dogum yaptim.Nasil acidigini ve komplikasyonlarini biliyorum.Daha agrisiz yada acisiz bir yontem varmi onerebileceginiz.(liposaction) Ayrica ben astim hastasiyim bununda bir sakincasi varmidir?
  Karın germe ve liposuction uygulamalari hakkinda bilgi almak istiyorum,Ayrica burun estetigi ve meme protezide dusunuyorum.Bütün bu operasyonlar tek gün içinde yapılabilinirmi?Tatil icin yaklasik olarak 2 ay surem var ve mart/nisan aylarinda turkiyede olmayi planliyorum.Ekte bilgilenmeniz amaçlı bir kaç fotografımı gonderiyorum.Konu hakkinda bilgilerinizi ve bu uygulamaların maliyetleri hakkında bilgi rica ederim.
  tesekkurler

 18. Eda dedi ki:

  Teoman bey karın ve bacak germe operasyonu yaptırmak istiyorum bana maliyeti yaklaşık ne olur yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 19. Semra dedi ki:

  Merhaba

  Yurtdişindan size yazıyorum. Karın bölgesinden yağ aldırmak istiyorum fiyat öğrenebilirmiyim

 20. gamze dedi ki:

  merhaba;

  obezite kilo verme sonrası yapılan body lift ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum.

  Ayrıca kol germe arm lift ameliyatının fiyatı nedir? Bilgilendirseniz sevinirim.

 21. ayla dedi ki:

  Hocam Marmaris’ten selam,sporcu bir anne olarak 3. Doğumdan sonra hergün egzersizle kaslarımı toparlasam da karnımdaki cilt dokusunda rahatsız edici aşağıdaki görüntü oluştu.profilden görüntüden ve dik durduğumda sorun yok fakat ufak bir fleksionda göbek üstünde çok gevşek bir görüntü oluyor. Bütün fotoğraflar aynı gün çekildi(sabah ve akşam)!!. Bana Nasıl bir ameliyat önerirsiniz? Ve ameliyat sonrası kaslardaki gerginlik egzersizde zorlar mı?izler nerde kalıcı olur?bir de sizden muayene için gelemeyeceğim için bir tahmini fiyat vermenizi isteyeceğim.şimdiden teşekkürler..

 22. Suzan dedi ki:

  mrb doktor bey, ben 2 cocuk dogurdum biri 5 yaşinda digeri henüz 9 aylik. ilk hamileligimde 25 kilo aldim ikincide pek kilo almadim ama yinede karnim berbat durumda sanki balon gibi patlamiş sönmüş durumda catlak ve sarkik.bana yardimci olmusunuz?

 23. hamide dedi ki:

  slm teoman bey ben karın ve yanlardaki yağlarımı aldırmak istiyorum ne kadar spor yapsam ve yememe dikat etsemde bunları veremiyorum bu işlemin ne kadar oldunu merak ediyorum yardım ederseniz sevinirim

 24. nuran dedi ki:

  karın yaglarımı rejim yapmakla eritemedim gitikçe çogalıyor yaglarımı aldırmak istiyorum ücretini bilmek istiyorum

 25. nurcan dedi ki:

  Merhaba! Ben yag aldirmak ve karin germe ameliyati olmak istiyorum. yurt disinda yasiyorum. turkiyeye ne kadarligina gelmem gerekiyor ve fiyat olarak ne kadar tutar. Tesekkurler!

 26. goksel dedi ki:

  187 cm boyunda ve 90 kg agırlıgındayım. Ne yaptıysam karın bölgemdeki yaglanmayı gideremedim. Bu sebeple aldırmak istiyorum. İstanbul dışında ikamet ediyorum. Sakıncaları var mıdır ve ücereti ne kadardır? Bilgi verirseniz memnun olurum.

 27. fatma dedi ki:

  Merhaba sayin doktor bey. Ben karnimi gerdirmek istiyorum. boyum 1.71 kilom 89 kilo. Karin germeyle beraber karin bolgemden liposuctionla gezdirmeniz lazim. Fiyatini ogrenebilirmiyim. Biz 4 kisi gelecegiz. Arastirmadayiz. Dudu arkadasimiz minifacelift vede minikaringemesi vede yapiyorsaniz vajina sikilastirmasi. Diger arkadas Mila, kalca liposaktion vede karin bolgesinde liposaksin vede karingermesi. Diger arkadas Nazli karin germe ve liposaktion karin bolgesinde. Ama Nazli arkadasinin belki karingermesine gerek kalmayabilir. Hafif bir karni var. Bana bir fiyat listesi yapabilirmisiniz? Saygilar, Fatma Fiyat listeniz uygunsa baska arkadaslarda getirmeye calisabilirim. cunki ben bir guzellik uzmaniyim.

 28. cansu dedi ki:

  merhaba benim ergenlik döneminde aldığım kilolar nedeniyle göbek çevresinde çatlaklarım oluştu.birr de yine göbek bölgemde doğum lekem var.zaman içinde bu iz de güneş gibi faktörlerin etkisiyle koyulaştı.bu durum da beni rahatsız ediyor.şu ana kadar bir kaç krem ve bitkisel yağları kullandım ama istediğim sonucu alamadım.estetik operasyonlar ile bu duruma çare bulmamız mümkün müdür?veya etkili bir sonuç için hangi tedavi yöntemini önerirsiniz?teşekkürler..

 29. irem dedi ki:

  iyi günler hocam ben karın germe ameliyatı oldum 4 ay önce ama hiç memnun değilim hala doğum lekeleri var ve ameliyat izi var jel r kullanmama rağmen geçmiyor bu konudan ötürü tekrar ameliyat olabilirmiyim karın germede ?? bide ben göğüsümü dikleştirmek istiyorum toparlama ama diyarbakırdaki drlara artık güvenmiyorum bunların ücreti ne olur ve sizinle nasıl iletişime geçebilirim hocam erken cvp verirseniz sevinirim durumum acil iyi çalışmalar… hoşçakalın…

 30. Sevgul Sevki dedi ki:

  Merhaba Teoman bey size bi sorum olacak fakat yurt disinda oldugum icin gelemiyorum bana yazarsaniz sevinirim

 31. özlem dedi ki:

  bel bölgemdeki kalınlaşma ve karındaki sarkma için görüşünüz almak istiyorum.karın gerdirme acaba doğru bir teknik olurmu benim için

 32. NURCAN dedi ki:

  Merhaba Karın germe ameliyatı ile göğüs toparlama ameliyatı tek ameliyatta yapılabiliyor mu?Çalıştığım için süre ile ilgili bir sıkıntım söz konusu bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler İyi çalışmalar

 33. hicran dedi ki:

  merhaba, karnım büyük ve sarkık.bu ameliyatın fiatı ne kadar?teşekkür ederim…

 34. SERPİL dedi ki:

  4.5 ay önce 3.doğumumu sezeryanla yaptım. bütün doğumlarım sezeryanla oldu. karın bölgemde gevşeme var.Kısacası karnım kaldı.Ameliyatsız bir çözüm önerebilir misiniz?

 35. Filiz dedi ki:

  ben 56 boyunda 82 kilo olan bi bayanım 4 tane çocuktan sonra çok fazla karın yağlarım oluştu bu yağları aldırabilirmiyim alınabilirse ne kadar ücret ödemem gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim esenkalın.

 36. songül dedi ki:

  göbeğımdekı çatlakların tedavısı varmı varsa nekadar malolur bana 500 çalışan bırıne göre cevap yazarsanız sevınırım saygılarımla

 37. serpil dedi ki:

  ben 26 gün önce dogum yaptım,göbegimde çok olmakla bacaklarımda da çatlaklar oluştu.sizce ne yapmalıyım.krem alıp kullanmayı düşünüyorum önerdiginiz bir ürün var mı?emzirmeme bir zararı olur mu kullanacagım kremler. teşekkür edrim

 38. zeynep dedi ki:

  slm hocam karın germe vede liposakşın aynı anda düşünüyorum.ücretini örenmek istiyorum.vede ücreti karta cekdirebiliyomuyuz.şimdiden tşkler.cvb sabırsızlıkla beklicemmm keşke hafta sonu olmasaydı 😀

 39. Nursen dedi ki:

  Iki dogumden sonra bana, Buyuk Karin germe abdominoplasti yapildi bana gecen yil temmuzda, bastan beri karnimin alt kismi sisti ve hic inmedi, hic kilo almadim, bir kac kilo verdim, buna ragmen karnim hala sis, ilk acaba yag alinmadimi neden sizce. Birde ic bacaklarimdan yag alindigini soyluyor doktorum, ama ic bacaklarim oldugu gibi duruyor, belki hafif sarkiklik oldugu icin yag alinmasinin etkisi olmadi, oylemi, gerilmesi gerekiyor belki. Karindan az ya da hic yag alinmamasi sonucumu boyle bi sonuc olur. Neden sonuc boyle bende, cevap yazarsaniz cok sevinirim. Saygilarimla

 40. Selda dedi ki:

  Kilo vermem sabit ve kumbaram dolunca sizinle gorusmek uzere insallah. Sanirim 1 yili bulmaz? iyi isler,guzel aksamlar. Saygilar

 41. gözde dedi ki:

  Kendi sigortam karsiliyor ama burada doktorlara estetik anlaminda kesinlikle guvenmiyorum!!! Sevgili doktorum ben sizin samimiyetinize de isinize olan disiplinize hayran kaldim.Benim ameliyatimi sizin yapmanizi istiyorum bunun icin ilk once kilo vermemin sabit kalmasi lazim sanirim buda bir 1 sene olmasini lazim acaba? Birde bana body lift fiyatini verebilirmisiniz hepsinin toplamida olur farketmez turk lirasi fiyati?

 42. ekolkbbfatoş dedi ki:

  Devam ediyorum? haliyle 2 ameliyat olmam lazim gogsumden bir diklestirme 6 ay sonrada ucu yapilacak sanirim. Bana kol ve gogus icin fiyat verirmisiniz soyle guzel detayli. Ayip olmasin ama yeterli param yok para biriktirmeye basladim kumbaram da hazir? ayrica ben birde body lift istiyorum olmusten hepsi olsun . Devam edecegim

 43. gözde dedi ki:

  Merhaba sevgili doktorum daha once size yazmistim fiyat istemistim sizden?. Simdi ben sizinle acik acik guzelce konusayim. Ben gastric baypass oldum 1 yil once 20 kilo verdim toplamda belki bir 10 kilo daha verecegim. Sarkmalarim var ben ilk once kol ve gogus diklestirme ve gogus dolgumu deniyor ne ise artik ondan olmak istiyorum, yalniz benim sol gogsumden daha once 2 ameliyat gecirdim ve sol gogsumun tum sut yollari ve gogus ucunun yarisi alindi. Devam edecegim yazi uzun uyarisi aldim…

 44. Şükran dedi ki:

  Teoman bey merhabalar. Sizin cikardiginiz isleri cok begeniyorum ve sanirim sizden baskasina guvenemicem. Yalniz size bir sorum olacak. Kapali yaptiginiz ameliyatlar da var mi septum dikisi olmadan?

 45. ensal dedi ki:

  Ama benim Burundi tikanikligi vb sorunum yok sadece estetik amacli olacak. Bir de bu deliklerin kucultulme isleminde ne kadar dikis izi kaliyor vs hic tahminim yok o yuzden fotograf heyecanla bekliyorum. Cok sag olun.

 46. rotasiz dedi ki:

  Teoman Bey tekrar merhabalar. Ben bu yil icinde size ameliyat olmak istiyorum ancak endiselerim de var. Burun koprusunu duzeltme islemi sonrasinda sarki soylemem olumsuz etkilenir no? Operaya hazirlaniyorum eger soylemem etkilenirse cok kotu olacak… Bir de burun delikleri kuculttunuz mu hic resim paylasirsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

 47. melda dedi ki:

  Doktor bey,merhaba rahatsız ediyorum sizi kusura bakmayın.Kariyer nette ilan gördüm özel hemşirelikle ilgili sanırım size ait ilan da yayından kaldırılmadığı için size yazmak istedim şuan da düşünüyor musunuz acaba ? Sizinle çalışmak isterim ameliyathane hemşiresiyim bende ?? Görüşmek üzere

 48. hayal dedi ki:

  Merhabalar Teoman Bey,

  On senedir Amerika San Francisco’da yasiyorum

  Yaptirmak istedigim bir iki operasyon var ama buradaki kimseye pek guvenemiyorum.
  Kendime gore uzun bir arastimadan sonra hem insani yaklasiminizi, hem de yaptiginiz islerin mukemmeligini cok begendim ve kendime cok yakin buldum.

  48 yasindayim, ama hem kendime iyi baktigim icin sanirim, hem de genlerden midir bilmem, cok daha genc gosterdigimi soyluyorlar. Vejeteryan/Vegan olmak ve sigara icmemek etkili sanirim. 🙂
  20 li yaslarimda uc hamilelik gecirdim, ve simdiye kadar, ozellikle son bes senede bayagi bir kilo verdim. Dogal olarak karin bolgesindeki sonuclarini tahmin ediyorsunuzdur. Simdiye kadar ne beni ne de baskasini rahatsiz edecek bir sey degildi ama son bir kac senedir karin germe operasyonunu ciddi olarak dusunuyorum. Bunun disinda, ne kadar iyi bakarsam bakayim kendime, bu yasin getirdigi dogal degisimleri

  yuzumde de farkediyorum. Time dedigim gibi cok asiri bir sey yok ama yuz ve beden benim, neden daha iyi olmasin degil mi?

  Sadece bu iki operasyon ve belki sizin de fikrinizi alarak bir iki baska ufak tefek seyleri de yaptirmak icin Istanbul’a gelmek istiyorum. Sanirim iki uc ay sonra veya bu zaman dilimine yakin bir sure bana uygun olacak. Ya da size ne zaman uyguna diyelim.

  Bir fikir alisverisi yapmak ve bir randevu ayarlamak icin ne yapmam gerekiyor? Nasil bir prosedur gerekiyor? Onerilerinizi bekliyorum.

  Simdiden cok tesekkurler

 49. berna dedi ki:

  Tekrardan Merhaba hocam, ben yillik iznimde 7-18 eylul tarihleri arasinda burun estetigi yaptirmak istiyorum. Bu tarihler kurban bayramini da kapsiyor uygun musunuz acaba? Oncesinde yaniniza gelmem gerekiyor mu? Prosedur nasil isliyor bilmedigim icin sormak istedim. Tesekkurler. Iyi calismalar.

 50. zeyno dedi ki:

  Merhaba hocam, ilk once yaptiginiz ameliyatlar icin elinize saglik. Ben karın bölgesi goruntusunden rahatsiz oldugum icin ameliyat olmak istiyorum. Kontroller ameliyat ve iyilesme sureci olarak toplamda su kadar sure diyebiliyor musunuz? Bir de ucret olarak bir aralik verebiliyor musunuz? Tesekkurler simdiden. Iyi calismalar.

 51. Suna dedi ki:

  Orta seviye karın estetiği ameliyatı fiyatı aralığı nedir acaba

 52. canan dedi ki:

  merhaba , karın germe estetiğini kaca yapiyorsunuz acaba ?

 53. eylül dedi ki:

  Mrb Teoman bey. Sizi uzun zamandır takip ediyorum. Estetik yaptırmaya kararliyim. Size bu konuda güveniyorum. Fiyat olarak ne oluyor burun estetiği. Kemerli bi burnum var

 54. songül dedi ki:

  Zaten sezon bitmis oluyo mayis gbi dusunuyorum temmuz sonu sezon baslio eylul ekim gibi temasli idmanlar baslar o zaman kadar toparlamis olurum ozamn deilmi

 55. fatma dedi ki:

  Iyi gunler teoman bey mayis basi gbi size gelmek istoyorum profsyonel basketbolcuyum karın estetiği ameliyatından ne kadar sure sonra toparlanirim idmanlara basliyablirim

 56. hasan umut dedi ki:

  Nekadar yapiyisunuz karın estetiği ameliyatını

 57. nisan dedi ki:

  Bugun kbb doktorainda randevum var. Ama ben estetisyen doktorunda yaptirmak istiyorum ve kimseye guvenemiyorum. Ameliyat sonrasi burnumun kuculmesinden cok, yani guzel bir gorunume burunmesinden cok nefesimin duzelip duzelmeyecegi konusunda suphelerim var. Sayet sizde bu ameliyati yapmayi planliyorum, nefes sorunumun da duzelecektir degil mi?

 58. Gokce dedi ki:

  Hocam bugun kbb ve plastik cerrahi uzmanlariyla gorsutum. Kbb doktoru cok acik kameradan sol delikte geniz etinin oldugunu gosteri. Ve burnun sekil bozuklugunu duzeltmek icin plastik cerrahisi de kac fikir verdi. Aslinda plastik cerrahi sizden baska dusunmuyorum. Kbb isini sizde yapiyorsunuz degil mi? Bu durumda tam kesin fiyat almadan hareket edemiyorum. Bu soylediklerim yapiasi gereken mudahaleler. Tabi siz daha farkli gorebilirsiniz saygi duyuyorum ama maddi acidan nokta atisi yapmadan hareket edemiyorum. Sehir disindan gelecegim. Boyle sizin gibi doktorlar her sehirde yok kloni olsada sizden daha cok olsa ?

 59. bayan dedi ki:

  Teoman bey merhabalar, cok fazla ilgilenmedigim bir konuda gercekten dikkatimi cekmeyi basardınız.. Burnumla ilgili bir problemim var aslinda cevrem ihtiyacim olmadigini dusunuyor ancak ben ufak bir dokunusla cok daha iyi bir gorunum elde edecegime eminim bu sebeple size ön ve yan profil olmak üzere 2 fotograf gondersem ucret ve islem hakkinda kisaca bilgi verebilir misiniz ?

 60. can dedi ki:

  Dr bey merhaba ben daha öncede size mesaj göndermistim ve konusmustuk bende nazal septum deviasyonu var sağa deviye ve 17 yasindayim geceleri uyumam sıkıntı oluyor nefes alamiyorum et parçalarıda varmis gögsümün üstünde bi ağrı agırlik var sanki rahat edemiyorum bi türlü sekil bozukluğuda var biraz benim ameliyat icin 10 milyar demistiniz suan okulum oldugu icin ameliyati ancak yazin olabilirim ve tanidigim bi arkadasim burda alanyada ameliyat oldu kemerli burnu vardi estetik yaptirdi yazin ameliyat olman iyi olmaz dedi kanama riski falan oluyormus galiba sıcakta ne önerirsiniz bana ? Sizin calistiginiz hastanede seneler önce babam ameliyat oldu cok iyi beyeniyoruz hastaneyide

 61. nazli dedi ki:

  Hocam selam, Arnavutluk Tiran’dan yazıyorum, burnuma takılmış durumdayım, hiç kimse anlamadan bir operasyon mümkünmü ? Bir de alt çene biraz önde bu beni çok rahatsız ediyor, geldiğimde küçük dokunuşlarla düzeltmek mümkünmü ? Ve bir de maliyeti aşağı yukarı öğrenirsem christmas tatili bahanesi ile gelebilirim, Saygılarımla,

 62. cisem dedi ki:

  Değerli hocam merhaba, daha öncede Arnavutluk-Tiran dan yazmıştım ama gelme fırsatı bulamadım, 25 nde gelicem 10 günlüğüne ama annem Düzce de olduğu için operasyon olursa hemen Düzce ye dönebilirmiyim, kalış sebebim bu operasyon olmadığı için sıkıntılı geçmesini istemiyorum, ve fiyat konusu daha önce verdiğiniz rakam geçerlimi, ilginize şimdiden teşekkürler, Saygılarımla,

 63. Esra dedi ki:

  Merhaba teoman abi. Bn ankaradan son sene asistanıyım. Teo tekniği ilgimi çekti. Sanırum lateral osteotomi yapmıyosunz? Sadece hump ı olan hastalaramı uyguluyosunux??

 64. nazmiye dedi ki:

  Doktor bey burnumdan rahat nefes alamıyorum spor yaparken zorlanıyorum. Birde ufak bi eğiklik var törpüleme işlemi olur diye düşünüyorum. Fiyat bilgisi alabilirmiyim?

 65. gonca dedi ki:

  Merhaba…Kotu yapilmis botox un duzeltilmesi mumkun mudur? 10 gun once alnima yapilan botox sonrasinda guzelleseyim derken cirkinlestim, goz kapaklarim agirlasti..

 66. hulya dedi ki:

  Teoman Bey , daha once de yazmistim..Alin botoxu neticesinde kaslarim agirlasti, dustu. İlk baslardaki kadar kotu degil ama rahatsizlik veriyor. Botoxun etkisi bir an once gecsin diye yapabilecegim bir seyler var midir ?

 67. hande dedi ki:

  Hocam iyi gunler. Burnun ucundaki yuvarlakligi toplugu sivriltmeden kaldirabilme imkaniniz var mi?

 68. Deniz dedi ki:

  İyi günler hocam. Ben size muayeneye gelmek istiyorum 3D planlama yapıyor musunuz ve randevu ücretini öğrenme imkanım var mı ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

 69. sevgi dedi ki:

  merhaba öncelikle profilinizi incelediğimi ve bayağı başarılı bulduğumu belirtmek istiyoruum acaba benim de bu burnumu düzeltebilecek bir estetisyen var mı?

 70. serhat dedi ki:

  Merhaba iyi gunler! Ben burnum icin estitik yapmak istiyorum ama önceden örnek fotoraf gösteriyormusunuz yuzumun nasil olucagini??

 71. melike dedi ki:

  Teoman bey ben karın yağlarımı aldırmak istiyorum fiyatını öğrenebilirmiyim

 72. Tugce dedi ki:

  Merhabalar… Ben almanyadan yaziyorum.. ben yaglarimi aldirmak istiyorum karin ve kalca bölgesinden. Fiyatlariniz nekadar

 73. Elif dedi ki:

  Teoman bey merhaba. Karın bölgesi yağ alma ve germe ameliyatı için ortalama bi fiyat verebilirseniz görüşmek isterim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir