Sitemizde göreceğiniz tüm fotoğraflar hastane ortamında çekilmiştir. Dr. Teoman Doğan muayenehane ortamında estetik ameliyat gerçekleştirmemektedir.
Estetik Resimleri
İnternette hasta resmi yayınlamak Türkiye’de yasak. Bence son derece de doğru bir yasak. Resim yayınlamak yaptığımız işi çok ticari bir görüntüye sokuyor.

Estetik ameliyat olan hastaların çok büyük bir kısmı zaten resimlerinin bu şekilde kullanılmasını istemiyorlar. Bazı hastalar ise ameliyat olmayı düşünen diğer hastalara gösterilmesini kabul ediyorlar. Ben bu tür hastalarımın resimlerini muayene ettiğim hastalarıma gösteriyorum ve genellikle de ne demek istediğimi anlatmanın tek yolu ameliyatın sonucunu göstermek oluyor.

Resim görmek ameliyat hakkında çok net bir fikriniz olmasını sağlıyor. Aynı zamanda ameliyatın sınırlarını, size ne verebileceğini ve ne veremeyeceğini görmüş oluyorsunuz. Bende ameliyat sonucunun sizi ne kadar memnun edebileceğini görebiliyorum.

Mutlaka hemen şu anda ameliyat resmi görmek istiyorsanız yabancı sitelere bakın. Dünyada bu yasağın uygulandığı tek ülke muhtemelen biziz ve hem avrupa hem amerikadaki bütün estetik cerrahların web sitelerinde bol miktarda resim hatta video var ve ben bile bazen merak edip bakıyorum.