Sitemizde göreceğiniz tüm fotoğraflar hastane ortamında çekilmiştir. Dr. Teoman Doğan muayenehane ortamında estetik ameliyat gerçekleştirmemektedir.

ESTETİK CERRAHİ REHBERİ

Göğüs estetiği, burun estetiği gibi estetik cerrahi yöntemlere olan ilgi katlanarak artıyor. Estetik cerrahi, meme estetiği, burun estetiği hakkında bir çok efsane yaratılıyor, neredeyse bütün ünlülerin güzelliklerini birtakım estetik cerrahi operasyonlarına borçlu oldukları dedikoduları ortalıkta dolaşıyor. Biz estetik cerrahlarda bu duruma istemeden katkı sağlıyor olabiliriz. Bunlara meme estetiği, liposuction (yağ alma) burun estetiği gibi estetik ameliyatlar ile ilgili abartılı ve yanlış kanılar da eklenince oluşan bilgi kargaşası iyice büyüyor. Duyduklarımızın ve okuduklarımızın yarısının doğru olduğunu düşünsekte bu yarının hangi yarı olduğunu bilemiyoruz.

Ben bu siteyi sizi düsünerek hazırladım. Size estetik cerrahi hakkinda en yeni ve doğru bilgileri sunabilmek istiyorum. Eger bir estetik cerrahi müdahelesi düsünüyorsanız bu siteyi mutlaka inceleyin.

Bu site sizin. Bana her konuda ulasabilir, burada görmek istediğiniz yenilikleri bana iletebilirsiniz. Ben ve bana teknik destek veren ekibim bu siteyi sizin istek ve önerileriniz dogrultusunda geliştirmek istiyoruz.

Op. Dr. Teoman Doğan